FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
خیلی برام سواله که چرا فیفا تو گیم پلی بازی از روشهای غیر معقول استفاده می‌کنه
تو pes زدن ضربات آزاد خیلی عالیه اما برعکس تو فیفا با علامت گزاری و نشونه گیری باید یه کاریو انجام داد
یعنی هیچ روشی نمیتونن پیاده کنن که ضربات کاشته و‌ کرنر مثل pes نرم و بدون دردسر باشه؟
خدایی تو‌ فیفا ۲۰‌زدن کاشته خنده داره انگار تک تیرانداز پشت ضربه ایستاده و باید نفسشو حبس کنه تا ضربه بزنه بعد ادعای شبیه ساز و بهترین بودن دارن
بهترین فیفا ۱۷ بود واقعا آدم لذت میبرد ازش

• Like
Reactions: ehsas1 and Siamak61

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
40 روز شده از ارایه بازی با این وضع نت (همش میخورم به عربستانی که سرور داخل کشورشه) و این وضعیت گیم پلی دیگه خسته شدم از بازی . دیگه حوصله بازی کردن ندارم:-&

این همه فیفا بازی کردم در هیچ کدوم اینجوری نشده بودم با اینکه این همه عشق فوتبال و فوتبال بازی کردنم :-w

• Like
Reactions: Siamak61

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
من بر عکس پارسال اصلا شوقی واسه بازی ندارم.اصلا نمیشه دفاع کرد.هر چقدر سعی میکنم درست دفاع کنم نمیشه.کل بازی شده دو تا وینگر سرعتی و انداختن برای اونا و اونا هم مثل برق برن تو محوطه کات بک کنن.آخه اینجوری که نمیشه.هر بازی 2 3 گل جلو میفتم و در نهایت یا مساوی میشه یا میبازم.دوستان راهی برای حفظ نتیجه در 10 دقیقه آخر بازی هست؟

• Like

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
من بر عکس پارسال اصلا شوقی واسه بازی ندارم.اصلا نمیشه دفاع کرد.هر چقدر سعی میکنم درست دفاع کنم نمیشه.کل بازی شده دو تا وینگر سرعتی و انداختن برای اونا و اونا هم مثل برق برن تو محوطه کات بک کنن.آخه اینجوری که نمیشه.هر بازی 2 3 گل جلو میفتم و در نهایت یا مساوی میشه یا میبازم.دوستان راهی برای حفظ نتیجه در 10 دقیقه آخر بازی هست؟
.بازی با cpuبازبهتره ولی آنلاین بخصوص التیمیت اعصاب خوردکنه بخاطرمثلا هیجان اینکاروکردن بازیهاپرگل شده. من هروقت بازی میکنم ازشدت استرس تانیم ساعت بعدازبازی گیج میزنم اصلا.

• Like
Reactions: rabin88 and ehsas1

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
105

برای مهار کردن وینگر سرعتی دفاع های چپ رو راست رو اجازه حمله نده و حتما از دو تا هافبک دفاعی استفاده کن ، میشه کامل وینگرهای حریف رو از کار انداخت ولی خوب بار هجومی تیم هم پایین میاد ، تو این فیفا خیلی تمرکز مهمه ولی خوب بازم بعضی وقتا سخت میشه ، من چند روز پیش با یکی بازی کردم که اسمش فیصل بود ، از همون اول معلوم بود بازیکنه ، فهمیدم باید دفاع کنم و بازی ۱-۱ شد .

• Like
Reactions: rabin88

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
برای مهار کردن وینگر سرعتی دفاع های چپ رو راست رو اجازه حمله نده و حتما از دو تا هافبک دفاعی استفاده کن ، میشه کامل وینگرهای حریف رو از کار انداخت ولی خوب بار هجومی تیم هم پایین میاد ، تو این فیفا خیلی تمرکز مهمه ولی خوب بازم بعضی وقتا سخت میشه ، من چند روز پیش با یکی بازی کردم که اسمش فیصل بود ، از همون اول معلوم بود بازیکنه ، فهمیدم باید دفاع کنم و بازی ۱-۱ شد .
من اوایل این مشکلو داشتم ولی توقسمت دفاعی بازیکنها روبازترکردم تا فقط متمرکزبه مرکزنباشه وبایدمدافعهاروتوتاکتیک بازترکنیم مثلا من روخونه پنجم گذاشتم ودوستمون هم گفت بکهای نفوذی روکاری کن نرن جلو.من نمیگم تمام وکمال ولی بهترشده نسبت به اوایل که بازی میکردم

• Like

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
.بازی با cpuبازبهتره ولی آنلاین بخصوص التیمیت اعصاب خوردکنه بخاطرمثلا هیجان اینکاروکردن بازیهاپرگل شده. من هروقت بازی میکنم ازشدت استرس تانیم ساعت بعدازبازی گیج میزنم اصلا.
دقیقا منم تا نیم ساعت یا یه ساعت بعد از بازی اعصابم میریزه به هم!!

• Like

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
خب مشکل اینجاست که دیگه نمیشه حمله کرد.من با 334 بازی میکردم و دو تا هافبک دفاعی داشتم ولی هی میباختم.الان 21214 بازی میکنم خوب گل میزنم ولی خوبم گل میخورم!!

• Like
Reactions: d.a.r.i.u.s.h

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
105
خب مشکل اینجاست که دیگه نمیشه حمله کرد.من با 334 بازی میکردم و دو تا هافبک دفاعی داشتم ولی هی میباختم.الان 21214 بازی میکنم خوب گل میزنم ولی خوبم گل میخورم!!

4-2-3-1 NARROW و 1-1-4-4 MIDFIELD رو هم امتحان کن ، اگه واقعا میخوای کم گل بخوری اول عقب نگه داشتن دفاع ها دوم تکل

آخرین ویرایش:
  • Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من که دیگه رد دادم فورمیشن همیشه جواب 41212 باز اونی که lm rm داره رو گذاشتم اونم فقط با یه cdm بیشتر یوتوبرا 4231 بازی میکنن 41212 باز توی این فیفا خودکشی هست ولی من که دیگه ته بازی خوانی هستم اینو میذارم در 90درصد جوابه البت پلن B و C هم دارم موندم چرا بقیه فیفاها استفاده نمیکردم والا برای ما ایرانیا هم حمله کردن سخت شده هم دفاع کردن با این دیلی تو حمله حریف سریع دست آدمو میخونه مجبورم تق تق پاس بدم که این سیستم جوابه البت بازیکنها تکون نمیخورن باید با یک دو و ترکیبی حرکت زد

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
خو منم بعد یه ماه و خورده ای دلو زدم به دریا بازیو گرفتم
همون چند دست اول فهمیدم این بیشتر شطرنجه تا فوتبال 8-| بازیکنا همش یه جا وایسادن تا اینکه تحرک داشته باشن
ولی تو قسمت افلاین که اسکواد بتل زدم باز خوب بود که همه اینا برمیگرده به نت
باس یکم تمرین کرد تا قلق دست ادم بیاد
چیزی که خوشم اومد قسمت آبجکتیوا بود خیلی خوب و پر و پیمون شده بود البته خیلی شبیه فورتنایت شده:D
از شانس ما اخرای سیزن رسیدم فک نکنم بشه توکنارو گرفت البته دو سه تاش راحته ولی بقیه باس وقت بذاری فردا جمعه سیزن تموم میشه
در کل این اخرین فیفای این نسل به خاطر همینم بهش زیاد امیدی نداشتم اینم از سر مجبوری گرفتم دارم بازی میکنم تا بعدا ببینیم خدا چی میخواد

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
assist a goal using a one-two pass in 2 separate rivals win

معنی این مگه نمیشه " تو دو تا ریوالز که میبری یه گل باید با یک دو کردن و به اصطلاح پاس کار یک دو کردن" زده شده باشه ؟

قشنگ فیلمشم دارم . انجام میدی ولی ثبت نمیکنه .مریضن بابا.4000 xp می خوام سیزن رو تکمیل کنم فقط اینجوری مسخره بازی در میاره . رو چیپ گل کردنم همین جوری بود
یک دو رو باید یک ضرب انجام بدی، نمیشه پاس 1 رو بدی و وایسی بازی کن فرار کنه و بعد پاس 2 رو بدی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: zerio

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر