Fifa11 League

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
یعنی تف به این شانس :|:|:|:|:| سالی یک بار هم نت من قطع نمیشه و اونوقت دقیقه 20 از یکی 2-0 جلو بودم نتم قطع شد،3-0 به نفع اون شد :|:|:|:| اگه این 2 امتیاز مال من میشد،الان رتبه ی .... :|:|:|:|:|

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
یعنی تف به این شانس :|:|:|:|:| سالی یک بار هم نت من قطع نمیشه و اونوقت دقیقه 20 از یکی 2-0 جلو بودم نتم قطع شد،3-0 به نفع اون شد :|:|:|:| اگه این 2 امتیاز مال من میشد،الان رتبه ی .... :|:|:|:|:|

پس فک کردی من باختام واقعی ان؟:d. دو بازی مفت 3 هیچ شد. در حالی که جلو بودم:d

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
این چیزا عادیه باید عادت کنی :D نت پر سرعت ایران این دردسرهارو هم داره دیگه :D

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
دوستان من به یه مشکل عجیبی بر خوردم امروز fifa 11 که خواستم بازی کنم دیدم تمام تیمها اسم بازیکناشون عوض شده ! همون بازیکنان ولی اسماشون یه چیزه دیگس ! کسی میدونه یعنی چی ؟
چجوری درست میشه ؟!
البته زبون eng انتحاب میکنم مشکل از جیزه دیگس !
ممنون میشم کسی راهنمایی بکنه

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
دوستان من به یه مشکل عجیبی بر خوردم امروز fifa 11 که خواستم بازی کنم دیدم تمام تیمها اسم بازیکناشون عوض شده ! همون بازیکنان ولی اسماشون یه چیزه دیگس ! کسی میدونه یعنی چی ؟
چجوری درست میشه ؟!
البته زبون eng انتحاب میکنم مشکل از جیزه دیگس !
ممنون میشم کسی راهنمایی بکنه

من امتحان کردم، همه چی درسته. احتمالاً دیسکِ بازی رو برعکس گذاشتی! :d

آخرین ویرایش:

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
من امتحان کردم، همه چی درسته. احتمالاً دیسکِ بازی رو برعکس گذاشتی=))

واسه هیچکس اینجوری نشده ! آخه خیلی عجیبه !
این ربطی به ultimate Team نداده ؟ آخه وقتی این و نصب کردم بازی کردم بعد فردا خواستم online بزنم اینجوری شده بود !
دوستان یه راه حلی واسه من پیدا کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر