FIFA 19

FIFA 19
Developer: EA Vancouver
Publisher: EA Sports
Engine Frostbite
Platform:
Microsoft Windows
Nintendo Switch
PlayStation 3
PlayStation 4
Xbox 360
Xbox One
Release: 30 September 2018
Genre: Sports , simulation
Mode: Single-player, multiplayer

FIFA-19-screen.jpg

FIFA یا FIFA Football از سری بازی های فوتبالی ( شبیه ساز فوتبال ) می باشد که بطور سالانه توسط کمپانی Electronic arts و تحت عنوان Ea Sports منتشر می شود . هنگامی که کمپانی EA وارد ساخت بازی های ورزشی مانند سری Madden NFL و NHL شد استودیوهای بسیاری برای رقابت با این عناوین وجود نداشتند ، اما هنگامی که شروع به ساخت سری FIFA کرد بازی های مانند Sensible Soccer , Kick Off و Match Day از اوایل دهه 80 در حال ساخت بوده اند ، به همین دلیل بازار رقابت برای بازی فوتبالی بعدی کمپانی EA بسیار داغ بود . هنگامی که این سری کار خود را در سال 1993 آغاز کرد نکته قابل توجه اش این بود که اولین بازی فوتبالی بود که بطور رسمی تیم های فوتبال و بازیکنان آنها را لایسنس کرده بود اما با انتشار سالانه این سری این عنوان به قدری پیشرفت کرده است که در آخرین عنوان منتشر شده در این سری ما شاهد لیگ های زیادی از سرتاسر دنیا بوده ایم که به طور انحصاری برای این بازی لایسنس شده اند . سری اصلی این بازی متمرکز بر روی لیگ های جهان می باشد که با بسته های الحاقی مانند FIFA World Cup , UEFA European Football Championship و UEFA Champions League کامل شده اند . تا سال 2011 سری فیفا به هجده زبان زنده دنیا ترجمه شده است و در پنجاه و یک کشور دنیا در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است . این سری در زمینه فروش موفق به کسب عدد 100 میلیون کپی شده است که این بازی را در جایگاه پرفروش ترین بازی ورزشی تاریخ و همچنین یکی از پرفروش ترین بازی ها در تاریخ بازی های رایانه ای قرار داده است .
در فوریه 2019 رونالدو از کاور و والپیپر ابتدای بازی FIFA 19 حذف شد ، نیمار و دیبالا و کوین دی بروینه جایگزین رونالدو شدند.

FIFA_19_new_cover.jpg

fifa_2.jpg

نقل از keyvan1370 :

انتظارها برای انتشار جدیدترین نسخه‌ی یکی از پرطرفدارترین بازی‌های ویدیویی رو به پایان است. 28 سپتامبر طرفداران فوتبال و بازی‌های ویدیویی فصل جدیدی را در دنیای فوتبال مجازی آغاز خواهند کرد. با توجه به اخبار منتشر شده امسال باید شاهد ویژگی‌های جدید و تغییرات مثبتی در گیم‌پلی، جزئیات بازی و مودهای مختلف آن باشیم؛ پس با هم نگاهی به این ویژگی‌ها و تغییرات می‌اندازیم.

Champions League

تمرکز اصلی فیفا 19 روی لیگ قهرمانان بوده و اضافه شدن لیگ قهرمانان، لیگ اروپا و سوپر کاپ از جلمه ویژگی‌های مثبت این بازی می‌باشد. شما می‌توانید این مسابقات را در قالب مودهای مختلف و با گزارشگری تیمی جدید شامل Derek Rae و Lee Dixon تجربه کنید. مود اختصاصی جدیدی برای لیگ قهرمانان طراحی شده که شما می‌توانید با تیم دلخواهتان پا به این رقابت‌ها بگذارید و برای رسیدن به بازی فینال در ورزشگاه واندا متروپولیتانو در مادرید با سایر رقبا به رقابت بپردازید. علاوه بر این در مودهای Career و Kick-Off هم امکان تجربه‌ی این رقابت‌ها فراهم شده و در مود Ultimate Team هم شما این امکان را دارید تا تیم رویایی مورد علاقه‌ی خودتان را بر اساس آپدیت‌های به روز این رقابت‌ها بسازید و تجربه‌ای بی‌نظیر از بالاترین سطح فوتبال باشگاهی را داشته باشید.

عصری جدید در مود Kick-Off

شاید بتوان گفت این مود بیشترین تغییرات را به خودش دیده است؛ تغییرات مثبتی که باعث جذاب‌تر شدن آن شده و مدت‌ها می‌تواند شما را سرگرم کند. علاوه بر حالت کلاسیک این مود که شامل یک بازی معمولی با قوانین همیشگی است؛ این بار شما می‌توانید به شکل‌های خاص‌تری نیز فوتبال مجازی را تجربه کنید. با هم نگاهی به بخش‌های جدید این مود می‌اندازیم:

Champions League
همان طور که بالاتر اشاره شد شما در این مود می‌توانید یک بازی (از مرحله گروهی گرفته تا فینال) با جو و حال و هوای لیگ قهرمانان را تجربه کنید.

Home & Away
در این بخش شما دو بازی به صورت رفت و برگشت برای تعیین برنده‌، بازی خواهید کرد و مثل فوتبال واقعی باید مراقب قانون گل‌های زده در خانه‌ی حریف برای تعیین نتیجه‌ی نهایی باشید.

Best of Series
در این بخش می‌توانید 3 یا 5 بازی با رقیب برگزار کنید و تیمی که در مجموع تعداد بازی بیشتری را ببرد، برنده‌ی رقابت خواهد بود. در این بخش تنها تعداد برد اهمیت داشته و تعداد گل‌ها در بازی‌های مختلف نقشی در نتیجه‌ی کلی نخواهند داشت.

Cup Finals
شما می‌توانید فینال یکی از رقابت‌های حذفی معتبر شامل لیگ قهرمانان، لیگ اروپا، FA Cup و... را تجربه کنید. برای این بخش کیت‌ها، توپ‌ها و حتی نمای دوربین اختصاصی (برای بعضی تورنومنت‌ها) در نظر گرفته شده تا نزدیک‌ترین تجربه به واقعیت را حس کنید.

House Rules

اگر به دنبال تجربه کردن فوتبال بدون هیچ حد و مرزی هستید این بخش برای شما طراحی شده ست. با هم نگاهی به بخش‌های مختلف House Rules می‌اندازیم:

Survival Mode
هر بار که یک تیم گل بزند یک بازیکن به صورت رندوم از همان تیم اخراج می‌شود تا در مقابل حریفشان به چالش کشیده شوند.

No Rules
هیچ خبری از خطا، کارت، آفساید و ... نیست! هرج و مرج را تجربه کنید!

Long Range
گل‌های به ثمر رسیده از داخل محوطه یک گل اما گل‌های به ثمر رسیده از خارج از محوطه‌ی جریمه دو گل حساب خواهند شد.

First To
در این بخش شما انتخاب می‌کنید که تیمی که برای اولین بار به تعداد گلی خاص برسد برنده‌ی مسابقه شود. اگر قانون را روی 3 گل بگذارید و در همان نیمه‌ی اول با 3 گل از حریف پیش بیافتید بازی تمام خواهد شد.

Headers & Volleys
در این بخش تنها گل‌هایی که از روی ضربه‌ی سر، شوت سر ضرب، ضربه‌ی آزاد و پنالتی به ثمر برسند حساب خواهند شد.

علاوه بر این‌ها شما امسال می‌توانید آمار مجموع تمام بازی‌های خود در مود Kick-Off را به تفکیک رقبایتان مشاهده کنید و لیستی از تعداد برد و باخت یا گل‌های زده و درصد مالکیت و ... را در مقابل هر حریف خود داشته باشید.

با این تفاصیل مطمئنا مود Kick-Off امسال از پرطرفدارترین بخش‌های بازی خواهد بود. خودتان را برای رقابت‌های جذاب و خاص با دوستانتان آماده کنید!

The Journey: Champions
سه قهرمان؛ سه داستان

امسال در این مود شما می‌توانید به صورت همزمان Alex Hunter، Danny Williams و Kim Hunter را در مسیرشان همراهی کنید. شما می‌توانید با الکس فوتبالیست‌های مطرح را ملاقات کنید و برای بردن لیگ قهرمانان بجنگید یا با کیم نقش مهمی در جام جهانی زنان داشته باشید.

علاوه بر این تجربه‌ی فوتبال کلاسیک با حال و هوای خاص خودش در قالب پدربزرگ الکس هم توجه بسیاری از طرفداران را به این بخش جلب کرده است.

Ultimate Team

محبوب‌ترین مود بازی فیفا امسال علاوه بر کارت‌ها و ترکیب‌های مخصوص لیگ قهرمانان و لیگ اروپا بخشی به نام Division Rivals را به بازی اضافه کرده که طی آن بر حسب عملکردتان در چند بازی ابتدایی Skill Rating مخصوص به خود را دریافت خواهید کرد و بر اساس آن در یک دیویژن خاص قرار خواهید گرفت. در طول هفته با عملکرد بهتر می‌توانید این ریتینگ را بالا برده و به دیویژن بالاتر صعود کنید. در پایان هر هفته بر اساس امتیازاتی که جمع کرده‌اید هدایایی برای شما در نظر گرفته می‌شود که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب و برای بهتر کردن تیمتان از آن استفاده کنید.

علاوه بر این شما می‌توانید از امتیازاتی که در طول هفته در این بخش به دست آورده‌اید برای صعود به Weekend League استفاده کنید یا آن امتیازات را حفظ کرده و برای هفته‌های بعد از آن‌ها استفاده نمایید. در خود مسابقات Weekend League نیز امتیازاتی برای صعود مجدد به این مسابقات در هفته‌های بعد در نظر گرفته شده است تا راه صعود به این رقابت‌های جذاب هموارتر از قبل شود.

محیط کاربری این بخش هم کاربردی‌تر شده و شما هنگام جست و جوی بازیکنان مورد علاقه‌تان و همین‌طور هنگام مرتب‌سازی باشگاهتان گزینه‌های متنوع بیشتری از جمله قیمت آن‌ها برای دست‌یابی سریع به بازیکن مد نظرتان خواهید داشت.

روند رو به صعود این مود امسال هم ادامه پیدا کرده و قطعا طرفداران این مود را راضی نگه خواهد داشت.

Icons

امسال هم مانند سال گذشته شاهد حضور بازیکنان مطرح سال‌های دور در مود التیمیت تیم خواهیم بود و علاوه بر ستارگان سال گذشته ستارگانی چون یوهان کرایوف، ریوالدو، اوزه‌بیو، فیگو، جرج بست و ... نیز به جذابیت این بخش افزوده‌اند.
لیست کامل آیکان‌ها را از این لینک می‌توانید مشاهده کنید.

Gameplay

اما مهم‌ترین بخش بازی یعنی گیم‌پلی نیز امسال جزئیات جدیدی را شامل خواهد شد که با هم به مهمترین آن‌ها نگاهی خواهیم انداخت:

Active Touch System
این ویژگی به طور کامل نحوه‌ی دریافت و کنترل توپ را تغییر داده است. شما می‌توانید به شیوه‌های مختلف و به سبک فوتبالیست‌هایی همچون نیمار، کروس و ... توپ را کنترل و فضاسازی کنید. انیمیشن‌های متعددی برای این بخش در نظر گرفته شده که به بازی تنوع بیشتری خواهد داد. این ویژگی این امکان را به شما می‌دهد تا با سر، پا، سینه و زانوی بازیکن تحت کنترلتان توپ را دریافت، حرکت کنید و تغییر مسیر دهید. هر چه مهارتتان در استفاده از این ویژگی جدید بیشتر شود کنترلتان روی توپ و بازی بیشتر شده و روان‌تر از گذشته بازی خواهید کرد.

Dynamic Tactics
این ویژگی جدید باعث کنترل شما روی جریان بازی بیشتر از هر زمان دیگری می‌شود. قبل از شروع بازی شما این امکان را دارید تا چندین پلن مختلف برای تیمتان در فاز دفاعی و حمله طراحی کنید و در طول بازی بدون نیاز به متوقف کردن بازی آن‌ها را اجرا و بینشان سوییچ کنید. اینکه تیمتان بازی مالکانه‌ای داشته باشد یا در پی ضد حمله‌های برق آسا باشد همه به شما بستگی دارد. حتی به کمک اسلایدرهای تعبیه شده می‌توانید فضای بین بازیکنانتان در لحظات مختلف بازی را کنترل کنید.

خبر خوب برای دشمنان Park The Bus و حریفانی که با بازی تاخیری و پاسکاری در انتهای زمین قصد وقت‌کشی دارند هم این است که با سیستم Pressure On Heavy Touch می‌توانید شدیدا بازیکنان حریف را تحت فشار بگذارید و وادار به اشتباهشان کنید.

به نظر می‌رسد امسال هر بازی فیفا یک نبرد تاکتیکی تمام عیار باشد درست مثل شطرنج.

50/50
iiBattles
نبردهای دو نفره بر سر تصاحب توپ امسال شکل جدیدی به خود گرفته و این هوش، جای‌گیری، قدرت بدنی و عکس‌العمل خاص بازیکنان است که مشخص می‌کند کدام‌یک پیروز این نبرد خواهند بود. امسال برای تصاحب توپ‌های سرگردان میانه‌ی میدان رقابت جذاب‌تری را شاهد خواهیم بود.

Timed Finishing
مهمترین ویژگی جدید فیفا 19 قطعا همین شوت‌های زمان‌بندی‌شده خواهد بود. سیستم شوت‌زنی سابق همچنان پا بر جا است اما اگر بعد از زدن دکمه‌ی شوت برای بار دوم روی این دکمه بزنید شاهد شوت‌های دقیق‌تر و قوی‌تری خواهید بود؛ اما این شیوه همچون شمشیر دولبه‌ای است که هم می‌تواند کیفیت شوت شما را بالا ببرد و هم می‌تواند باعث شود به جای دروازه، نقطه‌ی کرنر را هدف بگیرید! برای آشنایی بیشتر با این شیوه باید از Trainer فیفا استفاده کرد و وقتی نشانگر به محدوده‌ی سبز رسید برای بار دوم دکمه‌ی شوت را فشرد و طبیعتا هر چه بازیکن شما موقعیت بدتری برای شوت‌زنی داشته باشد امکان خطا بالاتر رفته و محدوده‌ی سبز هم کوچکتر خواهد شد. به محض اینکه کاملا متوجه کارکرد این روش شدید می‌توانید بدون Trainer هم از آن استفاده کنید و هر زمان که به درستی از این روش استفاده کنید نشانگر مثلثی بالای بازیکنتان سبز خواهد شد تا متوجه دقت ضربه‌تان بشوید.

اینکه این شیوه‌ی جدید تا چه حد موفق خواهد بود سوالی است که چند هفته‌ بعد از انتشار بازی و بعد از بالا رفتن مهارت پلیرها می‌توان به آن پاسخ داد.

Career Mode و Pro Club

در این دو بخش متاسفانه شاهد تغییرات زیادی نبودیم. تنها در بخش کریر جزئیات حواشی بازی مثل تصاویر قبل از بازی لیگ قهرمانان یا معرفی بازیکن جدید و سرچ بر اساس بند آزاد سازی و ... و تغییرات جزئی در خصوص مربیان و بازیکنان جوان اضافه شده است.

License

امسال EA سنگ تمام گذاشته و با لایسنس کردن لیگ‌های معتبر از جمله لالیگا که برای امسال خیلی مورد توجه قرار گرفته بیش از پیش در راستای کامل شدن این بازی قدم برداشته است. لایسنس شدن لیگ‌های معتبر(انگلیس، اسپانیا، ایتالیا و...) و بالا رفتن شمار استادیوم‌های لایسنس شده همه و همه به بالا رفتن جذابیت بازی به خصوص برای طرفداران بخش آفلاین کمک کرده است.
لیست استادیوم‌های لایسنس شده را می‌توانید از این لینک ببینید.

در مجموع به نظر می‌رسد امسال هم در بخش آنلاین و هم در بخش آفلاین با بازی کامل‌تری نسبت به سال‌های پیش رو به رو هستیم و باید صبر کرد و دید با انتشار بازی انتظاراتی که با این اخبار و حواشی بالا رفته تا چه حد برآورده خواهند شد.

متاسفانه اخبار غیر رسمی تایید شد و باز هم رونالدو کاور بازی هستش:

fifa-19-cover.jpg

تاریخ عرضه دمو:

2018 ,Demo will arrive on Thursday, September 13

نقل از
rahyarpaul

یه چند تا تغییر خیلی کوچک،در کریر فیفا وجود داره نسبت به پارسال،که اینجا میگم
قبلا تو ترانسفر که میرفتی برای صحبت و جابه جایی بازیکن،طرف میگفت فقط فلان پست رو میخوام الان به سه پست افزایش پیدا کرده.
FIFA_19_CAREER_MODE_NEW_FEATURES_I_Haven_t_Shown_Before_2_YouTube_MKV_20180912_135513_341.jpg

نمایش مراحل لیگهای حذفی یه تغییراتی کرده

ibb7_fifa_19_career_mode_-_new_features_i_haven_39_t_shown_before_2_-_youtube.mkv_20180912_135211.686.jpg

جدول مسابقات هم تغییر ظاهر داره

kxpp_fifa_19_career_mode_-_new_features_i_haven_39_t_shown_before_2_-_youtube.mkv_20180912_135451.281.jpg

28 استادیوم فیک و 76 استادیوم لایسنس شده.
در کل 104 استادیوم

نقل از
19Rodar

چند تا چیز جدید در کریر فیفا ۱۹ که جالبه:

- حرکت بازیکنان و حواشی مربوط به سوار شدنشون به اتوبوس برای بازی های لیگ قهرمانان در ویدیویی نشون داده میشه!

- مبلغ آزاد سازی بازیکن یا همون clause روی پروفایل هر بازیکن نمایش داده میشه.

- بازیکنان آکادمی و جوان تیمتون تصاویر سه بعدی مناسب تری دارند

-میتوانید شماره بازیکنانتان در تیم ملی هم ویرایش کنید

-در جدول برترین گلزنان و پاسورهای لیگ در کنار تعداد گل و پاس زده مینویسه که چند تا بازی هم انجام دادن بازیکنان!

- تماشاگران تیمتون توی استادیوم عکس بزرگ بازیکنان مشهور تیمتون رو در دست دارند.

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
این امپابه واقعیه؟ یا ساختگی اگه واقعی که هیچی من شک افتادم واقعیه یا ساختگی لامصب مو با خودش نمیزنه
فیسش میخوره بازی باشه ولی لباسش و دستاش خیلی واقعیه در کل فکر نکنم واقعی باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ehsas1

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
اگر گیمپلی بازی بخواد شبیه فیفا 18 باشه همون روز اول بازیو میندازم سطل آشغال...بازی که بخواد با هندیکپ و مومنتوم اعصاب مارو یه سال دیگه سرویس کنه جاش تو همون سطله...یعنی 1% براشون گیمر مهم نیست...فقط میخوان بازیه آشغالشونو زودتر بدن بیرون که ملت فیفاپوینت خریدنو شروع کنن و اینام سود کنن...کسی که فیفا 18 و فیفاهای قبلی رو درست حسابی بازی کرده باشه چند تا نکته رو به راحتی میفهمه :
1- گیم پلی بخش آفلاین و آنلاین های معمولی مثل سیزن اصلا برا EA مهم نیست و اگر تغییری تو بخش های مختلف بدن فقط برای Ultimate هست...یه مثال ساده اینکه شما توی التیمیت با هر بازیکنی نمیتونی راحت گل بزنی (در حالت عادی منظورمه نه موقع هندیکپ که هر چیزی ممکنه ) ولی تو آفلاین کافیه بازیکن تو موقعیت شوت باشه که توپ گل بشه فرقی نمیکنه کریس رونالدو باشه یا اریک بایی !
2- خود EAمیدونه مشکل بازی کجاست ولی رفع نمیکنه مشکلارو... نمونه ش مشکل استفاده از D-pad که هیچوقت درست نشد...نمونه ی دیگه اینکه EA خودش میدونه دفاع و دروازه بانای بازی مشکل داره و رو هواس برا همین هر وقت SBC های تاپ میاد مثل Ultimate TOTS از تو پکاش یا گلر درمیاد یا دفاع !!!!
جالبه بدونید که من خودم شخصا طی sbc های totsی که بستم دوبار هوملس درآوردم و دوبار دیبروینه و بقیه شون هم همه دفاع و گلر بودن یا مهاجم هایی با PACE پایین !!!
نمونه ی دیگه رد شدن توپ از دفاع هاست...دو حالت بیشتر نداره دیگه...یا بازی مشکل داره یا نداره...اگه مشکل داره که توپ باید از همه بازیکنا وقتی پاس میدیم رد شه دیگه...چرا توپ از "پتیت" یا "ویرا" رد نمیشه ولی از یه بازیکن مثه "فابینیو" TOTS که حتی استتسش از این دو تا هم بهتره رد میشه ؟؟؟
پس چیزیه که عمدا تو بازی گذاشته شده...
3- توی بخش التیمیت فیفاپوینت بخر تا پک خوب بهت بدیم (pay 2 win) !!!
و مشکلاتی مثه هندیکپ که توی این فیفا واقعا شاهکار بود...عملا جلو چشم خودتون دستکاری میکنه بازیو...نزدیک به 300گیگ فقط از بازی هایی که خودم کردم فیلم دارم که دست برده میشه تو بازی فرصت کنم چند موردشو میذارم...پنالتی های بازی که حرف نداشت تو 18...پنالتی های وسط بازیو باید احمق باشید که نتونید گل کنید...کافیه جهت درست بگیرید و خیلی کم پر کنید شوتو...گلر اگه بپره سمتش یا از زیر بغلش رد میشه میره تو گل یا توپی که قل دادیو ریباند میکنه سمت خودتون برگشتشو میزنید تو گل...!!!
خلاصه ی مطلب اینکه اگه فیفا 19 بخواد راه فیفا 18 رو بره خریدنش حماقته...کاری که فیفا 18 کرد فقط و فقط تجاری بود و توهین به شعور تک تک پلیر ها...فوتبالی که توش شوتایی گل میشه که نه زاویه درست داره نه بازیکن رو پای تخصصیشه(جا داره اینجا اشاره کنم به ویک فوت 2 صلاح که یه شوخیه!) و نه موقعیت گلی هست اصن که بخواد شوت زده بشه فوتبال نوب هاست...فوتبالیه که بدی دست بچه ی 5 ساله هم میتونه یه آدم 30 ساله ای که n ساله فیفا بازی میکنه رو هم ببره...فوتبالی که توش سرعت و سانتر و شوتای بی معنی حرف اولو میزنه جاش تو سطله قطعا...نمیدونم واقعا چن درصدتون اینایی که میگمو حس کردید ولی برا کسی که شبو روزشو با فیفا میگذرونه اینا فقط اعصاب خوردیه...وقتی به فیفاهای خوب مثه فیفا 14 فکر میکنم و مقایسه میکنم با امثال فیفا 18ها فقط میخوام سر خودمو بکوبم به دیوار همین...!

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
اگر گیمپلی بازی بخواد شبیه فیفا 18 باشه همون روز اول بازیو میندازم سطل آشغال...بازی که بخواد با هندیکپ و مومنتوم اعصاب مارو یه سال دیگه سرویس کنه جاش تو همون سطله...یعنی 1% براشون گیمر مهم نیست...فقط میخوان بازیه آشغالشونو زودتر بدن بیرون که ملت فیفاپوینت خریدنو شروع کنن و اینام سود کنن...کسی که فیفا 18 و فیفاهای قبلی رو درست حسابی بازی کرده باشه چند تا نکته رو به راحتی میفهمه :
1- گیم پلی بخش آفلاین و آنلاین های معمولی مثل سیزن اصلا برا EA مهم نیست و اگر تغییری تو بخش های مختلف بدن فقط برای Ultimate هست...یه مثال ساده اینکه شما توی التیمیت با هر بازیکنی نمیتونی راحت گل بزنی (در حالت عادی منظورمه نه موقع هندیکپ که هر چیزی ممکنه ) ولی تو آفلاین کافیه بازیکن تو موقعیت شوت باشه که توپ گل بشه فرقی نمیکنه کریس رونالدو باشه یا اریک بایی !
2- خود EAمیدونه مشکل بازی کجاست ولی رفع نمیکنه مشکلارو... نمونه ش مشکل استفاده از D-pad که هیچوقت درست نشد...نمونه ی دیگه اینکه EA خودش میدونه دفاع و دروازه بانای بازی مشکل داره و رو هواس برا همین هر وقت SBC های تاپ میاد مثل Ultimate TOTS از تو پکاش یا گلر درمیاد یا دفاع !!!!
جالبه بدونید که من خودم شخصا طی sbc های totsی که بستم دوبار هوملس درآوردم و دوبار دیبروینه و بقیه شون هم همه دفاع و گلر بودن یا مهاجم هایی با PACE پایین !!!
نمونه ی دیگه رد شدن توپ از دفاع هاست...دو حالت بیشتر نداره دیگه...یا بازی مشکل داره یا نداره...اگه مشکل داره که توپ باید از همه بازیکنا وقتی پاس میدیم رد شه دیگه...چرا توپ از "پتیت" یا "ویرا" رد نمیشه ولی از یه بازیکن مثه "فابینیو" TOTS که حتی استتسش از این دو تا هم بهتره رد میشه ؟؟؟
و مشکلاتی مثه هندیکپ که توی این فیفا واقعا شاهکار بود...عملا جلو چشم خودتون دستکاری میکنه بازیو...نزدیک به 300گیگ فقط از بازی هایی که خودم کردم فیلم دارم که دست برده میشه تو بازی فرصت کنم چند موردشو میذارم...پنالتی های بازی که حرف نداشت تو 18...پنالتی های وسط بازیو باید احمق باشید که نتونید گل کنید...کافیه جهت درست بگیرید و خیلی کم پر کنید شوتو...گلر اگه بپره سمتش یا از زیر بغلش رد میشه میره تو گل یا توپی که قل دادیو ریباند میکنه سمت خودتون برگشتشو میزنید تو گل...!!!
خلاصه ی مطلب اینکه اگه فیفا 19 بخواد راه فیفا 18 رو بره خریدنش حماقته...کاری که فیفا 18 کرد فقط و فقط تجاری بود و توهین به شعور تک تک پلیر ها...فوتبالی که توش شوتایی گل میشه که نه زاویه درست داره نه بازیکن رو پای تخصصیشه(جا داره اینجا اشاره کنم به ویک فوت 2 صلاح که یه شوخیه!) و نه موقعیت گلی هست اصن که بخواد شوت زده بشه فوتبال نوب هاست...فوتبالیه که بدی دست بچه ی 5 ساله هم میتونه یه آدم 30 ساله ای که n ساله فیفا بازی میکنه رو هم ببره...فوتبالی که توش سرعت و سانتر و شوتای بی معنی حرف اولو میزنه جاش تو سطله قطعا...نمیدونم واقعا چن درصدتون اینایی که میگمو حس کردید ولی برا کسی که شبو روزشو با فیفا میگذرونه اینا فقط اعصاب خوردیه...وقتی به فیفاهای خوب مثه فیفا 14 فکر میکنم و مقایسه میکنم با امثال فیفا 18ها فقط میخوام سر خودمو بکوبم به دیوار همین...!
رد شدن توپ رو که خیلی رو مخ بود گفتن درست شده فکر کنم
این d pad هم خیلی رو مخ بود منی که با چهار جهت بازی میکردمو مجبور کرد با شوک بازی کنم توپ میرفت رو هوا بازیکن عین بز نگاه میکرد
هندیکپ رو هم قبول دارم خدایی ولی فکر نکنم تو ١٩ بردارن
در مورد پک ها هم کاملا حرفات درسته من یه بار واران mots رو باز کردم یه بار هم ورتونگن mots رو بهترین پکی هم که تا حالا باز کردم ویدال رو داده که ١۵٠٠٠٠ تا فروختم اوایل بازی
هر چی مگا پک هم باز کردیم لاغر بودن و شخمی
و اما در مورد فیفا ١۴ که خیلی باهاش حال میکردیم
تو اونم من کم گل از راه دور نزدم ۶،٧ تا گل با پودولسکی فقط از دایره وسط زمین زدم خدایی
پاس عمقی هوایی هاش هم که با کات عجیب غریب تک به تک میکرد ولی خب در کل بازیه بهتری بود

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
این دو بازی رو بگیرن بریزن تو مخلوط کن ،میشه یه بازی درست تازه
EA میدونه اگه یه پک برداره روش بنویسه فیفا ،بفرسته تو بازار ،میفروشه.کسی کاری نداره توش چیه.
امسال هم همون فیفا 18 رو برداشته مثل اینکه توش یه چمپیونزلیگ کرده داره بیرون.میدونه عین بنز میفروشه
سال بعد یه فوتبال خیابونی میکنه توش بازم میفروشه
سال بعدش میشه نسل بعد احتمالا تغییر موتور گرافیکی
بعدیش میشه تغییر موتور فیزیک انشاالله
چون رقیبی ندارنهمین میشه،فوتبال پرطرفداره و فروشش تضمین شده هست
نیازی ندارن بیان تغییر خاصی ندارن

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
رد شدن توپ رو که خیلی رو مخ بود گفتن درست شده فکر کنم
این d pad هم خیلی رو مخ بود منی که با چهار جهت بازی میکردمو مجبور کرد با شوک بازی کنم توپ میرفت رو هوا بازیکن عین بز نگاه میکرد
هندیکپ رو هم قبول دارم خدایی ولی فکر نکنم تو ١٩ بردارن
در مورد پک ها هم کاملا حرفات درسته من یه بار واران mots رو باز کردم یه بار هم ورتونگن mots رو بهترین پکی هم که تا حالا باز کردم ویدال رو داده که ١۵٠٠٠٠ تا فروختم اوایل بازی
هر چی مگا پک هم باز کردیم لاغر بودن و شخمی
و اما در مورد فیفا ١۴ که خیلی باهاش حال میکردیم
تو اونم من کم گل از راه دور نزدم ۶،٧ تا گل با پودولسکی فقط از دایره وسط زمین زدم خدایی
پاس عمقی هوایی هاش هم که با کات عجیب غریب تک به تک میکرد ولی خب در کل بازیه بهتری بود

در مورد رد شدن توپ که میگی گفتن درست کردن من که چیزی ندیدم تو بازی هم هیچ اتفاقی نیافتاده...
اما درمرود فیفا 14 حرفتو قبول دارم...خود من که ادعام میشه میگم فیفایی که توش سانتر کردن حرف اولو میزنه فیفای نوباس خوب یادمه که تو خود فیفا 14 سانتر کردن یکی از مهم ترین و شاید راه اصلی گل زدن بود...
ولی میدونی فرقش کجا بود ؟؟
فرقش تو این بود که همه ی سانترا حساب شده بود...ینی تو هر شرایطی سانتر میکردید گل نمیشد شرایط خاص داشت...شوت از هر جا میزدید گل نمیشد باید بازیکن تو زاویه ی خاص شوت و موقعیت خوب قرار میگرفت تا توپ بره تو گل...تو فیفا14 من میدونستم که نباید بذارم حریفم تو موقعیت خوب سانتر و شوت قرار بگیره که اگه تو این موقعیت ها قرار بگیره کارم تمومه...تو فیفا18 همچین چیزی نیست...طرف شوت بی هدف از هر زاویه ای میزنه و یهو توپ میره میچسبه گوشه دروازه...یا طرف یدونه بازیکن بین 4 تا دفاع تو محوطه داره براش سانتر میکنه و گل میزنه...یا با همون یدونه بازیکن گل میزنه یا توپ میخوره درو دیوار میافته جلو یکی دیگه از بازیکناش میزنه تو گل...ینی میخوام بگم حساب کتاب نداره بازی...تو فیفا 14 من میدونستم که باید کجاهارو ببندم که گل نخورم و اگه گل میخوردم خودمو سرزنش میکردم که بد دفاع کردم...اینجا نمیدونم وقتی گل میخورم تقصیر کیه !!!!
چرا باید ده بار توپ حریفو بزنم و باز توپ نیاد زیر پای بازیکن خودم و بره زیر پای بازیکن حریف ...اینترسپشن تو این بازی یه شوخیه فقط !!!!
چرا من تک به تکی که همیشه یه جور خاص میزدم و گل میشده یهو با واکنش عجیب دروازه بان گل نمیشه !!!!
و بر عکسش چرا توپی که گلر همیشه میگرفته یهو میخوره به دستش کمونه میکنه تو گل خودم !!!
اینارو نمیفهمم...به نظر من بازی قبل از اینکه بخواد به واقعیت نزدیک باشه باید یه منطقی پشتش باشه...همین منطق بازیه که باعث میشه که سانتر کردن توی فیفا14 بالانس باشه و توی فیفا18 مسخره بازی...
امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم...

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
چندتا موارد شدیدا نیاز دارن درست بشن که مربوط به برنامه نویسی و گیم ولی و شاید گلیچ موتور بازی باشه که نام میبرم:
وقتی دریبل سرپا میزنی( من خیلی ازش استفاده میکنم) یا توپ تو هوا رو میخوای تعقیب کنی بازیکن عین اسب وایمیسه و انیمیشن بازیکن مثه کسیه که گوه گیجه داره نمیدونه چی شد توپ کجاس در صورتیکه این دفاع باید باشه که گوه گیجه بگیره و کند بشه حرکت نکنه نه کسی که فن رو زده و اجرا میکنه کارو چون خودش با آگاهی اینکارو کرده مگه میشه یهو خودش از کار خودش سورپرایز شه؟ تو این موارد دریبل سرپا که ۷۰ درصدش ناموفقه چون خود زننده هنگ میکنه توپ کجاس آسمونو نگاه میکنه بجا اینکه به حرکت ادامه بده و دفاع در حین ناباوری انگار اون اصن این دریبلو زده میاد کاور میده
این مشکل تو پاس های عمقی هم هست بازیکن دیر استارت میزنه و هنگ میکنه و آسمونو نگاه میکنه و انیمیشن کنده بازیکنو میبینیم
مورد بعدی:
توپهایی میره تو گل که یکی مثه کاریوس شاید ده سال یک بار پیش بیاد براش ، شوتو میزنی دروازبان ۱۹۰ سانتی صد درصد با شیرجه ای که میزنه میگی میگیره توپ حتی کنج هم نیست ولی گل رو میخوری، تعجب میکنی میری ریپلی میبینی دروازبان شیرجه رفته ولی در طول مسیر یهو دل میخواد دستشو از ارنج خم کنه و طول ۱۹۰ سانتی به اضافه ۵۰_۶۰ سانت دست در حالت کشیده که دروازبانا میرن برای گرفتن توپ تبدیل میشه به ۱۵۰ سانت :)))))) خب چرا ارنج خم میشه که توپ بره تو گل؟! هندیکپ؟ نمیدونم شاید این گلیچ یا هرچی دلیلی هست که حتما اون توپ باید گل شه
برعکس توپی کنج میزنی دروازبان تو ریپلای که دقت میکنس پرش و جهش غیر معقول داره انگار تو هوا تلپرت میکنه و توپو در میاره
پنالتی هم که دوستمون گفت من یک تکنیک پیدا کردم ۹۰ درصد جهت پنالتیارو میفهمم سمتش میرم :)))) از رو توپ میپره یا ب طرز مزخرفی از زیر دست دروازبان میره تو گل
مورد بعدی :
شلم شوربای محوطه جریمه باید درست شه
بازیکنا تو موقعیت های شلوغ یهو نمیدونم چی میشه توپ و میزنن هی میفته جلو حریف بعد پشتش به دروازه س شوت میرنه مثه گل خامس تو واقعیت میره کنج
نه دور خیز نه دید هیچیش تو کت آدم نمیره چرا این گلو میخوری

مورد بعدی انیمیشن و حرکات بازیکنا که روون نیست، سکته داره، توپ یکم از ادم فاصله بگیره بازیکن منگ میزنه تاخیری زده انگار :))))

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دارم کریر بازی میکنم و کریر عالی بازی رو بذاریم کنار و حرفی توش نیست و عالیه و حرف نداره ، این که هیچ و دست سازنده ها درد نکنه ! ولی واقعا بازی آفلاین ( البته با تنظیمات اسلایدر عالی میشه و بدون اسلایدر بازی آرکد هستش کلا ولی کلا هوش مصنوعی سی پی یو طبیعی و انسانی بازی میکنه ! ... حتی همون حالت اسلایدر عادی و وقتی تنظیمات اسلایدر رو شبیه ساز میکنی خب بازی واقعیت بیشتر پیدا میکنه مثل ارور شوت و ارور پاس و ارور های استب اولیه و تنظیم سرعت بازیکن و استارت و .... ) همین که سازنده ها ویژکی اسلایدر رو برای طرفدارهای بازی گذاشتن همین جای تشکر داره و دستشون هم درد نکنه .

این خطا کردن های سی پی یو یعنی عالیه ! و همین طور خطای هندی که در بازی وجود داره ! اینا بخشی از طبیعت فوتباله ! گیم پلی یه بازی خطا و این چیزا هم توش هست و بازی رو دلچسب تر و متنوع تر میکنه ! این فیفا بار ها گفتم و خوبی های خودش رو داره ولی یه سری متعصب فقط و فقط میخوان همه چییز بازی رو عالی جلوه بدن و دست روی چیزای بازی میذارن که توش ضعف داره !!! :o و اصلا نیازی به این کار نیست ! وقتی بازی نقاط قوت خودش رو داره چرا باید کل کل بی مورد کرد و همه چیز رو عالی جلوه داد و بعد تازه بریم چیزایی رو دربارش تعریف و تمجید کنیم که توش مشکل داره ؟! در صورتی که میشه از همون گیم پلی بازی هم چیزای بسیار خوبی در آورد !

واقعا این انیمیشن های دویدن بازیکن و این پرکش انیمیشن ها و لگ داشتن انیمیشن ها تو فیفا قشنگ رو اعصابه و امیدوارم روزی درستش کنن !!!! ( عجیب این انیمیشن ها رو اعصابه ! حتی انیمیشن های پرت دست دروازه بان ها در فیفا چقدر زشت و بی کیفیته )

این هم خطای هند تونی کروس که تو محوطه جریمه انجام شد و میخواست تکل بزنه و دستش به توپ خورد و داور خطا گرفت و این صحنه رو دیدم یعنی قشنگ این طوری شدم !!!:blink1: ( متعصب های هر دو طرف رو هم بلاک کنین و خودتون رو راحت کنین ! فرقی نمیکنه PES باشه و یا فیفا ! .... خلاص )

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
این شوتا چطوریه بابا تو انلاین اصلا با این پینگایی ما مگه میشه مگه داریم ؟؟
بعد اون نوار بالاش باید همش باشه؟؟یا میشه مخفیش کرد
استپ ها خیلی باحال شده چمن هم به نظرم تو مسیرای دور دیگه دو بعدی نیست البته باید با کیفیت ببینم

• Like
Reactions: HoSIs

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دارم کریر بازی میکنم و کریر عالی بازی رو بذاریم کنار و حرفی توش نیست و عالیه و حرف نداره ، این که هیچ و دست سازنده ها درد نکنه ! ولی واقعا بازی آفلاین ( البته با تنظیمات اسلایدر عالی میشه و بدون اسلایدر بازی آرکد هستش کلا ولی کلا هوش مصنوعی سی پی یو طبیعی و انسانی بازی میکنه ! ... حتی همون حالت اسلایدر عادی و وقتی تنظیمات اسلایدر رو شبیه ساز میکنی خب بازی واقعیت بیشتر پیدا میکنه مثل ارور شوت و ارور پاس و ارور های استب اولیه و تنظیم سرعت بازیکن و استارت و .... ) همین که سازنده ها ویژکی اسلایدر رو برای طرفدارهای بازی گذاشتن همین جای تشکر داره و دستشون هم درد نکنه .

این خطا کردن های سی پی یو یعنی عالیه ! و همین طور خطای هندی که در بازی وجود داره ! اینا بخشی از طبیعت فوتباله ! گیم پلی یه بازی خطا و این چیزا هم توش هست و بازی رو دلچسب تر و متنوع تر میکنه ! این فیفا بار ها گفتم و خوبی های خودش رو داره ولی یه سری متعصب فقط و فقط میخوان همه چییز بازی رو عالی جلوه بدن و دست روی چیزای بازی میذارن که توش ضعف داره !!! :o و اصلا نیازی به این کار نیست ! وقتی بازی نقاط قوت خودش رو داره چرا باید کل کل بی مورد کرد و همه چیز رو عالی جلوه داد و بعد تازه بریم چیزایی رو دربارش تعریف و تمجید کنیم که توش مشکل داره ؟! در صورتی که میشه از همون گیم پلی بازی هم چیزای بسیار خوبی در آورد !

واقعا این انیمیشن های دویدن بازیکن و این پرکش انیمیشن ها و لگ داشتن انیمیشن ها تو فیفا قشنگ رو اعصابه و امیدوارم روزی درستش کنن !!!! ( عجیب این انیمیشن ها رو اعصابه ! حتی انیمیشن های پرت دست دروازه بان ها در فیفا چقدر زشت و بی کیفیته )

این هم خطای هند تونی کروس که تو محوطه جریمه انجام شد و میخواست تکل بزنه و دستش به توپ خورد و داور خطا گرفت و این صحنه رو دیدم یعنی قشنگ این طوری شدم !!!:blink1: ( متعصب های هر دو طرف رو هم بلاک کنین و خودتون رو راحت کنین ! فرقی نمیکنه PES باشه و یا فیفا ! .... خلاص )

همه حرفای شما قبوله و نظرات فنی دقیقی میدی ولی جسارتا این هند واقعا پنالتی بود.از ابراهیم میرزابیگی هم بپرسی تایید میکنه.کاملا مشخصه که عمدا دستشو باز میکنه و مسیر توپ رو عوض میکنه.چیش عجیبه نمیدونم.باز اگه چیز دیگه ای مدنظرت هست بگو

• Like
Reactions: Romell

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر