Final Fantasy: Dissidia 2

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ss_preview_01.jpg.jpg

درود .
سال پیش بود که شرکت پرآوازه Square Enix عنوانی تازه و غافل گیر کننده را راهی بازار کرد . همه ی ماها SE رو با بازی های JRPG میشناسیم و یا بهتر بگوییم ، SE نماد JRPG هست ! اما سال پیش Dissidia همه را غافل گیر کرد ! این بازی که تشکیل شده از دنیا های مختلف فرنچایز FF بود ، بر مبنای مبارزات ( Fighting ) با المان های RPG طراحی شده بود . که توانست نظر همگان را به خود جلب کند و با خلق دنیای زیبا و دوست داشتنی توانست به یکی از بهترین بازیهای PSP بدل شود .
قائدتا کنار هم قرار گرفتن تمام شخصیت های این سری دوست داشتنی برای خیلی ها خصوصا دوستداران این سری جالب توجه بوده . با توجه به عرضه Final Fantasy XIII شخصیت اول این بازی یعنی Lightning نیز در بازی قرار گرفته است که توجه همگان را برانگیخته است و انتظار برای این بازی دوچندان شده است . با توجه به شماره 13 میتوان انتظار داشت که بخش اعظم سبک مبارزات Lightning را ضربات سریع با شمشیر خود ( Blaze Saber بود فکر کنم :D ) تشکیل میدهد .

انتظار ها با توجه به شماره قبل از این شماره بسیار زیاد است . اگر SE بتواند همان فرمول زیبای شماره اول را به نحوه احسن بازسازی کند میتوان امید داشت که شماره ی بعدی Dissida همانند شماره اول خود به موفقیت عظیم میان دوستداران سری FF دست یابد .

Last edited by a moderator:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
من هنوز دارم شماره قبلیش رو بازی میکنم فوق العادست! ولی این از اونم باید بهتر باشه به خاطر شخصیتهای جدیدی که اضافه کرده! و خوشحالم که بازم برای PSP عرضه میشه!;)

Illidan Stromrage

کاربر سایت
Jun 29, 2007
122
نام
Gilgamesh
گفته شده امکان اضافه شدن Sazh Katzroy و از اون مهم تر GILGAMESH !!! وجود داره که اگه اینطور باشه واقعا عالیه و از دیگر شخصیت هایی که اضافه شده tifa lockhart و Kain Highwind هستند محشره چون تعداد آهنگ ها هم 2 برابر شده

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
گفته شده امکان اضافه شدن Sazh Katzroy و از اون مهم تر GILGAMESH !!! وجود داره که اگه اینطور باشه واقعا عالیه و از دیگر شخصیت هایی که اضافه شده tifa lockhart و Kain Highwind هستند محشره چون تعداد آهنگ ها هم 2 برابر شده
کجا گفتند :D ؟ بعید میدونم اینایی که گفتین باشن ! ولی باشن هم بد نیستش ! البته امیدواریم Zack رو هم قرار بدن :D .

Illidan Stromrage

کاربر سایت
Jun 29, 2007
122
نام
Gilgamesh
پس اون کاراکترهایی که شما گفتین هنوز تایید نشده فقط شایعه است! چون داخل لیست نیست!
یه بار دیگه اگه بخونی چی گفتم و بری تو سایت بگردی میبینی که testuya numora گفته که امکان اضافه شدن Sazh Katzroy و gilgamesh وجود داره ولی tifa و Kain Highwind تایید شدن ;)

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
خوب من چی گفتم!؟ میگم هنوز تایید نشده دیگه و خبر رسمی مبنی بر بودن اونا نیست! فقط Tetsuya گفته احتمال اضافه شدن اونا هست که اگه بشه خیلی خوب میشه!;)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب من بعد از مدت ها تریلر رو دیدم . واقعا فـــــوق العاده بود . فکر میکردم فقط لایتنینگ و کین رو به بازی اضافه کردن بقیه دست نخورده موندن . اما دیدم واقعا کار کردن روی بازی . شدیدا منتظر بازی شدم ! کوچکترین مشکلات بازی رو از بین ببرن بازی کاملترین بازیه PSP میشه .

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
یکی دیگه از قابلیتهای این بازی اینه که Lightning میتونه توی بازی لباس Aya در 3rd Birthday رو بپوشه که همین اتفاق بر عکسش برای Aya در Parasite Eve میوفته! به نظر من یک همکاری خیلی خوب و جالبه!

Illidan Stromrage

کاربر سایت
Jun 29, 2007
122
نام
Gilgamesh
تازه ترین خبر ها مبنی بر اینه که امکان پیوستن terra به chaos و پیوستن kuja و jecht به cosmos هست که اگر به عکس پایین نگاه کنید میبینید که terra یک تاج آهنی پوشیده که در final fantasy VI این تاج آهنی متعلق به اسیر هاست
Terrad012closeup.png

برای jecht هم این لباس سفید همچیز را توضیح میده :d
JechtDissidia012.jpg

از kuja عکس نیست
در ضمن دوستان اینا همه احتماله

Illidan Stromrage

کاربر سایت
Jun 29, 2007
122
نام
Gilgamesh
خب خدا را شکر که تایید شد که terra با cosmos است
در ضمن یک نکته بگم که داستان بازی قبل از dissidia final fantasy هست چون خود dissidia جنگ سیزدهم هست و dissidia 012 final fantasy جنگ قبل است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر