PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
SE فرانسه تو فیسبوکس این عکس رو گذاشته و زیرش نوشته: Ce jour-là, aussi, nous traversions l'automne که یعنی "در این روز ما به نیمه پاییز قدم میگذاریم".

jxck7muot29f13bv9ypb.jpg

عکسی Cloud جدید نیست و از تیتراژ پایانی همون AC برداشته شده!:D اما به هر صورت زمستون اولین اطلاعات از بازی نمایش داده میشه!:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
خداییش باورم نمیشه اومدم تو تاپیکی که jrpg بازها جمعن ... ادم هم جرات نمیکنه چیزی بگه با چند تا ترول و گیف راهیت میکننن ... ولی خب گفتنی ها رو باید گفت ...

دقیقا تکلیف سبک jrpg و بتل دیزاین atb چی میشه ... یعنی باید دل خوش کنیم به چیزای پرت و پلا ودسته دوم مثل woff

مخاطب جدید .. مخاطب جدید میتونه هویج گاز بزنه وقتی نمی تونه با سبک و سیاق این جور بازی ها خو بگیره ... بره بیشنه ویچر و هورایزن و اسکایریم بازی کنه ... چرا به خاطر سطح کشش و تمایلات همیچین گیمر هایی .. یکی مثل من از علایقم محروم بشم ؟

کی گفته بازی و سبک مبارزات کشش نداره .. من همین سال پیش برای اولین بار ۷ رو بازی کردم ... به نظرم سیستم بازی ۱۰۰ برابر بهتر و سرگرم کننده تر از ۱۳ بود!

و بعد کی گفته این سبک قابل ارتقاع و تغییر و تحول و جذاب سازی نیست .... این یه فکته که مهم ترین چیز تو یه rpg سیستم کرفتینگ بازیه ... و لول اپ و اکوییپمنت هاشه .... چیزی که دیدیم به خوبی در نسخه ۱۰ متحول و بسیار جذاب و اعتیاد اور شد و تو 12 که کلا متحول کرد ... جالبه دوستان از گیم پلی wkc مثال میارن از اصل جنس و از خود سری که ۱۲ باشه چیزی نمیگن....

بازی و سبک باید تغییر و تحول داشته باشه ... باید تکامل داشته باشه ... کلا نابود کردن یه پایه و اساس و در نظر نگرفتن فن بیس اصلی برای چند تا نو گیمر ۱۰-۱۲ ساله ... چی میشه اسمش رو گذاشت ...

بله بازی ممکنه arpg بشه و خیلی هم خفن و شاخ و متای ۹۸ و... و ... و ... ولی خب به من چه ؟

اون چیزی که میبایست من فن سنتی رو ارزا کنه کجاست? woff? این کاری که داره اسکوار با فانتزی فن ها میکنه بدتر از کاریه که سونی با ویتا دار ها کرد ...

امیدوارم یه atb دیگه که ازادی عمل داشته باشی همراه با کرفتینگ عالی ... بازم ببینیم .. که صد البته قراره به خاطر نسل جدید و فن های میانه رو به گور ببریم.

.........................

ضمنا در مورد اینکه نقطه ضعف شماره های بعد از هفت این بود که شخصیت منفی در حد سفیروث نداشتن ... باید بپرسم ایا اصلا همچین چیزی ممکنه؟ D:

:D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چرا شخصیت منفی زیاد هست ولی هیچ کدام به اندازه سفیروث به دل نشست و هیچ شخصیت منفی به پای سفیروث نمیرسه به نظر من
باید دید باید صبر پیشه کرد و دید چه نوع سبکی میخواد بده بیرون سبک مبارزاتش البته من برام فرقی نمیکنه کلا من فقط همون سفیروث رو میخوام و اون داستان زیبا و اون موزیک و اهنگ بسیار عالی و دل نیشینشو میخوام نه گیم پلی،گیم پلیش بخوره توی سرشون والله

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
امشب چه شبی شد :x گیم پلی عالی بود. سریع و جذاب :d با این گرافیک چه شود :bighug:
بیصبرانه منتظر تاریخ ریلیز بازیم >:)

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
تریلر بازی معنای کلمه پرفکت و بی نقص بود! ممنون نمورا :D:x یکم تاباتا بشینه چند دور نگاه کنه تریلر رو تا بفهمه بازی ساختن یعنی چی و تریلر دادن چجوریه. همین یدونه تریلر گیم پلی بازی میرزه به کل تریلر های XV از زمان رو کار اومدن تاباتا.

نمورا برای رو کم کنی هم که شده VII Remake رو یه چیز بیادموندنی بازم میسازه :bighug: فقط وجدانا ایندفعه دیگه نبرتمون تو کما و بازی رو عرضه کنه :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دقت کردید گیم پلی بازی تماماً چیزی بود که Versus XIII قرار بود باشه :D Dream comes true ! :D احساس میکنم اون XV رو بستن بیخ ریش تا به تا ، تا یه چیز متفاوت بسازه تا فردا روز که VII Remake میاد کسی اعتراض نکنه چرا گیم پلی ها کپی هم بود :D

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دقت کردید گیم پلی بازی تماماً چیزی بود که Versus XIII قرار بود باشه :D Dream comes true ! :D احساس میکنم اون XV رو بستن بیخ ریش تا به تا ، تا یه چیز متفاوت بسازه تا فردا روز که VII Remake میاد کسی اعتراض نکنه چرا گیم پلی ها کپی هم بود :D

احسان گیم پلیش رویایی بود!:D یعنی دقیقا همون چیزی بود که من همیشه دوست داشتم یه روز ساخته بشه!

ضمن اینکه همونی که آرزو داشتم شد و قیافه Cloud بر مبنی AC ساخته شده!:D چون تو ورژن اصلی و حتی Dissidia موهاش خیلی سیخ شده بالا اما تو AC امدن یکم بهتر موهاشو طراحی کردن. تو بازی هم صورتش همون شکلی شده. بعدا لطف کنن لباس، شمشیر و موتور ایشون تو AC رو به بازی اضافه کنن نوکرشون هم هستیم!:D

خدایی نمایش FFVII کلا یه چیزی جدای از کنفرانس بود! حضور کیتاسه و نومورا (دو دوشمن خونی) روی یک سن برای نمایش گیم پلی ریمیک FFVII اونم تو آمریکا رویایی بود که قرار بود هیچ وقت تحقق پیدا نکنه اما متاسفانه ادامه کنفرانس از بس بود به چشم نیومد این سورپرایز عجیب غریب!:D

- - -ویرایش - - -

راستی از صمیم قلب امیدوارم SE حال آخر رو هم بده بازی با دوبله ژاپنی اما زیرنویس انگلیسی باشه. چون این دوبله انگلیسی به شدت غیر قابل تحمله! خصوصا صدای خود کلود که به گوش من عین صدای اره برقی آزار دهندش!

آقا الان دوباره یاد سفیروث افتادم!:-s اسپویل نمیکنم اما یجا میشه با ایشون بازی کرد!:D (هرچند خیلی خیلی کم) سکته نزنیم یه وقت؟:D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
احسان گیم پلیش رویایی بود!:D یعنی دقیقا همون چیزی بود که من همیشه دوست داشتم یه روز ساخته بشه!

ضمن اینکه همونی که آرزو داشتم شد و قیافه Cloud بر مبنی AC ساخته شده!:D چون تو ورژن اصلی و حتی Dissidia موهاش خیلی سیخ شده بالا اما تو AC امدن یکم بهتر موهاشو طراحی کردن. تو بازی هم صورتش همون شکلی شده. بعدا لطف کنن لباس، شمشیر و موتور ایشون تو AC رو به بازی اضافه کنن نوکرشون هم هستیم!:D

خدایی نمایش FFVII کلا یه چیزی جدای از کنفرانس بود! حضور کیتاسه و نومورا (دو دوشمن خونی) روی یک سن برای نمایش گیم پلی ریمیک FFVII اونم تو آمریکا رویایی بود که قرار بود هیچ وقت تحقق پیدا نکنه اما متاسفانه ادامه کنفرانس از بس بود به چشم نیومد این سورپرایز عجیب غریب!:D

ماکان در مورد لباس بگم وقتی cloud رو توی dissidia دیدم کم کم امیدم رو نسبت به اون لباس که تو ac بود از دست دادم:D تا اینکه چند وقت پیش دیدم قرار شده که cloud به super smash bros اضافه بشه توی تریلر برای چند ثانیه لباس ac رو هم نشون دادند:D
خود همین باعث میشه که ما امیدمون رو از دست ندیم کامل و بدونیم که اون لباس برای اسکوئر هنوز فراموش نشده:D فقط یکم همت می خواد که اونو باید طرفدار ها زحمتشو بکشن:D(درست مثل عوض شدن لباس سورا در kh3:D)

در مورد شمشیر هم اگه واقعا اونو بزارن که معرکه میشه:D یعنی رسما میشه برای خودش یه پا phantom swords همین xv خودمون:D صحنه ای که توی ac بود و سفیروث رو کتلت کرد همین سبک و سیاقش تو بازی باشه ها دیگه همه چی حله:D

نمی دونم شاید اینا واقعا فکر کردن منظور طرفدار ها از اینکه بازی همون حس و حال قدیمی خودشو حفظ کنه همین لباس و موتور و ... هست:))

فقط امیدوارم قبل و بعد داستان اصلی رو هم پوشش بدن چون یک بازی که 2 بار ریمیک نمیشه:D و فکرم نکنم نسخه های فرعی بازی رو جداگونه با کیفیت عالی ریمیک کنند پس بهتره همه رو تو این یجوری بچپونن:D

البته بگم شانس نداریم که:D یهو بازی برای nx هم تایید میشه و تمام این خواب و رویاها انحصاری نسخه اون میشه:D

یک خواسته عاجزانه دیگه ای هم که دارم اینه موتور بازی انریل نباشه:D نمی دونم چرا این نسل من از این انجین متنفر شدم:D از مسئله این که کار باهاش راحته و به پروژه سرعت میده بگزریم مشکل من اینه حس می کنم انریل نمی تونه ارضامون کنه:D حالا که قراره یک بار ساخته بشه حداقل چیزی باشه که بتونه نتیجه نهایی رو به ac از نظر کیفی نزدیک کنه:D

من به شخصه زمانی رفتم تو حال و هوای versus که barret شلیک کرد:D یهو منو کشوند به تریلر گیمپلی ورسوس که پرومپتو شلیک می کنه به یه جایی(دقیق یادم نیست:D) یهو منفجر میشه اونجا و بهموث هم اون ناحیه بود:D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

- - -ویرایش - - -

راستی از صمیم قلب امیدوارم SE حال آخر رو هم بده بازی با دوبله ژاپنی اما زیرنویس انگلیسی باشه. چون این دوبله انگلیسی به شدت غیر قابل تحمله! خصوصا صدای خود کلود که به گوش من عین صدای اره برقی آزار دهندش!

آقا الان دوباره یاد سفیروث افتادم!:-s اسپویل نمیکنم اما یجا میشه با ایشون بازی کرد!:D (هرچند خیلی خیلی کم) سکته نزنیم یه وقت؟:D

یعنی با دیدن اینکه کیتاسه اونجا بود ، اونم برای FF VII Remake و از اونور حرف چند سال پیش این مرتیکه که خیلی خونسرد می گفت بعضی چیزا بهتره خاطره بمونن ، اگه اونجا بودم با باستر سورد چند دست مورد عنایت قرارش میدادم :D

قیافه ی برِت شده عین هارادا :))

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
راستی از صمیم قلب امیدوارم SE حال آخر رو هم بده بازی با دوبله ژاپنی اما زیرنویس انگلیسی باشه. چون این دوبله انگلیسی به شدت غیر قابل تحمله!
اینکار رو نخوان بکنن میخوام که اصلا بازی رو ندن بیرون :| همین کم مونده FF رو با دوبله انگلیسی درب و داغون و ابدوغ خیاری گوش بدم :|

اصلا نمیتونم بازی ها و کلا مدیا جاپونی رو با دوبله انگلیسی تحمل کنم! یعنی انیمه هم که ببینم اگه بفهمم دوبله انگلیسی هست اصلا نزدیکش هم نمیشم !

---------------

چقدر گیم پلی و سیستم مبارزات خوب بود :x خدا شاهده فکر نکنم کسی درک کنه که ما چقدر منتظر این لامصب بودیم، بخدا دهنمون سرویس شد:( یعنی معنای به حق جمله، رویای به حقیقت پیوسته، هست :D VII Remake با ویژوال AC و گیم پلی جیگر نمورا :x

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
انقدر خوش حالم که نشد پست ندم:d
واقعا Dream comes true !:bighug:
چه سالی عجیبی در پیش هست با دو تا FFاونم چی شماره 7 و یه گیم پلی و گرافیک محشر
دقیقا یادم با دیدن اولین تریلر ها از versus بعدشم که شد XV به خودم گفتم چی می شه شماره 7 هم یه گیم پلی و گرافیک این طوری داشته باشه.
واقعا خوش حالم:d
===================================
ضمنا در مورد اینکه نقطه ضعف شماره های بعد از هفت این بود که شخصیت منفی در حد سفیروث نداشتن ... باید بپرسم ایا اصلا همچین چیزی ممکنه؟
نه اصلا درست نیست به نظر من البته.
به طور مثال همون FF-13-2که خیلی منتقد داشت یک شخصیت منفی عالی داشت(کایوس) که بخاطر محدود بودن وخیلی چیزا ها دیگه این شخصیت اون طور که باید جون نگرفت. وگرنه شاهد تولد سفیروث جدیدی بودیم

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یعنی واقعا هیچ کدوم از شما (مخصوصا احسان و ماکان )با گیم پلی جدید بازی مشکلی نداره ؟ :d کسی نمیخواد همون jrpg کلاسیک باشه ؟! :d والا من با این که FF13 اولین بازیم از این سری بود به شدت به گیم پلیش اعتیاد پیدا کردم الانم دوست دارم FF VII همون سبک کلاسیک میبود ! سبک arpg که فت و فراوون هست .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
به طور مثال همون FF-13-2که خیلی منتقد داشت یک شخصیت منفی عالی داشت(کایوس) که بخاطر محدود بودن وخیلی چیزا ها دیگه این شخصیت اون طور که باید جون نگرفت. وگرنه شاهد تولد سفیروث جدیدی بودیم

بدو برو تا نیومدم نصفت کنم!:D کایوس رو با سفیروث مقایسه میکنی؟ اختلاف از عرش تا فرشه! کایوس فقط چون دستپخت نومورا بود طراحی گولاخی داشت وگرنه هیچ چیزش به سفیروث نمیخوره!

سفیروث از نظر شخصیت پردازی یه چیز کاملا تکرار نشدنی هست. من تو عمر 20 ساله گیمریم تا الان ندیدم هیچ بازی شخصیت منفی به قدرتمندی و کارزماتیکی سفیروث داشته باشه. پرداخت ایشون از 90٪ شخصیت های اصلی بازی های دیگه بهتره.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
بدو برو تا نیومدم نصفت کنم!:D کایوس رو با سفیروث مقایسه میکنی؟ اختلاف از عرش تا فرشه! کایوس فقط چون دستپخت نومورا بود طراحی گولاخی داشت وگرنه هیچ چیزش به سفیروث نمیخوره!

سفیروث از نظر شخصیت پردازی یه چیز کاملا تکرار نشدنی هست. من تو عمر 20 ساله گیمریم تا الان ندیدم هیچ بازی شخصیت منفی به قدرتمندی و کارزماتیکی سفیروث داشته باشه. پرداخت ایشون از 90٪ شخصیت های اصلی بازی های دیگه بهتره.

:d.
مقایسه نکردم که . اگه دقت بکنی گفتم اگه به کارکتر کایوس فرصت بیشتری داده می شده و بازی خودش تو خیلی چیز ها بهتر عمل می کرد تازه شاهده تولد کارکتری مثل سفیروث می شدیم . وگرنه معلومه کایوس که تو FF-13-2دیدم اصلا در حد سفیروث که هیچ در حد وایز و جنسیس هم نبود

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
کلا اسم این FF XIII رو تو این تاپیک و تاپیک بغل ترش نیارید! کابوس هاش هنوز دست از سرم برنداشته، چی بود بازی کردیم آخه؟ چی بود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر