PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
این آرت cg ها که مد شدن خیلی قشنگن
انگار اینها یک جاهایی از خلا های بازی رو پر میکنه. کاش یک فیلم سی جی جدا رمانتیک بدن از تراینگل. معجون دوست داشتنیه.

بریم سراغ نظریه م برای part2
قبلا فکر میکردم اینا ته داستان رو عوض کردن بد شده.
اما الان بعد چند ماه می بینم جالب میشه. چون ما یک بار داستان اصلی رو تجربه کردیم با همه سایدهاش. لزومی به تکرار نیست. قشنگ بود و تموم شد.
فقط باید گفت این یک ریمیک پلاس هست!
و این خوبه! ادامه پارت 2 میریم برای یک حس دیگری از دنیای FFVII , که SE شاید بتونه و خب شاید نتونه دربیاره.
جدا از داستان که معلوم نیست چه آبدوغخیاری بشه. که شاید هدف اینه به هوای دل طرفدارها و حتی سازنده ها برای زنده نگه داشتن شخصیتها پاسخ بده.
امیدوارم جهان باز درست و حسابی رو که لازمه، اینبار دربیارن و بلخره سرگرم بشیم, گم بشیم در دنیای 7. واقعا اینجا دیگه خطی جوابگو نیست. همه چیز تکمیله و جرات میخاد واردش بشن. پس بهونه چرا نمورا!
اگر اینکارو کنن مثل chrono trigger بشه و op هم باشه قطعا خفنه. تا الان هم ct ساختارش چیز عجیب و درآوردنش کاره سختیه. با اونهمه اندینگ نامتعارف
وگرنه یک خطی معمولی و تغییر فیتهای معمولی دل طرفدارها رو خواهد زد... که احتمال این هم بالاست...

• Like
Reactions: Reza.zareei

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
انگار اینها یک جاهایی از خلا های بازی رو پر میکنه. کاش یک فیلم سی جی جدا رمانتیک بدن از تراینگل. معجون دوست داشتنیه.

بریم سراغ نظریه م برای part2
قبلا فکر میکردم اینا ته داستان رو عوض کردن بد شده.
اما الان بعد چند ماه می بینم جالب میشه. چون ما یک بار داستان اصلی رو تجربه کردیم با همه سایدهاش. لزومی به تکرار نیست. قشنگ بود و تموم شد.
فقط باید گفت این یک ریمیک پلاس هست!
و این خوبه! ادامه پارت 2 میریم برای یک حس دیگری از دنیای FFVII , که SE شاید بتونه و خب شاید نتونه دربیاره.
جدا از داستان که معلوم نیست چه آبدوغخیاری بشه. که شاید هدف اینه به هوای دل طرفدارها و حتی سازنده ها برای زنده نگه داشتن شخصیتها پاسخ بده.
امیدوارم جهان باز درست و حسابی رو که لازمه، اینبار دربیارن و بلخره سرگرم بشیم, گم بشیم در دنیای 7. واقعا اینجا دیگه خطی جوابگو نیست. همه چیز تکمیله و جرات میخاد واردش بشن. پس بهونه چرا نمورا!
اگر اینکارو کنن مثل chrono trigger بشه و op هم باشه قطعا خفنه. تا الان هم ct ساختارش چیز عجیب و درآوردنش کاره سختیه. با اونهمه اندینگ نامتعارف
وگرنه یک خطی معمولی و تغییر فیتهای معمولی دل طرفدارها رو خواهد زد... که احتمال این هم بالاست...
من میگم ایکاش دو تا پایان میزاشتن که طرفداری قدیمی هم ناراحت نشن این ریمیک هم انصافا خیلی چیزای جدید و پر محتوا تری داشت نسبت به نسخه اصلی شایعه شده به زودی 16 معرفی میشه امید وارم این یکی رو گند نزنن در مورد پارت بعدی ریمیک هم به نظرم باید به حرف منتقد ها گوش کنن داستان بازی هم هنوز آنچنان خراب نشده و می تونن جمعش کنن

• Like
Reactions: Genesis

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
دوستان بازی هیچ پچی نداره ؟ من دیسک ریجن دوش رو میذارم ولی Check for Update که میزنم میگه آپدیته و هیچ آپدیتی نداره ( ورژن 1 نشون میده )

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
دوستان بازی هیچ پچی نداره ؟ من دیسک ریجن دوش رو میذارم ولی Check for Update که میزنم میگه آپدیته و هیچ آپدیتی نداره ( ورژن 1 نشون میده )
تنها بازی نسل هست که هیچ آپدیتی نداره:))
فکر کنم تا عرضه شده، مستقیم رفتن برای پارت 2 :D

• Like
Reactions: Scαrface

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
تنها بازی نسل هست که هیچ آپدیتی نداره:))
فکر کنم تا عرضه شده، مستقیم رفتن برای پارت 2 :D
عه عجیبه دمشون گرم :D آخه گوگل میکنم میگه تا پچ 1.03 هم اومده که ازش . شایدم اشتباه میکنم :-?? گیج شدم کلا :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
هوس کردم دوباره Main Themeه ریمیک رو گوش بدم...

قبل از بازی کردن خوب دقیق نمیدونستم کاراکترها چجورین و داستان چیه، آشناییم در حد FF VII AC بود و حالا چندتا مطلب، و "اون صحنه معروف" :-"
اما خوب این آهنگ، حالا معنیش رو خیلییی بهتر میفهمم ... و ترکیبش با این فن آرت(طرف چجوری دلش اومده بکشه؟) ... قشنگ انگار با چاقو میزنند تو قلبت پست سر هم... :(
با تریلی از رو احساسات آدم رد میشه! :(

به نظرم بدون هیچ شکی، بهترین OSTهای نسل رو این بازی داره!
همشون جادویین:x

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
هوس کردم دوباره Main Themeه ریمیک رو گوش بدم...

قبل از بازی کردن خوب دقیق نمیدونستم کاراکترها چجورین و داستان چیه، آشناییم در حد FF VII AC بود و حالا چندتا مطلب، و "اون صحنه معروف" :-"
اما خوب این آهنگ، حالا معنیش رو خیلییی بهتر میفهمم ... و ترکیبش با این فن آرت(طرف چجوری دلش اومده بکشه؟) ... قشنگ انگار با چاقو میزنند تو قلبت پست سر هم... :(
با تریلی از رو احساسات آدم رد میشه! :(

به نظرم بدون هیچ شکی، بهترین OSTهای نسل رو این بازی داره!
همشون جادویین:x
با کیفیت OST

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
این اواخر آپدیت برای بازی‌ها تک و توک میاد! برای GoW هم اومده بود... به نظر میرسه در واقع دارن آپدیت میدن برای آپتیمایز بودن روی PS5

• Like
Reactions: only sony

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
175661
? آلبوم ساندترک فاینال فانتزی 7 ریمیک پلاس معرفی شد❗

? این آلبوم حاوی ساندترک کاتسین ها ، BGM و سایر ساندترک هایی است که در آلبوم اصلی موجود نبود. نقاشی موجود بر روی کاور این آلبوم توسط تتسویا نومورا کشیده شده است. و این آلبوم همچنین شامل تصاویر هنری کاملا جدید نیز هست. اولین کپی این آلبوم که منتشر خواهد شد حاوی یک کتابچه کوچک نیز خواهد بود.

? این آلبوم در تاریخ 23 دسامبر در ژاپن عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
خوب بچه ها شرمنده اطلاعات تو سایت یکم مشکل داشت الان رفتم سایت اسکوئر انیکس متوجه شدم و متن رو ادیت کردم این ساندترکای پلاس کلا یه آلبوم جداس و حاوی ساندترکای جدید که ‌تو آلبوم اصلی نیست مثل آلبوم های فاینال ۹ و ۱۳ که نسخه پلاس دارن به محض اومدنش و دسترسی پیدا کردن بهش سعی میکنم به ادمین کانال ost بگم که همشونو با فرمت Flac آپلود کنه تو کانال?

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
خوب خبر خوب آلتیمانیا جدید امروز تو ژاپن منتشر شد و کاربرای تویتر دارن ترجمش میکنن میزارن اونجا هرچی چیز جالب پیدا کردم واستون میزارم>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر