PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
"مصاحبه‌ی جدید با توریاما، کیتاسه و هاماگوچی"

از vpn استفاده کنید
فقط میخوام بگم یکی از مفیدترین و پرتلاش ترین کاربرهای بازیسنتری، دمت گرم.
جا داره بابت این ترجمه ها، اخبار و کلا مطالبی که میزاری یک تشکر ازت بکنم، ضمنا کانال تلگرام خیلی خوبی هم داری.
واقعا خسته نباشی، همینطور دوستانی که باهاشون همکاری میکنی\m/

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
فقط میخوام بگم یکی از مفیدترین و پرتلاش ترین کاربرهای بازیسنتری، دمت گرم.
جا داره بابت این ترجمه ها، اخبار و کلا مطالبی که میزاری یک تشکر ازت بکنم، ضمنا کانال تلگرام خیلی خوبی هم داری.
واقعا خسته نباشی، همینطور دوستانی که باهاشون همکاری میکنی\m/
فقط دارم تلاش میکنم فندوم فاینال فنتسی رو گسترش بدم ایکاش روزی برسه که بتونیم تمامی آثار فاینال فنتسی رو به زبان فارسی ببینیم

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
سلام.دوستان من بازیشو اکانتی گرفتم ولی به ورژن ps5 آپگرید نمیشه.میگ کسانی که ورژن ps4 دارن میتونن آپگرید کنن.راهی نیست بشه آپگریدش کرد؟

• Like
Reactions: BARDI YA

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
سلام.دوستان من بازیشو اکانتی گرفتم ولی به ورژن ps5 آپگرید نمیشه.میگ کسانی که ورژن ps4 دارن میتونن آپگرید کنن.راهی نیست بشه آپگریدش کرد؟
اکانتی باشه که باید بشه اصولا

ولی اونی که روی پلاس گذاشته بودن، اون نه، به ورژن PS5 تبدیل نمیشه:-"

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
بله از استور چک کردم.

عجیبه. چون خودم هفته پیش رفتم داخل استور، اون ۳نقطه رو زدم و گزینه آپگرید به ۵ اومد. یه متنی آورد که باید خونده و تایید میشد و مبلع 0$ هم برای آپگرید نشون میداد و خلاص. نسخه‌ی PS۵ رفت واسه دانلود.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
عجیبه. چون خودم هفته پیش رفتم داخل استور، اون ۳نقطه رو زدم و گزینه آپگرید به ۵ اومد. یه متنی آورد که باید خونده و تایید میشد و مبلع 0$ هم برای آپگرید نشون میداد و خلاص. نسخه‌ی PS۵ رفت واسه دانلود.
شما دیسکی گرفتی یا ظرفیتی؟

• Like
Reactions: BARDI YA

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
۲۰۲۱۰۷۱۵_۱۱۳۶۰۹.jpg

♧ همیشه در فاینال فنتسی ۷ از قدرت‌های جادویی ستراها صحبت می‌شود ولی به طور دقیق گفته نمی‌شود توانایی چه کارهایی را دارند.

♧ در اولتیمنیای جدید از صحنه‌های مختلفی اطلاعات تازه‌ای ارائه داده شده، که در یکی از آن‌ها گفته شده صحنه‌ای که ممکن است بر اساس انتخاب‌هایتان در طول بازی با یکی از سه نفر مواجه شوید (تیفا، اریث و یا برت)، صحنه‌ی کلاود و اریث "بیش از یک خواب" توصیف شده، و علت آن اینگونه بیان شده که اریث می‌تواند با استفاده از قدرت‌هایش به عنوان یک سترا خود را در خواب افراد ظاهر کند.

♧ همچنین بر اساس گفته‌های توریاما اریثی که در این صحنه می‌بینیم خاطراتی از آینده دارد و حرف‌های او وقتی به کلاود می‌گوید "تو نمی‌تونی عاشق من بشی. اگرم فکر می‌کنی عاشقمی این واقعی نیست." فقط خطاب به کلاود نیست، بلکه به خود نیز این موضوع را یادآوری میکند

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20210729_125654_580.jpg
"کسانی که می‌توانند ویسپرها را ببینند"

♧ در بخش سوال و جواب اولتیمنیا پرسیده شده که چرا کلاود تا زمانی که با اریث تماس نداشته نمی‌توانست ویسپرها را ببیند، که توریاما در پاسخ گفته:

♧ "کلاود تنها زمانی تونست ویسپرها رو ببینه که با اون‌هایی که به اریث چسبیده بودن تماس پیدا کرد. ولی قابلیت دیدن ویسپرها فقط با تماس فیزیکی ایجاد نمی‌شه - فقط افرادی که می‌تونن رو سرنوشت سیاره اثر بذارن و اون رو تغییر بدن چنین قابلیتی رو دارن. این تو بازی نشون داده نشده، اما برت و بقیه زمانی ویسپرها رو می‌بینن که با اون‌هایی که دور کلاود می‌چرخن تماس پیدا می‌کنن. روفوس هم می‌تونه ویسپرها رو ببینه چون تو جنگش با کلاود با اون‌ها تماس پیدا کرد."

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
View attachment 209990
شخصیت های بیفور کرایسیس در اپیزود یوفی حظور دارند❓

♧ به تازگی لیستی از ساندترک های موجود در آلبوم اپیزود یوفی منتشر شده که در آن نام قطعه ای به اسم Heretic rayleigh به چشم می خورد.

♧ پورفوسور Rayleigh یکی از کارکنان شینرا در بازی بیفور کرایسیس هست که اعضای آوالانچ قصد گرگان گرفتن آن را داشتند.

♧ غیر از این ساندترک در لیست ساندترک هایی مربوط به شخصیت های دریج اف سربروس نیز دیده می شود که در تریلر بازی قبلا‌ اون هارو دیدیم بسیاری از ساندترک ها نیز به صورت ؟؟؟؟؟ نام گذاری شده بودند که به نظر میرسه بسیاری از موارد موجود در اپیزود یوفی در تریلر نمایش داده نشده اند.
۲۰۲۱۰۷۳۰_۲۳۲۸۲۱.jpg
"موجود شیطانی یا پژوهشگر شینرا؟"

♧ در اپیزود اینترمیشن با موجودی ساخته شده در واقعیت مجازی می‌جنگید که "موجود شیطانی" نام دارد و مدلی شبیه سازی شده از موجودیست که دپارتمان تحقیقاتی شینرا آن را ساخته بوده، اما به علت خطرناک بودن آن را نابود کرده‌اند.

♧ نام این موجود در ورژن ژاپنی بازی Heretic Rayleigh است که بر اساس گفته‌ی یکی از افراد تیم سازندگان منظور از این اسم دقیقا همان پژوهشگر رِیلی است و با الهام گرفتن از Heretic Hojo (هیولایی که هوجو با آزمایش بر خود به آن تبدیل می‌شود) این باس را طراحی کرده‌اند، با این تفاوت که پشت سر آن بخشی مانند موهای بلند گذاشته‌اند و بدنش را کمی انحنا دار کرده‌اند تا بیش‌تر حس زنانه بودن داشته باشد.

♧ با اینکه مستقیما گفته نشده سر این پژوهشگر چه بلایی آمده و نمی‌دانیم چگونه تبدیل به هیولا شده، می‌توان حدس زد او نیز در طی آزمایشاتی تبدیل به این موجود شده.

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
دوستان من بازيو دوماه پيش كه توى پلاس اومد گرفتمش .. خودم ps5 دارم بنظرتون نسخه ps5 رو بخرم يا همينو كه تو پلاسه روى فايو بازى كنم؟
این نسخه به 5 آپگرید نمیشه
نسخه 5 کانتنت و یک چپتر جدید داره و همینطور مود 60 فریم و 4k
اگه کلا بازیش نکردی که نسخه 5 بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر