Final Fantasy XIII - X360

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
دکمه y رو بزن برو تو همون قسمت اولی paradigm بعد برو تو قسمت cusomize بعدش بیا پایین روی اونی که هر دوشون medic هستن بعد دکمه A رو بزن بیا روی لایتنینگ اون رو از medic به ravenger تغییر بده.

مرسی دوست عزیز الن میرم امتحان میکنم بابت راهنمائیت ممنون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
اساتيد يه سوال :
كسي كه حالش از JRPG به هم ميخوره ميتونه با اين بازي ارتباط برقرار كنه ( با اين شماره ) ؟! :biggrin1:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
نوید دیسک 1 رو بگیر اگر خوشت نیومد که هیچی اگرم خوشت امد بازم هیچی :cheesygri
ولی خیلی بهتر از شماره ی قبلیش هست مخصوصا مبارزه هاش من شماره ی قبلش رو 80 ساعت روی TV سیاه سفید بازی کردم :eek:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اینجا کسی هست که بازی رو با دیسک اکتیویت اجرا کنه؟
من بازی کردم با دیسک اکتیو مشکلت چی هست ؟
دوستان یکی جواب منم بده خوشحال می شم. :smile:

والا من 5 تا صفحه عقب رو نگاه کردم شما سوالی نپرسیده بودی:confused: کدوم صفحه هست سوالتون

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
سلام . چند تا سوال داشتم؟
1.چطور مي توني لول weapon و role رو زياد كرد؟
2.تو منو تو قسمت crystarium بعد از مدتي مي نويسه :كه cp كافي نيست. منظورش چيه ؟ بايد چي كار كرد؟
3.قسمت magic كه ميگيد منظورتون كدوم قسمته؟
ممنون

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,746
من بازی کردم با دیسک اکتیو مشکلت چی هست ؟

من وقتی دیسک اکتیو رو می ذارم فقط واسه یه دفعه هست، یعنی مثلا دیسک1 بازی رو می ذارم راحت اجرا می کنه اما به فرض از سر تفنن بخوام دیسک 2 بازی رو بذارم،دیسک 1 رو در میارم دیسک 2 رو می ذارم نمی تونه بخونه آرم ایکس باکس نشون می ده و باید دوباره دیسک اکتیو رو استفاده کنم.
حالا این قضیه وقتی مسئله ساز شد که بازی رو روی دیسک 1 تموم کردم وسط بازی پیغام میده دیسک 2 رو بذار وقتی میذارم پیغام wrong disc میده علتشم اینه که باید دوباره از دیسک اکتیوه استفاده بشه.کلا سر این قضیه اینجای بازی گیر کردم دیگه نمی تونم جلو برم.

شما احتمالا هنوز تو دیسک 1 بازی هستید و به این مشکل بر نخوردید، اون کاری که من گفتم رو انجام بدین یعنی دیسک اکتیو بذارین بعد دیسک 1 بذارین بعد دیسک 2 بذارین ببینین دیسک 2 رو اجرا می کنه یا آرم ایکس باکس نشون میده اگه اجرا نکنه بعدا که دیسک 1 رو تموم کنین شما هم به مشکل من برخورد می کنین.

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
سلام به همه
منم یه 2 روزی هستش که بازی رو گرفتم و اونقدر عظیم و گیراست این بازی که وقت نکردم تا حالا نظر اولیمو ازش بدم فقط میتونم بگم که این یه MUST HAVE برای JRPG بازهایی مثل خودمه و تحقق رویای قدیمی منه..... شباهتش به شماره X (ده) واقعا عالیه و میشه گفت که سبک مبارزات اون نسخه رو کامل کرده
از همه بهتر اینکه مثله شماره دوازده با یه سری بچه طرف نیستی (از نظر سن و سال نمیگم منظورم از نظر طرز تفکر و رفتاره >>>اشتباه نشه) و شخصیت های محکم وتا حد کاملا معقولی جدی داره
لایتنینگ:love: که حرف نداره ولی واقعا شخصیت sazh قابل توجه در اومده و کلا احساس نمیشه که یه شخصیت اضافست یا مثلا بدرد نخوره دقیقا مثل فاینال ده که واقعا همه شخصیت ها کارا و بدرد بخور بودن..........
اگه JRPG باز هستید که خودتون میدونید با چی طرف هستید اما اگه اولین باره که با این سبک بازی روبرو میشید اگه ازش زده نشید براتون متعاصف هستم چون واقعا بعد از اخت گرفتن با بازی دیگه با لودر هم کسی نمیتونه از پاش بلندتون کنه و معتادش میشید
حد اقل برا میان پرده های فوق العادش هم شده باید تا ته رفت این بازی رو که تا نسل بعد خبری از این Master Piece ها نیست :(
خوش باشید و پیروز ;)
عیدتون مبارک:smile:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
آقا کمک دیگه عصابم نمیکشه جونه داداش:
کمک کنین تورو خدا تا LCD رو نترکوندم ممنون
تو آخر چپتر4 اونجا که اون ODIN میاد سرویس شدم خودمو رو RAV گذاشتم با TUNDER هم میزنم درجشو پر کردم ولی باز نمیمیره پسره رو هم گذاشتم رو MEDIC ولی درجشو که پر میکنک نمیمیره لنتی کمک کنید ممنون میشم;)

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,746
آقا کمک دیگه عصابم نمیکشه جونه داداش:
کمک کنین تورو خدا تا LCD رو نترکوندم ممنون
تو آخر چپتر4 اونجا که اون ODIN میاد سرویس شدم خودمو رو RAV گذاشتم با TUNDER هم میزنم درجشو پر کردم ولی باز نمیمیره پسره رو هم گذاشتم رو MEDIC ولی درجشو که پر میکنک نمیمیره لنتی کمک کنید ممنون میشم;)

درجش وقتی پر میشه اون موقع باید دکمه X رو بزنی
واسه من به شخصه خیلی تا پر شدن کامل فاصله داشت ایکس زدم تبدیل شد به یه اسب سوارش شد.
کلا برای من خیلی طولی نکشید اگه می بینی سختت هست شاید واسه اینه که قدرت شخصیت ها رو قوی نکردی اگه این کار رو نکردی حتما قبل از نبرد Y رو بزن برو تو اون قسمتی که اول اسمش کریستال داشت بعد پسره رو از لحاظ medic حسابی بسازش خودتم قدرت های قسمت ravenger رو آپگرید کن.
امیدوارم با این چیزایی که گفتم مشکلت حل بشه.

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
منو که کسی راهنمایی نکرد . ولی بگم مشکل سیو از کجا بود کسی دچارش نشه.
این مشکل واسه تغییر تاریخ کنسوله . برای من وقتی برق دستگاه قطع میشه . تاریخ و
ساعت برمیگرده به 5 سال پیش !!! وقتی هم اینجور شد تو بازی فاینال 13 دیگه از تاریخ سیوهای قبلی
عقب ترو واسه ذخیره قبول نمی کرد .!!! اینم حدس زدم وگرنه باید در کف فاینال آره....
نمی دونم کسی میدونه چرا این کنسول با این عظمت ! ! تاریخش به برق مهتاجه!

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
درجش وقتی پر میشه اون موقع باید دکمه X رو بزنی
واسه من به شخصه خیلی تا پر شدن کامل فاصله داشت ایکس زدم تبدیل شد به یه اسب سوارش شد.
کلا برای من خیلی طولی نکشید اگه می بینی سختت هست شاید واسه اینه که قدرت شخصیت ها رو قوی نکردی اگه این کار رو نکردی حتما قبل از نبرد Y رو بزن برو تو اون قسمتی که اول اسمش کریستال داشت بعد پسره رو از لحاظ medic حسابی بسازش خودتم قدرت های قسمت ravenger رو آپگرید کن.
امیدوارم با این چیزایی که گفتم مشکلت حل بشه.

مرسی ممنون بابت پاسخ گوئیت دوست عزیز چرا اتفاقا لیتنینگ رو حسابی از RAV ساختم Mecic اونم حله درجشم زود پر میکنم با Tunder البته با ABILt و مجیکا شونم رو حساب کتاب بردم بابلا چون خوب CP کم میده همیشه بازم ممنون ;) بریم ببینیم خدا چی میخاد:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر