FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
L1 و R1 رو نگه دار شوت بزن
به نظرم این چلنج اوزیل از قبلی که ادین ژکو بود خیلی راحتتره
ولی اوزیل زیاد ارزش نداره من الان تو اون پست لاکازت رو دارم که خیلی خوبه هم توو دفاع کمک میکنه هم دریبل خوب میزنه هم پاس خوب میده هم شوتاش خوبه
ولی حالا گرفتنش بد نیس شاید یجا بکار اومد
بعدشم نیازی نیس بازی رو ببری که فقط گل مهمه اگه بخوای همزمان به بردن فکر کنی نمیشه باید فقط به فکر حل اون چلنج باشی
چرا وقتی با بازیکنی که مشخصاتشو گفتم پاس گل دادی بازی رو باید ببری .
ارزش وقت گذاشتن نداره . مثلا حل sbc باشه با 20 هزار کوین میشه کروز رو خرید که 88 هم هست .
----------
بلانسبت یه مشت کوسمغز اونجا نشستن هر دفعه یکم تنظیمات بازی سال قبل رو بالا پایین می کنن به عنوان بازی جدید میدن بیرون . بابا تو واقعیتم اینهمه پاس لو داده نمیشه. خفه شدم از بس پاس خراب می کنن
اصلا عمدیه اونجایی که پاسو پر می کنی تا بازیکنت تک به تک شه همچین پاس میده انگار 60 روزه تو اعتصاب غذا هست اما خدا نکنه بخوای پاس نرم و اروم بندازی توپ چنان محکم میزنه برسه دست دروازبان .
کاملا مشخصه بازی رو بدون برنامه و تند تند دادن بیرون و جالبه به خاطر بازار انحصاری همین اشغال این همه فروخته . خدا وکیلی اگه بازار رقابتی بود کی این اشغالو می خرید

• Like
Reactions: اروند 2520

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
چرا وقتی با بازیکنی که مشخصاتشو گفتم پاس گل دادی بازی رو باید ببری .
ارزش وقت گذاشتن نداره . مثلا حل sbc باشه با 20 هزار کوین میشه کروز رو خرید که 88 هم هست .
----------
بلانسبت یه مشت کوسمغز اونجا نشستن هر دفعه یکم تنظیمات بازی سال قبل رو بالا پایین می کنن به عنوان بازی جدید میدن بیرون . بابا تو واقعیتم اینهمه پاس لو داده نمیشه. خفه شدم از بس پاس خراب می کنن
اصلا عمدیه اونجایی که پاسو پر می کنی تا بازیکنت تک به تک شه همچین پاس میده انگار 60 روزه تو اعتصاب غذا هست اما خدا نکنه بخوای پاس نرم و اروم بندازی توپ چنان محکم میزنه برسه دست دروازبان .
کاملا مشخصه بازی رو بدون برنامه و تند تند دادن بیرون و جالبه به خاطر بازار انحصاری همین اشغال این همه فروخته . خدا وکیلی اگه بازار رقابتی بود کی این اشغالو می خرید
من چون یه اسکواد از لالیگا دارم توش مودریچ و راکیتیچ و دمبله همه فیزیک زیر 70 و پاس بالای 80 بودن حالا یادم نیس بازی رو بردم یا نه ولی اون چالش واسم انجام شد
یچی هم بگم اگه زیاد دنبال کوین نیستی اخر هفته برای رایوالز که جایزه میده اون پک غیر قابل فروش رو انتخاب کن بازیکنای خوبی بهم داده مودریچ لواندوفسکی ناواس ویدال و کلی بازیکن دیگه من تو دو هفته گرفتم حالا شانسه دیگه شاید چیزای بهتری هم داد یکی از بچه ها ایکون هم دراورد ازونجا
من دوتا اسکواد دارم با ریتینگ 85 یکی از لالیگا یکی از لیگ برتر فقط لاکازات و دخیا و راشفورد و دمبله رو خریدم بقیه رو همه رو از پک دراوردم تازه SBC هم اصلا حل نکردم

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
من چون یه اسکواد از لالیگا دارم توش مودریچ و راکیتیچ و دمبله همه فیزیک زیر 70 و پاس بالای 80 بودن حالا یادم نیس بازی رو بردم یا نه ولی اون چالش واسم انجام شد
یچی هم بگم اگه زیاد دنبال کوین نیستی اخر هفته برای رایوالز که جایزه میده اون پک غیر قابل فروش رو انتخاب کن بازیکنای خوبی بهم داده مودریچ لواندوفسکی ناواس ویدال و کلی بازیکن دیگه من تو دو هفته گرفتم حالا شانسه دیگه شاید چیزای بهتری هم داد یکی از بچه ها ایکون هم دراورد ازونجا
من دوتا اسکواد دارم با ریتینگ 85 یکی از لالیگا یکی از لیگ برتر فقط لاکازات و دخیا و راشفورد و دمبله رو خریدم بقیه رو همه رو از پک دراوردم تازه SBC هم اصلا حل نکردم
خوب شانست بالاست . من همونو ور میدارم ولی تهش یه گودین بهم داد یه اینسینیه بقیه هم چرت .
----------------
یه سوال : تاکتیک اتوبوس پارک کردن برای ما که نت داغونه جواب نمیده ؟
defence
drop back
width چهار خونه پر و عمقم دو خونه
بعد offense هم fast build up و به ترتیب
5 خونه و 7 خونه و 2 و 2 خونه
چطوره ؟ جواب میده .؟ لانگ پاس هم خوبه به نظرم

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
خوب شانست بالاست . من همونو ور میدارم ولی تهش یه گودین بهم داد یه اینسینیه بقیه هم چرت .
----------------
یه سوال : تاکتیک اتوبوس پارک کردن برای ما که نت داغونه جواب نمیده ؟
defence
drop back
width چهار خونه پر و عمقم دو خونه
بعد offense هم fast build up و به ترتیب
5 خونه و 7 خونه و 2 و 2 خونه
چطوره ؟ جواب میده .؟ لانگ پاس هم خوبه به نظرم

برای ما که دیلی داریم بهترین انتخاب بازیکن هایی هستش که Agility , Balance و Reaction بالایی دارند تا بتونیم توپ رو راحت کنترل کنیم بازیکن مثل تریلی حرکت نکنه مخصوصا برای خط میانی...
توی دفاع کردن هم باید CDM هایی باشند که موارد بالا رو داشته باشند و بشه راحت باهاشون جاکی کرد...
به نظرم عمق دو برای drop back خیلی کمه طرف راحت میاد فینس میزنه گل میشه من میزارم روی چهار... دفاع ها تقریبا همون اول محوطه وایمیستن خودمم با CDM ها میرم سمت توپ فضای حرکت برای بازیکن حریف کم میشه احتمال گرفتن توپ میره بالا اما از اون طرف پاس تودر هم احتمالش میره بالا اگه طرف فضا داشته باشه...

دیشب توی ریوالز با یکی بازی کردم نمیدونم از کجا بود ولی تو فیفا20 تا الان همچین سرعتی ندیده بود اولش برام کنترل بازیکن ها سخت بود ولی بعد عادت کردم در نهایت 2-1 طرف رو بردم... دمبله همچین لایی میکشید کیف میکردم از اون طرف گواردیولا که مثل تریلی حرکت میکنه حرکتهاش خیلی خوب شده بود!

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
برای ما که دیلی داریم بهترین انتخاب بازیکن هایی هستش که Agility , Balance و Reaction بالایی دارند تا بتونیم توپ رو راحت کنترل کنیم بازیکن مثل تریلی حرکت نکنه مخصوصا برای خط میانی...
توی دفاع کردن هم باید CDM هایی باشند که موارد بالا رو داشته باشند و بشه راحت باهاشون جاکی کرد...
به نظرم عمق دو برای drop back خیلی کمه طرف راحت میاد فینس میزنه گل میشه من میزارم روی چهار... دفاع ها تقریبا همون اول محوطه وایمیستن خودمم با CDM ها میرم سمت توپ فضای حرکت برای بازیکن حریف کم میشه احتمال گرفتن توپ میره بالا اما از اون طرف پاس تودر هم احتمالش میره بالا اگه طرف فضا داشته باشه...

دیشب توی ریوالز با یکی بازی کردم نمیدونم از کجا بود ولی تو فیفا20 تا الان همچین سرعتی ندیده بود اولش برام کنترل بازیکن ها سخت بود ولی بعد عادت کردم در نهایت 2-1 طرف رو بردم... دمبله همچین لایی میکشید کیف میکردم از اون طرف گواردیولا که مثل تریلی حرکت میکنه حرکتهاش خیلی خوب شده بود!
من خیلی به این وابسته هستم که دو تا بک چپ و راستم تو حمله شرکت کنن به خاطر همین رو دیفالت میذارمشون اما میگن برای این فیفا باید گذاشت رو stay back while .... که من رو این گذاشتم انگار دست و پامو بستن . راهکاری برای این نیست ؟
---------------------------------------------------------
شما هم این هفته تو ویکند مشکل دارین ؟ 12 تا بازی کردم 9 تا باخت دادم دیگه بیخیال شدم . هم نت خرابه هم سرورهای ea
تیم من
سانه- راشفورد - pepe
سیسوکو- اریکسن - ndidi اینفورم
والکر-لاپورته- سانچز- رابرتسون
دخیا

تعویض هالک 86 . بن یدر گلد - گورتزکا و osimhen بازیکن ماه فرانسه

بازیکن مثل دمبله و سمدو و ابامیانگ داشتم فروختم والکر پپه راشفورد و سانه و اریکسن خریدم

آخرین ویرایش:

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
اتفاقا من با عرب ها بازی کردم هیچکدوم وقت تلف نکردند حتی پای بازیکنم گرفت Fair play کرد توپ رو انداخت بیرون البته جلو بود سه هیچ
و البته من همیشه div پایین دست و پا میزنم و از اون بالا خبر ندارم، الان از 7 سقوط کردم به 10 بخاطر بدست اوردن توکن ها حدود پنجاه تا بازی رو باختم پشت سر هم D:

پی نوشت: ایرانی ها هم خوب بودند و باید اعتراف کنم من خودم خیلی وقت تلف کن و اعصاب خرد کن هستم
کلا فکر میکنم ربطی به کشور و نژاد نداره ترسو ها و ضعیف ها و کسانی که به بازی مسلط نیستند از این کارها میکنند

• Like
Reactions: dargon9090

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
آقا یکی که بازیش خیلی خوبه آیدی بده با هم بزنیم.من خودم نوبم ولی تا حالا 100 بازی تو آلتیمیت کردم و همشون از منم نوبتر بودن.باخت هام هم فقط رو هندیکپ بوده و نه به دیلی ربط داشته و نه به قدرت حریف.
حالا نیاین بگین چون لولت پایینه واسه همون حریفهای مثل خودم برام پیدا میکنه چون بالاخره اونی که ریتش پایینه باید از ما نوبا رد بشه تا بره اون پایین پایینا

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
آقا یکی که بازیش خیلی خوبه آیدی بده با هم بزنیم.من خودم نوبم ولی تا حالا 100 بازی تو آلتیمیت کردم و همشون از منم نوبتر بودن.باخت هام هم فقط رو هندیکپ بوده و نه به دیلی ربط داشته و نه به قدرت حریف.
حالا نیاین بگین چون لولت پایینه واسه همون حریفهای مثل خودم برام پیدا میکنه چون بالاخره اونی که ریتش پایینه باید از ما نوبا رد بشه تا بره اون پایین پایینا
اولا که نتت چیه ؟ بعد الان تو ریوالز کجا هستی؟

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
دوستان این کارت های ones to watch به چه دردی میخورن؟
این کارتا هر باری که بازیکن اینفورم بگیره و جزو تیم هفته بشه باهاش آپدیت میشن. مثلا دی‌یونگ کارت گلدش ۸۵ بود یه اینفورم ۸۶ گرفت کارت ones to watchش هم آپدیت شد به ۸۶ حالا در آینده هم کارت اینفورم بگیره هی اورال این کارتش هم میره بالا.

• Like
Reactions: soorena

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
این کارتا هر باری که بازیکن اینفورم بگیره و جزو تیم هفته بشه باهاش آپدیت میشن. مثلا دی‌یونگ کارت گلدش ۸۵ بود یه اینفورم ۸۶ گرفت کارت ones to watchش هم آپدیت شد به ۸۶ حالا در آینده هم کارت اینفورم بگیره هی اورال این کارتش هم میره بالا.
عع پس خوبه بازیکنایی که میخوایم رو این کارت بگیریم همینجوری بره بالا

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
من خیلی به این وابسته هستم که دو تا بک چپ و راستم تو حمله شرکت کنن به خاطر همین رو دیفالت میذارمشون اما میگن برای این فیفا باید گذاشت رو stay back while .... که من رو این گذاشتم انگار دست و پامو بستن . راهکاری برای این نیست ؟
---------------------------------------------------------
شما هم این هفته تو ویکند مشکل دارین ؟ 12 تا بازی کردم 9 تا باخت دادم دیگه بیخیال شدم . هم نت خرابه هم سرورهای ea
تیم من
سانه- راشفورد - pepe
سیسوکو- اریکسن - ndidi اینفورم
والکر-لاپورته- سانچز- رابرتسون
دخیا

تعویض هالک 86 . بن یدر گلد - گورتزکا و osimhen بازیکن ماه فرانسه

بازیکن مثل دمبله و سمدو و ابامیانگ داشتم فروختم والکر پپه راشفورد و سانه و اریکسن خریدم

من این هفته ویکند رو بر خلاف دو هفته گذشته که نصف شب بازی میکردم همه رو توی روز بازی کردم و خیلی عجیب بود که شاید فقط 4 یا 5 تا بازی مشکل شدید لگ داشت بقیه قابل تحمل بودن خودم تعجب کردم من این هفته بخاطر بارندگی دو بار وسط بازی برق رفت کلا با 16 تا برد تموم کردم هفته های قبل 17 تا برد داشتم

تیم شما خوبه من اوایل بازی تیمم روی بوندسلیگا بود الان ترکیبی هستش...
شما که تیم لیگ انگلیس بستی حتما لوکاس رو بیار توی تیمت من این هفته توی ویکند خیلی از لوکاس گل خوردم لامصب از هر زاویه ای شوت میزنه گل میشه!!
یک پیشنهاد دارم به نظرم اریکسون رو بزار بیرون لوکاس رو بزار توی ترکیب اصلی...

من الان بن یدر توی ترکیب اصلی هستش ولی نمیتونم باهاش خوب بازی کنم!
اینم تیم من
2.JPG

در ضمن ترکیبی هم که باهاش بازی میکنی خیلی مهمه من ترکیب های مختلفی رو تست کردم
3-1-4-2
4-1-2-1-2 (2)
4-2-2-2
این سه تا برای من جواب دادن اولی اگه نت خوب نباشه اصلا نمیشه دفاع کرد فقط موقعی که نت خوب هستش میشه باهاش بازی کرد

کسی هست مثل من بازی خریده باشع ولی ۲ دست بیشتر نزده باشه

اینا هیچی بازی نکردن فقط پک باز میکنن :))

• Like
Reactions: yonestm and zerio

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر