Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
بازی بهتر شده واقعا. یخورده هوش مهاجما، جای کار داره و یجاهایی توپو ساده میزارن در اختیار دروازه بان ولی سنگینی توپ و بهبود گیم پلی مشخصه.
نسخه pc نسل قبلیه و کمی دروازه بانا و حرکاتشون بهتر شده.گیم پلی جذبتر شده.
چمن نسبت به نسخه قبل تو pc تفاوت چندانی نکردهو بهتر هم شده تا حدی. ( البته پارسال من وقتی بازی کردم که مود realism اومده بود و خودش مود گرافیکی داره)
کریر هم باگ داره تو قسمت اخراج مربی، که با آپدیتا درست میشه.
نسبت به نسخه های قبل بهتر شده و پیشرفت مشخصه
ولتا هم با تغییراتی که دادن باحالتر شده.

N0OB

کاربر سایت
Sep 27, 2021
5
چند دست فیفا 22 بازی کردم روی پی سی هیچ فرقی نکرده با ورژن 20 فقط رنگ منو عوض شده، همچنان هر بازی ده تا گل داره، همچنان از کنار و گوشه حمله میکنند گل میزنند

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
ما که پولمون برای خرید PS5 جور شده بود، ولی ۴ هفته پیش یه اتفاقی تلخی افتاد که پولم به F رفت. برای همین دیروز بازی رو برای PS4 خریدم و امروز یه دو دست بازی کردم.
اونایی که PS4 دارن و تو خرید بازی مردد هستن، بدون هیچ تاخیری برن بازی رو بخرن. بازی اصن قابل مقایسه با فاجعه ۲۱ نیست و از همه لحاظ پیشرفت کرده.
فعلا شرایط روحی خوبی ندارم و حس و حال توضیح ندارم. ایشاله چند روز دیگه قشنگ توضیح میدم.

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
من به عنوان کسی که هر دو نسخه PS4 و PS5 رو بازی کردم نظر خودمو میگم که نسخه PS4 همون آشغال قبل هست
نسخه PS5 هم گیم پلی دیفالت زیاد جالب نیست ولی با تنظیم اسلایدر ها گیم پلی آفلاین قابل قبول میشه و تازه بهتر شدن انیمیشن ها به چشم میاد ... البته که آنلاین بازی طبیعتا چون تنظیمات دیفالت هست، پیشرفت کمتر به چشم میاد و گیم پلی حالت دیفالت هم به نظر من همچنان داغونه و به هیچ عنوان حتی نزدیک یک عنوان سیمولیشن هم نیست ...
ضمن اینکه بازی کردن رو حالت دیفالت باعث میشه پیشرفت بصرس انیمیشن ها هم کمتر دیده بشه ! چون چرخش های سریع (که مدام پای بازیکن ها رو چمن در حال سُر خوردنه!) باعث میشه انیمیشن های خوب دویدن و پاس دادن که جدید اضافه شده کمتر به چشم بیاد. ولی با یه سری تنظیمات ستینگ و اسلایدر میشه تعداد این چرخش ها رو کمتر و آرومتر کرد که به طبیعی تر شدن ظاهر بازی هم کمک میکنه.
در کل به آفلاین باز ها توصیه میکنم این تنظیمات رو انجام بدن و اصلا بازی کردن رو به حالت دیفالت رو بریزن دور !!
حالا چند تا از دوستان دارن حالت های مختلف رو تست میکنن که بهترین و طبیعی ترین حالت بازی رو بهش برسن که نزدیک ترین تجربه قابل دسترس به سیمولیشن باشه.
بعد از انجام تست ها احتمالا خودشون نتیجه رو توی تاپیک میذارن.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
من به عنوان کسی که هر دو نسخه PS4 و PS5 رو بازی کردم نظر خودمو میگم که نسخه PS4 همون آشغال قبل هست
نسخه PS5 هم گیم پلی دیفالت زیاد جالب نیست ولی با تنظیم اسلایدر ها گیم پلی آفلاین قابل قبول میشه و تازه بهتر شدن انیمیشن ها به چشم میاد ... البته که آنلاین بازی طبیعتا چون تنظیمات دیفالت هست، پیشرفت کمتر به چشم میاد و گیم پلی حالت دیفالت هم به نظر من همچنان داغونه و به هیچ عنوان حتی نزدیک یک عنوان سیمولیشن هم نیست ...
ضمن اینکه بازی کردن رو حالت دیفالت باعث میشه پیشرفت بصرس انیمیشن ها هم کمتر دیده بشه ! چون چرخش های سریع (که مدام پای بازیکن ها رو چمن در حال سُر خوردنه!) باعث میشه انیمیشن های خوب دویدن و پاس دادن که جدید اضافه شده کمتر به چشم بیاد. ولی با یه سری تنظیمات ستینگ و اسلایدر میشه تعداد این چرخش ها رو کمتر و آرومتر کرد که به طبیعی تر شدن ظاهر بازی هم کمک میکنه.
در کل به آفلاین باز ها توصیه میکنم این تنظیمات رو انجام بدن و اصلا بازی کردن رو به حالت دیفالت رو بریزن دور !!
حالا چند تا از دوستان دارن حالت های مختلف رو تست میکنن که بهترین و طبیعی ترین حالت بازی رو بهش برسن که نزدیک ترین تجربه قابل دسترس به سیمولیشن باشه.
بعد از انجام تست ها احتمالا خودشون نتیجه رو توی تاپیک میذارن.
دقیقا موافقم ، تنظیمات دیفالت بازی خیلی سریع و آرکیده ، پیشرفت واقعیه بازیرو موقعی که آفلاین بازی میکنید با تنظیم اسلایدرها میتونین ببینیند ، سرعت کمتر بازی باعث میشه انیمیشنهای جدید و فیزیک توپ خیلی بیشتر به چشم بیاد ، همچنین هوش مصنوعی هم امسال پیشرفت کرده که ارزش آفلاین رو بیشتر از قبل کرده.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
به نظر من یکی از بهترین نکات بازی دروازه بان ها هستن که هم انیمیشن توپ گیری هاشون خیلی بیشتر و بهتر شه و هم کاملا مشخصه قوی تر شدن. توی خیلی از نسخه ها وجود دروازبان اصلا حس نمیشد چون خیلی وقتا اکثر توپ ها گل میشد ولی حس میکنم الان حداقل تا قل اپدیت شرایطی که مطمئن باشی توپ صد درصد گل هست کمتر شده چون خیلی هاش رو دروازبان میگیره

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
به نظر من یکی از بهترین نکات بازی دروازه بان ها هستن که هم انیمیشن توپ گیری هاشون خیلی بیشتر و بهتر شه و هم کاملا مشخصه قوی تر شدن. توی خیلی از نسخه ها وجود دروازبان اصلا حس نمیشد چون خیلی وقتا اکثر توپ ها گل میشد ولی حس میکنم الان حداقل تا قل اپدیت شرایطی که مطمئن باشی توپ صد درصد گل هست کمتر شده چون خیلی هاش رو دروازبان میگیره

ولی به نظر من هرچقدر روی تک به تک ها یا دفع ضربات سر بهتر شدن از اونور توی شوت از راه دور به شدت ضعیف تر از قبل هستن.
به شدت به دوستان تاکتیک استفاده از شوت رو پیشنهاد میکنم.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
باگ R1 برگشته
امروز با یه نفر بازی کردیم با مسی سه تا گل با R1 زد همه مثل هم
دروازه بان یکم جلو وایمیسته و راحت از بالا سرش توپ رد میشه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
وقتی توپ به تور دروازه میخوره چه صدای داغونی داره 😕😐
انگاری به دیوار خورده
برای شماها هم صدای خوبی نداره؟روی Ps4

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان موقع دفاع وقتی داری با بازیکن موردنظت دفاع میکنی رو سر بازیکن دیگه ت یه ایکون سبز میاد.اونو باید چطوری خاموش کرد؟گزینه دقیقش چیه؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
باگ R1 برگشته
امروز با یه نفر بازی کردیم با مسی سه تا گل با R1 زد همه مثل هم
دروازه بان یکم جلو وایمیسته و راحت از بالا سرش توپ رد میشه
من توی پروکلاب یه پرک گذاشتم واسه لانگ شات ، از دوتا شوت R1 یا همون فِنِس یکیش گله :D
روی فایو که اینطوریه نمیدونم روی ۴ هم اینطوریه یا نه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر