PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اولین چیزی که آدم توی دمو بهش برخورد میکنه، گرافیک بنیان‌فکن بازی هست که واقعاً حیرت‌انگیزه! یعنی کاتسین‌ها دست‌کمی از CG ندارن و اون اوایل منتظر بودم سازنده‌های بازی یه حقه‌ای چیزی بزنن و مثلاً صفحه یه لحظه سیاه بشه و از کاتسین بره توی گیم‌پلی، ولی دوربین توی همون حالت چرخید و رفت پشت Cloud و کف کردم!
گرافیک بازی واقعا فک براندازه مخصوصا نورپردازی که گفتن یـ تیم جداگونه واسش گذاشتن که فقط بیاد روی جاگذاری منبع های نوری کار بکنه !!! فقط یـ نکنته رو اشاره کنم اون دموی اولیه حدود 80 درصدش CG ـه :D (احتمالا تو خود موتور بازی رندر شده) اگه دقت کنی موقعی که کلود رو نشون میده رو قطار در حرکت بعد که قطار میخواد وایسه دوربین از کنار قطار شروع به حرکت کردن میکنه و میره داخل یـ حاله ای از دود بعد یهو میاد داخل خود گیم این قسمت اینقدر عالی و به قول خارجیا Smooth ـه که متوجه کات خوردن صحنه نمیشی !!

این جا رو میگم :

View attachment Mute video (remove audio track).mp4

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
گرافیک بازی واقعا فک براندازه مخصوصا نورپردازی که گفتن یـ تیم جداگونه واسش گذاشتن که فقط بیاد روی جاگذاری منبع های نوری کار بکنه !!! فقط یـ نکنته رو اشاره کنم اون دموی اولیه حدود 80 درصدش CG ـه :D (احتمالا تو خود موتور بازی رندر شده) اگه دقت کنی موقعی که کلود رو نشون میده رو قطار در حرکت بعد که قطار وایمیسته دوربین از کنار قطار شروع به حرکت کردن میکنه و میره داخل یـ حاله ای از دود بعد یهو میاد داخل خود گیم این قسمت اینقدر عالی و به قول خارجیا Smooth ـه که متوجه کات خوردن صحنه نمیشی !!

این جا رو میگم :

View attachment 131173
آره اونجا یه کلک باحالی می‌زنن! :D ولی همون تیکه بعدش هم کیفیت مدل شخصیت‌ها به شدت بالاست و باز انتظار داشتم یه وقفه‌ای بین کاتسین و گیم‌پلی ببینم، ولی یه دفعه رفت توی بازی! :D

7rt_ada.jpg

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
سبکش چجوری من اصلا نمیدونم فاینال فانتزی چی هست بیکار موندم خونه به نظرتون دان کنم بازی کنم؟یه توضیح میدید چیه کلا

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
آره اونجا یه کلک باحالی می‌زنن! :D ولی همون تیکه بعدش هم کیفیت مدل شخصیت‌ها به شدت بالاست و باز انتظار داشتم یه وقفه‌ای بین کاتسین و گیم‌پلی ببینم، ولی یه دفعه رفت توی بازی! :D

7rt_ada.jpg
واقعا تصمیم درستی بود که اینا رو اوردن به UE لامصب با بروز رسانی های اخیر خروجیاش داره این اواخر نسل روانی کننده میشه !!! امیدوارم اسکوار دست از اون موتور خونگیش برداره و همین UE رو برا تمام بازیا سری استفاده کنه .....

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خوب منم دمو رو گرفتم بازی کردم....

بازی سریع و خوب بود و تعامل خیلی خوبی با کامند و atb داشت.... فکر کنم برای کسایی که اهل atb نباشن مدتی با کار کردن باهاش مشکل داشته باشن...
سوئیچ کردن بین کارکتر ها بهترین بخشش بود..

اما برام خیلی جالب بود که از قابلیت stagger فاینال فانتزی 13 وام گرفتن

@Oakenshield
:D

نکات منفی به نظرم بار فانتزی بازی کم شده بود... حالا باید دید تو نسخه بعدی که از میدگار خارج میشن چطور میشه.... ولی منو ها و غیره هم حس FPS میده تا یه rpg فانتزی
یه مقداری خیلی چیزا اوریج بود... دشمنا چالش بر انگیز نبودن.. حتی الگو های حمله باسش هم خیلی دموده و قدیمی بود....

اما در نهایت در کنار گرافیک عالی‌ش کار خوبی به نظر میاد، ولی اونقدر wow نبود که بگم من حتما باید هر چی سریعتر اینو بازی کنم....

View attachment 131175

قشنگ سه تا وایفو انداختن به جون کلود یکی از یکی تشنه تر :D
اگه طبق نسخه اورجینال پیش رفته باشن، خبری از 3 تا وایفو نیست.... یعنی اصلا در حدی نیست که کنار تیفا و اریس قرار بگیره

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,437
نام
علی
خود کلود وایفو محسوب میشه :D
گفتم به همون شکلکه خنده بسنده کنم دیدم نمیتونم!:D عالی عمو، عالی!:D
منم دمورو بازی کردم و همه جوره خداس بازی تویه دمو البته!:D مدت زمان قسمت اول درنیومده چقده؟ چیزی نگفتن چند ساعته؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
خوب منم دمو رو گرفتم بازی کردم....

بازی سریع و خوب بود و تعامل خیلی خوبی با کامند و atb داشت.... فکر کنم برای کسایی که اهل atb نباشن مدتی با کار کردن باهاش مشکل داشته باشن...
سوئیچ کردن بین کارکتر ها بهترین بخشش بود..

اما برام خیلی جالب بود که از قابلیت stagger فاینال فانتزی 13 وام گرفتن

@Oakenshield
:D

نکات منفی به نظرم بار فانتزی بازی کم شده بود... حالا باید دید تو نسخه بعدی که از میدگار خارج میشن چطور میشه.... ولی منو ها و غیره هم حس FPS میده تا یه rpg فانتزی
یه مقداری خیلی چیزا اوریج بود... دشمنا چالش بر انگیز نبودن.. حتی الگو های حمله باسش هم خیلی دموده و قدیمی بود....

اما در نهایت در کنار گرافیک عالی‌ش کار خوبی به نظر میاد، ولی اونقدر wow نبود که بگم من حتما باید هر چی سریعتر اینو بازی کنم....

اگه طبق نسخه اورجینال پیش رفته باشن، خبری از 3 تا وایفو نیست.... یعنی اصلا در حدی نیست که کنار تیفا و ائریس قرار بگیره
من که دستم کوتاهه متاسفانه :|
توی هر قسمت سه گانه فرق داشت. از کدومش اسکی (!) رفتن؟:D

_______
@Cloud Strife
ماکان با توجه به اینکه RED-XIII انگار اواخر بازی اضافه میشه نمیتونی یه ارزیابی حدودی بکنی بازی چند درصد بازی اصلیه؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من که دستم کوتاهه متاسفانه :|
توی هر قسمت سه گانه فرق داشت. از کدومش اسکی (!) رفتن؟:D

_______

لایتنینگ ریترن رو نزدم ببینم تو اکشن چطوری پیاده کردن... ولی به نظرم زیاد فرقی به نسخه اصلی نداشت، حریف رو آنقدر بزنی جونش بالا بیاد، زمین گیر شه، بریزی سرش

• Like
Reactions: Oakenshield

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
لایتنینگ ریترن رو نزدم ببینم تو اکشن چطوری پیاده کردن... ولی به نظرم زیاد فرقی به نسخه اصلی نداشت، حریف رو آنقدر بزنی جونش بالا بیاد، زمین گیر شه، بریزی سرش
سیستم LR فرق داشت. یادم نیست دقیق اما خب پیچیده تر بود یکم.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
اولین چیزی که آدم توی دمو بهش برخورد میکنه، گرافیک بنیان‌فکن بازی هست که واقعاً حیرت‌انگیزه! یعنی کاتسین‌ها دست‌کمی از CG ندارن و اون اوایل منتظر بودم سازنده‌های بازی یه حقه‌ای چیزی بزنن و مثلاً صفحه یه لحظه سیاه بشه و از کاتسین بره توی گیم‌پلی، ولی دوربین توی همون حالت چرخید و رفت پشت Cloud و کف کردم! :|
دقیقا :D
یاد اوایل که آدم یه کنسول جدید میخره افتادم که هضم گرافیک بازیا یکم سخته. :D
از لحاظ گرافیکی و سطح پولیش واقعا حیرت انگیزه.

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
616
سیستم LR فرق داشت. یادم نیست دقیق اما خب پیچیده تر بود یکم.
طبق چیزایی که دیدم و خواندم مثل 13 و 2-13 هستش . max stagger و physical weakness که تو LR اضافه شده بود اینجا نیست و علاوه بر اینها تو LR میشد با dodge یاevade در زمان مناسب هم نوار stagger را پر کنی که اینجا همچین چیزی ندیدم . البته شاید تو نسخه

نهایی بعضی از این موارد باشن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Oakenshield

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر