FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
low driven shot چه مدل شوتیه ؟
----------------------------------
اوزیلم ارزش گرفتن نداره . دو تا از چلنجاش خیلی چرته .
- تو دو تا بازی مجزا ریوالز با چیپ گل بزن =))
من با همین نتم به زور گل میزنم چه برسه چیپ
- تو ریوالز که میبری با بازیکن اورال پاس بالای 80 و در عین حال فیزیک زیر 70 پاس گل بده اونم سه تا

بعد ویک فوت اوزیل 2 هست سرعت 82 و استامینا 71 :-&
[/QUOTE]
اتفاقا آسونه
برا من این دو موردی که گفتی بدون اینکه روش حساسیتی داشته باشم معمولی تو بازی کامل شد
فقط اون فرندلیه رو با چند تا از دوستام همزمان سرچ کردیم(اونی که 10 تا اسیست میخواست) افتادیم روبرو هم و کامل کردیم
کارتش هم کارت خوب و باگی هستش
خدایی با پای راستم شوت میزنه از پای چپ بهتر اصلا افتضاح کف میکنی ببینی

داداش شما از خجالتشون در نیومدی، هندیکپ از خجالتش دراومده وگرنه توی فیلم هندی هم این اتفاق نمیفته.
الآن اگه برعکس این اتفاق برای خودت میفتاد میومدی میگفتی این هندیکپ چه چیز آشغالیه بازی ۳ هیچ برده رو برام پنج سه کرده.
من که شخصا فوتبال ناب بحرینی رو میپسندم و اینکه با بازی تاخیری و دیدن کامل تمام صحنه ها و شادی ها اعصاب طرف رو سگی کنی خودش لفت بده.

ای کاش بازی یه گزینه ای داشت دروازه بان تمارض میکرد و وقت تلف میشد.
دیدی که اومدن با ۴ تا بچه مدرسه‌ای با همین سیستم تیم میلیون دلاری ویلموتس رو با خاک یکسان کردن.
البته اگه کسی فوتبال حالیش باشه میدونه چجوری باید جلوی این سیستم بازی کرد.
هندیکپ یا هر چیز دیگه ای، مهم این بود که طرف آن فیر بازی کرد و تاوانشو داد، منم باخت اینطوری دادم، ولی سرم بالاست عین آدم باختم و هیچ کاری که باعث بشه حریفن اعصابش خورد شه را انجام ندادم
ولی به نظرم دست از به قول خودت فوتبال بحرینی بردار
آدم بازی میکنه که از بازی لذت ببره، هم شما هم حریفت باید لذت ببرید
نه اینکه با این ... بازی ها(البته جسارتا) الف و نون بازی رو در بیارید.
حالم از این سبک بازی به هم میخوره.
دقیقا این سبک بچه های 14، 15 سالست که عقده برد دارن(البته دور از جون شما)

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
من این هفته ویکند رو بر خلاف دو هفته گذشته که نصف شب بازی میکردم همه رو توی روز بازی کردم و خیلی عجیب بود که شاید فقط 4 یا 5 تا بازی مشکل شدید لگ داشت بقیه قابل تحمل بودن خودم تعجب کردم من این هفته بخاطر بارندگی دو بار وسط بازی برق رفت کلا با 16 تا برد تموم کردم هفته های قبل 17 تا برد داشتم

تیم شما خوبه من اوایل بازی تیمم روی بوندسلیگا بود الان ترکیبی هستش...
شما که تیم لیگ انگلیس بستی حتما لوکاس رو بیار توی تیمت من این هفته توی ویکند خیلی از لوکاس گل خوردم لامصب از هر زاویه ای شوت میزنه گل میشه!!
یک پیشنهاد دارم به نظرم اریکسون رو بزار بیرون لوکاس رو بزار توی ترکیب اصلی...

من الان بن یدر توی ترکیب اصلی هستش ولی نمیتونم باهاش خوب بازی کنم!
اینم تیم من
View attachment 120744

در ضمن ترکیبی هم که باهاش بازی میکنی خیلی مهمه من ترکیب های مختلفی رو تست کردم
3-1-4-2
4-1-2-1-2 (2)
4-2-2-2
این سه تا برای من جواب دادن اولی اگه نت خوب نباشه اصلا نمیشه دفاع کرد فقط موقعی که نت خوب هستش میشه باهاش بازی کرد

اینا هیچی بازی نکردن فقط پک باز میکنن :))

اتفاقا شب بهتره . اشتباه کردم فقط امشب بازی کردم و به زور رسیدم 11 برد . از این به بعد فقط نصف شب بازی می کنم .
یه شانسم اوردم از ریوالز الیت یک شدم استرلینگ داد اوردمش جا پپه
از دست رابرتسون هم خلاص شدم (واقعا رو مخه و اگه دارین بفروشینش) و به جاش سمدو اینفرم گرفتم که lb هست . این لنگلت چطوره بذارمش جای لاپورته ؟

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اشتباه نمی کنی نوشته ریوالز باید با اون مشخصات پاس گل داد نه بازی دوستانه اونم بازی رو باید ببری
اون 10 تا با بازیکن المانی گل بزنی که راحته
E]
اتفاقا آسونه
برا من این دو موردی که گفتی بدون اینکه روش حساسیتی داشته باشم معمولی تو بازی کامل شد
فقط اون فرندلیه رو با چند تا از دوستام همزمان سرچ کردیم(اونی که 10 تا اسیست میخواست) افتادیم روبرو هم و کامل کردیم
کارتش هم کارت خوب و باگی هستش
خدایی با پای راستم شوت میزنه از پای چپ بهتر اصلا افتضاح کف میکنی ببینی

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
لنگله عالیه و با اینکه فکر میکردم ممکنه به خاطر سرعتش خیلی جواب نده ولی واقعا یکی از بهترین CBهای بازیه. کلا خیلی نمیشه به این عدد و رقم‌های کارتا توجه کرد مثلا داوید لوییز با سرعت 61 هر وقت تو تیم حریفم بوده پدر مهاجم‌هام در اومده و اصلا فرصت فرار نمیده انقدر که سریع درگیر میشه با بازیکن. از اون ور این هفته بهم از تیم هفته بن‌یدر رو داد که مشخصات کارتش فوق‌العاده‌ست ولی انقدر بد بود که گذاشتمش بیرون دوباره و همون مورالس رو استفاده میکنم که در حد بازیکن ریت 90 به بالا خوب درستش کردن.
هازارد و گریزمن هم افتضاح بودن به نسبت قیمتشون و مجبور شدم بفروشمشون.

تا الان کارت‌هایی که دیدم به نسبت اورال و قیمتشون تو زمین کیفیتشون چند لول بالاتره اینان:
لنگله - داوید لوییز - میلیتائو - مانولاس
سیسوکو - آلن (بازیکن ناپولی) - ماهرز
مورالس - زاها - لوکاس مورا

• Like
Reactions: zerio

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
اشتباه نمی کنی نوشته ریوالز باید با اون مشخصات پاس گل داد نه بازی دوستانه اونم بازی رو باید ببری
اون 10 تا با بازیکن المانی گل بزنی که راحته
اونی که اگه اشتباه نکنم فیزیک و پیس خاصی میخواست رو نمیگم، چون من هافبک هام همه میخورد به این چلنج ، راحت بود برام اصلا نفهمیدم چطوری کامل شدش
اونی رو میگم که میستری بال بود 10 تا اسیست میخواست و باید میرفتی تو فرندلی رو گفتم
اون 10 تا گل با آلمانی ها هم که دیگه آسونه، اونم تو این فیفا که هر بازی کمتر از 5 تا گل نداره
من گوتزه و ولاند رو گذاشتم مهاجم، یه مولر آنتریدبل هم گذاشتم هافبک مهاجم، 2 یا 3 تا بازی اوکی شد
چیپ هم که تا مهاجم فرار میکنه یارو دروازه بان رو میکشه جلو- دغدغه ای نداشتم
مهاجم ها هم همه سرعتی، گت بیهایند بذار، پاس فرار بده، تک به تک میشی یارو میکشه جلو دروازه بان رو چیپ بزن راحت

این ها جزئیات چلنجشه دیگه
  • Classic No.10
    • Assist 10 goals in Online Mystery Ball matches
  • Assist King
    • Assist 10 goals using Through Balls in Squad Battles on min. Semi-Pro difficulty
  • Gold Medalist
    • Score 10 goals using German players in Rivals
  • Der Rabe
    • Assist using players with max. 70 PHY and min. 80 PAS in 3 separate Rivals wins
  • The Özil Böunce
    • Score a Chip shot using Premier League players in 2 separate Rivals matches

آخرین ویرایش:
  • Like

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
لنگله عالیه و با اینکه فکر میکردم ممکنه به خاطر سرعتش خیلی جواب نده ولی واقعا یکی از بهترین CBهای بازیه. کلا خیلی نمیشه به این عدد و رقم‌های کارتا توجه کرد مثلا داوید لوییز با سرعت 61 هر وقت تو تیم حریفم بوده پدر مهاجم‌هام در اومده و اصلا فرصت فرار نمیده انقدر که سریع درگیر میشه با بازیکن. از اون ور این هفته بهم از تیم هفته بن‌یدر رو داد که مشخصات کارتش فوق‌العاده‌ست ولی انقدر بد بود که گذاشتمش بیرون دوباره و همون مورالس رو استفاده میکنم که در حد بازیکن ریت 90 به بالا خوب درستش کردن.
هازارد و گریزمن هم افتضاح بودن به نسبت قیمتشون و مجبور شدم بفروشمشون.

تا الان کارت‌هایی که دیدم به نسبت اورال و قیمتشون تو زمین کیفیتشون چند لول بالاتره اینان:
لنگله - داوید لوییز - میلیتائو - مانولاس
سیسوکو - آلن (بازیکن ناپولی) - ماهرز
مورالس - زاها - لوکاس مورا
سیسوکو و آلان آخرت باگن
بقیه نه زیاد

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
اتفاقا شب بهتره . اشتباه کردم فقط امشب بازی کردم و به زور رسیدم 11 برد . از این به بعد فقط نصف شب بازی می کنم .
یه شانسم اوردم از ریوالز الیت یک شدم استرلینگ داد اوردمش جا پپه
از دست رابرتسون هم خلاص شدم (واقعا رو مخه و اگه دارین بفروشینش) و به جاش سمدو اینفرم گرفتم که lb هست . این لنگلت چطوره بذارمش جای لاپورته ؟

شب ها قطعا بهتره ولی شانسی بعضی موقع ها روز هم خوب میشه...
منظورت اسکواد بتل الیت یک شدی؟
من کلا توی جایزه های اسکواد بتل شانس نداشتم
سمدو خیلی خوبه توی عکسی که از تیم گذاشتم مشخصه... اون ورژن اینفورم lb هستش برای همین خیلی بدرد تیم من نمیخوره مخصوصا بخاطر نیمار مجبورم برزیلی داشته باشم... من قبلا مارسلو معمولی داشتم ازش راضی بودم ورژن آبی رو توی پک های غیرقابل فروش باز کردمش فعلا دارم ازش استفاده میکنم احتمال خیلی زیاد روبرتو کارلوس رو جایگزینش کنم البته هنوز بین فردیناد و روبرتو کارلوس توی سواپ تصمیم نگرفتم...

لنگلت رو من داشتم خیلی خوب بود وقتی من خریدم 121K بود چند روز بعد قیمتش اومد روی 100k کمی صبر کردم نهایتا روی 119K فروختمش بجاش واران خریدم 280K الان واران شده حدود 270K .... کلا من هرچی میخرم ارزون میشه :)):))
میلیتائو رو هم اگه توستی توی تیم جا بدی با کمیستری بالا فوق العاده عالیه...

آخرین ویرایش:
  • Like

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
دوستان عزیز کسی تو تیمش گرت بیل رو داره؟به زور 100k جمع کردم میخوام برای وینگر بگیرمش تیمم از لالیگاست.جز بیل بازیکن دیگه ای برای وینگ راست یا چپ پیشنهاد میدین؟فعلا گوئدش و کورا دارم که فایده ندارن منم بازیم بیشتر وابسته به وینگه.

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
دوستان عزیز کسی تو تیمش گرت بیل رو داره؟به زور 100k جمع کردم میخوام برای وینگر بگیرمش تیمم از لالیگاست.جز بیل بازیکن دیگه ای برای وینگ راست یا چپ پیشنهاد میدین؟فعلا گوئدش و کورا دارم که فایده ندارن منم بازیم بیشتر وابسته به وینگه.
عثمان دمبله بهترهه.

• Like
Reactions: rabin88

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
دوستان من رایوال همیشه توو دیویژن 6 هستم ولی هر هفته جایزه های متفاوتی بهم میده مثلا یبار 52 هزارتا کوین هست یبار 48 تا یبار 45 تا پک هاشم فرق میکنن
جریانش چیه؟بصورت رندومه یا به اسکیل ربط داره؟به دیویژن که نمیتونه ربطی داشته باشه چون من همیشه تو یه دیویژن هستم تازه دیویژن 5 هم رفتم جایزش فرقی نکرد

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394

به نظرم دمبله بگیر بقیه کوین رو نگه دار برای آینده یا اینکه بازیکن های دیگه رو آپدیت... به نظرم بیل هنوز جای افت قیمت داره الان تقریبا 50% قیمتش اومده پایین بازم میاد پایینتر

• Like
Reactions: rabin88

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
دوستان من رایوال همیشه توو دیویژن 6 هستم ولی هر هفته جایزه های متفاوتی بهم میده مثلا یبار 52 هزارتا کوین هست یبار 48 تا یبار 45 تا پک هاشم فرق میکنن
جریانش چیه؟بصورت رندومه یا به اسکیل ربط داره؟به دیویژن که نمیتونه ربطی داشته باشه چون من همیشه تو یه دیویژن هستم تازه دیویژن 5 هم رفتم جایزش فرقی نکرد
توی هر دیویژن از ریوال رنک های مختلفی هستش که جایزه اونا فرق داره...
جایزها های ریوالز سه مدل هستش که یکی رو میتونی انتخاب کنی...
1- سکه
2- پک های قابل فروش
3- پک های غیر قابل فروش که تعدادش دو برابر هستش...

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
به نظرم دمبله بگیر بقیه کوین رو نگه دار برای آینده یا اینکه بازیکن های دیگه رو آپدیت... به نظرم بیل هنوز جای افت قیمت داره الان تقریبا 50% قیمتش اومده پایین بازم میاد پایینتر
پارسال دمبله رو داشتم آشغال بود.اصلا حال نمیکنم باهاش.دقیقا چه مشخصه ای داره که از بیل بهتره؟
الان خیلی قیمت وینگهای خوب بالاست.پارسال هم سانه داشتم میترکوندم.امسال گیر کردم اصلا نمیتونم وینگ بخرم.بعد یه سوال دیگه به نظرتون تیمم رو ببرم رو بوندس لیگا یا همین لالیگا خوبه؟
الان ترکیبم اینجوریه:
اوبلاک
کارواخال ساویچ خیمنر مارسلو
ویدال کاروالیو
خامس(ایسکو)
وینگ چپ گوئدش وینگ راست کورا
نوک هم سوارز

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اقا چرا چلنج چیپ رو برای من به حساب نمیاره ؟!!!! با سانه و سیسوکو تو دو بازی جداگانه چیپ گل کردم اصلا چیزی به حساب نیاورد . هم تو قسمت اوزیل هم معمولی
مگه چیپ غیر اینه که تک به تک میشی با گرفتن L1 و شوت توپ رو از رو سر دروازبان رد کنی . واقعا میخرست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: koorosh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر