FIFA 17

header.jpg

FOOTBALL HAS CHANGED
طبق روال هر ساله و با نزدیک شدن به فصل تابستان از جدیدترین نسخه سری محبوب فیفا رونمایی شد. رونمایی که البته به نسبت سالهای قبل بسیار متفاوت بود و خبر از وجود تغییر و تحولات بسیار زیاد در نسخه 17 میداد.

• Powered With FROSTBITE: تغییری که میتوان از آن به عنوان بزرگترین تغییر صورت گرفته در بازی در طی سالیان اخیر یاد کرد. موتور ایگنایت که از ابتدای نسل 8 در بازیهای ورزشی EA مورد استفاده قرار میگرفت، از نسخه 17 جای خود رو به موتور قدرتمند فراستبایت خواهد داد. از جمله عناوینی که در این نسل با موتور فراستبایت ساخته شده اند میتوان به عناوین Dragon Age: Inquisition، Starwars: Battlefront، Need For Speed و Battlefield 4 اشاره کرد.
  • The Journey: برای اولین بار در تاریخ سری، فیفا 17 میزبان بخش داستانی کاملا جدید خواهد بود. Alex Hunter نام بازیکن جوانی است که سعی دارد با بازی در یکی از بهترین لیگ های دنیا برای خود اسمی دست و پا کند. در این بخش قابلیت بازی با هریک از 20 تیم حاضر در لیگ جزیره را خواهید داشت و این انتخاب کاملا در دستان شما خواهد بود که آینده الکس در این لیگ و در کدام تیم صورت بگیرد.
  • Own Every Moment: بازی در بخش گیم پلی، انیمیشن و هوش مصنوعی تغییرات شگرفی به خود خواهد دید تا دستور ها، تاکتیک و حرکاتی که در نظر دارید با دقت عمل بیشتری در بازی اجرا شوند. تغییری که میزان کنترل شما در بازی را به حداکثر در تاریخ سری خواهد رساند.

features.png
set piece.jpg
ضربات ایستگاهی
تمامی ضربات ایستگاهی فیفا، از کرنر گرفته تا ضربات پنالتی دچار بازنگری هایی شده و در مکانیزم تک تک آنها تغییراتی صورت گرفته است.
ضربات آزاد مستقیم: نوع ایستادن و ضربه زدن بازیکن ها به توپ بسیار مهم تر از قبل شده و قابلیت شخصی سازی بیشتری را داراست. نتیجه این تغییر نواخته شدن ضرباتی است که پیچش ها و کاتی به توپ میدهد که قبلا نواختن آنها در بازی امکان پذیر نبود. هم اکنون زدن ضرباتی همچون بیرون پا در ضربات آزاد امکان پذیر است.
ضربات کرنر: مکانیزم زدن کرنر ها تغییراتی داشته است. سیستم هدف گیزی جدیدی در این نوع ضربات بکار رفته است که این امکان را به شما میدهد که بر روی بازیکنان خاصی تمرکز کنید. حرکت هم تیمی هایتان در محوطه جریمه نیز به شکلی صورت میگیرد که سرزن ترین بازیکنانتان در بهترین موقعیت ها قرار بگیرند.
ضربات پنالتی: آزادی در ضربات پنالتی به بیشتر میزان خود در سری رسیده است. اکنون میتوانید نوع دورخیز خود، سرعت نزدیک شدن به توپ و زاویه ضربه زدن به آنرا کاملا به صورت شخصی شده انجام دهید.
پرتاب اوت: پرتاب های اوت نیز تغییراتی داشته اند. میتوانید موقعیت و سرعت خود را با قدم زدن در کنار خط طولی زمین تنظیم کنید و یا با وانمود کردن به پرتاب توپ مدافعین رو فریب دهید.

physic.jpg

نبرد های تن به تن
نبرد های تن به تن داخل زمین همانند سالهای گذشته دچار تغییراتی شده و در جنگ های موقعیت و تصاحب توپ کنترل بیشتری به بازیباز داده خواهد شد.
تکنولوژی عقب زدن (عقب رانی): به لطف این سیستم، راه های جدید بسیاری در طراحی حمله هایتان، زمانی که در حال نبرد بر سر توپ با بازیکن تیم حریف هستید، به شما داده خواهد شد. این سیستم این امکان را به شما میدهد تا در درگیری های تن به تن با استفاده از بدن بازیکن صاحب توپ و ایجاد مانع در مقابل بازیکن حریف برای خودتان زمان بیشتری بدست آورده و فرصت بیشتری برای طراحی نقشه های خود داشته باشید. برای مثال زمانی که در مقابل چند بازیکن حریف هسیتد با نگه داشتن توپ، فرصت فرار و اضافه شدن را به بازیکنان دگیر تیم بدهید.
تعاملات فیزیکی جدید: سطح درگیری ها با اضافه شدن امکانات جدید بسیار بیشتر از قبل شده است که سطح جزئیات و واقع گرایانه بودن بازی را بیش از پیش خواهد کرد. برخورد های دروازه بان با بازیکنان روی توپ های هوایی، توپ های 50-50، نبرد روی توپهای هوایی، سپر کردن بدن و ... .
حمل توپ 360 درجه با شیلد: همانطور که از عنوان مشخص است به لطف این قابلیت میتوانید در حالی که بدن بازیکنتان را در مقابل مدافعین سپر کرده اید، در جهت های دلخواه حمل توپ داشته باشید.

int.jpg

سیستم هوش فعال
سیستم جدیدی که قابلیت های جدیدی از آنالیز و بازیخوانی توسط هوش مصنوعی را به ارمغان دارد و به کمک آن، بازیکنان هم تیمی رفتار های جدیدی از خود در موقعیت های مختلف نشان خواهند داد.
سیستم آنالیز موقعیت: اکنون بازیکنان میتوانند با توجه به میزان فاصله و فضایی که در قسمت های مختلف بازی و اطراف بازیکنان مختلف است تصمیمات بهتری بگیرند. مثلا زمانی که پا به توپ هستید هم تیمی ها با توجه به فضای خالی در اختیار شما و اطراف خود در زمین پخش شوند.
انواع جدیدی از حملات و اضافه شدن ها به حملات: تنوع در اجرای نقشه های شما توسط هم تیمی هایتان بسیار بالاتر رفته است. فرار های ارکستره شده، فرار های فریب دهنده، درخواست ساپورت و پشتیبانی از هم تیمی ها در حملات و ... تنها چندین مورد از امکانات جدید شما در حملات خواهند بود.

Attack.jpg

تکنیک های جدید در حملات
آپشن ها و نوع ضربات جدیدی که در حملات دست شما را برای گلزنی باز تر خواهند کرد.
تمام کنندگی های با ضربات فنی: سیستمی که بطور خلاصه به شما این امکان را میدهد ضربات مختلف از حمله والی، بغل پا و ... را فنی تر و با دقت تر بزنید.
پاس های بسیار با دقت تر و ظریف: در موقعیت های سخت با فضاهای کم پاس های با دقت و با ظرافت برای هم تیمی هایتان ارسال کنید.
ضربات دروازه با دقت تر: شروع مجدد های سریع تر و با دقت تر که امکان زدن ضد حملات سریع را در اختیارتان خواهد گذاشت.
ضربات سر رو به زمین: کنترل بیشتر بازیکنان روی توپ های هوایی این امکان را به شما خواهد داد ضربات سر را به سمت زمین زده و کار دوازه بان ها را برای مهار آنها سخت تر کنید.

screen.png
اسکرین شات ها:
تصاویر | FIFA 17 | بازی‌سنتر

ویدئو ها:
فیلم‌ها | FIFA 17 | بازی‌سنتر

news.png
تیمهای ری اسکن شده (تایید شده و قطی):
Juventus
Bayern Munchen
Manchester United

شایعات مربوط به اسکن ها:
Premier League (rescan)
Bundesliga
Additions to the Women's roster
Special mention: Possible body scans
PSG (rescan)
Inter Milan
LA Galaxy

- EA Sports قرداد پارتنرشیپ ـش رو با Premier League تمدید کرده برای 3 فصل دیگه و یجورایی به بزرگترین و اصلی ترین اسپانسر لیگ برتر تبدیل شده. سوای یه سری موارد مربوط به پخش تلویزیونی و اسپانسرینگ بازیکن ماه و اینا در مورد خود بازی هم مزیت این قرارداد میتونه ارتباط هرچه بیشتر و بهتر EA با تیم های جزیره باشه.

- دموی بازی طبق اطلاعاتی که اومده 13 سپتامبر عرضه میشه.

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
راجبه بحث لوگو و اون تابلو اعلام نتایج باید بگم تو انگلیس هر شبکه تلوزیونی اون نتایج رو به ی شکل اعلام میکنه...
تا پارسال bbc ورزشی اون رو با لوگوی ریز نشون میداد اما ی کانال ورزشی دیگه ی شکل دیگه...
هر کانالی پول میگیره از ی اسپانسر و اسپانسرم میگه لوگوی این شکلی اسم شرکت منم اینجاش...
سالیان سال بود اتحادیه لیگ انگلیس تابلو اعلام نتایجش ی شکله و بعد فروش کانال ها تغییرش میدن که بازی فیفا هم این کارو میکنه و تابلو اعلام نتایج عادی اتحادیه رو میزاره...کاری که الان تو لیگ اسپانیا افتاده تو انگلیسم شده اعلام نتایج سیاه شده فک کنم برا ی ساعته تبلیغش تو اسپانیا...
و تو ریجن ۲ هم میشه گفت که اگه کاورشو دیده باشین رو جلوی پای رویس لوگوی مشکی عکس شیر اتحادیه انگلیس رو گذاشتن که نشون میده شاید تغییر کرده..
اما راجب متا وقتی میری میبینی نسخه ایکس باکس وان ۸۷ با ۲۴ تا نقد و پلی ۴ با ۱۰ نقد ۸۴ بعد میبینی نقادی که ۷۰ داده به تنها شبیه ساز فوتبال نه ی بازی آرکید و تهشم گفته ی بخش جرنی اضافه کرده و pes سر هست میشه فهمید طرف اصلا اومده بگه pes خوبه مثل قضیه نمره ۴ واشنگتن پست به آنچارتد..
راجب فیفا میشه با یکم بازی فهمید متاش بالا ۸۰ هست و این بهونه ها و هر چیزی هر سال وجود داره ...
چون هم پر فروشه و هم بازیه خوبیه دشمنم زیاد داره...
همین که قیمتش الان ۲۹۰ هست از قصد تو ایران تا ملت گرون بخرنش نشون میده خواهان زیاد داره...
کافیه با یکم دقت متوجه شد بازی که زیادتر میفروشه زیادترم پلیر داره بازی خوبیه..
فیفای امسال تو همون نسخه دموش جلوتر از فیفا ۱۶ هست..
اما من خودمم هم مثلا با کرنرهاش خوب ارتباط برقرار نکردم یا با کاشته هاش اما خدایی تو جریان بازی نه میگ میگ دیدم ونه چیزی حتیcpu متعادل بود و خوب قبلا توcpu همه تیم ها پاسکاریشون عالی بود اما الان نه بهتر شده..
کلا آفته این میگ میگ و وزن توپ از فیفا ۱۵ گریبان گرفت که هر سال ی عده میان با حس بد بازیش میکنن بعد که طرف رد میشه ازش میگن میگ میگه..

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
راجبه بحث لوگو و اون تابلو اعلام نتایج باید بگم تو انگلیس هر شبکه تلوزیونی اون نتایج رو به ی شکل اعلام میکنه...
تا پارسال bbc ورزشی اون رو با لوگوی ریز نشون میداد اما ی کانال ورزشی دیگه ی شکل دیگه...
هر کانالی پول میگیره از ی اسپانسر و اسپانسرم میگه لوگوی این شکلی اسم شرکت منم اینجاش...
سالیان سال بود اتحادیه لیگ انگلیس تابلو اعلام نتایجش ی شکله و بعد فروش کانال ها تغییرش میدن که بازی فیفا هم این کارو میکنه و تابلو اعلام نتایج عادی اتحادیه رو میزاره...کاری که الان تو لیگ اسپانیا افتاده تو انگلیسم شده اعلام نتایج سیاه شده فک کنم برا ی ساعته تبلیغش تو اسپانیا...
و تو ریجن ۲ هم میشه گفت که اگه کاورشو دیده باشین رو جلوی پای رویس لوگوی مشکی عکس شیر اتحادیه انگلیس رو گذاشتن که نشون میده شاید تغییر کرده..
اما راجب متا وقتی میری میبینی نسخه ایکس باکس وان ۸۷ با ۲۴ تا نقد و پلی ۴ با ۱۰ نقد ۸۴ بعد میبینی نقادی که ۷۰ داده به تنها شبیه ساز فوتبال نه ی بازی آرکید و تهشم گفته ی بخش جرنی اضافه کرده و pes سر هست میشه فهمید طرف اصلا اومده بگه pes خوبه مثل قضیه نمره ۴ واشنگتن پست به آنچارتد..
راجب فیفا میشه با یکم بازی فهمید متاش بالا ۸۰ هست و این بهونه ها و هر چیزی هر سال وجود داره ...
چون هم پر فروشه و هم بازیه خوبیه دشمنم زیاد داره...
همین که قیمتش الان ۲۹۰ هست از قصد تو ایران تا ملت گرون بخرنش نشون میده خواهان زیاد داره...
کافیه با یکم دقت متوجه شد بازی که زیادتر میفروشه زیادترم پلیر داره بازی خوبیه..
فیفای امسال تو همون نسخه دموش جلوتر از فیفا ۱۶ هست..
اما من خودمم هم مثلا با کرنرهاش خوب ارتباط برقرار نکردم یا با کاشته هاش اما خدایی تو جریان بازی نه میگ میگ دیدم ونه چیزی حتیcpu متعادل بود و خوب قبلا توcpu همه تیم ها پاسکاریشون عالی بود اما الان نه بهتر شده..
کلا آفته این میگ میگ و وزن توپ از فیفا ۱۵ گریبان گرفت که هر سال ی عده میان با حس بد بازیش میکنن بعد که طرف رد میشه ازش میگن میگ میگه..

درمورد استایل نمایش نتایج بازی لیگ جزیره، من خودم چندتا شبکه رو دنبال میکنم چهارچوب همشون به یک شکل هستند، ولی نمایش بازیکن ها و ... کمی متفاوته. مثلا قالب اصلی لوگو همین EA رو هم برای تبلیغ میزاره، ولی اینطور نیست که مثلا به کل تغییر کنن. منظور اینکه شما زمانی که لیگ انگلیس رو بازی میکنی یه تفاوتی باید داشته باشه با لیگ ژاپن! اون حس و حال و بهت بده.
بعضی از نقدها از بازی انصافا. منصفانه نیست. حالا اینکه فوتبال این روزها تک محصولی شده درست، ولی EA که یک سال و نمیخوابه، یه روزه کپی پیست کنه بگه این هم نسخه ۲۰۱۷.
من هم تجربم تا به امروز نسخه دمو بوده و از همه چیزشم راضیم. بعضی از ویژگی ها درسته خارقالعاده نیست ولی قطعا میتونه رضایت بخش باشه.

Sent from my iPad Pro using Tapatalk

• Like
Reactions: A.F.G 11

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
به خاطر کم بودن پلیر نیست. بخش آنلاینش مشکل پیدا نکردن خریف داره. منم پارسال مثل شما فکر میکردم (ea access داشتم) توی ترایل حریف پیدا نمیکرد توی اصلی هم پیدا نکرد متاسفانه.
پلیر فایند میکرو واسه من ولی به دلیل داغون بودن latency حریف لفت میداد

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
اینکه لوگوی هر لیگی باید مثل واقعی باشه کاملا موافقم .
مثلا برین pes بازی کنین یه بازی بازی دوستانه و معمولی یدونه هم بازی لیگ قهرمانانش که لایسنسه
خیلی حس واقعی بودن رو انتقال میده.
تنها نکته مثبت pes همین لایسنس لیگ قهرمانانه از نظر من :-"

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
من هنوز نتونستم با این قیمتای مسخره و نجومی بازی رو بخرم ولی این نسخه‌ی دمویی که من دارم بازی میکنم و احتمالا تفاوت اساسی هم با بازی اصلی نداره با حرفایی که یه سری از دوستان میزنن زمین تا آسمون فرق میکنه.

پاسکاری تو نسخه‌ی 17 خیلی هدفمند شده. تو نسخه‌های قبل خودم به شخصه 90 درصد مواقعی که میخواستم پاس بدم از مثلث استفاده میکردم و جواب هم میگرفتم ولی تو 17 اگه بخوای درست و روون پاسکاری کنی باید از هر 5-6 مدل پاسی که وجود داره به موقع و سر جای درستش استفاده کنی تا تیمت درست و اصولی بره جلو. حالا چون این تنوع تو پاسکاری زیاد شده رسیدن توپ به بازیکن راحت‌تر شده که به نظرم اتفاق خوبی هم هست چون اگه ارورهای این قضیه زیاد میشد دیگه توپ دائما از دست میرفت و بازی خراب میشد. در کل یه ویژگی پاسکاری رو آسون کردن ولی بهش کلی تنوع دادن و شما اگه جایی که لازمه پاس ساده بدی از پاس عمقی استفاده کنی (و بر عکس) یا قدرت پاس‌هات رو اشتباه محاسبه کنی با اینکه توپ به بازیکنت میرسه ولی نمیتونه درست به حرکت درش بیاره و تو بازی سکته میندازه و حریف راحت دفاعت میکنه و حمله‌ت شکل نمیگیره. برای همین به نظر من اینکه بگیم پاسکاری ساده شده درست نیست و اگه کلیتش رو نگاه کنیم متنوع‌تر و جذاب‌تر شده و نیاز به دید بهتر و فوتبالی‌تری داره. ضمن اینکه شما برید گل‌های آرسنال به چلسی یا بارسا و رئال به حریفاشون تو این بازی‌های همین هفته رو ببینید قشنگ پاسکاری‌ها تک ضرب و چشم‌نواز عین چیزی هست که تو فیفا میبینیم.

تو دفاع هم کانتین واقعا عالی شده و شدیدا به حفظ شکل تیمی که تو دفاع تاکتیکال مهمه کمک میکنه. باز ارجاعتون میدم به بازی‌های این هفته به خصوص آرسنال چلسی که نشون میداد اگه تو فوتبال واقعی به حریفت فضا بدی چه جوری جریمه میشی. تو فیفا هم همینه شما اگه تو حالت تاکتیکال بی فکر دفاع کنی و فقط بخوای بری تو پای حریف تا توپ گیری کنی قطعا فرم تیمت به هم میریزه و به حریفت فضا میدی و گل میخوری دقیقا عین فوتبال واقعی ولی اگه به موقع یار عوض کنی و فضاها رو با فکر ببندی و بازیخونی خوبی داشته باشی امکان نداره جا بمونی. قطعا تو طول بازی باید خیلی تمرکز کنی که اصلا موقعیت ندی ولی اگرم دادی دیگه میگ میگ و فلان نیست خودت تمرکزت رو از دست دادی و بد دفاع کردی و جا موندی. بازیکن سرعتی هم جلوش باز باشه میره مراعات کسی رو نمیکنه.

در مورد توپ هم باز اینکه یه سری میگن کلا سبکه عجیبه چون موقع پاسکاری شدیدا سنگینی توپ حس میشه حتی اون اوایل که عادت نداشتم به نظرم زیادی هم سنگین بود ولی موقع شوت و شروع مجدد دوازه‌بانا قبول دارم که توپ خیلی شتاب میگیره و این باید درست شه.

سرعت بازی هم واقعا استاندارده و به موقع زیاد و کم میشه و باعث جذابیت بازی میشه. عین فوتبال واقعی که یه دقایقی سرعت بازی سرسام آور میشه و چند دقیقه بعدش به شدت همه چیز آروم و تحت کنترله. این حرفا رو هم بعد از بازی کردن با دوستام میزنم و قبل از این شک داشتم که شاید بازی با cpu فرق داشته باشه برای همین قضاوت نکردم.

تغییرات کرنر و پنالتی هم خیلی خوبن و به بازی تنوع دادن و واقعا نیاز به مهارت دارن که خودش چالش خیلی خوبیه.

در مجموع با دفاع تاکتیکال و این سبک پاسکاری میتونیم شاهد یکی از بهترین گیم‌پلی‌ها باشیم که به شدت شبیه فوتبال واقعی هست و نیاز به فکر و مهارت بالایی داره. مطمئنا کسی که با لگسی بازی میکنه و با نگه داشتن یه دکمه میره توپ رو میگیره و حمله میکنه متوجه جذابیت و ریزه‌کاری‌های گیم‌پلی فیفا نمیشه و شاید بازی دیگه‌ای رو ترجیح بده ولی کسی که دوست داره با فکر و تمرکز بالا بازی کنه قطعا از فیفا نهایت لذت رو میبره و بعیده سراغ بازی دیگه‌ای بره.

در مورد ریت‌ها هم مشخصا معیارها یکی نبوده و نیست چون بازی رو با توجه به سطح توقع مربوط به همون بازی نقد میکنن. فیفا انقدر از 12 به بعد عالی کار کرده که انتظارها بالاست و وقتی منتشر میشه خیلی ریزبینانه‌تر بهش نگاه میشه و در مقابل بازی که چند سال حرفی برای گفتن نداشته وقتی پیشرفت میکنه ایرادهاش کمتر به چشم میاد کماینکه باز با همون پیشرفت‌ها هم شاید 70 درصد فیفا جذابیت و کیفیت نداشته باشه. قضیه مثل نمره‌های دانشگاه میمونه که یکی با یه استاد آسون 18 میگیره یکی با یه استاد به شدت سختگیر همون درس رو 12 میگیره و قطعا ارزش اون 12 بیشتره. درسته اینجا منتقدهایی که نقد میکنن یکی هستن ولی تفاوت معیارهاشون و دید اولیه‌ای که به بازی‌ها دارن دقیقا مثل تفاوت کیفیت استادا میمونه.

به هر حال مشخصه که فیفا 17 با این کیفیت و گیم‌پلی و مودهای جذاب و متنوع کاملا میتونه تا انتشار نسخه‌ی بعدی سرگرممون کنه و یه سال فوتبالی عالی رو برامون رقم بزنه. فقط کافیه که واقع‌نگر باشیم و بخوایم یه فوتبال نزدیک به واقعیت رو تجربه کنیم نه صرفا یه بازی ویدیویی.

Capitan John

کاربر سایت
Jun 22, 2012
66
بعضیا ذوب در فیفا هستن! انگار ea مال باباشونه که همه جوره توجیه میکنن نقصاشو!
من خودم به شخصه یکی از دلایلی ک فیفا بازی میکنم کریره، یکی از دلایلی که کریر بازی میکنم اینه که عاشق لیگ جزیرم، یکی از دلایلی که عاشق لیگ جزیرم اینه که اسکور و کلا فضاش مثل واقعیه! حالا اومدن کلا **** به فضا و حسش؟؟؟؟؟ این چه لایسنسیه بعد؟!
کاش تم اف ای کاپو نمیدادن، تم لیگو میدادن، مسخره ها

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
بعضیا ذوب در فیفا هستن! انگار ea مال باباشونه که همه جوره توجیه میکنن نقصاشو!
من خودم به شخصه یکی از دلایلی ک فیفا بازی میکنم کریره، یکی از دلایلی که کریر بازی میکنم اینه که عاشق لیگ جزیرم، یکی از دلایلی که عاشق لیگ جزیرم اینه که اسکور و کلا فضاش مثل واقعیه! حالا اومدن کلا **** به فضا و حسش؟؟؟؟؟ این چه لایسنسیه بعد؟!
کاش تم اف ای کاپو نمیدادن، تم لیگو میدادن، مسخره ها
برا منم خیلی مهم بود این قضیه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نمیخواستم این حرفو بزنم
ولی این دوستان PES بازی که میان در مورد لوگوی واقعی حرف میزنن
نظرشون راجب اسم واقعی تیم ها چیه ؟ یا اسم واقعی بازیکن ها ؟
داداش ترول کردن کاری نداره اللخصوص ترول یه بازی که حتی نتونسته لاینزس اسم باشگاه های بزرگ هم بگیره
ولی مهم این حرفا نیست مهم اینه که از بازی که داری میکنی لذت ببری
اما چیزی که مشخصه شما از PES بازی کردن لذت نمیبری ، از اومدن تو تاپیک FIFA و ترول کردن این بازیه که داری لذت میبری !

• Like
Reactions: Omid Xray and A-min

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان
من تاحالا هرچی فیفا بازی کردم کرک بوده و اصلا لایسنس نخریدم تو عمرم ولی امسال تصمیم گرفتم مثل ادم فیفا بازی کنم هم انلاین هم افلاین خواهشی که از دوستان داشتم اینه که راهنماییم کنن الان من فایل بازی رو از هرجایی میتونم دانلود کنم منظورم سایتای ایرانیه؟ مشکلی نداره؟ یه اموزشی چیزی در خصوص نصب درون اوریجین میدید بهم..
لایسنس رو از کجا تهیه کنم؟ میشه برام یه سایت معتبر بفرستید؟
سوال اخر این لایسنس تا چند وقت معتبره؟ ویندوز پاک شه یا چیزی از بین میره؟
خیلی ممنون

خیلی تصمیم خوبی گرفتی
شما اول برو داخل سایت اوریجین و نرم افزارش رو دانلود کن
www.origin.com
متاسفانه به علت تحریم های نیازی به شیلتر شکن داری
بعدش برو بازی FIFA 17 رو سرچ یا با مستر کارت یا بقیه کارت های بین المللی بخرش
یا اینکه اگر دسترسی به این کارت ها و اکانت ها نداری از سایت های مختلف میتونی سی دی کی رو بخری و به اکانتت اضافه کنی
در کل خیلی روند ساده ای داره شاید تنها مشکلش همین تحریم ها باشه که بعضی مراحل مجبوری از شیلتر شکن استفاده کنی

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
تو انجمن های خارجی و خوده EA هم پیگیر شدم، همه شاکی هستند. بعضی ها هم به لایسنس بودن لیگ جزیره تیکه انداختن. بعضی ها هم به این اشاره کردن که برای رفع این مشکل آپدیتی خواهد داد، که البته نمیشه زیاد مطمئن بود.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: A.F.G 11

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
جدی چقدر طرفداران فیفا انتظاراتشون بالا رفته...
از شیر آب گوشه ورزشگاه الترافورد تا مدل جیب داور بازی لستر سیتی و آرسنال براشون مهم شده!
اونوقت یه عده دارن با وایت مادرید و لندن اف سی و من رد و بایرن دست ساز تو ورزشگاه کونامی نیمه نهایی سی ال رو برگذار میکنن خدا رو هم شاکرن...
اینی که گفتم ترول نبودا...!!!
منظور اینه که میشه از یه بازی با همه کم و کاستی هاش لذت برد
شماهااصل رو ول کردین چسبیدین به حاشیه...

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
جدی چقدر طرفداران فیفا انتظاراتشون بالا رفته...
از شیر آب گوشه ورزشگاه الترافورد تا مدل جیب داور بازی لستر سیتی و آرسنال براشون مهم شده!
اونوقت یه عده دارن با وایت مادرید و لندن اف سی و من رد و بایرن دست ساز تو ورزشگاه کونامی نیمه نهایی سی ال رو برگذار میکنن خدا رو هم شاکرن...
اینی که گفتم ترول نبودا...!!!
منظور اینه که میشه از یه بازی با همه کم و کاستی هاش لذت برد
شماهااصل رو ول کردین چسبیدین به حاشیه...

نه نگرفتی مطلبو
شما وقتی بازی تو اولدترافورد شروع میشه به آبدارچی اون گوشه سمت راست نگاه کن
خال زیر ابروش طراحی نشده ! اگر لیگ جزیره لاینزس شده خیلی زشته که خال زیر ابروی یارو رو طراحی نکنن !
الانم جلوی دفتر شرکت EA تجمع اعتراضی شکل گرفته بابت خال زیر ابروی یارو :))
.
.
.
.
یه سری هستن که فقط میان اینجا پست میذارن که یه چیزی گفته باشن نباید بهشون توجه کرد
حالا اصلا مهم نیست که بازی مورد علاقه خودشون حتی اسم تیم ها رو هم درست نمیتونه بنویسه
ولی فقط میان تو تاپیک این بازی تا یه سری گیر مسخره و الکی بدن این میشه تفریحشون !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر