FIFA09 & PRO EVOLUTION SOCCER2009

FIFA09 &PRO EVOLUTION SOCCER2009

• FIFA09

رای‌ها: 74 53.6%
  • PRO EVOLUTION SOCCER2009

رای‌ها: 64 46.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    138
یک باره دیگه میگم تا دیگه خیالم راحت شه.
خواهشا عاجزا از همه ی بچه ها میخوام مقایسه رو کنار بزارن و فقط بازیه مورد علاقشونو بگن.
یا حق:love:

هر دوتاشون خوبن وجود دو فوتبال سطح بالا می تونه رقابت شدید ایجاد کنه که باعث پیشرفت این سبک بازی می شه و برای ما این خیلی خوبه هر سال نوآوری !

عجب تاپیکی زدی ها ایول
جون میده واس بن شدن دی:
خوب من فقط از فیفا میگم چون که اگه روزی کمتر از یک ساعت بازی نکنم روزم به شب نمیرسه.
اما خود فیفا (البته من تمام نکاتی که میگم فقط و فقط درباره نسخه نکست فیفا هستش.):
شروع بازی و اون مقدمه بسیار جالب اولین نکته جالب فیفا بحساب میادش و اونم اینه:Let's FIFA09 که به نظر من بهترین نوع مقدمه برای یه بازی بحساب میاد.
دوم میرسیم به این قسمت که شما هیچ ثانیه در بازی بیکار نیستید و باید همیشه چشمتان به صفحه باشد.
تو بازیهای دیگه لودینگها هستش که وقت گیره و باید صبر کرد اما تو فیفا نه ..........تو فیفا خود لودینگش هم بازی هستش لودینگش هم قشنگه لودینگش هم معرکس.
تو هیچ بازی من ندیدم که لودینگ بازی جزو از بازی باشه.
سومین نکته میرسیم به ایکونها و منوهای بازی.
بینظیر همین.
چی بینظیر.
رنگ امیزی قشنگ طراحی قشنگ که تنها میشه گفت بینظیره .
چهارمین نکته به امکانات فووووووووووق العاده فراخ بازی میشه اشاره کرد.
از exhibition گرفته تا be a pro از manager mode گرفته تا be a pro season و....
تو بخش لایو بازی که نگووووووووو .
بهترین نکته بازی هم شاید همین لایوش باشه و تغییر هفته بر هفته بازی در لایو.
مثلا اگه که تو این هفته تیم شما در واقعیت و بازیهای خودش خوب کار کرده باشه تیم شما در فیفا09 هم همانطور خواهد بود .
مثلا تیم اودینتزه که تو فیفا09 چندان قوی نیستش اما وقتی که اپدیت میشه قدرتش اندازه تیمهای صدر نشین میشه اگه که قبلا خط میانیش 77 بوده الان 87 شده اگه این هفته خوب بازی کرده باشه.
که به نظر من انقلابی هستش در این زمینه.
و میریم سر اصلا خود بازی.
گرافیک که چشم نوازه و واقعا ادم رو به هیجان میاره و ورود بازیکنها گرفته تا خوشحالیشون تا غیره و غیره تا انیمشن و غیره که اصلا حرفی نیست دربارش.
بعد میریم سراغ چمنش اوه اوه چقدر این چمن خوشگله چقدر خوشگله حالا یه نکته خیییییییییییلی قشنگ.
مواقع که بارون میاد یه جاهای از چمن تیره تر هستش انگار اب گرفته هستش وقتی توپ اونجا میره سرعتش خیلی کم میشه و گیر میکنه من که کفم برید یه بار اینطوری شد گفتم خدایا این دیگه چه بازیه.
تور دروازه دیگه مث 08 خشک نیستش و شاداب وقتی توپ توش غلیان پیدا میکنه به رقص در میادش.
استیل بازیکنها مث واقعیت ساخته شده و ادم گاهی احساس میکنه داره فوتبال نگاه میکنه .
یه نکته:
من وقتی با رئال بازی میکنم و توپ به نیستلروی میرسه از بس این بازی استیل این بشر رو قشنگ درست کرده فکر میکنم فوتبال واقعی هستش.
استیل ها هم که نگو به به چقدر زیبا ساخته این بازی.
پاسکاریها فرق میکنه.
میخوای مث ارسنال باشی هیچ مشکلی نیست بیا برو تو کاستوم تاکتیک و سیستمت رو مث ارسنال بکن پاسهای زیاد و دقیق و زمینی و حرکات ترکیبی قشنگ و برو حالشو ببر.
نه میخوای تیمت مث چلسی باشه که پاسهای بلند و کوتاه و ریسکی بدی اشکال نداره میتونی بازم برو تو کاستوم و هر طوری میخوای اصلا درست کن.
یا نه میخوای سیستم بکش زیرش باشه بازم اشکال نداره بازم برو تو کاستوم و سیستم بکش زیرش رو اجرا کن.
من که وقتی این کاستوم تاکتیک رو دیدم گفت : چی ساخته این بشر.
و بزرگتری و محبوبترین نکته گیم پلی فیفا:
بله اونم نکته ای نیست بجز؟؟؟
اها بگو دیگه
بله خودشه دریبلینگ.
دریبل زیدانی میخوای باشه انالوگ رو یه نیم دایره بچرخون
دریبل اوکوچای میخوای(که بعضیها به اشتباه به رونالدینو نسبت میدن قبل از اون جی جی اوکوچا اون رو میرفت) اشکال ندره یه نیم دایره از راست به بالا بزن.
دریبل..
دریبل...
دریبل....
چی بگم دیگه هر چی بخوای داره این گیم پلی.
منیجر مودش که خداااااااااااااااااااااس.
یکی از نکات فوق فوق فوق قشنگ منیجر اینه که .
تو به یه گروهی مقداری پولی میدی که برن برات استعداد یابی کنند.
این نکتش خیییییییییلی جالبه
خییییییییییییییییییییلی جالبه.
من الان چند تا جوون ناب و مستعد رو دارم تو تیمم که خییلی توپ بازی میکنن.
کلا فیفا از وقتی که نکست شده معرکه شده.
تو 08 گیم پلی کند بودش اما این سری با توجه به اینکه میتونی خودت انتخاب کنی کند باشه یا تند عااااااااالیه.
در یک کلام فیفا بهترین.
پس : Let's Fifa09
من به این بازی امتیاز 9.5 رو میدم و اون نیم درصد باقیمونده رو بخاطر این نمیدم که فن شاپ نداره .
راستی این رو نگفتم.
تیم من:
Man United - Real Madrid
Raf.Van der Vart - Ronaldo
با تشکر.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or