Final Fantasy 13 چند ساعت به طول می انجامد !

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,993
نام
فرهاد
ffxiii.jpg

درود.

سری بازی پر طرفدار و موفق شرکت Square Enix یعنی FFXIII بعد از سه سال کش و قوس به اخرهای کار خود نزدیک میشود و یک سوال به وجود میاید این بازی با این همه حجم چه مدت زمان طول خواهد کشید و داستان بازی چند ساعت میباشد این جواب را اقای Motomu Toriyama کارگردان بازی در یک مجله ژاپنی (پیش بینی میشه این مجله Famitsu باشه) بیان کرده اند .
اقای Toriyama گفتند داستان بازی ffxiii به ‌تنهایی زمانی نزدیک به پنجاه ساعت نیاز خواهد داشت، و برای به‌اتمام رساندن کامل بازی چیزی حدود شصت ساعت و یا بیشتر می‌بایست وقت صرف کرد."

بازی ff xiii ورژن ژاپنی این بازی در هفته اینده روانه بازار میشود و دو ورژن اروپا و امریکا نیز در ماه march

source

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,993
نام
فرهاد
سلام دوستان.
50 تا یه زمان معمولی واسه یه بازیه JRPG هست از نظر من.البته مسلما خیلی بیش از اینا طول میده تا تموم بشه.من خودم پیش بینی میکنم بیش از 150 ساعت واسش وقت صرف کنم.:smile:

دقیقا عکس و مدارکش موجوده که در صورت لزوم رو می‌کنم. 180 ساعت FFXII میزدم:D

حالا چند ساعت قابل شما دوستان رو نداره :biggrin1: برید »»» حالا شاید کمتر شد :biggrin1:

LEVEL-up

کاربر سایت
Sep 26, 2009
86
نام
هادی
Tales Of Vesperia که یه DVD بیشتر نیست بیشتر از 40 ساعت طول کشید !

من با مکافات بار اول 66-68ساعته تمومش کردم بار دوم هم با اینکه 90% از quest هرو یادم بود 58 ساعته تمومش کردم.( save)حالا این قهرمان کیست که اینچنین اندینگ کرده تا من بروم به قربانش:D

180 ساعت FFXII میزدم :D
احیانا شما برای تقویت زبان ژاپنی نسخه ژاپنیشو بازی کردین!:D
*-----------*-
من خودم تا جایی که یادم هست تو رنج 60 تا 70 ساعت تمومش کردم
*-*-*-*-*-*-*-*-*

در مجموع و با حساب مراحل جانبی و مخفی و ... زمانش به گفته کیتاسه از 200 ساعت هم بالاتر میره!
به به چه آرزویه قشنگی..
مگه اینکه ما نسخه ژاپنیشو بازی کنیم ژاپنی ها هم نسخه ی انگلیسشو:D

آخرین ویرایش:

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
دقیقا عکس و مدارکش موجوده که در صورت لزوم رو می‌کنم. 180 ساعت FFXII میزدم:biggrin1:
میگم مهدی چنتا Summon پیدا کردی تو FF XII ?
:d

من خودم تا جایی که یادم هست تو رنج 60 تا 70 ساعت تمومش کردم

نه دیگه این FF XII عظمتیه واسه خودش

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
نگران نباش خودم برات یک مراسم آشتی کنان میگیرم :biggrin1:.
ولی جدا کی میشینه یک ضرب 60 ساعت رو بره ؟ :d ؟ من که LO بعد از 10 ساعت کم آوردم:biggrin1:
دوست داشته باشی که این ساعت ها عددی نیست .
من Fallout 3 رو 90 ساعت بازی کردم ، اصلا احساس خستگی نکردم ، هنوزم که هنوزه میرم و تو بازی قدم میزنم :D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
من تا زبون انگلیسیش نیاد بازی نمیکنم!
FFXII رو ژاپنی گرفته بودم واقعا سیستمی بود!برای یاد گرفتن بلیزارداش همرو به ژآپنی روی یک برگه مینوشتم بعد امتحان میکردم تا بفهمم چی چیه!!!آخرم نشد بفهمم!از روی عکساش یاد گرفتم!کلا اینقدر برای من طول میکشید چون بلد نبودم برم دنبال مراحل و گزینه هارو!فقط فارم میکردم!طوری شده بود اولین باس(یارو اسبه آتیشیه:dشرمنده نسخه ژاپنی بود اسمش یادم نمیاد!)رو کلا 5 ثانیه نفله فرمودیم!)

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
احیانا شما برای تقویت زبان ژاپنی نسخه ژاپنیشو بازی کردین!:D
اتفاقا نسخه انگلیسی بود. برای کشتن Yiazmat، دست کم باید Level 90 میشدی که کار حضرت فیل بود:D
میگم مهدی چنتا Summon پیدا کردی تو FF XII ?
هر 13 تا Esper را پیدا کردم:D

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اتفاقا نسخه انگلیسی بود. برای کشتن Yiazmat، دست کم باید Level 90 میشدی که کار حضرت فیل بود:D

اتفاقا سخت نبود. یه روشه Auto Level داشت که کاراکترا رو برنامه ریزی میکردی (Gambit) تو یه جایه خاص که هنوزم یادمه. یه Hidden Enemy بود که همینجور دشمن تولید میکرد. اگه Gambit رو جوری میزاشتی که دشمن اصلیه رو نکشن بعد کنسولتو میزاشتی بعد یه روز همه میرفتن تو لول 90 اینطورا. البته چیت یا گلیچ نبود، یه قالبلیتی بود که خوده بازی بهت میداد توسطه Gambit.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,993
نام
فرهاد
اتفاقا سخت نبود. یه روشه Auto Level داشت که کاراکترا رو برنامه ریزی میکردی (Gambit) تو یه جایه خاص که هنوزم یادمه. یه Hidden Enemy بود که همینجور دشمن تولید میکرد. اگه Gambit رو جوری میزاشتی که دشمن اصلیه رو نکشن بعد کنسولتو میزاشتی بعد یه روز همه میرفتن تو لول 90 اینطورا. البته چیت یا گلیچ نبود، یه قالبلیتی بود که خوده بازی بهت میداد توسطه Gambit.

به نظر من اسم این FFXII رو هم نباید اورد اصلا حال نکردم واه واه :-" :biggrin1:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,426
نام
ماکان
به به چه آرزویه قشنگی..
مگه اینکه ما نسخه ژاپنیشو بازی کنیم ژاپنی ها هم نسخه ی انگلیسشو

عزیزم آرزو کجا بوده؟ وقتی بازی Trouphy داره یعنی فقط باید 100 ساعت بشینی تروفی هاش رو جمع کنی!!

چیزی که مسلم هست اینکه اگه بخواید FFXIII رو 100درصد کامل کنید باید برید بالای 200 ساعت گیم پلی. البته مگه اینکه کیتاسه مزخرف گفته باشه و یا اینکه بازی تروفی نداشته باشه!!!

بعد اصلا این ساعت ها که رقمی نیست! مثلا من خودم دیگه آمار ندارم FF هارو (البته به غیر از FFXII که 5 بار هستش!) چند بار تا آخر رفتم!:biggrin1:

پ.ن: جون داداش الان هم دارم همزمان FFVII و FFVIII رو روی PS3 میزنم!:biggrin1:

LEVEL-up

کاربر سایت
Sep 26, 2009
86
نام
هادی
عزیزم آرزو کجا بوده؟ وقتی بازی Trouphy داره یعنی فقط باید 100 ساعت بشینی تروفی هاش رو جمع کنی!!

چیزی که مسلم هست اینکه اگه بخواید FFXIII رو 100درصد کامل کنید باید برید بالای 200 ساعت گیم پلی. البته مگه اینکه کیتاسه مزخرف گفته باشه و یا اینکه بازی تروفی نداشته باشه!!!

بعد اصلا این ساعت ها که رقمی نیست! مثلا من خودم دیگه آمار ندارم FF هارو (البته به غیر از FFXII که 5 بار هستش!) چند بار تا آخر رفتم!:biggrin1:

پ.ن: جون داداش الان هم دارم همزمان FFVII و FFVIII رو روی PS3 میزنم!:biggrin1:
خب چرا میزنی من با کیتاسه بودم :D

---------
ساعت200
پ-ن: حاضرم سر یهff ارجینال از (ps) به بعد باهات شرت ببندم اصولی بازی کنی زیر 100 ساعت زمان میبره برای %صد کردنش.
---------------------------------

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی

من لولم تیمم بین 90 تا 93 بود اما باز صاف شدم این Yazmat رو زدم، نزدیک به 15 ساعت من فقط این رو داشتم می کشتم. یکی دیگه هم قبل این بود اونم نزدیک 6 7 ساعت این طورا زدمش.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,426
نام
ماکان
خب چرا میزنی من با کیتاسه بودم :D

---------

پ-ن: حاضرم سر یهff ارجینال از (ps) به بعد باهات شرت ببندم اصولی بازی کنی زیر 100 ساعت زمان میبره برای %صد کردنش.
---------------------------------
نه دیگه نشد!!!

وقتی مثلا برای گرفتن یک آیتمش باید بازی رو 50 بار تمومی کنی (به یاد VP2!!) دیگه هر چقدر هم که زور بزنی زیر 200 ساعت نمیتونی کاری بکنی!!

شاید با استفاده از این گایدبوک ها بشه بازی رو یک کله و نزدیک 60 تا تموم کنی، ولی با احتصاب زمانی که باید صرف پیدا کردن راه درست، گشت و گذار در منطقه، انجام مراحل اضافی و در نهایت جمع آوری تروفی ها کنی زمان گیم پلی میره بالای ان ساعت!!

LEVEL-up

کاربر سایت
Sep 26, 2009
86
نام
هادی
ولی با احتصاب زمانی که باید صرف پیدا کردن راه درست، گشت و گذار در منطقه، انجام مراحل اضافی و در نهایت جمع آوری تروفی ها کنی زمان گیم پلی میره بالای ان ساعت
خب اینطوری که اگه یه اماتور از نوع گیج یا بیسواد بخواد بازی کنه شاید بالای 200ساعت طول بکشه یا اصلا هیچ وقت بازی رو تموم نکنه!

------------
این بحث ها هیچ نتیجه ای نداره.
چیزی هم نمونده تا بازی ریلیز بشه وقتی امد این بحث رو به یه نتیجه میرسونیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر