FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام
الان یعنی فقط کریر مد مشکل داره!!!؟؟؟بقیه جاهاش اوکیه!!!؟؟؟
فکر نکنما...!!!
آخه مشکل درجه سختی التیمیت و بازی دادن تیم های بزرگ به بازیکنان آکادمی توی مد تورنومنت هم هستا...!!!
آپدیت اسکواد هم که کماکان هیچی...!!!
مد چمپیونز لیگ هم ایراد داره گروه بندیش مال یکسال پیشه...!!!
تازه تو فصل زمستون هم بخار به غیر از دهن بازیکنا از بقیه جاهاشونم میزنه بیرون!
خلاصه که نمیدونم چرا فقط کریرمد رفته تو چشم ملت...!
گمونم کار خود ea باشه که حواسا رو از بقیه سوراخاش پرت کنه، ناکس! :))
تقریبا ۹۰ درصد مشکلات برای همه بخش ها هست و تنها بخشی که کمترین مشکل رو داره و من الان چند روزه بازی میکنم و مشکل بزرگی ندیدم آلتیمیت تیم هست ، حتی درجه سختی آلتیمیت که توی کریر مود بسیار راحته و حتی از وردکلاس هم بدتر بازی میکنه اما توی آلتیمیت تیم این درجه سختی قشنگ پاره میکنه ، هوش بازیکنا به شدت عالی میشه و سرعت تیمی و شوت زنیشون هم خیلی قوی میشه.

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
چون سازنده های بازی از ناحیه تحتانی بدن دچار از هم گسستگی خاصی هستن دوست عزیز
اون که بله:D اما چند روز پیش اوکی بود اما انگار بعضی بازیکنا برگشتن باشگاه قبلیشون!
مثلا ناواس هنوز تو مادریده و ایکاردی اینتره

• Like
Reactions: omiid72

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
View attachment 118490
همون مدری که در موردش بالا گفتم ،به ea گفته مجانی مشکلات کریرتونو درست میکنم
و گگفته اگه نیاز باشه باهات در تماسیم.
من موندم بیس بازی که همون 19 هست خداییش و با اندکی بهبود تو گیم پلی
چطوری تو یکسال نتونستن اینارو درست کنن؟انگاری ساخت بازی رو از اواخر اوریل استارت میزنن که به این وضع میفته
هیچی نباشه دیگه از اوایل آگوست باید برن تو مرحله فیکس کردن باگ و بعدشم گلد شدن و عرضه نهایی و پیچ های اولیه اما این یوتیوبرهارو میارن از همون آوریل عربده بزنن
کپی کردن الگوریتم بازی سطح التیمیت تو fut به داخل کریر مگه چقدر براشون کار داره؟
.
این مشکلات کریر تو زمانی که بتا اومده اصلا عمومی نشد؟تو تایم بتا خیلی ها تونستن کریر بازی کنن.فیدبکها اون زمان چطور بود؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
امسال که دمو رو بازی کردم فهمیدم با چی طرفم و بیخیال بازی شدم.
از اونجا هم که افلاین باز هستم فقط و فقط دنبال گیم پلی درست و طبیعی و شبیه ساز و فیزیک خوب و گرافیک هستم چون بیشتر مثل سابق با دوستان اخر هفته ها میریزیم دور هم و بازی میکنیم.
امسال بیشتر دوستامم فیفا رو نخریدین و یکی از بچه فیفا رو گرفت و اورد و اجباری چند دستی بازی کردیم.
بازی شده دو سرعت و شوت های تخیلی!
افتضاح ه بنظرم.
طرف با psg و نیمار و امباپه یه سیرک تو زمین راه انداخت.
یک دو و دفاع هایی که عین ماست نگاه میکنن اونم یووه.
با بازیکن چپ پا با پای غیر تخصصی با لانگ شوت 60 از پشت 18میزنه سه جاف گل!

نمیدونم فاز این ea از این فوتبال شائولین چیه و چطور میشه ازش لذت برد؟!

• Like
Reactions: 7Mohammad7

m.m.noori

عضو جدید
Oct 1, 2019
1
سلام ببخشید من میخوام بازی رو روی یه لپ تاپی نصب کنم که رمش ۴ کارت گرافیکشم فکر کنم یه ذره پایین تره با هر زحمتی بود تونستم نصبش کنم ولی موقع اجرا بازی توی لودینگ چند ثانیه میمونه بعد کرش میکنه راه حلی دارید که جواب بده؟
با سی دی کی اشتراکی بازی رو خریدم

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
امسال که دمو رو بازی کردم فهمیدم با چی طرفم و بیخیال بازی شدم.
از اونجا هم که افلاین باز هستم فقط و فقط دنبال گیم پلی درست و طبیعی و شبیه ساز و فیزیک خوب و گرافیک هستم چون بیشتر مثل سابق با دوستان اخر هفته ها میریزیم دور هم و بازی میکنیم.
امسال بیشتر دوستامم فیفا رو نخریدین و یکی از بچه فیفا رو گرفت و اورد و اجباری چند دستی بازی کردیم.
بازی شده دو سرعت و شوت های تخیلی!
افتضاح ه بنظرم.
طرف با psg و نیمار و امباپه یه سیرک تو زمین راه انداخت.
یک دو و دفاع هایی که عین ماست نگاه میکنن اونم یووه.
با بازیکن چپ پا با پای غیر تخصصی با لانگ شوت 60 از پشت 18میزنه سه جاف گل!

نمیدونم فاز این ea از این فوتبال شائولین چیه و چطور میشه ازش لذت برد؟!
بله سرعت بازی به شدت رفته بالا. بازیکنایی مثل امباپه و نیمار رسما عین میگ میگ میدوند در کسری از ثانیه هم جهت عوض میکنن با اون تاخیری هم که توی سیستم تکل زدن گذاشتن قابل کنترل نیستن. کاوانی هم از هرجا شوت بزنه گله‌.
اکثر شوتای پشت محوطه هم توی چارچوبن.

پ.ن: پرداخت درون برنامه ای برای بازی هاییه که هستشون مجانیه نه بازی ای که ۶۰ دلار قیمتشه :|

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
من موندم بیس بازی که همون 19 هست خداییش و با اندکی بهبود تو گیم پلی
چطوری تو یکسال نتونستن اینارو درست کنن؟انگاری ساخت بازی رو از اواخر اوریل استارت میزنن که به این وضع میفته
هیچی نباشه دیگه از اوایل آگوست باید برن تو مرحله فیکس کردن باگ و بعدشم گلد شدن و عرضه نهایی و پیچ های اولیه اما این یوتیوبرهارو میارن از همون آوریل عربده بزنن
کپی کردن الگوریتم بازی سطح التیمیت تو fut به داخل کریر مگه چقدر براشون کار داره؟
.
این مشکلات کریر تو زمانی که بتا اومده اصلا عمومی نشد؟تو تایم بتا خیلی ها تونستن کریر بازی کنن.فیدبکها اون زمان چطور بود؟
تو بتا نبود.فقط از ناکارآمدی سیتم مورال صحبت میشد.اومدن چششو درست کنند زدن کلا فلجش کردن.البته بی مشکل نبود یدفعه بازیکن میشد 99 و ....
الان تو آپدیت جدید گفته شلوغی برنامه های سری ب ایتالیا حل شد.اصلا سری بی لایسنس نیست.چجوری سری ب رو نتونستن حل کننش.
انگلیس رو میگی کلی جام داره.مخصوصا دسته 3 و 4 که 4 تا جام میشه .من یه بار تو دسته 3 همزمان تو 6 تا جام لیگ اروپا community fa league دسته سوم و اون یکی که تیمهای دسته سه و چچهار بودند بازی میکردن.
الگوریتمها به هم نمخورن.چون التیمیت در لححظه باید ساخته باشه ولی کریر باید یه لیگ رو تو یه بازه زمانی محدود برنامشو بریزن . بعد تغییرات بدن وقتی مسابقات تداخل پیدا کرد.
دوباره زد تو کار مصدوم کردن بازیکنا
EFwgGHhWoAAgD4I.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 19Rodar and ehsas1

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان گرامی که التیمت میزنن اگر کسی برنامه برای اسنایپ کردن و اینها میخواد میتونه به من پیغام بده موجود هستش لطفا تو کامونیتی که تو پلی 4 زدیم عضو بشین تو کانال تلگرام هم عضو بشین انقدر منفعل نباشین کمی قدر هم رو بیشتر بدونین

لینک کانال تلگرام

اسم کامونیتی برای سرچ در کنسول پلی استشین

FIFA 20 PERSIAN ULTIMATE PLAYER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر