Final Fantasy X/X-2 HD

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
من جایی ندیدم بیاره برای همین دیجیتالی خریدم
هر دو رو به حجم 3 گیگ باید دانلود کنی:d

- - -ویرایش - - -

من الان به این حرف شما پی بردم :)) هر چی جلوتر میری سخت تر میشه
برای زدن 4 تا دشمن معمولی باید کلی وقت صرف کنی حالا اگه بخوای لول آپ کنی که دیگه هیچی
البته Boss ها تا اینجا که 15 ساعت بازی کردم راحت بودن ولی دشمنا واقعا زدنشون زجر آوره :|

گیم شارک اینام که نداره حالا فکر کن مثلا خیلی خوره ی بازی آر پی جی باشی بخوای جاهای مخفی بازی هم سر در بیاری با اون هیولاهایی که یه چند ملیونی اچ پی دارن میخوای چکار کنی؟ یا اون هیولاهای که یونا سامون میکنه به شکل سیاه دوباره میان اصلا نمیشه زد.

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
الان اومده؟ زبونش چیه؟
اینی که قرار بیاد زبونش English هست؟

- - -ویرایش - - -

بگیر..کلا تو خرید هر final fantasy شک نکن :d
البته همشونم فوقالعاده نیستنا..

منم واقعا دوس دارم بگیرم این فینالها دیگه تکرار نمیشن حتی تو نسلهای بعد،من منتظر FFXII HD هستم،البته اگه تولید بشه،ولی کلا تو X یادمه تو یه Boss گیر میکردم همیشه،.رو مخم بود ولی رو ویتا واقعا ارزش داره!!

Sent from my C5302 using Tapatalk

mhs

کاربر سایت
Aug 29, 2011
29
نام
منصوره
اولین بازی rpg که بازی کردم ffx بود و از اون زمان بود که به این سبک علاقه پیدا کردم
واز نظر من بهترینش تو سری ff همین شماره بود
هر کس که به بازی های rpg علاقه داره حتما این عنوان رو تجربه کنه
یه بار دیگه باید رو ps3 بازیش کنم
:x

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
اولین بازی rpg که بازی کردم ffx بود و از اون زمان بود که به این سبک علاقه پیدا کردم

مخصوصا رو ویتا!
چه حالی بده:x:x

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
الان اومده؟ زبونش چیه؟
اینی که قرار بیاد زبونش English هست؟

- - -ویرایش - - -

بگیر..کلا تو خرید هر final fantasy شک نکن :d
البته همشونم فوقالعاده نیستنا..

بازی اومده و زبانشم انگلیسیه :d

گیم شارک اینام که نداره حالا فکر کن مثلا خیلی خوره ی بازی آر پی جی باشی بخوای جاهای مخفی بازی هم سر در بیاری با اون هیولاهایی که یه چند ملیونی اچ پی دارن میخوای چکار کنی؟ یا اون هیولاهای که یونا سامون میکنه به شکل سیاه دوباره میان اصلا نمیشه زد.

تازه سختی بازی داره خودش رو نشون میده
این بازی به شدت نیاز به وقت و اعصاب داره :-s

منم واقعا دوس دارم بگیرم این فینالها دیگه تکرار نمیشن حتی تو نسلهای بعد،من منتظر FFXII HD هستم،البته اگه تولید بشه،ولی کلا تو X یادمه تو یه Boss گیر میکردم همیشه،.رو مخم بود ولی رو ویتا واقعا ارزش داره!!

Sent from my C5302 using Tapatalk

من تا اینجایی که بازی کردم باس ها راحت بود ولی خوب هنو خیلی راه در پیش دارم:-s
خدا به دادم برسه :d

wtf
:-o
6 گیییییییگ چه خبره؟ منم فیزیکیشو میگیرم :| هست :-/ باید باشه :|
:d

بله البته حجم هر کدوم 3.3 گیگ هست :-s:d
من که دیجیتالی گرفتم :-s اگه جایی به صورت فیزیکی پیدا کردین ما رو هم بیخبر نزارین
گرچه یه جایی سراغ دارم که قراره بعد از عید بیاره :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
wtf
:-o
6 گیییییییگ چه خبره؟ منم فیزیکیشو میگیرم :| هست :-/ باید باشه :|
به صورت فیزیکی هم بگیری فقط یک FF X توی جعبه هست و X-2 رو یک کد داره باید دانلود کنی D: یعنی بازم 3.5 گیگ باید دانلود کنی D: لول

من فکر کنم JRPG های اولی که بازی کردم Final Fantasy Tactics توی PS ONE بود !_! عجب دورانی بود D: اولین بازی که برای PS II هم خریدم Silent Hill 2 و Final Fantasy X بود که فکر کنم اولین FF کامل 3 بعدی باشه که در کناره گرافیک SIlnet Hill 2 واقعا این طوری بودم : :-o

یادمه بازیش رو اخر سر تموم کردم اما دیگه X-2 رو نرسیدم کامل بازی کنم . اصلا یادم نیست تا کجای بازی رفتم . اما همیشه تو کفه اهنگه اولش بودم D: خیلی باحال بود !
واقعا ببین FF چی بود به کجا کشیده شد D: الان شماره 15 برای Ps4 و Xbox One انگاری شده Third Person Action Adventure . نمیدونم شرکتها چرا با بازیا اینطوری میکنن ! امیدوارم JRPG بشه D: اون از این . اینم از سرونشته Silent Hill
لول کاشکی این Silent Hill 2 - 3 هم HD رو برای Vita میدادن.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان کسی قصد پلات کردنشو داره ؟!! اگه آره ایدی psn منو اد کنید!! من 70 ساعت بازی کردم نزدیک مبارزه با sin هستم اکثر تروفی هاشو گرفتم!!

pokcketmon

کاربر سایت
Mar 7, 2014
10
اگه VII رو بازی میکردید متوجه میشدید که بهترین سری FF چیه ;;) انقدر قشنگ بود که 2 تا بازی مرتبط و 3 تا انیمیشن ساختن واسش! حتی از Cloud (کاراکتر اصلی VII) و Aerith (یکی دیگه از کاراکترای VII) توی PlayStation 3 Tech Demo هم استفاده شد!!! (از بس معروفن :>)
تازه به اینجا ختم نمیشه! Cloud توی خ از بازی های دیگه هم یا یه اسمی ازش برده شده یا بهش اشاره شده و یا اصلا خودش توی اون بازی بوده! مثل Little Big Planet, Kingdom Hearts, Dragon Quest & Final Fantasy!
حتی Cloud توی FF V هم حضور داشته!!!
حالا هم که یه DLC دادن واسه Lightning Returns: Final Fantasy XIII که میشه توش Lightning رو شبیه Cloud یا Aerith کنی!!! :-& به خاطر این DLC حالم از این Lighrning Returns بهم خورد :-& آخه Lightning کیه که بخواد Buster Sword یا Guard Stick رو بگیره دستش )x
تازه سر ساخت یه remake از VII انقدر دارن سخت گیری میکنن که نگو!!! :((:((:(( میگن باید اول یه FF هـ بهتر از VII بدیم بیرون تا ساخت remake اشو شروع کنیم!!! چون اگه این کارو نکنیم و همین طوری این remake رو بدیم بیرون میشه پایان کار FF!!! :((:((:((
خود S-E اینو گفته ها من نگفتم ^#(^

------------------------------------------------------------------

حالا واسه این که اسپم نشه:

گرافیک نسخه Vita با PS3 چقدر فرق فوکوله؟ :-/

آخرین ویرایش:

mhs

کاربر سایت
Aug 29, 2011
29
نام
منصوره
اگه VII رو بازی میکردید متوجه میشدید که بهترین سری FF چیه ;;) انقدر قشنگ بود که 2 تا بازی مرتبط و 3 تا انیمیشن ساختن واسش! حتی از Cloud (کاراکتر اصلی VII) و Aerith (یکی دیگه از کاراکترای VII) توی PlayStation 3 Tech Demo هم استفاده شد!!! (از بس معروفن :>)
تازه به اینجا ختم نمیشه! Cloud توی خ از بازی های دیگه هم یا یه اسمی ازش برده شده یا بهش اشاره شده و یا اصلا خودش توی اون بازی بوده! مثل Little Big Planet, Kingdom Hearts, Dragon Quest & Final Fantasy!
حتی Cloud توی FF V هم حضور داشته!!!
حالا هم که یه DLC دادن واسه Lightning Returns: Final Fantasy XIII که میشه توش Lightning رو شبیه Cloud یا Aerith کنی!!! :-& به خاطر این DLC حالم از این Lighrning Returns بهم خورد :-& آخه Lightning کیه که بخواد Buster Sword یا Guard Stick رو بگیره دستش )x
تازه سر ساخت یه remake از VII انقدر دارن سخت گیری میکنن که نگو!!! :((:((:(( میگن باید اول یه FF هـ بهتر از VII بدیم بیرون تا ساخت remake اشو شروع کنیم!!! چون اگه این کارو نکنیم و همین طوری این remake رو بدیم بیرون میشه پایان کار FF!!! :((:((:((
خود S-E اینو گفته ها من نگفتم ^#(^

اتفاقا یکی از شخصیت های مورد علاقم کلود هستش VII روهم بازی کردم رو ps3
اون انیمیشنها رو هم دیدم advent children که عالی بود فکر کنم نزدیک 100 دفعه شده دیدمش:d
x,vii هر دوخوبن خوب نظر شخصی من این بود چون هم اولیش بود هم خاطرات زیادی باهاش دارم
اون 3تا بازی رو هم رفتم;)
منم امیدوارم remake ازvii ساخته بشه عالی میشه:x

آخرین ویرایش:

pokcketmon

کاربر سایت
Mar 7, 2014
10
اتفاقا یکی از شخصیت های مورد علاقم کلود هستش VII روهم بازی کردم رو ps3
اون انیمیشنها رو هم دیدم advent children که عالی بود فکر کنم نزدیک 100 دفعه شده دیدمش:d
x,vii هر دوخوبن خوب نظر شخصی من این بود چون هم اولیش بود هم خاطرات زیادی باهاش دارم
اون 3تا بازی رو هم رفتم;)
منم امیدوارم remake ازvii ساخته بشه عالی میشه:x
منم قبول دارم بهترین های FF به ترتیب VII بعدش X و بعدش هم IV بوده :x ولی اول VII جون خودم :x

Advent Children Complete رو ببین! نسخه جدیده خ بهتره :x

خدا کنه بسازن [-o< ولی یه چی بگم؟! این remake قرار نیست مثل همه remake ها باشه! قراره به غیر از گرافیک خ چیزاشو عوض کنن! مثل battle system، قسمت هایی از داستان و ...!!! یعنی ممکنه گند بزنن :-s

Texture های روی 3 مقداری بهتر هست اونطوری که دیدم .

پس فرق زیادی ندارن! بنابراین با Vita باید حالش بیشتر باشه. (چون به هر حال پرتابله دیگه ;;))

مرسی

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
همون فیزیکیش هم که باید یکیشونو دانلود کرد..خیلی دوست دارم اینو بازی کنم اما با این سرعت نت چجوری 3 گیگ دانلود کنم :| ...میشه ها اما سال ها طول میکشه:d

در کل هم این نکته رو عارض شم که FF xlll-2 فوقالعاده بود! :x:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر