FIFA Ultimate Team در Xbox Live

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
سلام. این تاپیک برای دوستان پر شماریه که در شبکه ی Xbox Live علاقه مند به بخش Ultimate Team بازی FIFA هستند.

قراره اینجا به بحث و گفتگو در باره ی این بخش بپردازیم و از ایده ها و نظرات همدیگه استفاده کنیم. دوستانی که در این بخش مشکلاتی دارند و یا با این مد از بازی نا آشنا هستند می تونن سوالاتشونو اینجا مطرح کنن.
دوستان اگر در Divisionی هستند در صورت تمایل مطرح کنند تا با هم بیشتر آشنا بشیم و با هم با تیم های Ultimate بازی کنیم! در ضمن پیشنهاد می کنم Squade های خودمونو اینجا با هم به اشتراک بذاریم.

---------- نوشته در 02:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:50 PM ارسال شده بود ----------

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#eo1hO2HvRlS:360
SERVER | EA SPORTS Football
این ها squad های فعلی من هستن.

آخرین ویرایش:

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
من division 1 ام 2 تا squad هم دارم یکی از لیگ انگلیس یکی از روسیه. ولی واقعا این بخش بازی آدمو خراب میکنه..... وقتی چند وقت ultimate بزنی بعد بری با یکی friendly بزنی سوسک میشی.... متاسفانه

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
میشه در مورد این قسمت توضیح بدین که چیه .
این بخش در منوی اصلی بازی هست که با شروع کردن اون اول یه تیم ضعیف بهت میده. بعدش باید بازی کنی تا پول در بیاری و تیمت رو با خریدن بازیکنای قوی تر ارتقا بدی. مد بسیار اعتیاد آوریه.

---------- نوشته در 06:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:58 AM ارسال شده بود ----------

من division 1 ام 2 تا squad هم دارم یکی از لیگ انگلیس یکی از روسیه. ولی واقعا این بخش بازی آدمو خراب میکنه..... وقتی چند وقت ultimate بزنی بعد بری با یکی friendly بزنی سوسک میشی.... متاسفانه
آره من قبل از شروع کردن Ultimate Team تو seasons همه ی بازیامو برده بودم! ولی آلان همین جوریاس که شما میگی! اصن یه وضی...
ای کاش بتونی Squad هاتو share کنی. روسیه و انگلیس و دوست دارم. الان تو فکر یه squad بلژیک هستم. برو search کن بازیکنای بلژیک و، متوجه منظورم میشی! MLS هم می خوام راه بندازم. می خوام مارسلو و بوفون رو بفروشم پولش درآد. هر کی خریداره بگه توافقی هماهنگ کنیم حراج کنم سریع بره بخره.

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
تو Ultimate Team کلا بازیکنا خیلی قوی تر از جاهایه دیگه بازی هستن اونم فکر کنم به خاطره کادره مربیگری هست که که به مرور زمان به کلاب اضافه میکنید کلا جالبه ولی خیلی تفاوت داره با بخشهایه دیگه من که هنوز مشکل مالی دارم توش پول خیلی سخت در میاد

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
منم که خیلی وقته هستم! دوست داشتید اینوایت بدین بازی میکنیم

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
آقا منم که یه چند وقتی هستم. ترکیب تیمم هم بد نیست. فقط رونالدو و مسی و اینیستا ندارم.ولی بیشتر بازی کنان لالیگا رو دارم.

---------- نوشته در 07:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:48 PM ارسال شده بود ----------

سلام. این تاپیک برای دوستان پر شماریه که در شبکه ی Xbox Live علاقه مند به بخش Ultimate Team بازی FIFA هستند.

قراره اینجا به بحث و گفتگو در باره ی این بخش بپردازیم و از ایده ها و نظرات همدیگه استفاده کنیم. دوستانی که در این بخش مشکلاتی دارند و یا با این مد از بازی نا آشنا هستند می تونن سوالاتشونو اینجا مطرح کنن.
دوستان اگر در Divisionی هستند در صورت تمایل مطرح کنند تا با هم بیشتر آشنا بشیم و با هم با تیم های Ultimate بازی کنیم! در ضمن پیشنهاد می کنم Squade های خودمونو اینجا با هم به اشتراک بذاریم.

---------- نوشته در 02:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:50 PM ارسال شده بود ----------

این ها squad های فعلی من هستن.

داش چند تا از بازیکناتو میخوام بخرم.ارزون بده مشتری شیم :D

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
آقا منم که یه چند وقتی هستم. ترکیب تیمم هم بد نیست. فقط رونالدو و مسی و اینیستا ندارم.ولی بیشتر بازی کنان لالیگا رو دارم.

---------- نوشته در 07:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:48 PM ارسال شده بود ----------

داش چند تا از بازیکناتو میخوام بخرم.ارزون بده مشتری شیم :D
:D کدوما رو می خوای؟ باید باهام هماهنگ کنی سریع بری بخری

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر