Final Fantasy XIII 2

Final Fantasy XIII 2 PC-CODEX
lightning-and-caius-final-fantasy-xiii-2-10970-1920x1080.jpg

شماره قبلش رو بازی کردید باسبک بازی اشنا هستید بازی با کرک و منتشر شد حجم 28 گیگ
سیستم پیشنهادی:OS: Windows® Vista/ 7/ 8
Processor: Intel® Core™ 2 Quad (2.66 GHz)/ AMD Phenom™ II X4 (2.8 GHz) processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA® Geforce® GTX™ 460/ ATI Radeon™ HD 5870
DirectX: Version 11
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX 11 compatible sound card
Additional Notes:
*Maximum supported frame rate: 60fps
*Graphic Options
*Screen Resolution Options
*A game controller using Xinput is recomended for this game. (If using a DirectInput based controller, please use the driver side key configuration to adjust settings as required )

enterpc.ir

کاربر سایت
Jul 19, 2014
1
نام
امین
من تا حالا اینو بازی نکردم ولی میدونم طرفدارهای خودش رو داره ، یکی رو دیدم امروز وقتی فهمید این بازی برای PC اومده از شدت خوشحالی کم مونده بود پس بیفته :| ، این بازی چند تا DVD میشه تقریباً ؟

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
منم کاری ندارم چهارمه یا هزارم من نظر شخصی خودمو گفتم خلاصه اگه گیرش بیارم اول پول بازی رو ازش میگیرم بعدش... ( خودت میدونی) :d:d:d
خب شما از اون دسته هستید که گیم پلی براتون در اولویته نه چیز دیگه (تازه این بدین معنی نیست که گیم پلی این سبک ضعیفه ها) بیشتر منظورم اینه که اگه براتون داستان ، روایت و کاراکتر پردازی تو اولویت اول بود، قطعا لذت می بردید. برای اینکه بفهمید علاقه دارید یا نه باید 5 ساعت اول رو به زورم که شده بازی کنید، کلا با یک نگاه که نمیشه عاشق شد همیشه کار به طلاق میکشه اونطوری :d

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
من تا حالا اینو بازی نکردم ولی میدونم طرفدارهای خودش رو داره ، یکی رو دیدم امروز وقتی فهمید این بازی برای PC اومده از شدت خوشحالی کم مونده بود پس بیفته :| ، این بازی چند تا DVD میشه تقریباً ؟

حدود 7 dvd میشه در مشهد هم فردا میاد تو بازار کسی دان نکرده میتونه بره بخره این بازی سبکی داره که حتما باید چند ساعت بازی کنید تا بیاد دستتون علت اینکه قدیمی ترها بازیرو دوست دارن اینه که با سبک بازی اشنا هستن نسل جدید کم حوصله تره و بازیهارو اکشن و سینمایی میپسنده این بازیها هم حدود 6 سال پیش برنامه ریزی شدن شماره 15 حتما به نسل جدید نزدیک ترمیشه

YYwhiteYY

کاربر سایت
Apr 16, 2014
41
مضخرفترین بازیهایی که تو این 23 سال گیمریم دیدم همین نقش افرینیهای نوبتی هستن ( نظر شخصی :|) یادش بخیر چند سال پیش رفتم ارجینالش رو واسه ps3 گرفتم کلا نیم ساعت بازی کردم از حرصم انداختم پشت کمد الانم نمیدونم کجاست
الان یه عده میان میگن تو برو کال اف بازی کن یا تو چه میدونی بازی چیه :d بازی میدونم چیه ولی بازی مضخرف نه :d
خلاصه اگه مخترع این سبکو پیدا کنم... )x
:d
من نمیدونم اگه از بازی نقش افرینی نوبتی بدت میاد, پس چرا خریدیش

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
اول بگم من تا حالا فاینال فانتزی بازی نکردم این اولیشه
خب حدود نیم ساعت بازی کردم ولی میشه گفت 25 دقیقه اش فیلم بود تا بازی
گرافیک بازی عالیه خیلی خوشم اومد و اون دوستمونم که میگفت پورتش بده نمیدونم چیو میگفت برای من بسیار عالیه بدون لگ
بازی هم خیلی سبکه ولی درعین حال گرافیکش عالیه

الان یه سوال داشتم تمام مراحل بازی اینطوریه؟ یعنی مرحله ای نیست که مثل DEVIL MAY CrY بریم بزنیم بکشیم؟
فقط خودش دکمه میده میزنیم؟ بعدش چند ساعت طول میکشه کلا تموم بشه؟
بقیه نسخه ها اینطوری هستن؟ فقط خودش دکمه میده؟ بعدش اول باید کدومو بازی کنم تا داستان بفهمم؟ برای PC

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
اول بگم من تا حالا فاینال فانتزی بازی نکردم این اولیشه
خب حدود نیم ساعت بازی کردم ولی میشه گفت 25 دقیقه اش فیلم بود تا بازی
گرافیک بازی عالیه خیلی خوشم اومد و اون دوستمونم که میگفت پورتش بده نمیدونم چیو میگفت برای من بسیار عالیه بدون لگ
بازی هم خیلی سبکه ولی درعین حال گرافیکش عالیه

الان یه سوال داشتم تمام مراحل بازی اینطوریه؟ یعنی مرحله ای نیست که مثل DEVIL MAY CrY بریم بزنیم بکشیم؟
فقط خودش دکمه میده میزنیم؟ بعدش چند ساعت طول میکشه کلا تموم بشه؟
بقیه نسخه ها اینطوری هستن؟ فقط خودش دکمه میده؟ بعدش اول باید کدومو بازی کنم تا داستان بفهمم؟ برای PC

ژانر بازی rpg و یه جورایی از نوع ژاپنیش و مبارزات بازی اصلا شباهتی با DMC نداره و به همین صورتی هست که می بینی.
این سری یعنی xiii کلا شخصیت های جدید و یک داستان جدید رو به همراه داره . 3 شماه xiii 1 تا xiii 3 اومده که بهتره اول xiii 1 رو بری و بعدش اینو شروع کنی تا با کاراکتر ها آشنا بشی و بیشتر لذت ببری و ....
راجع مدت زمان بازی اگه فقط داستان اصلی رو بری، بدون quest های فرعی و همینطور خیلی هم درگیر مبارزات نشی (بیشترش رو میشه از کنارشون گذشت) حدود 30 ساعت شاید. (ولی خب 100% نیازه که وقت صرفش بکنی تا بتونی آپگرید کنی و قوی بشی وگرنه بیچاره میشی در مراحل بالاتر).

بهتره یه چند ساعتی بازی کنی بعد تصمیم بگیری که ادامه بدیش یا نه. چون اولش شاید به سبک مبارزه عادت نداشته و بخوره تو ذوقت... ولی ادامه بده شاید معتادش هم بشی :d

من هنوز وقت نکردم اینو شروع بکنم ولی لحظه شماری میکنم که موعدش فرا برسه :x

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
فقط من اینو بگم که باس آخر بازی(فاینال فرمش) خیلی سخته، پس سعی کنید قبلش حتما درست حسابی آپگرید کرده باشید و یه یار کمکی خوب مثل Golden Chocobo ها یا کاکتوس های قوی رو به همراه داشته باشید. داشتن معجون Elixir هم خیلی کمک میکنه.

YYwhiteYY

کاربر سایت
Apr 16, 2014
41
اینو میگم بدونی... چون چند تا تریلر دیده بودم از رنگ و لعابش خوشم اومد اونموقع از گیمپلیش خبر نداشتم و فکر میکردم اکشنه
برام جالبه که با چند تا تریلر نفهمیدی بازی تو چه سبکیه! :)
با یه سرچ کردن تو google هم میشه راحت اطلاعات به دست اورد. اینو گفتم که بدونی دیگه از این به بعد الکی پولاتو خرج نکنی!;)

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
تمامی 160 Fragment بازی رو که جمع کنید و بعد به Academia 500 AF برید و دوباره با کایاس مبارزه کنید ، بعد که شکستش دادید و بعد اندینگ و تموم شدن اسامی سازنده ها پایان واقعی بازی رو نشون میده

من الان دارم فرگمنت ها رو جمع میکنم تا پایان اصلی رو بتونم ببینم ، بعضی هاشون خیلی پیدا کردنشون سخته و وقت میبره اما عالیه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
تمامی 160 Fragment بازی رو که جمع کنید و بعد به Academia 500 AF برید و دوباره با کایاس مبارزه کنید ، بعد که شکستش دادید و بعد اندینگ و تموم شدن اسامی سازنده ها پایان واقعی بازی رو نشون میده

من الان دارم فرگمنت ها رو جمع میکنم تا پایان اصلی رو بتونم ببینم ، بعضی هاشون خیلی پیدا کردنشون سخته و وقت میبره اما عالیه
مال من Fragment 150 تا هست و ده تا دیگه مونده تا تمام بشه خیلی غذاب داره نمیدونم چه کنم دیگه کلا دارم ایتم جمع میکنم و یا در مسابقه چوکوبو شرکت میکنم تا تمامی ایتم های اونجا رو بدست بیارم
باید برم دنبال گایدش این تنها راهشه تا جاهاشون رو پیدا کنم

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
مال من Fragment 150 تا هست و ده تا دیگه مونده تا تمام بشه خیلی غذاب داره نمیدونم چه کنم دیگه کلا دارم ایتم جمع میکنم و یا در مسابقه چوکوبو شرکت میکنم تا تمامی ایتم های اونجا رو بدست بیارم
باید برم دنبال گایدش این تنها راهشه تا جاهاشون رو پیدا کنم

حسین من تا الان 98 تا جمع کردم بعضی هاش خیلی سخته و جاهاشون پرته
دی ال سی کلزیوم رو گرفتی ؟ چقدر مبارزه هاش سخته ، اما خوبیش اینه هر کی رو شکست بدی میتونی بیاریش توی گروه از جمله اسنو و لایتنینگ و نبات و گیلگامش و ...
من فقط تونستم تا الان اومگا رو شکست بدم و بیارمش تو گروه که رنکش هم 5 تا خونه کامل پره و خیلی قویه
اما بقیه رو به هیچ وجه نمیشه زد من خیلی سعی کردم ، اگه کسی تونسته شکستشون بده یه کمکی بکنه ببینم چجوریه
دی ال سی لایتنینگ هم حیف خیلی کمه و فقط به دو تا مبارزه با کایاس ختم میشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
حسین من تا الان 98 تا جمع کردم بعضی هاش خیلی سخته و جاهاشون پرته
دی ال سی کلزیوم رو گرفتی ؟ چقدر مبارزه هاش سخته ، اما خوبیش اینه هر کی رو شکست بدی میتونی بیاریش توی گروه از جمله اسنو و لایتنینگ و نبات و گیلگامش و ...
من فقط تونستم تا الان اومگا رو شکست بدم و بیارمش تو گروه که رنکش هم 5 تا خونه کامل پره و خیلی قویه
اما بقیه رو به هیچ وجه نمیشه زد من خیلی سعی کردم ، اگه کسی تونسته شکستشون بده یه کمکی بکنه ببینم چجوریه
دی ال سی لایتنینگ هم حیف خیلی کمه و فقط به دو تا مبارزه با کایاس ختم میشه
بابا کاری نداره تو فقط کافی است زمان رو برگردونی و دوباره همون مرحله رو روی درجه نرمال بری بعد برات یه مرحله جدید باز میکنه
من اره گرفتمش مگر میشه نگریمش خیلی سخته من فعلا توانستم سه نفرشون رو شکست بدم فعلا روی اونجا تمرکز نمیکنم فعلا جاهای دیگه ام تا اونجا
تو ببینم اودین رو لون 99 کردی دمارم در امد تا کردمش 99 الان مثل چی قوی شده لامصب هیچکی حریفم نیست

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بابا کاری نداره تو فقط کافی است زمان رو برگردونی و دوباره همون مرحله رو روی درجه نرمال بری بعد برات یه مرحله جدید باز میکنه
من اره گرفتمش مگر میشه نگریمش خیلی سخته من فعلا توانستم سه نفرشون رو شکست بدم فعلا روی اونجا تمرکز نمیکنم فعلا جاهای دیگه ام تا اونجا
تو ببینم اودین رو لون 99 کردی دمارم در امد تا کردمش 99 الان مثل چی قوی شده لامصب هیچکی حریفم نیست

من بهموث رو تا لول 99 برده بودم خیلی قوی شده بود اما الان اومگا رو آوردم جاش

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
آقا تا اخر بازی همینطور فقط کلیک میکنیم روی نوشته ها و خودش میزنه دشمن نابود میکنه؟
اگه اینطوریه پاکش کنم بره
حوصله میخواد بابا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر