FIFA soccer 11 | FirsT LooK

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
من خودم یکی از فن های پرو بودم تاسال 2008 ولی با دیدن FIFA نظرم عوض شد.:( فنش هستم ولی پرو هم بازی میکنم چون میخوام لذت ببرم :)وکاریم ندارم کسی بگه این چجور فنیه یا ابروی هر چی فنه برده.(اخه چیه سود این دو شرکت به من میرسه که این کارا رو بکنم):-/یکی از فرق های دو شرکت سازنده اینه که EA به اکثر وعده هاش هر سال عمل میکنه ولی پرو به تعداد کمیش.:( هیچکس به این توجه نمیکنه فقط بلدید تا تاپیکی با نام Pes یا فیفا می بینید شروع به بحث کنید.این بچه بازی هارو ول کنید.هر کدوم از این بازی ها طرفدارای خودشو داره با اینکه من هرروز 2ساعت فیفا می زنم ولی روزی یه ساعت باداداشم پرو بازی میکنم.اصلا این کارائم نمیکنم مثلا توپ این کم وزنه اون بازیکن فیزیک نداره. و...یکی دیگه از فرق های اساسی این بازی ها تاکتیک که خیلی کم تو گیمر ها دیده میشه که با یه تاکتیک خوب بتونن یه بازیه منظم داشته باشن.تو پرو تاکتیک ها خیلی خوب تو بازی جواب نمیدن و با یه بازیکن توپ مثل مسی می تونین همه کار بکنین ولی تو فیفا با یه تاکتیک وهنر خودتون میتونین بازی 3-0 باخته رو3-4 ببرین. (این اتفاق 10 بار برای من افتاده)هرکدوم از این بازی ها یه مزایایی داره .نباید به همدیگه توهین کنید و فن بازی در بیارید.چون هر کدوم از این باز ها قطب گیم فوتبالن.پرو قطب گیم تو شرقه و فیفا تو غرب.(از نظر فروش وفن)امیدوارم امسال هر دو عنوان مخصوصا فیفا بترکونن: d:d

حرفهای قشنگی زدی دمت گرم
اما این حرفهای که بچها زدن دلیل بر بچه بودن و طفولیت نیست عزیزم
خوب نمیشه بگیم هر دو خوبه منتظریم ریلیز بشه
اینا خودشون گیمرهای حرفه ای هستن
واس اون باید نقد کنند باید بگن نکات خوبش چیه بدش چیه
خود من تا 2007 عشق ساکر بودم
اما همون موقع که عشقش بودم از نکات ضعفش رنج میبردم
به قول خودتون مسی رو بزار دفاع
یا علی مدد از همون دفاع شروع کن
چند تا عشقته داداش فرق نمی کنه دقیقه 1 یا 90 بازیکنها اصلا ضعیف نمیشند که حالا نزن پس کی بزن
اما فیفا نه اینطور نیست که
بازیکنها قوی هستن مثلا کریس ، مسی ، بنزما ، دروگبا، ابراهیموویج(باگ فیفا)
ولی خوب قضیه اینه که اینطور نیست نشه کاری کرد
با یه سیستم مشتی میتونی برنامه ها حریف رو خنثی کنی
تو ساکر خیلی کم پیش میاد بتونی با استون ویلا بارسا رو ببری
اصلا غیر ممکنه
ولی توی فیفا
من با استون ویلا دهن مهن واس فیفا بازها نذاشتم
چرا ؟ چون مربی خوبی هستم و میدونم چطوری از بچها کار بکشم و سیستم بچینم
به هر حال منظور از این نامه طویل اینه که
نقد بازی خودش یک حالی میده نگو
حالا که ایشالا به جمع گیمرها حرفه ای پیوستین میفهمی چه حالی میده

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
اقا دمت گرم عالی بود
بیچاره pes بازا چقد خوش خیالن
pes به گرده fifa هم نمیرسه
تو pes یه rony ور میداری از دروازه خودت تا دروازه حریف میدویییییییی میری گل بزنی:))
دلم واسه KONAMI میسوزه اب این بازیش

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
خوب مجبور نیستی چیزی بگی.)x
اتفاقا دختر خاله من 3 سالشه.پس چرا نمی تونه بازی کنه؟:-/
fifa شم خیلی خوبه و اگه با تو بازی کنه گلبارونت می کنه:))

حتما فيفا بازي نميكنه !!
يه نسخه از pes هستش كه روش 1000 تا patch
جدا هر چي فكر ميكنم هيچ منطقي پشت حرفت نيست
pes كه كلا هوش مصنوعيش تعطيله
ديگه اينو اكثرا قبول دارن pes نسبت به فيفا تو اين يه مورد هيچ حرفي نداره

يكي از مشكلاته ديگه هم اينه كه
بيا يه مهاجم بذار تو دفاع اين كارو تو فيفا هم بكن بعد ببين فرقش چيه!!
تو pes
90% جواب ميده.

بحث فن بازي نكنم
نميشه.

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
حتما فيفا بازي نميكنه !!
يه نسخه از pes هستش كه روش 1000 تا patch
جدا هر چي فكر ميكنم هيچ منطقي پشت حرفت نيست
pes كه كلا هوش مصنوعيش تعطيله
ديگه اينو اكثرا قبول دارن pes نسبت به فيفا تو اين يه مورد هيچ حرفي نداره

يكي از مشكلاته ديگه هم اينه كه
بيا يه مهاجم بذار تو دفاع اين كارو تو فيفا هم بكن بعد ببين فرقش چيه!!
تو pes
90% جواب ميده.

بحث فن بازي نكنم
نميشه.
....خيلي باحال گفتي :))

Dire Wolf

کاربر سایت
May 28, 2010
135
نام
شـــهاب
والا هیچ کس 1 دقیقه هم پای نسخه کامپیوتر فیفا بند نمیشه چه برسه به میخکوب.:d:d
البته چنین جمله ای تو منبع ندیدم برای همین برام عجیب بود.

خب با تاييد نسخه ي nextgen براي PC ديگه بايد انتظار يك بازي خوب رو روي PC هم داشت !!

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
Only FIFA

سلام بر همگی دوستان

من تا 2010 فقط pes بازی کردم. ولی از این به بعد قصد دارم برم سراغ فیفا چون یکی از دوستانم میگفت که تو فیفا اسم تمام بازیکنان رو درست نوشته و درست هم تلفظ میکنه حتی تیم ایران که تو pes اسم همه ی بازیکنان اشتباه بود!!! (البته فیفا 10 برای کنسول ها عالی بود )

فوتبال فقط فیفا از 2010 به بعد >>>>>>

MAHDI_222

کاربر سایت
Sep 11, 2010
23
من از فیفا98تا 2010بازی کردم از 98تا 2008فیفا بهتر بود اما سوکر 2009بهتر از فیفا2009 بود ولی هم سوکر 2010 و هم فیفا 2010بد بودن ولی بازم فیفا 2010بهتر از سوکر 2010بود:d:d:d:d

silverboy65

کاربر سایت
Sep 5, 2009
10
Fifa 2011 Demo

cocnmq7hs9jofyz820kp.jpg

Gameplay | Trailer
FIFA 11 reinvents player authenticity – on and off the ball – for every position on the pitch. All-new Personality+ sees individual abilities reflected in game, allowing clear differentiation for every player. Real Madrid’s Kaka will deliver crisp, creative passes, Barcelona’s Andres Iniesta will utilize tighter turns and close control to dribble through defenses, Manchester United’s Wayne Rooney will hold off defenders and strike shots from distance with pace, and top-flight defenders like Giorgio Chiellini of Juventus will anticipate, predict and react to offensive players to win back possession. Building on the FIFA 10 gameplay that won 50 sports game of the year awards, FIFA 11 introduces new Pro Passing where pass accuracy is determined by a gamer’s ability on the control pad, and player skill, situation and urgency on the pitch.
Size: 1.18 GB
Producer: EA Sports
Platform: PC
Distribuitor: Electronic Arts
Genre: Sport
Launch Date: 28-Sept-2010

joker93

کاربر سایت
Sep 16, 2010
34
سلام بر همگی دوستان

من تا 2010 فقط pes بازی کردم. ولی از این به بعد قصد دارم برم سراغ فیفا چون یکی از دوستانم میگفت که تو فیفا اسم تمام بازیکنان رو درست نوشته و درست هم تلفظ میکنه حتی تیم ایران که تو pes اسم همه ی بازیکنان اشتباه بود!!! (البته فیفا 10 برای کنسول ها عالی بود )

فوتبال فقط فیفا از 2010 به بعد >>>>>>
پشيمون مي شي از اين حرفي كه زدي چون فيفا از نظر گرافيك چهره بازيكنان تركونده=))=))=))

hadikiani

کاربر سایت
Aug 18, 2007
42
نام
هادی
کلا صورت بازیکنای سیاه پوست خیلی طبیعی تره و نکته دیگه اینکه بازیکنایی که گل می زنن خیلی چهره ی جدی دارن مثلا اگه با Ronaldo گل بزنی همون طوری اخمو داره خوشحالی می کنه که گل زده باید یه فکری براش بکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر