FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دو ماه مونده به اومدن بازی شرکت سازنده میاد تنظیمات بازی قبلی رو یکم بالا پایین میکنه به عنوان بازی جدید میده بیرون در طول سالم همون تنظیماتو دوباره بالا پایین می کنه به عنوان آپدیت 3 گیگی میده به خورد خریدار . با کارتای گول مگولی هم جیب یه مشت بلانسبت احمق رو خالی می کنه که پک بخرن. نه به اون اوایل که هر دروازبانی برای خودش واکاشی زوما بود نه الان که همشون شدن .... کافیه دیلی داشته باشی طرف از دفاعت رد شه . از همین تراشگن گلد بگیر تا وندرسار و الیسون toty . فقط بیخودی همون جا که هستن یه جهش می کنن .

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
من چند وقتیه پناه بردم شرکت رقیب دیگه نه بازیش میکنم نه اخبار فیفا رو دنبال میکنم
ولی امروز از رفیق فیفا بازم یه چیز شنیدم برگام ریخت
یه کارت از لوکاس مورا نشون داد که پای چپش شده بود تخصصی
درسته یا فوتوشاپ بود؟
اینجوری پیش بره حتما میخوان سال دیگه دست چپ و راست هم اضافه کنن
قشنگ داره به ورطه نابودی کشیده میشه این فرانچایز محبوب
یادش بخیر فیفا ١٠،١١،١٢

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
حس حال بازی گرفتن شاید برا من اینجوره کارت ها عجیب غریب فیک قدرت ها خرکی دارن اینم شد بازی
صد رحمت به ایکون ها من بازی با ایکون ها بیشتر دوست دارم تا بازیکن ها که هی قدرتشون الکی بالا می برن طرف
اسمشم نمی دونم چیه ژاپنی هم هست خندس من که خوشم نمیاد از کارت ها جدید استفاده کنم
ایکون ها بیشتر می پسندم و کارت ها طلایی

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
من چند وقتیه پناه بردم شرکت رقیب دیگه نه بازیش میکنم نه اخبار فیفا رو دنبال میکنم
ولی امروز از رفیق فیفا بازم یه چیز شنیدم برگام ریخت
یه کارت از لوکاس مورا نشون داد که پای چپش شده بود تخصصی
درسته یا فوتوشاپ بود؟
اینجوری پیش بره حتما میخوان سال دیگه دست چپ و راست هم اضافه کنن
قشنگ داره به ورطه نابودی کشیده میشه این فرانچایز محبوب
یادش بخیر فیفا ١٠،١١،١٢
فتوشاپ نبود درست بوده
اینا کارتای shapeshifters هستن
که واس لینک و کمیستری بهتر به بازی اضافه شدن از اون ایونتای فیفاست که واس پول درست کرده فقط8-|

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان سرور بازی برا شما هم مشکل داره؟وصل نمیشه
دیشب خوب بود.الان باز وصل نمیشه
کسی خبری داره که کی درست میشه؟بیانیه ای توییتی چیزی نزدن؟

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
مشکل بزرگ بازی اینه که همه چیز بر مبنای pace طراحی شده متاسفانه.هر چقدر خوب بازی کنی و تیمت تاکتیک داشته باشه باز ممکنه یه لحظه یه بازیکن با سرعت 95 به بالا از مدافعانت رد شه و بازی رو ببازی
من تو خیلی از بازیها بازی دستمه خوب هم بازی میکنم و تاکتیک های مختلفی رو اجرا میکنم ولی تیم حریف فقط با یه استراتژی اونم انداختن توپ برای بازیکن سرعتی راحت به گل میرسه.

• Like
Reactions: ehsas1 and zerio

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
The latest Title Update for FIFA 20 is now available and includes the changes below.

Gameplay

Made the following changes:
  • Increased the impact of the Overload Ball Side D-Pad Tactic on in-game Stamina.
  • Increased the impact of the Constant Pressure D-Pad Tactic on in-game Stamina in order to match the impact of Overload Ball Side.

General

• Added CONMEBOL competitions to Career Mode and Kick Off.
  • Added the CONMEBOL Libertadores as a standalone competition in the main menu.
  • Added new stadiums, teams, kits, and presentation packages for CONMEBOL competitions.

FUT

Addressed the following issues:
  • Quick Selling Squad Fitness Items from the Squad Actions menu displayed an incorrect Quick Sell value, and the Item was unable to be Quick Sold.
  • Player Pick Items were not displaying correctly on the FUT Champions end of match Rank Progression screen.

VOLTA FOOTBALL

Addressed the following issues:
  • Avatars recruited after the Tokyo event in the VOLTA STORY were incorrectly retaining an Attribute increase until VOLTA STORY was exited.
  • Addressed instances of debug text displaying in the VOLTA SHOP.

Visuals

• Added 17 new Star Heads.
    • These will only be available following a server update. Please follow @EASPORTSFIFA for updates on when this will be live in-game.
  • Updates to multiple kits, stadiums, and ad boards.

Thanks to those who’ve provided feedback. Throughout the course of the FIFA 20 season we'll provide you with more information and updates if and when they become available

• Like
Reactions: ehsas1

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
نشستیم بیخود این ۵ گیگ رو دانلود کردیم! این کوپا لیبرتادورس ناقص و داغون به چه دردی میخوره؟! مگه بنانبود که تیم های شرکت کننده تو این تورنومنت لایسنس بشن؟ هنوزم که خبری از بوکا و ریورپلاته نیست! تیم های لیگ برزیل هم که ناقص و همگی با بازیکن های فیک تو بازی هستن! واقعا یه مشت ... ریختن تو این شرکت EA نشستن عرق سگی رو زدن و پولارو شمردن کونامی هم خیلی اصولی و مشتی گند وسط سفره شون الان رفتن مثلا چیو لایسنس کردن؟! دوتا استادیوم اضافه شده از لیگ آرژانتین ... یوونتوس کلا محو شد از فیفا الیانز ارنا هم پرید ریورپلاته و بوکا هم از لیگ ارژانتین یهو به بوینس ایرس و نونیز تبدیل شدن!!! سال دیگه هم همین بلا سر فیفا میاد چرا؟ چون اهمیتی نداره دیگه لایسنس مهم اینه که کارت بازیکن تو التیمت پول تولید کنه حالا چه فرقی میکنه رونالدو از یوونتوس باشه یا پیمونته کالچو؟! بارسلونا باشه یا آبی قرمز کاتالونیا؟ مهم کارت شاخ مسی و سوارزه که میخرن ملت نیوکمپ هم نبود فدای سرشون استادیوم ال لیبرتادور به صورت جنریک هست و همه هم راضی.
مسئله اینه که بهتره EA از نسخه بعدی لیگ های آرژانتین و برزیل رو حذف کنه چون عملا کسی تو فیفا دنبال اینا نیست ... مثلا فکر کردن با این کوپا لیبرتادورس ناقص و بیخود دارن ضربه میزنن به کونامی! یه مشت الاغ!

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نشستیم بیخود این ۵ گیگ رو دانلود کردیم! این کوپا لیبرتادورس ناقص و داغون به چه دردی میخوره؟! مگه بنانبود که تیم های شرکت کننده تو این تورنومنت لایسنس بشن؟ هنوزم که خبری از بوکا و ریورپلاته نیست! تیم های لیگ برزیل هم که ناقص و همگی با بازیکن های فیک تو بازی هستن! واقعا یه مشت ...خل ریختن تو این شرکت EA نشستن عرق سگی رو زدن و پولارو شمردن کونامی هم خیلی اصولی و مشتی ریده وسط سفره شون الان رفتن مثلا چیو لایسنس کردن؟! دوتا استادیوم اضافه شده از لیگ آرژانتین ... یوونتوس کلا محو شد از فیفا الیانز ارنا هم پرید ریورپلاته و بوکا هم از لیگ ارژانتین یهو به بوینس ایرس و نونیز تبدیل شدن!!! سال دیگه هم همین بلا سر فیفا میاد چرا؟ چون اهمیتی نداره دیگه لایسنس مهم اینه که کارت بازیکن تو التیمت پول تولید کنه حالا چه فرقی میکنه رونالدو از یوونتوس باشه یا پیمونته کالچو؟! بارسلونا باشه یا آبی قرمز کاتالونیا؟ مهم کارت شاخ مسی و سوارزه که میخرن ملت نیوکمپ هم نبود فدای سرشون استادیوم ال لیبرتادور به صورت جنریک هست و همه هم راضی.
مسئله اینه که بهتره EA از نسخه بعدی لیگ های آرژانتین و برزیل رو حذف کنه چون عملا کسی تو فیفا دنبال اینا نیست ... مثلا فکر کردن با این کوپا لیبرتادورس ناقص و بیخود دارن ضربه میزنن به کونامی! یه مشت الاغ!
معراج لایسانس های 4تا لیگ معتبر (ایتالیا به مار راست ea نیست اصلا) براشون مهمه، اشتباهت اینه لیگهای آرژانتین و برزیل رو با لیگهای اروپا یکی میدونی، حالا صبر کن ببین ea امسال با کونامی چیکار میکنه اتفاقا براشون مهمه تیم مهم سری آ

• Like
Reactions: Lord Stark

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بابا این بازی از فیفا 16 هیچ تغییری نکرده فقط به قول دوستمون ستینگ بازی قبلی رو یکم عوض میکنن به عنوان بازی جدید به خورد ملت میدن :)) حق ایناست پایرت کرد بازیاشونو
اگه با پایرت میتونی التیمیت بزنی حتما پایرت کن، در ثانی رقیب نیست اون کونامی معلوم نیست چیکار میکنه

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
دوستان یه سوال داشتم. اون مشکل کریر که تیم های داغون بالای جدولن و تیمای تاپ به شکل عجیبی وسط یا ته جدول حل شده با آپدیتا ؟

اگه قطعی درست شده بازیو بگیرم تو این وضعیت قرنطینه سرگرم بشیم

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
105
دوستان یه سوال داشتم. اون مشکل کریر که تیم های داغون بالای جدولن و تیمای تاپ به شکل عجیبی وسط یا ته جدول حل شده با آپدیتا ؟

اگه قطعی درست شده بازیو بگیرم تو این وضعیت قرنطینه سرگرم بشیم

بله درست شده ، جام لیبرتادورس هم اضافه شده که اتمسفر بازی هاش فوق العادس

• Like
Reactions: Arash.RG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر