Fifa 18 | PC

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
348
434
نام
Alex
دوستان کسی دستش مشکل داشته که انالوگ سمت راست طبق معمول کار نمیکنه ؟
اگه کسی حلش کرده لطفا راهنمایی کنه
دوست عزیز پست اول و اصلی تاپیک رو ملاحظه کنید اونجا راه حلش رو نوشتم و برنامشو گذاشتم

• Like
Reactions: A.F.G 11

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,190
235
نام
ابوالفضل
تا حالا تو عمر گیمریم سر یه بازی تا این حد اعصاب و روانم بهم نریخته بود!
دیگه اصلا نمیتونم بازی کنم... با هر تیمی بازی میکنم میبازم!
میدونم حریفم ضعیفه و در حد من نیست ولی بازم میبازم! اصلا تمرکز بازی کردن رو ندارم و نمیدونم توهم توطئه‌ زدم یا هرچی تیمم هم دیگه به حرفم نمیکنه!
سیستم عوض میکنم بازیکن تعویض میکنم استراتژیم و عوض میکنم باور کنید هرکاری دیگه به ذهنم میرسه انجام میدم ولی بازیکنام انگار مورد تجاوز قرار گرفتن!
فیفاهای قبلی همش دیویژن 2 و 3 بودم ولی این نسخه از دیویژن 5 سقوط کردم به دیویژن 8!
اگه کسی میخواد نسخه اوریجینال رو بخره من اکانتم و میفروشم.. دیگه بیشتر از این حوصله جنگ اعصاب و ندارم.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,190
235
نام
ابوالفضل
چند میفروشی
معذرت که مجبورم اینجا پیام بذارم میدونم این تاپیک جای خرید و فروش نیست ولی چاره دیگه ای نداشتم!
آقا سپهر نه داخل پورفایلتون میتونم پیام بذارم نه پ خ میتونم بدم.. یه راه ارتباطی ایجاد کن اینجا نمیشه معامله کرد..

• Like
Reactions: Adroit

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
574
181
نام
Sepehr
با رشفورد تونستم از زمین خودم گل بزنم :)
دروازه بان حریف واسه کرنر اومده بود جلو

• Like
Reactions: alexamir

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
574
181
نام
Sepehr
آقا این چطور استفاده میشه؟
آقا ! چرا همه دنبال لقمه آماده میگردن. یکبار با دقت مطالبش رو نمیخونید حتی یکبار : |
والا منم مثل شما گشتم همه چیزو توی همون تاپیکها پیداکردم (هر سوالی داشته باشید جوابش از قبل داده شده)

Documents\FIFA 18\settings کپی کنید
داخل بازی هم برید لود کنید لذت ببرید

• Like
Reactions: Delux1

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
411
169
نام
رضا
آقا ! چرا همه دنبال لقمه آماده میگردن. یکبار با دقت مطالبش رو نمیخونید حتی یکبار : |
والا منم مثل شما گشتم همه چیزو توی همون تاپیکها پیداکردم (هر سوالی داشته باشید جوابش از قبل داده شده)

Documents\FIFA 18\settings کپی کنید
داخل بازی هم برید لود کنید لذت ببرید
والا اینو که خودم انجام دادم ولی خب تو بازی چیزی نمیاد

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
574
181
نام
Sepehr
والا اینو که خودم انجام دادم ولی خب تو بازی چیزی نمیاد
این فایل Squads20171017165250 رو داری الان دیگه ؟ غیر از این هر اسکوادی داری حذف کن دوباره بازیو بازکن پروفایل رو لود کن ببین مشکلت برطرف میشه
اگه نشد توی انجمنشون ساین آپ کن مشکلت رو به استارتر تاپیک بگو احتمالا تو آپدیت بعدیش رفع کنه
ولی باید اول بدونه ایراد از کجاست واسه همین میگم خودت باهاش در ارتباط باشی بهتره چون شاید سوالاتی رو ازت بپرسه تا بتونه دقیق کمک کنه

• Like
Reactions: Delux1

pedram9

کاربر سایت
Oct 2, 2009
118
4
دوستان راهی وجود نداره که بشه خسته شدن بازیکنا رو از بین برد و بازیکنا داخل بازی خسته نشن ؟ کد تقلبی چیزی نیست؟

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
543
973
نام
سجاد
بنظرم فیفا 18 یک سرو گردن از نسخه های قبلی بالاتره ... از همه لحاظ واقعا پیشرفت داشته...من که از این بازی واقعا لذت بردم.

• Like
Reactions: Adroit

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,847
288
نام
parham
یه چند دست بازی کردم بازی همون فیفا 17 ئه
اومدن دو سه تا چیز جدید بهش اضافه کنن زدن 10 12 چیزو خراب کردن !
هوش مصنوعیو دروازه بان های عقب افتاده و..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟