FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سخت باشه حال میده.هی میخوای قهرمان بشی،نمیتونی.
در مجموع ،حالا با مود به کنار ،سخت تر شدن لیگ و امتیازات بالا،باعث شده یکم بیشتر بچسبه بازی کردن.
مصاحبه ها بعد از مدتی تو ذوق میزنه. دیگه حس و حال خوبی نداره.البته ،ممکنه تو سال بعد بهتر بشه ،چون الان پیامدهاش مشخصه. و اگه گزینه ها زیاد بود و پیامدها نامشخص ،جذابش میکرد.
سختی هم حدی داره دیگه.هرکیو میبینی اصلا نتونسته رو این سطح التیمیت یه برد بیاره
صدای این یارو هم دراومده که تخصصش کریر هست.
الان لجندری شده اندازه التیمت قبل از اپدیت

• Like
Reactions: rahyarpaul

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
سختی هم حدی داره دیگه.هرکیو میبینی اصلا نتونسته رو این سطح التیمیت یه برد بیاره
صدای این یارو هم دراومده که تخصصش کریر هست.
الان لجندری شده اندازه التیمت قبل از اپدیت
خب لجندری بزن. چه کاریه التیمیت. من تو فیفا 19 راحت همیشه قهرمان میشدم. اما برای اولین بار رخ داد. با هشتمی تو دسته یک انگلیس از صعود به لیگ برتر جا موندم.
البته عوضش با قهرمانی تو carbao cup رفتم لیگ اروپا.
البته تو مودها کمی تغییرات دادن توش و گیم پلی.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
خب لجندری بزن. چه کاریه التیمیت. من تو فیفا 19 راحت همیشه قهرمان میشدم. اما برای اولین بار رخ داد. با هشتمی تو دسته یک انگلیس از صعود به لیگ برتر جا موندم.
البته عوضش با قهرمانی تو carbao cup رفتم لیگ اروپا.
البته تو مودها کمی تغییرات دادن توش و گیم پلی.
تو 19 و ماقبلش که کریر واقعا حرفی برا گفتن نداشت.داخل 20 اینطوریه
اره الان لجندری میزنم ولی التیمیت دیگه خیلی تخیلی هست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
تو 19 و ماقبلش که کریر واقعا حرفی برا گفتن نداشت.داخل 20 اینطوریه
اره الان لجندری میزنم ولی التیمیت دیگه خیلی تخیلی هست
بیا pc بزن. مود بریز تنگش ،الان نسخه 2.1 اومده. این فقط یه مودشه.
https://www.patreon.com/posts/fifers-fifa-20-2-35098536
در کنارش کلی مود باحال دیگه و live editor و ... هم هست. خیلی حال میده.

• Like
Reactions: ehsas1

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
این مشکل از 19 هست راه خاصی هم نداره، نت تایپ یکیتون 2 باشه کافیه، تنها توصیه ای میتونم بکنم اینه برید پروکلاب و بیخیال فرندلی بشید
خب منم همینکارو کردم.نات تایپ خودمو کردم ۲ ولی بازم نمیشه بازی کرد!!
راه دیگه ای نیست یعنی !؟
لازمه پسرخالمم نات تایپش بکنه ۲ ؟؟

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
این ea هم فیلم کرده ها
میزنه آرژانتین بعد rw بعد دیماریا میده:D
یا برزیل بعد lw بعد کوتینیو میده:Crying1:
یه نیمار بده دیگه لعنتی به تیمم میخوره

• Like
Reactions: zerio

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
این ea هم فیلم کرده ها
میزنه آرژانتین بعد rw بعد دیماریا میده:D
یا برزیل بعد lw بعد کوتینیو میده:Crying1:
یه نیمار بده دیگه لعنتی به تیمم میخوره

من تا الان هیچ چیز اسمی تو پک ها نگرفتم همش چرت پرت میده به تیمم نخوردن sbc باهاشون زدم
خیلی باید پک بزنی تا یه چیزیی بده شانسی یا تعداد پک مهم هست نمی دونم

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
من تا الان هیچ چیز اسمی تو پک ها نگرفتم همش چرت پرت میده به تیمم نخوردن sbc باهاشون زدم
خیلی باید پک بزنی تا یه چیزیی بده شانسی یا تعداد پک مهم هست نمی دونم
به منم چیز خوبی نداده تا حالا داده هم به دردنخور بوده یا انترید بوده
دیشب هرناندز برتدی داد 300 کا قیمتشه ولی چه فایده که انتریده و تو تیممم هیچ رقمه نمیتونم بازیش بدم یه بازیکن 300 کایی باس خرج sbc شه:|

• Like
Reactions: naderblue

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
تا وقتی با پینگ 58-62 تو بازی دیلی و لگ داری هزارتا نیمار و هولیت و مسی و... هیچ ارزشی ندارن.فقط و فقط گیم پلی مناسب و بدون لگ مهمه که اونم نیست.پس زیاد به فکر بازیکن نباشید...
تو این دوران قرنطینه با اینکه خونه نیستم و نت اصلیم نیست ولی شبا ساعت 3 به بعد بازی میکنم و نت بهتره و بدون لگ بازی میکنم واقعا تفاوتو خیلی خوب متوجه میشم
با نت خراب انگار وزنه بستن به پای بازیکنا

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,313
نام
Rashed
تو این دوران قرنطینه با اینکه خونه نیستم و نت اصلیم نیست ولی شبا ساعت 3 به بعد بازی میکنم و نت بهتره و بدون لگ بازی میکنم واقعا تفاوتو خیلی خوب متوجه میشم
با نت خراب انگار وزنه بستن به پای بازیکنا
برین به بازی که بخوای بخاطرش تا ساعت 3 بیدار بمونی
برین به کمپانی که فقط به فکر پول و پکه و فکری به وضعیت سروراش نمیکنه
من از فیفا 15 هرسال این بازی تخمیو خریدم.دیگه 21 نمیخرم.تا وضعیت سروراش درست نشه نمیخرمش.
با پینگ 60 انگار بازیکنام مثل خر تو گل گیر کردن.یه ball role ساده نمیتونم بزنم.با نیمار نمیتونم راحت دریبل بزنم و...
برید ویدیو های krassi رو ببینید .مشکل نت ما نیست.اون تو بلغارستانه ولی هر هفته دیلی داره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برین به بازی که بخوای بخاطرش تا ساعت 3 بیدار بمونی
برین به کمپانی که فقط به فکر پول و پکه و فکری به وضعیت سروراش نمیکنه
من از فیفا 15 هرسال این بازی تخمیو خریدم.دیگه 21 نمیخرم.تا وضعیت سروراش درست نشه نمیخرمش.
با پینگ 60 انگار بازیکنام مثل خر تو گل گیر کردن.یه ball role ساده نمیتونم بزنم.با نیمار نمیتونم راحت دریبل بزنم و...
برید ویدیو های krassi رو ببینید .مشکل نت ما نیست.اون تو بلغارستانه ولی هر هفته دیلی داره
همه حرفات درسته ولی وقتی جایگزینی نیست آدم چیکار کنه وقتی تفریحی نیست آدم چیکار کنه؟

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,313
نام
Rashed
همه حرفات درسته ولی وقتی جایگزینی نیست آدم چیکار کنه وقتی تفریحی نیست آدم چیکار کنه؟
واقعا اگه عشق فوتبال باشی هیچی نیست.pes 2020 رو تست کردم خیلی بد بود.شایعه شده بود که مایکروسافت بازیای کونامی رو خریده.اگه درست باشه میشه به pes امید داشت وگرنه ...
امیدم به اینه که نسخه های بعدی یه تکونی به خودشون بدن و بازی رو درست کنن
تو battlefield V با پینگ 100 همه رو سلاخی میکنم.اینجا با 60 به یه نوب میبازم.واقعا اعصاب نمیمونه...
فقط امیدمون به این باشه که درست بشه وگرنه خیلی نامردیه اینجوری بازی کردن.اصلا منصفانه نیست.اصلا هم فان هم نیست...

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
واقعا اگه عشق فوتبال باشی هیچی نیست.pes 2020 رو تست کردم خیلی بد بود.شایعه شده بود که مایکروسافت بازیای کونامی رو خریده.اگه درست باشه میشه به pes امید داشت وگرنه ...
امیدم به اینه که نسخه های بعدی یه تکونی به خودشون بدن و بازی رو درست کنن
تو battlefield V با پینگ 100 همه رو سلاخی میکنم.اینجا با 60 به یه نوب میبازم.واقعا اعصاب نمیمونه...
فقط امیدمون به این باشه که درست بشه وگرنه خیلی نامردیه اینجوری بازی کردن.اصلا منصفانه نیست.اصلا هم فان هم نیست...
این هفته نتم خیلی داغونه فعلا با باخت بازی ها شروع کردم 5 باخت 1 برد خخخخخخخخخخ شبیه تانک هستن بازیکنام
2 تا بازیم 3 بر هیچ جلو بودم نیمه دوم 5 بر 3 باختم موندم چرا نیمه دوم کلا پاس هم نمی تونستم بدم
خلاصه این هفته خیلی بد هست گویا پینگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر