PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20210513_132529_423.jpg
" آلتیمانیای جدیدی از فاینال فنتسی 7 ریمیک معرفی شد."

♧ آین آلتیمانیای جدید که متریال آلتیمانیا پلاس نام دارد قرار است در پانزدهم جولای 2021 عرضه شود.

♧ این آلتیمانیا شامل مصاحبه های جدید ، تجزیه و تحلیل لحظات خاطره انگیز فاینال فنتسی 7 ریمیک و اطلاعاتی راجب Dlc یوفی می باشد.

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
۲۰۲۱۰۵۱۳_۱۳۲۳۵۰.jpg
رمان جدید Final Fantasy VII Remake Trace of Two Past معرفی شد.

♧ این رمان درباره ی گذشته تیفا و اریث می باشد و قرار است در تاریخ پانزدهم جولای 2021 منتشر شود.

❌ نکته: بابت کیفیت پایین کاور ها معذرت می خوام هنوز با کیفیتشون نیومده ❌

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
final-fantasy-vii-remake-kingdom-hearts-anime.jpg
شایعه: نتفلیکس در حال ساخت انیمه ای برای فاینال فنتسی 7 ریمیک است.

♧ این انیمه اختصاص به فاینال فنتسی 7 ریمیک دارد داستان تازه ای را بیان میکند که با داستان و وقایع اصلی بازی گره خورده اند.

♧ انیمه دارای دو بخش می باشد. بخش ابتدایی آن به رویداد های قبل تر از فاینال فنتسی 7 ریمیک اختصاص می یابد و بخش دوم این انیمه داستان را همزمان با ریمیک تا پایان شرح میدهد و همچنین به پیش بینی از رویداد های آینده می پردازد.

♧ در حالی که سریال CG کینگدم هارتس خیلی کوتاه تر و پیچیده تر خواهد بود و رویداد های گوناگون بازی های kh union x ، KH BBS و KH3 را با هم ترکیب میکند.

♧ کارگردان هر دوی این سریال ها تتسویا نومورا خواهد بود.

♧ همچنین این فرد ادعا میکند که ساخت سریال لایو اکشن فاینال فنتسی 14 در مراحل پایانی ساخت خود قرار دارد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20210521_185534_622.jpg
"اطلاعات جدید از اینترگرید"

♧ اسکوئر انیکس اخیرا اطلاعات و اسکرین شات‌های جدیدی از فاینال فنتسی ۷ ریمیک اینترگرید عرضه کرده.

برای خواندن این اطلاعات روی هایپر لینک بزنید. ( از vpn استفاده کنید بابت تاخیر سه روز هم واقعا شرمنده هستم امتحانات بود دیگه نشد سریع تر ترجمش کنیم)

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
من اول به پیام Navtra اینسایدر معروف دقت نکرده بودم بیشتر خوشحال بودم که شاید FF XVI تریلر جدید ازش بیاد ولی الان دقیق خوندم و متوجه شدم بازی جدید از سری فاینال احتمالا معرفی شه توی E3 هیچ بازی دیگه ای غیر پارت دوم ریمیک به ذهنم نمیرسه از اونجایی که Navtra اومدن نسخه PS5 و فاینال 16 رو گفت بهش باور دارم به نظرم احتمالا بتونیم اولین تریلر پارت دوم رو ببینیم

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
My_Great_Capture_Screenshot_2021-06-02_22-53-28-768x432.png My_Great_Capture_Screenshot_2021-06-02_22-54-12-768x432.png
پتچ 1.02 برای فاینال فنتسی 7 ریمیک منتشر شد.

♧ این پتچ قابلیت جدیدی به بازی اظافه میکنه که باعث میشه بتونید سیو نسخه ی ps4 بازی رو آپلود کنید و اون رو برای نسخه ی ps5 دانلود کنید. به این ترتیب دیگه مجبور نیستید تا بازی رو بر روی ps5 از نو بازی کنید.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
EKPvqt-U4AIErzW.jpg
یه مصاحبه از گکت(خواننده راک ژاپنی که جنسیس رو از روش ساختن) اومده که نمی دونم واقعی یا واقعی نیست اگه واقعی باشه یعنی گکت و کارکتر جنسیس توی ریمیک فاینال 7 خواهند بود

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
۲۰۲۱۰۶۰۳_۱۸۵۶۴۳.jpg ۲۰۲۱۰۶۰۳_۱۸۵۶۴۹.jpg
"همکاری Red Bull با FF7R"

♧ قرار است کمپانی Red Bull در رویدادی به نام "Break The Limit" با فاینال فنتسی ۷ ریمیک همکاریی داشته باشد، طوری که با خرید دو نوشیدنی Red Bull (از هر نوع و طعم) و فرستادن رسید خرید آن به اکانت رسمی Red Bull شما به یک Revival Earring (اکسسوریی در FF7R) دست پیدا می‌کنید که بر خلاف ورژن عادی این آیتم، پس از یک بار استفاده نمی‌شکند.

♧ در این رویداد ممکن است حتی مرچ فیزیکی نیز برنده شوید. از جمله‌ی این مرچ‌ها یک Revival Earring واقعی که می‌توانید در گوشتان بیندازید، و یا یک ست از لیوان و مخلوط کن ککتل بهشت هفتم می‌باشد.

♧ متاسفانه این رویداد مخصوص ژاپن است و دو قوطی نوشیدنی حتما باید از Family Mart ژاپن خریداری شوند، و هنوز خبری از جهانی بودن این رویداد نیست.

• Smile
Reactions: Oakenshield

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر