Final Fantasy XIII - X360

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
آقا یکی مارو اینجا راهنمایی کنه :

اونجا که Snow میمونه پیش سارا و داره، سارا رو از کریستال در میاره یک سری از اون سرباز ها میان و بعد که میکشیمشون Snow دوتا چیز احضار میکنه که باید با یکیشون بجنگی اون یکی هم هی بهت فرت فرت جون میده! الان من هرچی میجنگم آخرش طرف زمانش تموم میشه و میمیرم، چیکار کنم؟

من نمیدونم این دوستان که هی میگن JRPG باز نیستین بازی نکنید چقدر JRPG بازی کردن! هرچند خودم با این بازی میشه 4 امین بازی ای که سبکش JRPG هست ولی واقعا علاقمند های اکشن و داستان جذاب به نظرم این بازی رو نباید از دست بدن سبک بازی اصلا نوبتی نیست یک جورایی نیم نوبتی هست یعنی مجبور در عین حال میتونی به شخصیتت چندتا دستور بدی و اون انجام بده ولی باید منتظر بمونی برای حمله شارژ بشه که حداقل با چند بازی نوبتی که من قبلا انجام دادم کاملا متفاوته.

زبان بازی هم شدیدا روان و ساده است کلمات به کار رفته توی دیالوگ ها به قدری آسون که اگر یک کمی به انگلیسی راهنمایی و دبیرستان مسلط باشید به راحتی نصف جملات رو متوجه میشید حداقل تا اینجا که من رفتم با این انگلیسی داغونم 70 درصد صحبت هارو فهمیدم.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
زبان بازی هم شدیدا روان و ساده است کلمات به کار رفته توی دیالوگ ها به قدری آسون که اگر یک کمی به انگلیسی راهنمایی و دبیرستان مسلط باشید به راحتی نصف جملات رو متوجه میشید حداقل تا اینجا که من رفتم با این انگلیسی داغونم 70 درصد صحبت هارو فهمیدم.
دقیقا.
یکی از دلایلی که من از JRPG خوشم میاد همینه! آدم تمام جمله ها رو متوجه میشه. ولی مثلا تو Mass Effect دو ساعت باید جملات رو تحلیل کنی که بفهمی چی گفته:D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بازی تا اینجا فوق العاده بوده ! از همه نظر کامل و بی نقصه ! انصافا بهترین JRPG این چند ساله ... کرکتر لایتنینگ عالیه ! در کل بازی عالیه ! برای کسایی هم که JRPG باز نیستن خیلی مشکل ساز نیست ...

Miesam :

برو رو حالت Sentinel ! راحت اون تیکه رو رد میکنی ...

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان یه سوال
اون قسمت که با sazh هستیم، در مقابل اون سرباز آهنی ها باید چی کار کنیم؟ هیچی روشون اثر نداره فقط تو اون قسمت که مشخصاتشون را می نویسه گفته به برق حساس هستن و ضعیف هستن. وقتی هم که می کشیشون بهم اصلا ستاره نمیده !! بعد یه چیز دیگه این synergist دقیقا چی کار می کنه. یا اون یکی saboteur

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان پست قبلی من آخرین پست صفحه قبل بود فکر کنم دیده نشد.اگه میشه جواب بدید:love:
توی بازی های JRPG هم میشه مثل نقش آفرینی های غربی اسلحه و لباس های شخصیت رو عوض کرد؟

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
help meeeeeeeeeeeeee:((
اقایون من یه جا گیر کردم بدجور!!!
یه غولی میاد که قراره بعدا بشه همیار دختره!!!به غول معروف روح شیطانی اش!!!
حالا من نمیدونم چه طور باید ردش کنم!!!با دو سه تا ضربه منو ناکار میکنه!!!
مثل اون دوتا زنه که تبدیل به موتور میشن باید از ترفنذ خاصی استفاده کنم؟؟!!
تو چپتر 4 همخ هست!!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
help meeeeeeeeeeeeee:((
اقایون من یه جا گیر کردم بدجور!!!
یه غولی میاد که قراره بعدا بشه همیار دختره!!!به غول معروف روح شیطانی اش!!!
حالا من نمیدونم چه طور باید ردش کنم!!!با دو سه تا ضربه منو ناکار میکنه!!!
مثل اون دوتا زنه که تبدیل به موتور میشن باید از ترفنذ خاصی استفاده کنم؟؟!!
تو چپتر 4 همخ هست!!!
Odin رو میگی ... غول چیه بابا ...
فقط و فقط از Magic استفاده کن ... از Potion هات هم درست و به موقع استفاده کن ...

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
1. لوله چی رو؟ Role هاتو؟ یا Weapen هاتو؟
2. از چندین راه میشه که بهترینش فروش آیتم هات هست.
3. اونا Paradigm هستند که اگه بازی هایه R.P.G بازی کرده باشی یک جورایی شبیه تغییر آپگرد هاته! ( مثلا Ravenger آپگرید هایه Magic داره Commando آپگرید های Pysical Attack و ... البته در اینجا این اسم ها رو ننوشته بلکه وقتی روشون میاری Role هایه اعضای تیمتو مینویسه )
4. Crystalium هم حالت آپگرید رو داره که میتونی Role هات ( همون Commando و... ) رو آپگرید کنی و آپگرید هایه جدید بگیری یا خودتو قوی کنی و ... )
در کل اگه قبلا R.P.G بازی نکردی بهتره بازی نکنی مخصوصا اگه زبانت قوی نباشه!
ممنون دوست عزيز.
اگه ميشه هم لول weapen و role رو بگيد ممنون ميشم.

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,746
به زحمتی میکشی بیشتر توضیح بدی؟؟!!SPOILER]
اول کار برو تو قسمت تکنیک نقطه ضعف هاش رو در بیار،بعدش پسره رو بزار medic باشه خودتم ravager

پ.ن:اگه می تونی اول کار از تخصص دیگه پسره استفاده کن (نمی دونم اینجا کدوم یکی رو داره اما به هر حال یا قدرت زره و سلاح تو رو قوی می کنه یا مال دشمن رو ضعیف)

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
اول کار برو تو قسمت تکنیک نقطه ضعف هاش رو در بیار،بعدش پسره رو بزار medic باشه خودتم ravager

پ.ن:اگه می تونی اول کار از تخصص دیگه پسره استفاده کن (نمی دونم اینجا کدوم یکی رو داره اما به هر حال یا قدرت زره و سلاح تو رو قوی می کنه یا مال دشمن رو ضعیف)

آره داداش صحبت شما درس ولی مشکل اینه که تو اون قسمت هم لییتنینگ هم پسره هر دو میرن تو حالت Medic نه یکیشون به تنهایی اگه دختره میرفت رو حالت RAV حل بود ...
بازی زیباست ولی خدائیش وسعت ترکیب آیتم ها یکم محدوده .....
من که با کرایسیس کور زندگی کردم حالا اینم زیباست

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,746
آره داداش صحبت شما درس ولی مشکل اینه که تو اون قسمت هم لییتنینگ هم پسره هر دو میرن تو حالت Medic نه یکیشون به تنهایی اگه دختره میرفت رو حالت RAV حل بود ...
بازی زیباست ولی خدائیش وسعت ترکیب آیتم ها یکم محدوده .....
من که با کرایسیس کور زندگی کردم حالا اینم زیباست

دکمه y رو بزن برو تو همون قسمت اولی paradigm بعد برو تو قسمت cusomize بعدش بیا پایین روی اونی که هر دوشون medic هستن بعد دکمه A رو بزن بیا روی لایتنینگ اون رو از medic به ravenger تغییر بده.

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,746
من با دیسک اکتیویت بازی رو اجرا می کنم حالا که رسیدم به دی وی دی 2 وقتی دیسک رو عوض می کنم دیگه نمی تونه به عنوان بازی تشخیصش بده می گه دیسک اشتباهه
عجب ضد حالی،
کسی هست با دیسک اکتیویت بازی کرده باشه تونسته باشه بره به دیسک 2؟

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
من که تو دیسک 2 مشکل سیو دارم.
نمی دونم شاید به خاطر اینه که مرتب سیو کردم فضای سیو خود بازی اشغال شده.
کسی مشکل منو نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر