Final Fantasy XIII - X360

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
وای پسر عجب گرافيک خوفی داره ، من کلا از بازی های Turned base خوشم نمياد . اما از المان های سری فاينال فانتزی ، مدل ها ، صحنه های اکشن و کلا گرافيک و انيميشن این مجموعه بسيار خوشم مياد
دوستان بجز این شماره ديگه چه نسخه هايی از این بازی روی 360 آمده؟ اونا هم به همين اندازه خوف هستن؟
این نسل کلا برای طرفدارای FF خیلی گند بود. 5 ساله منتظر یه نسخه جدیدیم. اگه اون CC نبود که الان دیگه فنا شده بودیم:biggrin1:

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
من کلا یه بازی تو این سبک بازی کردم اونم رو psp بود ولی خیلی قشنگ بود.وقتی این بازی رو دیدم این شکلی شدم:shocked::scare::wow::excited:
من حتما اگه این بازی بیاد میخرمش

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من کلا یه بازی تو این سبک بازی کردم اونم رو psp بود ولی خیلی قشنگ بود.وقتی این بازی رو دیدم این شکلی شدم:shocked::scare::wow::excited:
من حتما اگه این بازی بیاد میخرمش
اتفاقا برای شما که به FF:CC علاقه داشتی این بازی گزینه خوبی میتونه باشه. چون از سبک و سیاق Jrpg‌های قدیمی به شدت فاصله گرفته و نبر‌دها حالت اکشن بیشتری به خودش گرفته.

squal_leonhart

کاربر سایت
May 22, 2007
205
یه دور کوچیک زحمت بکشین تاپیکو نگاه کن یه سرچ کوچیک کاملا مشخصه سبکش چیه . والا دیگه خسته کننده شده هرکی میاد میگه این بازی چیه سبکش ؟ بازی قشنگه ؟ من تاحالا آر پی جی بازی نکردم از این خوشم میاد ؟ من شماره قبلیو حال نکردم با این حال میکنم ؟ یکیم همینجوری میاد میگه من که از این بازی خوشم نمیاد بیاد نیاد :eek: والا این سوالا رو پاک کنید تاپیک خراب نشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر