PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
عجب دمویی بود! مشخصه که با یه بازی کامل و با کیفیت طرف هستیم
فقط ۲ تا نکته که برای من آزار دهنده بود یکی دوربین بازی بود یکم نزدیکه و همش باید حرکتش بدی یجوریه در کل
و اینکه وقتی میخواییم اسپل یا حرکتی بزنیم بازی متوقف میشه که از سرعت اکشن بودنش کم میکنه به نظرم

پ.ن: این بازی وقایعش بعد crisis core و قبل نجات کودکان اتفاق میفته؟

• Like
Reactions: gamer1998y

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
عجب دمویی بود! مشخصه که با یه بازی کامل و با کیفیت طرف هستیم
فقط ۲ تا نکته که برای من آزار دهنده بود یکی دوربین بازی بود یکم نزدیکه و همش باید حرکتش بدی یجوریه در کل
و اینکه وقتی میخواییم اسپل یا حرکتی بزنیم بازی متوقف میشه که از سرعت اکشن بودنش کم میکنه به نظرم

پ.ن: این بازی وقایعش بعد crisis core و قبل نجات کودکان اتفاق میفته؟
اره داش ولی بین همین بازی و انیمیشن هم یه رمان هست که بچه ها دارن روش حرکت میزنن تا فارسیش کنیم

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
https___pbs.twimg.com_media_ESKS4RTXYAAkJCx_format=jpg&name=small.jpg

داره شوخی میکنه دیگه ؟ حالا خوبه بازی soulsborne نیست

• Like
Reactions: gamer1998y

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
دعا کنید دست این عتیقه ها به نسخه ی نقد بازی نرسه :

View attachment 130956

View attachment 130955
چقد شلوغش کرده واقعا! :)) من گیمپلی های منتشر شده رو زیاد ندیدم برای جلوگیری از اسپویل، نسخه اوریجینال رو هم هیچوقت تجربه نکردم ولی تو دمو لحظه ای به مشکل نخوردم سر این قضایایی گفته...

• Like
Reactions: Genesis

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
چقد شلوغش کرده واقعا! :)) من گیمپلی های منتشر شده رو زیاد ندیدم برای جلوگیری از اسپویل، نسخه اوریجینال رو هم هیچوقت تجربه نکردم ولی تو دمو لحظه ای به مشکل نخوردم سر این قضایایی گفته...
جالبیش اینه خود کلود موقع مبارزه دائم تکرار میکنه که باید به کجای باس حمله کنی یعنی دائم هینت میده :))

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
آقای تتسویا نومورا کارگردان بازی فاینال فانتزی ۷ ریمیک به تازگی مصاحبه ای با مجله فامیتسو داشته و در آن اعلام کرده که کارکتر های سری فاینال فانتزی ۷ که در نسخه اصلی حظور نداشته اند (شخصیت های انیمیشن بقیه بازی ها یا رمان) در نسخه ریمیک نیز حظور نخواهند داشت اما نشانه هایی از آن هارو تو بازی می تونید مشاهده کنید اما شخصیت های رمان the kids که توسط آقای نوجیما نوشته شده است در بازی حظور پیدا خواهند کرد

اینکه دیگه عالی میشه!
شما هم هرچی سوال داری بیا پی ویم بپرس این جوری راحت تر می تونم سوال هارو جواب بدم Sephiroth_Ardyn@

131001 131002
اسکرین شات جدیدی از دموی فاینال فانتزی ۷ ریمیک منتشر شده که به بانورا محل تولد جنسیس و انجیل اشاره داره
حتی بر روی پوستر میوه ی عجیبی که در دست جنسیس هست نیز دیده می شود

• Like

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
ظاهرا قرار بوده در ابتدا عنوان فاینال فانتزی ۷ ریمیک یه اکشن ۱۰۰ درصدی مانند سری کینگدام هرتس باشه و آقای یوشینوری کیتاسه تهیه کننده بازی چنین چیزی رو می خاسته اما کارگردان بازی تتسویا نومورا مانع این کار میشه چون به نظرش این ریمیک باید به ریشه های نسخه اصلی پایبند باشه

• Like

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
عجب چیزی بود این دمو! :D
اولین چیزی که آدم توی دمو بهش برخورد میکنه، گرافیک بنیان‌فکن بازی هست که واقعاً حیرت‌انگیزه! یعنی کاتسین‌ها دست‌کمی از CG ندارن و اون اوایل منتظر بودم سازنده‌های بازی یه حقه‌ای چیزی بزنن و مثلاً صفحه یه لحظه سیاه بشه و از کاتسین بره توی گیم‌پلی، ولی دوربین توی همون حالت چرخید و رفت پشت Cloud و کف کردم! :| کلاً ترکیب گرافیک فنی و هنری واقعاً عالی کار شده و IQ هم توی PS4 معمولی به شدت عالیه و دیگه خدا به داد Pro برسه!
گیم‌پلی هم خیلی لذت‌بخش و فانه. من چون نسخه اصلی رو بازی نکردم و کلاً FFباز نیستم، نظری در مورد اونا ندارم ولی گیم‌پلی این بازی خیلی برای سلیقه‌ی من خوبه و از یه طرف اکشن باحالی داره و از طرف دیگه منوهای پیچ در پیچ و خر تو خری هم نداره که آدم توش گم بشه.
موسیقی هم که نیازی به تعریف نداره و من که FFVII رو بازی نکرده بودم هم عاشق این تم بازی شدم، چه برسه به اون‌هایی که کلی خاطره باهاش دارن.
این وسط چیزی که یه ذره بعضی جاها اذیتم کرد، صداگذاری بعضی از شخصیت‌ها بود که به نظرم خیلی خوب نبود و اگه نسخه نهایی اجازه استفاده از صدای ژاپنی رو بده، شاید برم سراغ اون. :D البته همین صداهای انگلیسی هم بعد از ۳۰،۴۰ دقیقه بازی کردن دمو برام عادی شدن و بهشون عادت کردم، ولی باز ژاپنی رو ترجیح میدم و احتمالاً بهتر باشه.
در مجموع دموی خیلی خفنی بود و عطش من رو برای بازی کردنش از ۸/۱۰ به ۱۰/۱۰ رسوند! فقط کاش این نسخه‌ای که چند وقت دیگه میاد کامل بود و دیگه یه جا همه رو بازی می‌کردیم و داستان تموم می‌شد. در حالت منطقی قسمت بعدی باید مثلاً ۲۰۲۱ یا حداکثر ۲۰۲۲ بیاد، ولی این طوری که اینا جلو میرن شاید بره تا ۲۰۲۵! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر