Final Fantasy XIII Preview

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
با وجود عشق وافرم نسبت به بازی های RPG تا حالا JRPG بازی نکردم .
شاید این بازی بتونه سکوی پرشی باشه برای ورود به این دنیای بزرگ .
ممنون ماکان .

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ممنون ماکان جون:
البته من نخوندمش چون ممکنه بود یه سری اطلاعات جدید توش باشه. کلا با خودم عهد کردم تا انتشار بازی حتی یه Tumbnail 20*20 هم ازش نبینم:D

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
ممنون ماکان جون:
البته من نخوندمش چون ممکنه بود یه سری اطلاعات جدید توش باشه. کلا با خودم عهد کردم تا انتشار بازی حتی یه Tumbnail 20*20 هم ازش نبینم:D
چه طوری این عهد رو با خدت بستی مهدی. یعنی میتونی طاقت بیاری که ازش یه عکس جدید هم نبینی!!!

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
فوق العاده بود.دستت درد نکنه ماکان جان.با اینکه خیلی طولانی بود با حوصله خوندمش.یکی از عناوین عالی سال آینده هست که حتما خریدش ضروری هست.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
ماکان جون بازم خسته نباشی{طی چند روز گذشته حسابی ترکوندی}
همه چیز عالی بود فقط یه مشکل وحشتناک داشت!!!!
حجم بعضی عکس ها از 700 کیلو بایت هم بیشتر بود!!!{میانگین بگیریم هر عکس راحت 350 کیلوبایتی میشد}
بابا به فکر ما هم باش که هم عاشق FF هستیم و هم dial up داریم!!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
خودم میدونم حجم این PNG ها زیاده ولی باور کن اصلا از دلم نیومد نیمه کاره بزارم و حذفشون کنم!:biggrin1:

خلاصه هر کمی و کاستی که داشت به بزرگی خودتون ببخشید دیگه! (این یک دستوره!:biggrin1:)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ماکان خسته نباشی
منم مثله مهدی نمی خونمش تا چیزی از بازی برایم لو نره بهتره این طوری وقتی بازیش کردم انوقت میام اینجا را میخوانم
دمت گرم و خسته نباشی :blushing:

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
وای خدای من عجب پیش نمایشی بود .... واقعا عالی بود .... :eek::eek:

اینو که خوندم داغ دلم بیشتر تازه شد .....:( اینکه پی اس 3 ندارم و نمیتونم بازی کنم ..... :((:(

خدایا واسه ی تمام اونایی که آرزوی داشتن ps3 دارند یکی از آسمون واسشون بفرست .... الهی آمین .وو...
:cool::biggrin1::p
خسته نباشی دوست عزیز ......:blushing:

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
فکر کنم امروز روز شانسمه! از در و دیوار ماکان داره به ما حال میده :cheesygri ممنون ماکان!
آره چیزی که واضحه اینه که گروه تمام سعیش رو میکنه تا پروژه به بهترین شکل صورت بگیره. اینکه با گذشت این همه سال هنوز حالت کلاسیک حفظ شده خیلی خوبه. ولی چیزی که من رو میترسونه پیچیده شدن بعضی گزینه ها میتونه لذت اصلی بازی و تمرکز بازیکن رو بگیره!
فقط یه چیزی ماکان
پشمالو زرد رنگ و دوست داشتنی
:cheesygri
chocobo پشم نداره که! پر داره! نکنه ژنهاشون جهش پیدا کرده؟ :p
بعدش اینکه moogle نداریم؟؟؟ اینکه خیلی وحشتناکه...
امیدوارم تعدد شخصیتها مانع تمرکز رو مفهوم اصلی داستان بازی نشه!
واقعا ممنونتم ماکان!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
آقا ماکان دستتون درد نکنه واقعا عالی بود ، فقط عکسهایی که گذاشته بودید یکم حجمشون بالا بود و برای من طول کشید تا صفحه بیاد بالا ، با این حال مقاله تون واقعا خدا بود :love:
با پاراگراف آخرش هم بشدت حال کردم ، خدا کنه که سعادت بازی کردن این بازی نصیب ما هم بشه...

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
ماکان از اینکه دوباره آپدیت کردی و مطالب جدید گذاشتی {مخصوصا در مورد Eidolon های جدید که خیلی باحال بود}
ولی خواهشا دیگه آپدیتش نکن.نه دلمون میاد از مطالب جدید بگذریم,نه اینترنتمون این صفحه ها رو لود میکنه
نمیشه عکس ها رو بدون تغییر سایز و کیفیت کم حجمشون کنی و برای آپدیت بعدی هم عکس ها رو جایگزین کنی؟{اگه بخوای خودم واست انجام میدم,چون حسابی آدم رو زجر میدن}
در کل خیلی خوب بود.دمت گرم{تو رو خدا این مطالبی رو که قولش رو به پرمیوم ها دادی بزار....مردیم ما}

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
در کل خیلی خوب بود.دمت گرم{تو رو خدا این مطالبی رو که قولش رو به پرمیوم ها دادی بزار....مردیم ما}

طاقت بیار محمد!:biggrin1:

بزودی علاوه بر ان مطلبی که قولش رو بهت داده بودم، یه مطلبی میره رو سایت که تو هیچ مجله، روزنامه و سایت فارسی و یا انگلیسی نخواهید خوندش!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر