Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
من چند دست بازی کردم و به جرات میتونم بگم بازی یه زباله به تمام معناست!
یه اسکیل کاربردی من داشتم که همون فیک شات و فیک پاس بود که برداشتن حذفش کردن و جهت بهش دادن که وقتی میخوام سریع بزنی یا تبدیل به پاس میشه یا شوت!
من اصلا حال نکردم با بازی.بازیکنا سنگینن و توپ مثل بادکنکه

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
نسخه پی سی در حقیقت نسخه نسل قبلی محسوب میشه
گرافیک روی کنسول های نسل جدید برتری داره به پی سی به علاوه تکنولوژی هایی مثل HyperMotion که به شدت رو گیم پلی بازی تاثیر میذاره.
پس باید تاسال دیگه صبر کنم فعلا پول خرید پلی 5 ندارم :D ممنون دمت گرم از توضیحت

• Like
Reactions: FPS Eager

Sina54

کاربر سایت
Sep 16, 2013
12
نام
Sina
سلام دوستان. من رو PS5 تو بخشهای آنلاین بازی اصلا لگ ندارم اما دیلی دارم.

در این حد تصور کنید که اگه بخوام پاس تکضرب بدم اصلا نمیتونم، حتما باید بازیکن یه ضرب اضافه بزنه بعد پاسشو بده. نتم شاتله.

راه حلی دارید؟ از DNS استفاده میکنید؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
پس باید تاسال دیگه صبر کنم فعلا پول خرید پلی 5 ندارم :D ممنون دمت گرم از توضیحت

قربان شما
آره متاسفانه EA همیشه مقداری کم لطف بوده نسبت به پلتفرم PC
اما خب نیمه پر لیوان رو ببین اونجا میتونی از ماد های مختلف لذت ببری :D بزن تو کارش

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
فیفا بدترین بازی دنیا هم باشه تا وقتی آلتیمیت تیم هست قطعا بازیش میکنم،از فیفا ۲۱ هم کلی لذت بردم،اینم مطمعنم پشتیبانی خوبی ازش میشه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
توپ بازی خوب به چرخش درمیاد ولی کماکان مثل بادکنه که خیلی بده.بنظرم توپ هنوز جای کار داره.امیدوارم با اپدیت درستش کنن.همیشه با ریلیز بازی توپ مشکل داشته و حلش کردن

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
سلام دوستان. من رو PS5 تو بخشهای آنلاین بازی اصلا لگ ندارم اما دیلی دارم.

در این حد تصور کنید که اگه بخوام پاس تکضرب بدم اصلا نمیتونم، حتما باید بازیکن یه ضرب اضافه بزنه بعد پاسشو بده. نتم شاتله.

راه حلی دارید؟ از DNS استفاده میکنید؟
من سیزن بازی می کنم. دیویژن های اول و میشه با دیلی یه کاریش کرد، الان رسیدم دیویژن ۱، اصلا دیگه نمیشه بازی کرد با این دیلی ی که داره. جالبه اون بالا کیفیت نت و زرد نشون بده یا اصن نشون نده که یعنی دیگه خیلی کیفیت خوبه، با این حال دیلی داره، لگ اصلا نداره ولی دیلی داغون میکنه. منم نتم شاتله.
تو دفاع سوییچ کردن بازیکنا هم بنظرم بدتر از ۲۱ شده. اشتباه سوییچ میکنه. اون سیستم جدید هم که گذاشته برای سوییچ کردن تو بازی های حساس، اصلا به کار نمیاد.
بدترین قسمت دروازه بانا هستن که البته اینش خوب شده که قویتر شدن ولی دیگه یه سری از تک به تک ها که هم جاگیری بازیکن درست هست، هم رو پای تخصصیش هست بازم توپو میگیره خیلی رو اعصابه.

• Like
Reactions: Sina54

N0OB

کاربر سایت
Sep 27, 2021
5
واقعا دیو 1 هم میرسید؟ چه ترسناکید شما،
من روی دیو 8 موندم بعضی پلیرها اولترا اتک میکنند و در این حالت دفاع من کاملا تحت پرس و سلطه مهاجمان حریفند و حتی از یک پاس ساده عاجزم آیا راه حلی دارید؟ از چه ترکیب و تاکتیکی باید در این حالت استفاده کنم؟
+
یک ترکیب ارزان و خوب 84 لیگ انگلیس بگید که بهش برسم فعلا 81 هستم!
+
خیلی خوشحال بودم فکر میکردم دیگه خبری از فوتبال پینگ پونگی نیست همه چیز خوب و برای یک فوتبال واقعی اماده بود ولی در دیوهای بالاتر مثل اینکه فوتبال سریع و پینگ پونگی داره نمایان میشه. مثل ورژنهای قبلی احساس میکنم زمین خیلی کوچیکه و جایی برای بازیسازی نیست.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
فیزیک توپ همچنان شبیه ساز توپ شیطونک عه!
یعنی توی کل بازی مخصوصا توی دفاع کارت اینه که توپ رو آروم کنی نپره توی دست و پا!
قشنگ یاد اون گوی جنبنده ی هری پاتر می‌افتم نمیدونم اسمش چی بود :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
واقعا دیو 1 هم میرسید؟ چه ترسناکید شما،
من روی دیو 8 موندم بعضی پلیرها اولترا اتک میکنند و در این حالت دفاع من کاملا تحت پرس و سلطه مهاجمان حریفند و حتی از یک پاس ساده عاجزم آیا راه حلی دارید؟ از چه ترکیب و تاکتیکی باید در این حالت استفاده کنم؟
+
یک ترکیب ارزان و خوب 84 لیگ انگلیس بگید که بهش برسم فعلا 81 هستم!
+
خیلی خوشحال بودم فکر میکردم دیگه خبری از فوتبال پینگ پونگی نیست همه چیز خوب و برای یک فوتبال واقعی اماده بود ولی در دیوهای بالاتر مثل اینکه فوتبال سریع و پینگ پونگی داره نمایان میشه. مثل ورژنهای قبلی احساس میکنم زمین خیلی کوچیکه و جایی برای بازیسازی نیست.
من نمیرسم بازی کنم رفتم دیویژن 5
اگه بخوای مثل 21 بازی کنی راحت گل میخوری
اصلا عجله نکن و درست دفاع کن! از op بودن پاسای هوایی استفاده کن و تند تند پاسکاری نکن
شوت فنی هم op شده ازش خیلی استفاده کن
من فکر کنم 3 روزه اصلا نباختم یعنی در بدترین حالت 2 گل میخورم!

• Like
Reactions: N0OB

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
306
فیزیک توپ همچنان شبیه ساز توپ شیطونک عه!
یعنی توی کل بازی مخصوصا توی دفاع کارت اینه که توپ رو آروم کنی نپره توی دست و پا!
قشنگ یاد اون گوی جنبنده ی هری پاتر می‌افتم نمیدونم اسمش چی بود :D
انتقاد زیاد میشه به بازی کرد ولی انصافا تو نسخه نسل نهمی بازی فیزیک توپ خوبه نسبتا.نسخه نسل هشتمی نمیدونم فیزیک توپ بهتر شده یا نه ولی تو نسل جدید یکی از ویژگی ها خوبه بازیه انصافا.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
انتقاد زیاد میشه به بازی کرد ولی انصافا تو نسخه نسل نهمی بازی فیزیک توپ خوبه نسبتا.نسخه نسل هشتمی نمیدونم فیزیک توپ بهتر شده یا نه ولی تو نسل جدید یکی از ویژگی ها خوبه بازیه انصافا.
من روی فایو میزنم میشه نسل ۹ :D
یه مورد هم بگم ،
اصلا به هیچ وجه چه توی دفاع چه توی حمله مدام دستتون روی سرعت نباشه ،
وگرنه بازی به شدت غیر قابل تحمل میشه.
با دقت و حوصله و آروم‌ هم دفاع کنید هم حمله.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
دوستان من کلا تا حالا تجربه فیفا نداشتم در کل برای بازی کردن بخش آنلاین پیشنهاد میکنید بازی رو بگیرم یا نه ؟
اگر اعصاب پولادین ، نت خوب ، وقت اضافه ، دسته ی اضافه در صورت شکستن داری بگیر لذت ببر .
ولی به جاش دوتا کتاب بخونی بهتره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر