FIFA World Cup 2014: Brazil | PS3

• Thread starter Thread starter HDV 7
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اسامی تیمها فعلا همونایین که تو مقدماتی بازی کردن.البته ایران جای جلال ،ممد حسینی رو گذاشتن.کلا همه چیزش قدیمیه.رنک تیمها هم ماله چند ماهه قبله.آپدیت میشه

خوب ما هم بازی رو تهیه کردیم . در مورد گیم پلی که تفاوت زیادی با دمو نداره و قبلا نظرم رو گفتم . اما در مورد ایران جای شکرش باقیه لباس تیم ملی و سرودش و ارم فدراسیون درست ساخته شده . بازیکن ها که کلا با درخت فرقی ندارن . دیگه نمی تونستن امثال علی کریمی و جواد نکونام و ... که سال ها تو سطح اول فوتبال دنیا بودن رو درست بسازن ؟ کاملا مشخصه با ناراحتی هر چه تمام تر و کاملا زوری ایران رو چپوندن تو این بازی ! بعد جالبه یه سری از دوستان می رن رای می دن امیدوار هستن لیگ ایران ساخته بشه توسط EA ! در نهایت هم اینکه بازی ارزش خرید داره و همه فیفا بازا تهیه کنن .

p.s : ضمنا داخل تماشاگر های ایران داف وجود نداره ! :دی در حالی که اینم کاملا خلاف واقعیت هست و در جام جهانی خواهیم دید که در این زمینه چیزی کم نداریم :دی

آخرین ویرایش:
منم بازيو انجام دادم:d اولين دست با كاپيتان نكونام يك كاشته به سزار زدم:bighug:
گزارشگره قوچان نژاد رو ميگه ghiouchuan niizhad :d : دى
تنها مشكلم با بازي تماشاچياي عرب

پرچم پلنگ مازندران بالاست!!! فدايي دارهه

اتفاقا ایرانش خوبه.قبلا ایرانیا یک مشت سیاهه کوتوله بودن.اینسری مشخصه رو همون چهره هایی که داشتن دقت به خرج دادن و شبیه انتخاب کردن.این کم کاری فیفاست که کلا سه چهار ساله هیچی فیس نمیسازه و به ایران ربط نداره!بیشتر بازیکنهای اینتر تو خود فیفا شکل شغالن.
تماشگرها هم که معلومه چند گروه ساختن.ما رو بستن به گروه عربا.باز ایران خوبه،اسرائیلیاش که سیاه پوست بودن.:d

سرورها هم که افتضاح!!نیمه اول خوب،نیمه دوم به پت پت میفته.من که یک بازی که جلو بودمو اومدم بیرون.

امروز انلاین رو شروع کردم فقط نمی دونم چرا تیمای قوی تر میاد , مثل فیفا نمیگرده دنبال تیمی که قدرتش مساوی باشه..
البته مهم نیست بازم سوراخن , من تا با ایران قهرمان نشم ولشون نمی کنم :|:d

e213e4ywwtzky0sl93iq.jpg

اقا تو انلاینش یه مشکل عجیب و خنده دار واسه من پیش میاد...
نیمه اول راحت و روان اجرا میشه نیمه دوم که شروع میشه همش فریز میشه و علامت لودینگ میاد اون زیر و 6 دقیقه بازی یهو 20 دقیقه طول میکشه...
تا حالا سه تا 3-0 هم خوردم واسه قطعی.
واسه شمام اینجوریه؟؟
:(

سرورا داغونن.همه دنیا مشکل دارن.

آقا این غلوم رضایی چقدر خوبه.ازش استفاده کنین.ولی دفاع ایران و گلر داغونه.از زمین خودشون میندازن تو عمق تک به تک میشن.کلا دفاع ندارم انگار.

دروازه بان رحمتی رو بذارید لامصب مسی رو روسیاه کرد توی بازی :دی
قوچی خوبه منتها حیدری و جباری و نکونام خیلی بدن.
از دیشب تاحالا هم دنبال فرصت برای یه شوت خوب با آندو هستم که هر کاری کردم نشد :(

با ایران من تا فینال رفتم وسط بازی نتم قطع شد :|

ولی با ایران حال نمیده اخه سرعت بازی خیلی میاد پایین:d

الانم رنک 32 رو در اختیار دارم تو world cup ;;)

ایدیم اینه iran-god-of-fifa

>:)

ایرانشو خوب سیستم بچینی و بازیکنا دستت بیاد ، و یه سری اورال بالاترها رو بذاری به جای اون زاغارت هایی که خودش گذاشته تو ترکیب..

بد نمیشه ، میشه بهتر باهاش بازی کرد.. یعنی بهتر از اون چیزی که هست..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or