Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان .من پی سی دارم کسی روی پی سی پلی کرده گرافیک و گیم پلی با نسخه پلی 5 فرق داره ؟

نسخه پی سی در حقیقت نسخه نسل قبلی محسوب میشه
گرافیک روی کنسول های نسل جدید برتری داره به پی سی به علاوه تکنولوژی هایی مثل HyperMotion که به شدت رو گیم پلی بازی تاثیر میذاره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: naderblue

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
سلام دوستان
یه سوال داشتم ازتون
وقتی وارد بازی فیفا میشم، ابتدا اکانت EA، کد رو میخواد ازم. چون ایمیل PSN رو عوض کردم به اون ایمیل قبلی میفرسته کد رو! منم بلد نیستم تو اکانت PSN ام چیکار کنم! کسی بلده ؟؟ شدیدا به کمک نیاز دارم!

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
رنگ چمن بازی چقد مسخره ست.هرچقدرم تنظیمات Tv رو دستکاری میکنی بازم درست بشو نیست
بدی رنگ چمنو اصلا نمیتونم تحمل بکنم.خیلی بده

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
رنگ چمن بازی چقد مسخره ست.هرچقدرم تنظیمات Tv رو دستکاری میکنی بازم درست بشو نیست
بدی رنگ چمنو اصلا نمیتونم تحمل بکنم.خیلی بده

چیزی بدتر از فاجعست
این همه رو بهبود گیم پلی کار کردن دمشونم گرم ولی کاش حداقل همون چمن 21 نسل بعدی رو کپی پیست کرده بودن رو این نسخه!
از رنگش که بگذریم یک حالت تار یا محو داره چمنش که اونم آزار دهندست.

• Like
Reactions: ehsas1

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
چمن فیفا 2003 از نظر من زیبا تر و واقعی تر این نسخه هست
یه حالتی داره انگر تکستچر هاش لود نشده. بازی از نظر منی که دو سال بود فیفا بازی نکرده بوم خیلی بهتر شده این تکنولوژی هایپر موشن هم واقعا بازی را عوض کرده اتمسفر ورزشگاه ها خوبه ولی نمیدونم چرا چمن بازی باید این شکل باشه

• Like
Reactions: ehsas1

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
خب شاهکار جدید EA

پلیررهایی که نسخه التیمیت رو خریدن و قرار شده بود بهشون یه بازیکن Ones to Watch بده امروز پک ها رو باز کردن و در کمال تعجب بازیکن گلد بهشون تقدیم شده :))

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
خب شاهکار جدید EA

پلیررهایی که نسخه التیمیت رو خریدن و قرار شده بود بهشون یه بازیکن Ones to Watch بده امروز پک ها رو باز کردن و در کمال تعجب بازیکن گلد بهشون تقدیم شده :))
باید میموندن شب باز میکردن !!!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دو تا مسئله ذهن منو به خودش مشغول کرده

اول اینکه احساس میکنم اگر بیخیال این نسخه بشم و مستقیم نسخه 23 رو بخرم وقتی اومد، به نظرم دیگه واقعا نسل بعدی هست و فاصله بزرگی بین PS4 و PS5 انداخته، چون اینجا حس میکنم هنوز رنگ و بوی نسل هشتی دیده میشه.

دومین مسئله با توجه به دسته های PS5 که میگفتن فلان قدر کار میکنه و آنالوگ ها چیکار ... به نظرتون خرید بازی رو کنسول PS5 منطقیه اگه آدم بخواد هر هفته با 4-5 تا از رفیقاش بازی کنه؟ دسته ها به چوخ نمیرن؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
یه سوال داشتم ازتون
وقتی وارد بازی فیفا میشم، ابتدا اکانت EA، کد رو میخواد ازم. چون ایمیل PSN رو عوض کردم به اون ایمیل قبلی میفرسته کد رو! منم بلد نیستم تو اکانت PSN ام چیکار کنم! کسی بلده ؟؟ شدیدا به کمک نیاز دارم!
به ساپورت EA بگید، فک کنم help/EA.com بود

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دو تا مسئله ذهن منو به خودش مشغول کرده

اول اینکه احساس میکنم اگر بیخیال این نسخه بشم و مستقیم نسخه 23 رو بخرم وقتی اومد، به نظرم دیگه واقعا نسل بعدی هست و فاصله بزرگی بین PS4 و PS5 انداخته، چون اینجا حس میکنم هنوز رنگ و بوی نسل هشتی دیده میشه.

دومین مسئله با توجه به دسته های PS5 که میگفتن فلان قدر کار میکنه و آنالوگ ها چیکار ... به نظرتون خرید بازی رو کنسول PS5 منطقیه اگه آدم بخواد هر هفته با 4-5 تا از رفیقاش بازی کنه؟ دسته ها به چوخ نمیرن؟
کلا قابلیت ها توی عناوین 3rd Party بعد یه مدت تکراری میشن ولی توی عناوین 1st Party نه

• Like
Reactions: SiminSecret

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
منم یکی دو ساعت بازی کردم. یکی از مشکلات من با فیفا های چند سال اخیر که باعث شد خیلی کم سمتش برم توپ بادکنکیش بود که خیـــیلی رو مخم بود، فوق العاده شده واقعا قشنگ حسش میکنی، وزن پیدا کرده توپ و خیلی طبیعی به چرخش در میاد.
چمن هم من فیفا 20 رو اصلا از نزدیک ندیدم و بازی نکردم اما نسبت به کل فیفا هایی که با موتو فراسبایت ساخته شد من حس میکنم رنگش طبیعی تره. فیفا 18،19 واسه من یه حالت کدر و مات طور داشت که الان اینطوری نیست و راضی هستم (نسبت به فیفا های قبلی ) هرچند که به شدت جای پیشرفت داره و باید بهتر بشه خیلی. بازیم میگم واسه من نسبت به 18 و 19 بهتر و قابل تحمل تره. اینم بگم که hdr فعاله شاید خودش یه کمک باشه .

نکته بعدی بعضی از بازیکنا به شکل فوق العده ای از نمای گیم پلی کپی برابر اصل هستن. استایل و مدل دویدنشون. مثلا ایسکو رو اوردم تو زمین اصلا فکر نمیکردم با توجه به اینکه یه نیمکت نشینه روش کار کرده باشن و پیش خودم گفتم فقط چنتا بازیکن ستاره از هر تیم رو شاید اوکی کرده باشن ولی اینطور نبود. ایسکو کپی واقعیت خودش میدوه خیلی باحال بود :D کاماوینگا از نمای گیم پلی مو نمیزنه با واقعیت خیلی حال کردم. فقط نمیدونم چرا با حاج کریم میونه خوبی ندارن از فیفا 14 فکر کنم فیسش تغییر نکرده. حاجی بدون ریش آخرین بار همون سال 2014 بود فکر کنم ، خیلی کم لطفی کردن :D

پرزنتیشن فیفا هم که مثل همیشه حرف اولو میزنه عالی بود. فقط نمیدونم چرا تو کات سین ها و ریپلی ها 30 فریم میشه تصویر , از قصد احتمالا خواستن یه حالت سینماتیک طور بدن که من ترجیح میدادم همون 60 فریم باشه.

چنتا داور واقعی هم لایسنس کردن (پل تیرنی رو دیدم) خبر ندارم تو فیفا 21 هم بود یا نه ولی واسه من که چیز جدیدی به حساب میومد

هایپرموشن هم خیلی کمک کرده به تجربه کلی بازی و بازیکنا از حالت رباتی درومدن بلاخره. بازیکنی که توپ رو در اختیار نداره مثلا خیلی قشنگ صحبت میکنه و ممکنه به بازیکنی که توپ رو داره اشاره کنه که توپ رو بفرسته به سمت دیگه زمین و از اینجور نکات ریز که خیلی جذاب تر کرده بازیو.

البته همه اینا ممکنه با یه دور کریر مود رفتن و دیدن مشکلات عجیب(مثل چند سال پیش که تیمای قوی پایین جدول بودن یا ستاره هارو بازی نمیدادن) یا آسون بودن بازی زهر مارم بشه که امیدوارم اینطور نشه. ولی فعلا که بد نبوده و راضی بودم با توجه به اینکه یه سال از فیفا فاصله گرفتم کاملا

امیدوارم با آپدیت گند نزنن به بازی و دوباره اسکیل محور و میگ میگ طور بشه بازی

ر*دمان بودن کونامی و پس هم البته به رضایت حداقلی و فعلیم نسبت به فیفا بی دلیل نبوده :D بدبختی ما اینه بدون فوتبال اصلا کنسول داشتن واسمون بی معنیه حالا هرچقدر هم مشکل داشته باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر