Fifa Street 4 رسما رونمایی شد.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
در طی کنفرانس EA در GamesCom، این شرکت از Fifa Street 4 پرده برداری کرد.

47637055436832397418.jpg

در واقع این بازی چهارمین نسخه از سری Fifa Street خواهد بود که توسط EA Sports ساخته خواهد شد، اما Andrew Wilson از EA این بازی را صرفا Fifa Street خطاب کرد و همچنین اطلاعی در مورد تاریخ انتشار و پلتفرم های بازی داده نشده است، اما میتوان Xbox 360 و PS3 را در این میان حدس زد.

برای معرفی بازی ویدئویی حقیقی به نمایش درآمد که در آن بازیکنان با توپ بازی میکردند و فوت و فن های متفاوتی را به نمایش میگذاشتند.

نسخه ی جدید سری Fifa Street توسط EA Canada و در ونکور ساخته خواهد شد، جایی که سری اصلی فیفا نیز ساخته میشود و این اولین بار است که تیم اصلی فیفا بر روی یک نسخه از سری Fifa Street کار میکند.

گفته میشود Fifa Street دو برابر فیفا 12 حرکات متفاوت و متنوع را دارا خواهد بود و از همان فیزیک انجین بازی استفاده خواهد کرد. همچنین اولین ویدئویی که از گیم پلی بازی به نمایش درآمد نوید گرافیک خوبی را میداد، اما از حالت کاریکاتوریک شخصیت های Fifa Street 3 خبری نبود.

ویژگی جدیدی به نام Street Ball Control در بازی تائید شده است که قابلیت و حرکات متفاوتی در هوا و همچنین روی زمین به بازی اضافه میکند.

بازی دارای مسابقات تک به تک، تا تورنومنت های پنج در مقابل پنج را دارا خواهد بود و جزئیات بیشتر در مورد مودهای بیشتر و آنلاین بازی در آینده گفته میشود.

این نسخه از سری Fifa Street برای عرضه در اوایل 2012 در نظر گرفته شده است.

آخرین ویرایش:

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
به نظره من ساخت این بازی از سویه استودیویه سازنده ی فیفا میتونه یک تجربه ی عالی در زمینه ی تکنیک و دریبلینگ باشه که این بازی روش مانور میده و میتونه تاثیرشو تویه فیفا بزاره ( البته به صورت Simulation ) من فقط موندم این تیم مگه ظرفیتش چقدر شده که هم نسخه ی PC فیفا و هم اینو داره میسازه + Fifa 12 !! امیدوارم که ضربه ای به کارشون وارد نشه.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
ساخته شدن این بازی توسط EA CANADA امیدوارم کرد اساسی
عالی در میاد این بازی
از اون بچه گونه بودنو کاریکاتوری بودنشم در اومده نور علی نور شده
ایول

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
یکی از بهترین خبر های امروز.
با این سری خیلی حال کردم مخصوصا شب هایی که تا صبح fifa street 2 رو میزدم.
امیدم به بازی بالاست چون ea canada سازندشه

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
وقتی تیم Fifa روش کار کنه یقینا با عنوان فوق العاده با کیفیتی طرفیم ، تصور کنید قدرت Impact Engine رو در مسابقه های خشن و فیزیکی Fifa Street :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
به چه امیدی این بازی رو میسازن*
اصلا بازیشون نمکدونه هه هه هه*
3 ش رو *2 بار با داداشم بازی کردم زود زده شدم خیلی زود تکراریو حال به هم زن میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر