FIFA15 | PC

با سلام

دیدم تاپیکش رو کسی نزده یک ماه دیگه هم که بازی عرضه میشه استارتشو بزنم

12945746287922728735.jpg

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirements
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM:4GB
VGA: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DX: 11
HDD: 15.0 GB

Recommended System Requirements
CPU:Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM:8GB
VGA:ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DX:11

HDD: 15.0 GB

امسال نسخه PC فیفا هیچ تفاوتی با نسخه نسل بعدی PS4 و X1 نداره و با موتور Ignite ساخته میشه

نسخه دمو بازی در تاریخ 9 سپتامبر با تیم های زیر عرضه میشه :

Dortmund

Chelsea

Barcelona

Boca Juniors

Liverpool

Manchester City

Paris Saint-Germain

Napoli

نسخه اصلی بازی هم در تاریخ 23 سپتامبر عرضه خواهد شد

آخرین ویرایش:

Moayeri

کاربر سایت
Jun 26, 2010
34
کسی از دوستان نسخه اورجینال داره؟اگه داره بی زحمت ترکیب ها رو آپدیت کنه بعد گزینه Save Squad رو بزنه و سیو بازی رو آپلود کنه؟

کلی از دوستان هستن که نمیتونن ترکیبشون رو آپدیت کنن اگه کسی زحمت این کار رو بکشه ممنون میشم

Moayeri

کاربر سایت
Jun 26, 2010
34
حالا یه سوال چرا وقتی ترکیب رو به روز میکنی کفش بازیکنا بهم میریزه ؟ و همش دیفالت میشه

اولین باره میشنوم کسی همچین مشکلی داشته.برو توی Document کل سیویات فیفا رو پاک کن بعد دوباره بروز کن ببین حل نمیشه؟

داداش شما نمیتونی ترکیب رو سیو کنی آپلود کنی؟اگه بلد نیستی بهت یاد میدم.خیلی از دوستان منجمله خودم نیاز داریم

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اسکرین شات های 4k از فیفا 15

خوب بازی واقعا از نظر بصری زیباست و وقتی روی رزولوشن 4k گذاشتم ، تشخیص ـش از تماشای یه بازی فوتبال واقعی سخته ، 3 تا اسکرین شات از رزولوشن 4k براتون گذاشتم لذت ببرید ، تنظیمات هم روی بالاترین هستش ، واقعا بازی دلچسب شده ;)

bazishap

کاربر سایت
Feb 16, 2015
7
دوستان وقتی وارد بازی میشم بازی فول اسکرین میاد بالا ولی وقتی میخام بازی کنم دور تا دور صفحه مشکی هست کنترل اینتر زدم هیچ فرقی نکرده دوستان بازی مثل پنجره ویندوز باز نمیشه فول اسکرین هست ولی تو بازی کامل نیست دور تا دورش نوار مشکی هست

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
با کرک شماره سه برای من هم اجرا شد.فقط چرا اینقدر دندونه دارن تصاویر!
از تو fifaconfig هم MSAA رو رو 4 گذاشتم ولی بازم تاثیری نداره؟
از انودیا کنترل پنل میشه دستکاری کرد؟

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
من تو ps4 بازی میکنم ولی بازی بر خلاف پیشرفت و زیبایی هایی که داره پر از باگه.. اونم وقتی مشخص میشه که آنلاین بازی کنین... گل از وسط زمین، برخورد بیش از حد توپ با تیر، انواع اقسام اشتباهات عجیب دروازه‌بان ها، و...

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
من تو ps4 بازی میکنم ولی بازی بر خلاف پیشرفت و زیبایی هایی که داره پر از باگه.. اونم وقتی مشخص میشه که آنلاین بازی کنین... گل از وسط زمین، برخورد بیش از حد توپ با تیر، انواع اقسام اشتباهات عجیب دروازه‌بان ها، و...
من انلاين بازى نكردم ، ولى درست ميگيد ، توپ واقعا زيادى به تير ميخوره !!!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
من انلاين بازى نكردم ، ولى درست ميگيد ، توپ واقعا زيادى به تير ميخوره !!!

حالا با هوش مصنوعی مشکلات زیاد به چشم نمیاد، علت کاهش امتیازش هم ایناس وگرنه بازی به لحاظ کیفی خیلی پیشرفت کرده..

یه مشکل هم که هست اگه یکی تیم قوی مثل real برداره و دویدن و تغییر جهت و چرخش براحتی میتونه گل بزنه و ببره حتی اگه بازی بلد نباشه حداقلش اینه که کلی طرف مقابل رو به زحمت میندازه.. عملا دفاع کردن خیلی سخت و غیر ممکن میشه.. حالا برخورد بازیکنها بهم و شوت از راه دور هایی که بعضا دروازه‌بان فقط نگاه میکنه رو اضافه کنید..

آخرین ویرایش:

mm65

کاربر سایت
Jul 8, 2012
142
نام
مجید
دوستانی که بازی میکنید , شما هم با دروازه بانتون انقدر مشکل دارید؟ هی بیخودی از دروازه میاد بیرون و گل میخوره. چهار تا مدافع از باکس خارج نمیشند ولی دروازه بان تا وسط زمین جلو میره که توپ ربایی کنه :)) البته همیشه این اتفاق نمیافته ولی خیلی اعصاب خورد کنه

اون خط و دایره هدف رو چطوری میشه از شرش خلاص شد؟!

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
دوستانی که بازی میکنید , شما هم با دروازه بانتون انقدر مشکل دارید؟ هی بیخودی از دروازه میاد بیرون و گل میخوره. چهار تا مدافع از باکس خارج نمیشند ولی دروازه بان تا وسط زمین جلو میره که توپ ربایی کنه :)) البته همیشه این اتفاق نمیافته ولی خیلی اعصاب خورد کنه

اون خط و دایره هدف رو چطوری میشه از شرش خلاص شد؟!

سلام بر شما

دروازبان الکی نمیاد وسط شما دکمه k بود فکر کنم رو نگه میداری دروازبان میاد وسط وقتی توپ دسته حریف باشه اون دکمه رو بزنی دروازبان میاد وسط.....
اون نکته دوم هم ماله موسه باید بری تو تنظیمات بازی بزنی بازی فقط با کیبرد باشه اگه درست منظورتو فهمیده باشم .........

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
بازی پیشرفت های خیلی خوبی داشته ولی مشکلاتی هم داره
من واقعا به زور گل میزنم الان ارسنال رو برداشتم تا لیگ انگلیس رو بازی کنم که وقتی میزارم زمان رو رو 7 دقیقه به زور 1-0 میبرم یا مساوی میکنم
هرکاری میکنم گل نمیشه که نمیشه

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بازی پیشرفت های خیلی خوبی داشته ولی مشکلاتی هم داره
من واقعا به زور گل میزنم الان ارسنال رو برداشتم تا لیگ انگلیس رو بازی کنم که وقتی میزارم زمان رو رو 7 دقیقه به زور 1-0 میبرم یا مساوی میکنم
هرکاری میکنم گل نمیشه که نمیشه
برید توی Arena تمرین شوت زدن کنید;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر