Fifa Lovers

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
اگه میشه در مورد تاریخچه ی فیفا بنویس.اولین فیفا چی بود؟چه سالی اومد؟چه چیزهای داشت؟و.....
(فکر کنم فیفا 97 بود؟؟)
باتشکر نیما

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
نیما جان در مورد تاریخچه فیفا من اطلاعاتم کافی نیست ولی سعی می کنم در این مورد هر چه سریعتر مطلب گیر بیارم

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
(لازمه این توضیح رو بدم که شرکت های تولید کننده فوتبال نظیر ea و konami برای اینکه بتونند تیمی رو در بازی مربوطه داشته باشند باید مجوز اون تیمو از فدراسیون مربوطه خرید کنند

خیلی خیلی مهم
دلیل اصلی چپندر قیچی بودن اسامی در الون به همین موضوع بر میگرده الون بازها توجه داشته باشند درسته یه تیم به نام ایران درالون وجود داره ولی konami به هیچ وجه حق استفاده از اسامی واقعی بازیکنان ایران رو نداره چون جوازشو خریداری نکرده

الون بازها مجدد توجه کنید که konami حتی زحمت خرید مجوز رو هم به خودش نداده (البته مطمئن باشید برای این کار در دنیا از اعتبار کافی برخوردار نیست یعنی ممکنه اگر حتی اقدام به این کار کنه جواب رد بشنوه)

اما فیفا بدلیل اعتبار چندین ساله خود اقدام به خرید مجوز کرده و در این راه موفق هم بود

متن کامل در تاپیک fifa 06 challenge every thing

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نوشته شده توسط vahid1400:
(لازمه این توضیح رو بدم که شرکت های تولید کننده فوتبال نظیر ea و konami برای اینکه بتونند تیمی رو در بازی مربوطه داشته باشند باید مجوز اون تیمو از فدراسیون مربوطه خرید کنند

خیلی خیلی مهم
دلیل اصلی چپندر قیچی بودن اسامی در الون به همین موضوع بر میگرده الون بازها توجه داشته باشند درسته یه تیم به نام ایران درالون وجود داره ولی konami به هیچ وجه حق استفاده از اسامی واقعی بازیکنان ایران رو نداره چون جوازشو خریداری نکرده

الون بازها مجدد توجه کنید که konami حتی زحمت خرید مجوز رو هم به خودش نداده (البته مطمئن باشید برای این کار در دنیا از اعتبار کافی برخوردار نیست یعنی ممکنه اگر حتی اقدام به این کار کنه جواب رد بشنوه)

اما فیفا بدلیل اعتبار چندین ساله خود اقدام به خرید مجوز کرده و در این راه موفق هم بود

متن کامل در تاپیک fifa 06 challenge every thing
عزيزم بحث الكي شروع نكن خودتم ميدوني كه فيفا بخاطره پولدار بودنشه كه تيمها رو ميخره !!!
فيفا حتي برا اسمشم به فيفا پول ميده!!
اما اينو بگم كه هيچ شكي نيست كه الون خيلي سرتر از فيفا هست حالا برا شما فقط اسم ملاكه و گيم پلي رو اصلا قبول نداري مهم نيست.
ولي يه چيزي هست...من هنوز موندم چرا فيفا اون اولش كه بازيكنا مييان تو يه 5 شماره اي هست كه يه باگ داره كه باعث ميشه فريم ريت بيياد پايين (نگي گرافيكم ضعيفه كه كارتم 6800 هست)
ولي كاكا جلويه لمپارد سوسكه(بزار به حسابه شوخي) :lol:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
من هنوز موندم چرا فيفا اون اولش كه بازيكنا مييان تو يه 5 شماره اي هست كه يه باگ داره كه باعث ميشه فريم ريت بيياد پايين (نگي گرافيكم ضعيفه كه كارتم 6800 هست)

این ایراد مربوط به نسخه هایی میشه که توی ایران میاد ... اوجش هم فیفا 2005 بود که نه داور توی زمین بود نه میشد مودهای گرافیک رو تغییر داد
با یه مقدار فکر میشه فهمید که بر طرف کردن یه ایراد اینچنینی کار بسیار راحتی میتونه باشه و میشه نتیجه گرفت که نسخه ای که کرک میشه دارای مشکلاتی هست که شما میگی

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نوشته شده توسط Behzad:
این ایراد مربوط به نسخه هایی میشه که توی ایران میاد ... اوجش هم فیفا 2005 بود که نه داور توی زمین بود نه میشد مودهای گرافیک رو تغییر داد
با یه مقدار فکر میشه فهمید که بر طرف کردن یه ایراد اینچنینی کار بسیار راحتی میتونه باشه و میشه نتیجه گرفت که نسخه ای که کرک میشه دارای مشکلاتی هست که شما میگی
بهزاد جان من خودم ساله پيش تريلره 2005 رو گرفتم همين مشكلو داشت(فريم ريت)و مطمين باش ربطي به كرك نداره و كرك فقط يه فايله اجرايي هست و هيچ ربطي به موتوره گرافيكي نداره.
من خودم فيفا رو خيلي دوست داشتم و دارم ولي نميدونم چرا از شماره 2003 به بعد شروع كرد فقط به تقليد از ديگران و نوآوري رو فراموش كرد (اميدوارم 06 اينجوري نباشه)شايد اگه ea خودش فيفا رو ميساخت و به كانادايي ها نميداد بهتر بود.

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام در مورد تاریخچه فوتبال رد pc می رسه به فیفا 95 .
در مورد اینکه الون چرا اسمها رو درست نمی نویسه برای اینه که اصلا ارزشی برای این کار قایل نیست و پولی خرج نمی کنه
ولی فیفا با خریداری و داشتن امتیاز سعی داره همچنان کلاس و زیبایی بازی خودشو حفظ کنه که در ظاهر اندیشیدن به ظواهر برای خیلی ها شاید بی ارزش باشه...ولی چه کیفی برای آدم داره که اسم یه بازیکن ایرانی رو درست نوشته و یا تلفظ بشه.
تمام مشکلات و باگ های فیفا 2005 و لیگ در نسخه 06 کاملا برطرف شده.این خودش نوید یه بازی توپ رو می ده
ولی از عکس های الون 4 من یکی که نکته جدیدی رو ندیدم!

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
عزيزم بحث الكي شروع نكن خودتم ميدوني كه فيفا بخاطره پولدار بودنشه كه تيمها رو ميخره !!!
فيفا حتي برا اسمشم به فيفا پول ميده!!
اما اينو بگم كه هيچ شكي نيست كه الون خيلي سرتر از فيفا هست حالا برا شما فقط اسم ملاكه و گيم پلي رو اصلا قبول نداري مهم نيست.
ولي يه چيزي هست...من هنوز موندم چرا فيفا اون اولش كه بازيكنا مييان تو يه 5 شماره اي هست كه يه باگ داره كه باعث ميشه فريم ريت بيياد پايين (نگي گرافيكم ضعيفه كه كارتم 6800 هست)
ولي كاكا جلويه لمپارد سوسكه(بزار به حسابه شوخي)

بحث الکی!!!
فیفا به خاطره پولدار بودنشه که تیما رو میخره!!!
الون خیلی سرتر از فیفاست!!!
کاکا جلو لمپارت سوسکه!!!

-مطلبی که من نوشتم جز واقعیت چیزی نبود (این مطلب رو با تحقیق بدست اوردم گفتم بخونید بد نیست)
-اگه منظورت از فیفا ea هست بازم من نمی فهمم که پول دار بودن برای کمپانی بزرگ ea چه مفهومی داره مگه کنامی ور شکست شده!!!
-نظر شخصیه شماست و قابل احترامه (ولی من قصد دارم در اینده خلاف این رو بهتون ثابت کنم)
- نظرشخصی شماست (البته خلافش هیچ نیازی به اثبات نداره چون روشنه)

در مورد مشکل فریم ریت اولا این مشکل در حدی نیست که بشه اونو به عنوان یه ایراد مطرح کرد
ثانیا این مشکل در champion league برطرف شده

در مورد مهم نبون گیم پلی برای من هم بهت بگم که کاملا در اشتباهی چون ملاک اصلی من در انتخاب یه فوتبال گیم پلی اونه شما به من اجازه بده من در اون مورد هم حرف زیاد دارم

اوجش هم فیفا 2005 بود که نه داور توی زمین بود
بهزاد جون مشکل نبود داور ربطی به کرک بازی نداره ea با مشورت با خریداران تصمیم به این کار گرفته ولی برای کسانی که مشتاق دیدن داور در زمین می باشند هم فایلی ارائه داده که به راحتی این امر رو ممکن میکنه در فیفا 06 هم داور نخواهیم داشت.

سلام در مورد تاریخچه فوتبال رد pc می رسه به فیفا 95 .
در مورد اینکه الون چرا اسمها رو درست نمی نویسه برای اینه که اصلا ارزشی برای این کار قایل نیست و پولی خرج نمی کنه
ولی فیفا با خریداری و داشتن امتیاز سعی داره همچنان کلاس و زیبایی بازی خودشو حفظ کنه که در ظاهر اندیشیدن به ظواهر برای خیلی ها شاید بی ارزش باشه...ولی چه کیفی برای آدم داره که اسم یه بازیکن ایرانی رو درست نوشته و یا تلفظ بشه.
تمام مشکلات و باگ های فیفا 2005 و لیگ در نسخه 06 کاملا برطرف شده.این خودش نوید یه بازی توپ رو می ده
ولی از عکس های الون 4 من یکی که نکته جدیدی رو ندیدم!

بهزاد 2 ممنون از اطلاعاتت
البته بهزاد جون این نکته هم مهمه که konami شرکت فقیری نیست که بشه این مشکل رو به کمبود مالی نسبت داد به نظر من از دو حالت خارج نیست
1- نداشتن اعتبار کافی در سطح جهانی برای تولید بازی فوتبال و گرفتن مجوز از تیمها
2-نداشتن انگیزه کافی (شاید تنبلی) برای اقدام به این امر

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
تاریخچه سری بازی فیفا فکر کنم بر میگرده به سال 93 که شرکت EA این بازی رو با نام FIFA International Soccer برای کنسول Sega Genesis ساخت . البته به این بازی فیفا 94 هم میگفتند . این بازی واقعا در زمان خودش بی نظیر بود و هیچ حریفی نداشت
e1bw4i.jpg

ولی در سال 95 شرکت Konami بازی International Superstar Soccer برای کنسول super nintendo به بازار داد که از همه نظر فیفا رو میخورد! بعد شرکت konami دید این بازی خیلی گل کرده اونو یه سال بعد با نام International Superstar Soccer Deluxe برای کنسول Sega Genesis ساخت که البته نسبت به نسخه super nintendo کیفیت بازی یه خورده پایین اومده بود (از نظر گرافیک و صداگزاری)
در ضمن اون زمان اسم بازیکنا تو هر دو بازی اشتباه (چرت و پرت!) بود .
من در مورد نسخه PC چیز زیادی نمیدونم . اقا بهزاد شما فیفا 95 نسخه PC رو بازی کردین؟ میخوام ببینم بازی از نظر گرافیکی با این عکسی که من گذاشتم فرق میکرد یا نه . البته این عکس از فیفا 94 است ولی 95 هم تقریبا همین جوری بود تو سگا.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
من که نگفتم فقیره.بلکه این بی توجهی و کم دقتی یه شرکت به اصطلاح معتبر جهانی رو در تولید یه بازی می دونه
فقط این جریان این جوری وانمود می شه که از قافله عقب نیفته..

من با فیفا 95 بازی کردم.گرافیکش در همین حد و حدود بود.البته من اصلا خاطرم نیست .چون اون موقع از نظر من گرافیکش در حد و اندازه بازی هاف لایف بود :idea:
با این حال من خیلی باهاش حال می کردم.

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
میکرو یه چندتایی فوتبال داشت ولی از سری فیفا نبودن . اتاری هم یه فوتبال داشت که توپش مربع بود!! :eek: ولی اونم فیفا نبود
اولین فیفا همون 94 است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر