FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
والا من که تا حالا دیلی و لگ ندیدم.آنلاینش عین بنزه.البته 2 ماهه از 9 تا 1 پینگم به صورت روتین 3 برابر میشه که اون ساعتها کلا گیم نمیزنم
ضمنا تو التیمیت با سیزن فرق داره شما فک کنم فقط اهل سیزنی یکی بگه التیمیت ممکنه ناراحت بشی بگی داداش التیمیت خودتی فحش نده ;))

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
ضمنا تو التیمیت با سیزن فرق داره شما فک کنم فقط اهل سیزنی یکی بگه التیمیت ممکنه ناراحت بشی بگی داداش التیمیت خودتی فحش نده ;))
حالا خوبه تو کامنتم گفتم تو رایوال اینجوریه.هم تو سیزن و هم التیمیت همیشه 4 خط سبز هستش.نتم هم ftth هستش ولی زیاد پینگش با adsl تفاوت نداره

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
بخدا اشکم درومد توی فوت چمپین امروز
اصن مهم نیس تیم حرف چیه و چقدر بازی بلده مهم اینه در هرصورت شما به دیلی میبازی نمیشه اصن بازی کرد فوقش شانسی بتونی چندتا بازی ببری ولی اصلا حال نمیده چون نمیتونی بازی کنی

آقا اصلا روزهای پنج شنبه تا یک شنیه بازی نکنید بزارید بازی های ویکند رو برای یک شنبه که وضعیت سرور ها بهتر میشه و گرنه چیزی جز اعصاب خراب براتون نمیمونه...

اقا من بازیکنام نسبت به تیم حریف زودتر فیتنس تموم میکنن
من دو تا تیم دارم یکی تیم خیلی معمولی و ضعیف که باهاش اسکواد بتل ها رو میرم یکی هم تیم اصلی که باهاش آنلاین بازی میکنم... هر دو تا بازی آنلاین یک بازی اسکواد بتل میرم تا فیتنس بازیکن های تیم اصلی پر بشه...
البته وقتی تاکتیک روی تیم پرس یا constant pressure باشه بازیکن ها خیلی زود خالی میکنن...

همیشه از خودم میپرسم واقعا چه گناهی کردیم که باید همه جوره بدبختی بکشیم تو این مملکت.هیچییش درست نیست یه فیفا انلاین نمیشه زد لدون دیلی و لگ و کوفت و زهرمار.فیزیوی خربدن بازی ها شده آرزو.واقعا ادم روانی میشه

بهترین کار این هستش که اصلی از پنج شنبه تا یک شنبه سراغ آنلاین نرید من امروز جمعه ساعت 6 صبح رفتم توی بازی همش حریف از عربستان پیدا میکرد اینا ساعتشون تقریبا نیم ساعت از ما عقب تر هستش یعنی اونجا پنج و نیم صبح بوده اما پر از بازیکن... معلومه EA میاد سرورهاشو میزاره توی اون کشور و در کل کشور هایی که بازیکن زیاد دارن... نتیجه برای ما این میشه که بازی ها رو با لگ شدید و به سختی باید بازی کنیم...
پاس های ضعیف، شوت های ضعیف حرکت کند بازیکن ها چرخش های سخت! من به بازیکن پاس میدم اگه R1 رو نگه دارم سرعتش تازه نزدیک میشه به مثل پاس معمولی... وقتی توپ میرسه به بازیکن من بازیکن حریف که بهش رسیده هیچ تا بخوام بچرخم دو تا بازیکن دیگه هم نزدیک شدن و کار خیلی سخت میشه! اینجوری میشه حتی برای ما جوون های ایرانی یک تفریح ساده هم میشه جنگ اعصاب!

والا من که تا حالا دیلی و لگ ندیدم.آنلاینش عین بنزه.البته 2 ماهه از 9 تا 1 پینگم به صورت روتین 3 برابر میشه که اون ساعتها کلا گیم نمیزنم

شما ایران هستید؟

• Like
Reactions: soorena

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
داداش تفاوتشو میدونم ولی میگم 4 خط برام تو ریوال پره و بهمین خاطر لگ ندارم
اصن ربطی نداره منم ۴ خطم ولی دیلی تو گیم‌پلی هست منوتو که فرندلی میزنیم اصن لتنسی کامله الکی نیا بگو دیلی نیست این بندگان خدارو هم اذیت نکن انقد اقا مالک:D

• Like
Reactions: El sigloBlanco

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
آقا اصلا روزهای پنج شنبه تا یک شنیه بازی نکنید بزارید بازی های ویکند رو برای یک شنبه که وضعیت سرور ها بهتر میشه و گرنه چیزی جز اعصاب خراب براتون نمیمونه...

من دو تا تیم دارم یکی تیم خیلی معمولی و ضعیف که باهاش اسکواد بتل ها رو میرم یکی هم تیم اصلی که باهاش آنلاین بازی میکنم... هر دو تا بازی آنلاین یک بازی اسکواد بتل میرم تا فیتنس بازیکن های تیم اصلی پر بشه...
البته وقتی تاکتیک روی تیم پرس یا constant pressure باشه بازیکن ها خیلی زود خالی میکنن...

بهترین کار این هستش که اصلی از پنج شنبه تا یک شنبه سراغ آنلاین نرید من امروز جمعه ساعت 6 صبح رفتم توی بازی همش حریف از عربستان پیدا میکرد اینا ساعتشون تقریبا نیم ساعت از ما عقب تر هستش یعنی اونجا پنج و نیم صبح بوده اما پر از بازیکن... معلومه EA میاد سرورهاشو میزاره توی اون کشور و در کل کشور هایی که بازیکن زیاد دارن... نتیجه برای ما این میشه که بازی ها رو با لگ شدید و به سختی باید بازی کنیم...
پاس های ضعیف، شوت های ضعیف حرکت کند بازیکن ها چرخش های سخت! من به بازیکن پاس میدم اگه R1 رو نگه دارم سرعتش تازه نزدیک میشه به مثل پاس معمولی... وقتی توپ میرسه به بازیکن من بازیکن حریف که بهش رسیده هیچ تا بخوام بچرخم دو تا بازیکن دیگه هم نزدیک شدن و کار خیلی سخت میشه! اینجوری میشه حتی برای ما جوون های ایرانی یک تفریح ساده هم میشه جنگ اعصاب!

شما ایران هستید؟
نه بالانسه
در مورد فیتنس هم فلا باگه با همون 1 ترکیب هم بازی کنی فیتنس بازییکنات بالانسه
یعنی الان با یه تیمت بازی کنی بازی بعد هم با همون میتونی بازی کنی

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,238
نام
فراز
بره منم ۴ خط ولی بعضی بازیا انگار بازیکنا از باشگاه بدنسازی اومدن:D هیچ ربطی به اتنسی نداره ۴ خظ باشی فقط لگ نداری. دفاع کردنه این فیفا با این دیلی و بازیکنای سرعتی واقعا ستمه

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
نه بالانسه
در مورد فیتنس هم فلا باگه با همون 1 ترکیب هم بازی کنی فیتنس بازییکنات بالانسه
یعنی الان با یه تیمت بازی کنی بازی بعد هم با همون میتونی بازی کنی

من امتحان کردم این قضیه رو قبلا باگی نبود بازیکن ها اول بازی پر هستند ولی خیلی سریع خالی میشن...

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
الان ایکون دروگبا 69 روز فعاله که براش 23 تا سواپ باید بگیریم ولی سواپ های فعال فعلی فقط 12 هست . بعدا وظایف جدید اضافه میشه ؟
اخه این سواپ ها مدت دار نیستن . چطوریاست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر