FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
خدایی بازی اینقدر مشکل داره که نیاز نداره ایراد های الکی ازش بگیری. یکیش دیگه شاهکار بود میگی یه ایکون میگیری بعد 5 تا بازی باید دوباره پول بدی بگیری یعنی اینقدر بازی نکردی که فرق بازیکن خودت با قرضی ها رو نمیدونی یا منظورت قرارداشون هست که یعنی حتی با خرج کردن پول داخل بازی هم مشکل داری. اینطوری باشه کلا سمت مثلا بازی های rpg و شبیه این ها هم نرو چون هر چیزی بخای باید پول بدی بخری.
از اونطرف هم یه سری هر سال میگن بازی تغییرات کم داره من نمیدونم یه بازی که بیشتر 20 ساله عرضه میشه احتمالا هم میخواد تا ابد ادامه داشته باشه اونم با محدودیت های قوانین فوتبال چطوری هر سال انتظار داری یه بازی کاملا جدید ببینی. بدبختها مگه چقدر ایده دارن :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من توی پستای قبلی نظرمو در مورد ولتا و فوتبالش دادم بخونید متوجه میشید.
فیسای کدوم بازیکنای ولتا رو میخوای؟ بازیکنای محلی یا بازیکنای تیمای فوتبال که توی ولتا میشه باهاشون بازی کرد؟
فیسای فوتبالیش اشتباه داره. مثلا فیس یه بازیکن دیگه روی لواندوسکیه!
یا مثلا بازیکنا اول بازی از تونل میان تو همشون دست چپشون رنگ چمن ساییده شده چسبیده. (البته فقط یه دست فوتبالشو بازی کردم) که به خاطر بتا بودنه.

مودهای فوتبالش همون بخش Kick Off فیفا ۱۹ هستش.
مودهای Volta هم یه بخش داستانی داره و یه بخش شبیه Kick Off با گزینه های زیر:
3v3 rush: که سه به سه گل کوچیکه
4v4 rush: چهار به چهار گل کوچیک
4v4: فوتسال چهارنفره
5v5: فوتسال پنج نفره (قابلیت دیواری هم داره)
futsal: خود فوتسال بدون قابلیت دیواری با تمامی قوانینش.
توی این مودا فقط میتونی تیمای فوتبالی رو انتخاب کنی یعنی مثلا بارسا و رئال.

توی بخش داستانیش که میری همه بازیکنا فوتبال خیابانین و زن و مرد با لباسای متنوع. توی تورنومنت های مختلف شرکت میکنی. جالب اینجاست که هرتیمی رو ببری میتونی یکی از بازیکناشو ازشون بیاری توی تیم خودت.

یونتوسم توش نیست شده Pimento calcio یاد اون تیمای مسخره PES میفته ادم.

بازی باگ زیاد داره مثلا اگه وسط ولتا بخوای ترکیبتو عوض کنی بازی هنگ میکنه و از بخش ترکیب خارج نمیشه که ادامه بازی رو بری.
از هرجا خواستین بگین براتون عکس بذارم.
یعنی دیوانتم که نمیفهمی این همه آدم ایستگاهتو گرفتن:)):)):)):)):))

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
از هرجا خواستین بگین براتون عکس بذارم.
سلام عزیز لطف میکنی از بخش فوتبال معمولی کیک اف یا هر بخشی برات بازه غیر volta
عکس لز تمام حالتهای دوربین تو بازی بذاری؟ یعنی هر دوربین رو انتخاب کنی بعد بری تو باز عکس بگیری بذاری ممنون میشم

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوست عزیزی که همه مودای بتا رو داشتی توضیح میدادی و بازی کرده بودی .. چرا تا گفتن عکس و فیلم بزار دیگه حرفی نزدی و غیب شدی ؟ :))
عکسو فیلم از بتا کاری نداره از یوتیوب سرچ کن پیدا کن (همونم کشش نداری بری بگردی پیدا کنی ).. خواستی چیزی بفرستی حتما ایدیت هم باشه تو تصویر :))

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
سلام عزیز لطف میکنی از بخش فوتبال معمولی کیک اف یا هر بخشی برات بازه غیر volta
عکس لز تمام حالتهای دوربین تو بازی بذاری؟ یعنی هر دوربین رو انتخاب کنی بعد بری تو باز عکس بگیری بذاری ممنون میشم
خدمت شما:
Broadcast:
113544

Classic:
113545

Co-Op:
113546

Default:
113547

Dynamic:
113548

End to End:
113549

Pro:
113550

TELE:
113551

Tele Broadcast:
113552

دوست عزیزی که همه مودای بتا رو داشتی توضیح میدادی و بازی کرده بودی .. چرا تا گفتن عکس و فیلم بزار دیگه حرفی نزدی و غیب شدی ؟ :))
عکسو فیلم از بتا کاری نداره از یوتیوب سرچ کن پیدا کن (همونم کشش نداری بری بگردی پیدا کنی ).. خواستی چیزی بفرستی حتما ایدیت هم باشه تو تصویر :))
اتفاقا دیر فرستادم که این اتفاق بیفته:)):)):)):)):)) البته قصدم این بود دیرتر بفرستم تا افراد بیشتری ضایع شن ولی دیگه دلم نیومد همین یکی کافیه تا بشه عبرتی برای سایرین.
یعنی آدم با آفتابه آب بخوره، ولی اینجوری ضایع نشه:Thumbsup:
113558
ما نیازی نمی‌بینیم بریم توی یوتیوب هر سی ثانیه تبلیغ ببینیم که بتونیم بازی بقیه رو ببینیم. خودمون بازیش میکنیم.B-)
میگم میخوای کدی که برام ایمیل کرده رو برات بفرستم؟ خدا رو چه دیدی شاید زدی و دیدی بازی برات باز شد:lol:
البته من عادت ندارم کسی رو ضایع کنم ولی یه بار که طرف جلوی بقیه ضایع بشه دیگه یاد میگیره جوگیر نشه و هرچی به ذهنش رسید نگه.
در انتها یادی کنیم از آقام، مسی:Whistling: خدایا این حال خوبو از ما نگیر
113553

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
اتفاقا دیر فرستادم که این اتفاق بیفته:)):)):)):)):)) البته قصدم این بود دیرتر بفرستم تا افراد بیشتری ضایع شن ولی دیگه دلم نیومد همین یکی کافیه تا بشه عبرتی برای سایرین.
یعنی آدم با آفتابه آب بخوره، ولی اینجوری ضایع نشه:Thumbsup:

ما نیازی نمی‌بینیم بریم توی یوتیوب هر سی ثانیه تبلیغ ببینیم که بتونیم بازی بقیه رو ببینیم. خودمون بازیش میکنیم.B-)
میگم میخوای کدی که برام ایمیل کرده رو برات بفرستم؟ خدا رو چه دیدی شاید زدی و دیدی بازی برات باز شد:lol:
البته من عادت ندارم کسی رو ضایع کنم ولی یه بار که طرف جلوی بقیه ضایع بشه دیگه یاد میگیره جوگیر نشه و هرچی به ذهنش رسید نگه.
چرا ضایع حالا ؟!
گفتی بتا رو داری شک داشتیم عکس فرستادی دیگه یعنی داری پس
ولی رفتارای خودت و باعث میشه 2 صفحه همه باهات بحث کنن
من بلاکت کرده بودم نبینم پیاماتو الان دوباره در اوردم .. یعنی واقعا رو مخ بودی .. حالا تو که اینقدر مینالی یه سوال دارم ! قطعا زیاد بازی کردی فیفا 19 رو .. وگرنه کد بتایی در کار نبود .. چون مهمه مقدار بازیه یه پلیر تو سال قبل هر نسخه که اگه زیاد بازی کرده باشه واسش کد بتا میره
پس این چیو نشون میده ؟ تو کلا حالت خوشت نیست :D چون یادمه فیفا 19 رو بد میکوبیدی و حتی تا 1 2 ماه بعد ریلیز بازی ازش بد میگفتی ... خوب هدفت چیه ؟ فقط انتقاد کنی ارضا میشی ؟ بعد19 اگه بازی مزخرفی بودش چرا اینقدر بازی کردی ؟!
والا فقط من نمیگم کارات رو مخه .. 2 صفحه دارن بهت میگن رو اعصابی..سالای قبلم همین بساط بوده

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
چرا ضایع حالا ؟!
گفتی بتا رو داری شک داشتیم عکس فرستادی دیگه یعنی داری پس
ولی رفتارای خودت و باعث میشه 2 صفحه همه باهات بحث کنن
من بلاکت کرده بودم نبینم پیاماتو الان دوباره در اوردم .. یعنی واقعا رو مخ بودی .. حالا تو که اینقدر مینالی یه سوال دارم ! قطعا زیاد بازی کردی فیفا 19 رو .. وگرنه کد بتایی در کار نبود .. چون مهمه مقدار بازیه یه پلیر تو سال قبل هر نسخه که اگه زیاد بازی کرده باشه واسش کد بتا میره
پس این چیو نشون میده ؟ تو کلا حالت خوشت نیست :D چون یادمه فیفا 19 رو بد میکوبیدی و حتی تا 1 2 ماه بعد ریلیز بازی ازش بد میگفتی ... خوب هدفت چیه ؟ فقط انتقاد کنی ارضا میشی ؟ بعد19 اگه بازی مزخرفی بودش چرا اینقدر بازی کردی ؟!
والا فقط من نمیگم کارات رو مخه .. 2 صفحه دارن بهت میگن رو اعصابی..سالای قبلم همین بساط بوده
ضایع چونکه لحن صحبتی کسی که شک داره با لحن صحبت کسی که میخواد تخریب کنه زمین تا آسمون فرق داره. بعدشم گفتم که دوست ندارم کسی رو خراب کنم ولی خودتون آدمو تحریک میکنین.
اونی که حالش خوش نیست کسیه توهم میزنه نه من.

کی میگه من ۱۹ زیاد بازی کردم؟ من کلا اکانتشو به صورت شیرینگ چهار پنج ماه پیش از یکی گرفتم که چون گلدم ندارم همش آفلاین بازی کردم اینقدرم براش آپدیت میومد برای اینکه آپدیتاشو نصب نکنم کنسولو آفلاین میکردم و بازی میکردم. اونم شاید کلا حداکثر ۱۰۰ دست بازی کرده باشم.
آنلاینم که قبلا فقط سیزن میزدم، ۱۹ رو تقریبا اصلا بازی نکردم شاید کلا ۱۰ دست آنلاین سیزن بازی کردم که الان فکر کنم دیویژن ۹ باشم.

آخرین ویرایش:

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
این باگ لباس ولتاست که میگم.
۷ تا بازیکن از ۹ تا بازیکن توی تصویر یه لباس دارن.
۴ تا سیاه پوسته دقیقا یه بازیکنن، ۲ تا سفید پوسته هم دقیقا یه بازیکنن. بازیکن قاطی میکنه.
یه چیزیم باید اصلاح کنم اونم اینه که توی بخش استوری ولتا، دروازه‌بانا خیلی خوبن. ولی توی kick offش دروازه بان فوتبال براش گذاشتن که خیلی گیج میزنه.
113571

113572

sepehrsh

کاربر سایت
Jul 26, 2019
7
این باگ لباس ولتاست که میگم.
۷ تا بازیکن از ۹ تا بازیکن توی تصویر یه لباس دارن.
۴ تا سیاه پوسته دقیقا یه بازیکنن، ۲ تا سفید پوسته هم دقیقا یه بازیکنن. بازیکن قاطی میکنه.
یه چیزیم باید اصلاح کنم اونم اینه که توی بخش استوری ولتا، دروازه‌بانا خیلی خوبن. ولی توی kick offش دروازه بان فوتبال براش گذاشتن که خیلی گیج میزنه.
View attachment 113571

View attachment 113572
سلام بخش ولتا ، سبک بازیشون تو مایه های فوتسال واقعیه یا نه ؟

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
سلام بخش ولتا ، سبک بازیشون تو مایه های فوتسال واقعیه یا نه ؟
سلام.
آره شبیه فوتسال واقعیه. ولی فعلا فقط برای ولتای خیابونی اینطوریه (اونی که عکسشو میبینید). خوشبختانه حالت فضایی نداره که بازیکنا حرکات عجیب و غریب انجام بدن چه میدونم توپو چهاردور روی هوا بچرخونن یا مثلا توپو غیب کنن و سه متر پرواز کنن و همه رو دریبل کنن و... از این جنگولک بازیا خبری نیست. (مثل بازی Urban Freestyle Soccer البته اگه بازیش کرده باشین)
اما وقتی با تیمای فوتبال (مثل بایرن و بارسا و..) ولتا بازی می‌کنی، بازیکناش بیشتر شبیه فوتبال بازی میکنن تا فوتسال. به خصوص دروازه باناش که قاطی میکنن.

واضحه که سازنده‌ها کل وقتشونو صرف این قسمت کردن. چون اصلا توی بخش فوتبال ۱۱ نفره تغییری نسبت به نسخه ۱۹ دیده نمیشه شاید یکم فیزیک توپ تغییر کرده و مدافعا گیج تر شدن.

چندتا مشکل دیگه در ولتا:
مشکل بعدی ولتا اینه که هر ترکیبی شما بچینی، بازی هرجایی خودش دلش بخواد بازیکنا رو قرار میده. مثلا من بواتنگو میذارم دفاع لواندوفسکی حمله بعد که میرم توی بازی میبینم دقیقا برعکس اینه. بواتنگ رفته خط حمله. البته نمیدونم چرا ولی خیلیم فرقی نداره. انگار قدرت همه بازیکنا توی فوتسالش یکسانه. یعنی شما چه رونالدو رو بذاری خط حمله چه بونوچی هیچ فرقی نداره. کلا قسمت Kick Off ولتاش که با تیمای فوتبالیه بیشتر یه باگه تا یه بازی. ولی قسمت Storyش با همه باگاش خیلی بهتر از قسمت Kick Offش شبیه سازی شده.

مشکل بعدی اینه که اصلا گزینه تعویض وسط بازی نداره. نمیتونی بازیکن تعویض کنی فقط با ترکیب اولیه باید بازی کنی.

البته اینا احتمالا به خاطر بتا بودنشه

چندتا عکس دیگه:
113596

113597

113598

آخرین ویرایش:

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
سلام.
آره شبیه فوتسال واقعیه. ولی فعلا فقط برای ولتای خیابونی اینطوریه (اونی که عکسشو میبینید). خوشبختانه حالت فضایی نداره که بازیکنا حرکات عجیب و غریب انجام بدن چه میدونم توپو چهاردور روی هوا بچرخونن یا مثلا توپو غیب کنن و سه متر پرواز کنن و همه رو دریبل کنن و... از این جنگولک بازیا خبری نیست. (مثل بازی Urban Freestyle Soccer البته اگه بازیش کرده باشین)

ببین یه سری به کریر مد بزن برو بخش ترنسفرشو یکم انگولک کن ببین چه فرقی کرده نسبت به قبل. مثلا رئالو بردار بعد برو مسیو بگیر ببین میاد یا نه

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
ببین یه سری به کریر مد بزن برو بخش ترنسفرشو یکم انگولک کن ببین چه فرقی کرده نسبت به قبل. مثلا رئالو بردار بعد برو مسیو بگیر ببین میاد یا نه
از شانس شما، مود کریر دقیقا امروز باز شد.
آره مسی رو آوردم رئال. من کریر باز نیستم نمیدونم پیشنهادم خوب بوده یا نه!
113625
113626
113627

• Love
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر