FIFA 17

• Thread starter Thread starter HDV 7
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
header.jpg

FOOTBALL HAS CHANGED
طبق روال هر ساله و با نزدیک شدن به فصل تابستان از جدیدترین نسخه سری محبوب فیفا رونمایی شد. رونمایی که البته به نسبت سالهای قبل بسیار متفاوت بود و خبر از وجود تغییر و تحولات بسیار زیاد در نسخه 17 میداد.

• Powered With FROSTBITE: تغییری که میتوان از آن به عنوان بزرگترین تغییر صورت گرفته در بازی در طی سالیان اخیر یاد کرد. موتور ایگنایت که از ابتدای نسل 8 در بازیهای ورزشی EA مورد استفاده قرار میگرفت، از نسخه 17 جای خود رو به موتور قدرتمند فراستبایت خواهد داد. از جمله عناوینی که در این نسل با موتور فراستبایت ساخته شده اند میتوان به عناوین Dragon Age: Inquisition، Starwars: Battlefront، Need For Speed و Battlefield 4 اشاره کرد.
  • The Journey: برای اولین بار در تاریخ سری، فیفا 17 میزبان بخش داستانی کاملا جدید خواهد بود. Alex Hunter نام بازیکن جوانی است که سعی دارد با بازی در یکی از بهترین لیگ های دنیا برای خود اسمی دست و پا کند. در این بخش قابلیت بازی با هریک از 20 تیم حاضر در لیگ جزیره را خواهید داشت و این انتخاب کاملا در دستان شما خواهد بود که آینده الکس در این لیگ و در کدام تیم صورت بگیرد.
  • Own Every Moment: بازی در بخش گیم پلی، انیمیشن و هوش مصنوعی تغییرات شگرفی به خود خواهد دید تا دستور ها، تاکتیک و حرکاتی که در نظر دارید با دقت عمل بیشتری در بازی اجرا شوند. تغییری که میزان کنترل شما در بازی را به حداکثر در تاریخ سری خواهد رساند.

features.png
set piece.jpg
ضربات ایستگاهی
تمامی ضربات ایستگاهی فیفا، از کرنر گرفته تا ضربات پنالتی دچار بازنگری هایی شده و در مکانیزم تک تک آنها تغییراتی صورت گرفته است.
ضربات آزاد مستقیم: نوع ایستادن و ضربه زدن بازیکن ها به توپ بسیار مهم تر از قبل شده و قابلیت شخصی سازی بیشتری را داراست. نتیجه این تغییر نواخته شدن ضرباتی است که پیچش ها و کاتی به توپ میدهد که قبلا نواختن آنها در بازی امکان پذیر نبود. هم اکنون زدن ضرباتی همچون بیرون پا در ضربات آزاد امکان پذیر است.
ضربات کرنر: مکانیزم زدن کرنر ها تغییراتی داشته است. سیستم هدف گیزی جدیدی در این نوع ضربات بکار رفته است که این امکان را به شما میدهد که بر روی بازیکنان خاصی تمرکز کنید. حرکت هم تیمی هایتان در محوطه جریمه نیز به شکلی صورت میگیرد که سرزن ترین بازیکنانتان در بهترین موقعیت ها قرار بگیرند.
ضربات پنالتی: آزادی در ضربات پنالتی به بیشتر میزان خود در سری رسیده است. اکنون میتوانید نوع دورخیز خود، سرعت نزدیک شدن به توپ و زاویه ضربه زدن به آنرا کاملا به صورت شخصی شده انجام دهید.
پرتاب اوت: پرتاب های اوت نیز تغییراتی داشته اند. میتوانید موقعیت و سرعت خود را با قدم زدن در کنار خط طولی زمین تنظیم کنید و یا با وانمود کردن به پرتاب توپ مدافعین رو فریب دهید.

physic.jpg

نبرد های تن به تن
نبرد های تن به تن داخل زمین همانند سالهای گذشته دچار تغییراتی شده و در جنگ های موقعیت و تصاحب توپ کنترل بیشتری به بازیباز داده خواهد شد.
تکنولوژی عقب زدن (عقب رانی): به لطف این سیستم، راه های جدید بسیاری در طراحی حمله هایتان، زمانی که در حال نبرد بر سر توپ با بازیکن تیم حریف هستید، به شما داده خواهد شد. این سیستم این امکان را به شما میدهد تا در درگیری های تن به تن با استفاده از بدن بازیکن صاحب توپ و ایجاد مانع در مقابل بازیکن حریف برای خودتان زمان بیشتری بدست آورده و فرصت بیشتری برای طراحی نقشه های خود داشته باشید. برای مثال زمانی که در مقابل چند بازیکن حریف هسیتد با نگه داشتن توپ، فرصت فرار و اضافه شدن را به بازیکنان دگیر تیم بدهید.
تعاملات فیزیکی جدید: سطح درگیری ها با اضافه شدن امکانات جدید بسیار بیشتر از قبل شده است که سطح جزئیات و واقع گرایانه بودن بازی را بیش از پیش خواهد کرد. برخورد های دروازه بان با بازیکنان روی توپ های هوایی، توپ های 50-50، نبرد روی توپهای هوایی، سپر کردن بدن و ... .
حمل توپ 360 درجه با شیلد: همانطور که از عنوان مشخص است به لطف این قابلیت میتوانید در حالی که بدن بازیکنتان را در مقابل مدافعین سپر کرده اید، در جهت های دلخواه حمل توپ داشته باشید.

int.jpg

سیستم هوش فعال
سیستم جدیدی که قابلیت های جدیدی از آنالیز و بازیخوانی توسط هوش مصنوعی را به ارمغان دارد و به کمک آن، بازیکنان هم تیمی رفتار های جدیدی از خود در موقعیت های مختلف نشان خواهند داد.
سیستم آنالیز موقعیت: اکنون بازیکنان میتوانند با توجه به میزان فاصله و فضایی که در قسمت های مختلف بازی و اطراف بازیکنان مختلف است تصمیمات بهتری بگیرند. مثلا زمانی که پا به توپ هستید هم تیمی ها با توجه به فضای خالی در اختیار شما و اطراف خود در زمین پخش شوند.
انواع جدیدی از حملات و اضافه شدن ها به حملات: تنوع در اجرای نقشه های شما توسط هم تیمی هایتان بسیار بالاتر رفته است. فرار های ارکستره شده، فرار های فریب دهنده، درخواست ساپورت و پشتیبانی از هم تیمی ها در حملات و ... تنها چندین مورد از امکانات جدید شما در حملات خواهند بود.

Attack.jpg

تکنیک های جدید در حملات
آپشن ها و نوع ضربات جدیدی که در حملات دست شما را برای گلزنی باز تر خواهند کرد.
تمام کنندگی های با ضربات فنی: سیستمی که بطور خلاصه به شما این امکان را میدهد ضربات مختلف از حمله والی، بغل پا و ... را فنی تر و با دقت تر بزنید.
پاس های بسیار با دقت تر و ظریف: در موقعیت های سخت با فضاهای کم پاس های با دقت و با ظرافت برای هم تیمی هایتان ارسال کنید.
ضربات دروازه با دقت تر: شروع مجدد های سریع تر و با دقت تر که امکان زدن ضد حملات سریع را در اختیارتان خواهد گذاشت.
ضربات سر رو به زمین: کنترل بیشتر بازیکنان روی توپ های هوایی این امکان را به شما خواهد داد ضربات سر را به سمت زمین زده و کار دوازه بان ها را برای مهار آنها سخت تر کنید.

screen.png
اسکرین شات ها:
تصاویر | FIFA 17 | بازی‌سنتر

ویدئو ها:
فیلم‌ها | FIFA 17 | بازی‌سنتر

news.png
تیمهای ری اسکن شده (تایید شده و قطی):
Juventus
Bayern Munchen
Manchester United

شایعات مربوط به اسکن ها:
Premier League (rescan)
Bundesliga
Additions to the Women's roster
Special mention: Possible body scans
PSG (rescan)
Inter Milan
LA Galaxy

- EA Sports قرداد پارتنرشیپ ـش رو با Premier League تمدید کرده برای 3 فصل دیگه و یجورایی به بزرگترین و اصلی ترین اسپانسر لیگ برتر تبدیل شده. سوای یه سری موارد مربوط به پخش تلویزیونی و اسپانسرینگ بازیکن ماه و اینا در مورد خود بازی هم مزیت این قرارداد میتونه ارتباط هرچه بیشتر و بهتر EA با تیم های جزیره باشه.

- دموی بازی طبق اطلاعاتی که اومده 13 سپتامبر عرضه میشه.

آخرین ویرایش:
گیم پلی و انیمیشن بازی خیلی پیشرفت داشته و خوب شده . نورپردازی تو روز خوب هست ولی تو شب جالب نیست که امیدوارم تو بازی اصلی یه فکری به حالش بکنن .
دوستان تو دمو وقتی بازی میکنم و توپ دست منه یه راهنما میاد بالای سر بازیکن که مثلث بزنی پاس میده یا دایره شوت هست که چطور میشه اینو غیرفعالش کرد ؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
R3 رو بزن میره.
دوستان بازی آسون نشده به نظرتون؟من توی فیفا 16 روی لجندری با یه تیم 5 ستاره به زوز یه تیم 4 ستاره رو میبردم الان با تیم لیون بایرن و 2 تا میزنم :/

R3 رو بزن میره.
دوستان بازی آسون نشده به نظرتون؟من توی فیفا 16 روی لجندری با یه تیم 5 ستاره به زوز یه تیم 4 ستاره رو میبردم الان با تیم لیون بایرن و 2 تا میزنم :/
منم همین نظرو دارم :\ به نظرم تو 16 سخت تر بود

• Like
Reactions: a.messi10
البته فکر کنم دمو آسونتر از بازی اصلی باشه چون تو تاپیک pes هم بچه ها همین نظر رو داشتند
یکی این
یکی هم اینکه زمان بازی خیلی کمه و تو این زمان نمیشه زیاد آدم بازی خودش و cpu رو محک بزنه

راستی کاش سختیه ورلد کلاس رو یه چیزی بین لجندری و پروفشنال بزارن! آخه تو فیفاهای قبلی تفاوتی بین لجندری و ورد کلاس احساس نمیشد!!!

• Like
Reactions: yonestm
تو این چن دستی بازیو تجربه کردم
گرافیک بهبود پیدا کرده ولی در نه حد انتظارم و چیزی که از فراست بایت انتظار داشتم
انمیشین واقعا روون تر شده به قول معروف انگار بازی روغن کاری شده و به هیچ وجه اون حالت خشک سابق رو نداره
در مورد نورپردازی شب دوستان کمی اغراق کردن به نظرم و به شخصه با این مدل نور پردازی بیشتر حال میکنم
به نظرم گیم پلی تو این چند دستی که تجربه کردم به سمت ساده تر شدن پیش رفته ،پاس ها راحت به مقصد میرسه ، دریبل راحت تر شده و سرعت بازی بیشتر شده
اما نکته تو ذوق میزنه راحت تر شدن بازی در مواجه با cpu ، هیچ وقت به یاد نمیارم که همون اول عرضه یه نسخه فیفا بتونم با درجه سختی لجندری به راحتی بازیو ببرم . اما این نسخه به راحتی این کار امکان پذیر اونم در حالی گل زدن تو نسخه جدید pes در درجه سختی سوپر استار یه چلنج اساسیه (حالا فارغ از اینکه پس مشکل بالانس نبودن قدرت دفاع حمله داره ) این میتونه واسه یه افلاین بازی مدتی زیادی صرف کریر مود میکنه یه معضل بزرگ باشه
این نسخه بد نیست حتی نزدیک بد هم نیست ولی واقعیتش اینه با چیزی که انتظار داشتم داشتم فاصله داره
نمیدونم چرا ولی تجربه دمو pes شیرین تر بود(شاید چون انتظاری ازش نداشتم )
فیفا 17 قطعا انتخاب اول منه ولی نه دلیل یه گیم پلی فوق العاده ، بیشتر به علت مسائل جانبی(مثل لایسنس تیم ها و استادیوم ها و...) و بخش انلاین فوق العاده که داره

• Like
Reactions: اروند 2520
یعنی اولین چیزی که بعد از دمو من همش دارم تحسین میکنم موتور فراستبایته. و این تیم سر عقل اومدن و موتور رو به این تغییر دادن تا شاهد روونتر شدن انیمیشن ها و گرافیک بهتر باشیم. دیگه شاهد حرکات عجیب غریب و تکه تکه شدن انیمیشن ها و دلقک بودن بازیکن ها نیستیم. درسته یه ذرررررررره ته موندش بعضی جاها حس میشه اما اونم درست میشه رفته رفته. اما برای اولین سال استفاده از این موتور من یه نفر واقعا راضی ام. گیم پلی هم خیلی روون شده فقط یکم سرعت بازی باید بیاد پایین. الان وقتی سرعت رو میذارید روی Low میشه سرعت ایده آل بازی.

بعضی ها هم از شب بازی گلایه دارن در حالی که من حال میکنم :D شب یعنی همین بخدا. قبلی ها اینقدر روشن بود که یادتون میرفت شبه یا روزه :D الان وقتی مثلا زمین هم مه میشه بیشتر حس شب بودن به من دست میده :D بازم بسته به استادیوم فرق کنه فکر کنم. کلا نور پردازی بازی بی نقصه به نظرم. منتهی همه عادت کردن به نور های قبلی فکر میکنن این تاریکه در حالی که نیست و طبیعی تره :D
ذهنیتی که تو از شب داری فکر کنم برای لیگ ایرانه. :دی
اینو ببین کجاش تاریکه؟ :دی از روز هم روشن تر میشن استادیوم های استاندارد اروپا. :دی
http://traveldigg.com/wp-content/uploads/2016/08/Santiago-Bernabeu-At-Night.jpg

این پست چون مربوط به هر دو بازی هست تو تاپیک هر دو بازی میذارم
اول از همه میگم اینا نظرات شخصی منه، نظر بقیه دوستان هم کاملا محترمه
...
به نظر من فیفا 17 هیچ مشکل غیر قابل تحملی نداره ...
مشکلاتی داره ها ... اما همه شون قابل تحملن (حداقل جلو سی پی یو که من بازی کردم اینجوری بود)
فیزیک توپ خوب نیست، ولی میشه باهاش کنار اومد
هیکل بعضی بازیکنا خیلی خوبه ولی بعضی همچنبن خیلی ضعیف
کلا فیفا بازیکنای نرمال و ساده توش خوب درمیاد استیل شون معمولا ولی بازیکنایی که استیل خاصی دارن خوب و شبیه درنمیان
انیمیشن ها هم تو بعضیاش فیفا بهتره تو بعضیاش پیس ...
من لذت بردم از فیفا 17 ولی خب تقریبا میشه گفت همون فیفای 5 سال گذشته س با گرافیک بهتر
اما تنها چیزی که باعث میشه فیفا رو نخرم گیم پلی پیس هست !
بعد از 4-5 ساعت فیفا، بلافاصله حدود 2-3 ساعت پیس بازی کردم که مقایسه کنم
از نظر گرافیک بسیار نزدیک به هم هستن
پیوستگی انیمیشن های فیفا بهتره ولی خود انیمیشن تکی تو پیس بهتره
مخصوصا انیمیشن چرخیدن ها تو پیس اولش یه کم تو ذوق میزنه چون مثل فیفا نرم اجرا نمیشه اما بقیه انیمیشن ها تقریبا بهتر از فیفا ست.
چند تا نکته در مورد گیم پلی دو بازی وجود داره
دیشب تو فیفا برد بیشتر از باخت داشتم ولی تو پیس حدود 5 باخت و فقط یک برد آوردم !!! اما علیرغم این از پیس بیشتر لذت بردم !
چون حس میکنم هر اشتباهی هم بکنم خودم کردم ! کمتر اشتباهی پیش میاد که آدم حس کنه مقصر خودش نیست ... خیلی کم پیش میاد که حس کنی مقصر هوش مصنوعی یا باگ یا همچنین چیزی هست ...
به شدت احساس کنترلی که آدم رو بازی داره لذت بخشه ! ریسپانس تایم سریع و نوع گیم پلی باعث میشه همه چی دست خودته ! چه ضغیف چه قوی همه چی ناشی از بازی خودته ولی تو فیفا این حس خیلی کمتره، چون خیلی جاها احساس کنترل کمتری داری رو بازی ( قبلا هم گفتم این حرف مربوط به سختی یا آسونی نیست، چون واقعا پیس برام سخت تر از فیفا بود و اکثر بازیا رو باختم!)
نکته دیگه ای وجود داره اینه که تو فیفا یه مقدار حس میکنی همه چیز تکراریه ! اتفاقاتی که تو بازی میفته کم و بیش همون چیزایی هست که از فیفا 12 تا حالا دیدم و وجود داشته ... یه سری حرکات خاص معمولا موثرتره ...یه مدل بازی خاص معمولا تاثیرش بیشتره ... و حداقل برای شخص من اینجوری بود که بخوام به نتیجه برسم بااااید فلان مدل بازی کنم ! با هر تیمی و در مقابل هر حریفی ... اتفاقات بازی هم حس میکنی تو همون چهارچوبی هست که از فیفا 12 تا حالا بوده ...
ولی تو پیس 17 به چشم میبینی که هر اتفاقی تو بازی ممکنه بیفته !! تنوع بسیار بسیار بیشتر به چشم من میاد ... توپ هر جایی و به هر شکلی ممکنه بره، هر جور موقعیتی که فکرشو بکنی در هرجای زمین ممکنه پیش بیاد که تنوع بسیار زیاد و دلپذیری به بازی میده
خودت هم مجبوری شیوه ها رو راه های مختلف رو برای بازی کردن انجام بدی، چون شیوه ای که تو دو تا صحنه جواب داده و موقعیت ایجاد کردی ممکنه حالا تو دو سه تا بازی کامل حتی یک بار هم نتونی باهاش موقعیت بسازی !!
مجبوری روش های مختلف رو امتحان کنی،مجبوری از رو عادت بازی نکنی ... چون بازی از روی عادت معمولا نتیجه نامطلوب میده !
اینا در مورد گیم پلی بود
در مورد ویژگی های بصری هم در کل تو این تستی که دیشب کردم و بلافاصه بعد فیفا پیس بازی کردم 3 مرحله حس متفاوت داشتم:
1: لحظه اول حس کردم گرافیک پیس قبل اینکه بازیکنا شروع به حرکت کنن هنوز از فیفا بهتره
2: وقتی بازیکنا شروع به حرکت کردن حس کردم انیمیشن های پا به توپ چرخیدن و جهت عوض کردن در فیفا خیلی بهتره که باعث میشه به بازی در حرکت جلوه بهتری بده
3: وقتی از بازی یه کم بیشتر گذشت و انیمیشن های بیشتر و متنوع تری رو معیار مقایسه قرار دادم حس کردم هر کدوم شون تو یه چیزایی بهترن
هم تو انیمیشن ها ... هم تو گرافیک ... هم تو کات سین ها ...
هیچکدوم از نظر بصری برتری مطلق به طرف مقابل ندارن
از نظر تجربه بصری بازی تو یه چیزایی پیس بهتره و تو یه چیزایی فیفا ...
از نظر گیم پلی با اینکه از گیم پلی فیفا هم خوشم اومد و لذت بردم اما به نظرم گیم پلی پیس به یه سطح جدیدی رسیده که واقعا متنوع تر و لذتبخش تره

عزیزم بنده در پستی که شما نقل قول کردی ایرادی از فیفا گرفتم؟ طرف اومده هرچی از دهنش در اومده گفته منم پاسخشو دادم!

داداش من پستات رو دیدم همش داری میگی بازی خوب نیست شما یه بار گفتی شما دارید هی تکرار میکنید

من خودم هنوز دمو رو بازی نکردم بخاطر همین نظری ندارم که بگم

ذهنیتی که تو از شب داری فکر کنم برای لیگ ایرانه. :D
اینو ببین کجاش تاریکه؟ :D از روز هم روشن تر میشن استادیوم های استاندارد اروپا. :D
http://traveldigg.com/wp-content/uploads/2016/08/Santiago-Bernabeu-At-Night.jpg
گفتم استادیوم به استادیوم فرق کنه احتمالا. اما در کل شبش طبیعیه :دی من مشکلی ندارم خیلی هم دوست میدارم :دی

این دوربین جدید واسه من که عاشق brodacst هستم عالیه عالیه.نورپردازی چه شب چه روز محشره جدی میگم واسه من شبش که جذابتر.ولی شای خندتون بگیره واسه من یکی از مهم ترین چیزهایی که به چشم اومده کیفیت کیت و تکون خوردنشون انصافا عالی درآوردن

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

خب دمو رو هم امروز من بازی کردم بعد 4 دست بازی کردن باید بگم که بازی از هر نظر پیشرفت داشته واقعا البته خیلی کمه و باید بیش از 10 دست بازی کرد
برای من که بازی رو به جلو و مستقیم با پاس های تک ضرب بازی میکنم و زیاد از اسکیل استفاده نمیکنم سرعت بازی خیلی ایده آله هرچند که مطمئنم تو انلاین سرعت بازی قطعا پایین تر میاد که بازم مشکلی نیست واقعا بازی خیلی فان تز ار قبل شده
اسکیل زدن هم سخت تر شده دیگه به قول اون دوستمون قرار نیست یکی تو سیزن یا التیمیت باهات بازی میکنه به روش سیرک خلیل عقاب شونصد تا اسکیل پشت سر هم بزنه و کاملا اعصابت رو بهم بریزه! تو فوتبالیستا هم که خار تخیل بود همچین چیزی ممکن نیست چه برسه فوتبال واقعی!
تو سر توپ هم باید هوشمندانه تر بزنی یه مقدار شل بگیری توپ رو لو دادی
استایل دویدن بازیکنا هم خیلی خوب شده واقعا میشه دیگه بهش گفت شبیه سازی عالی صورت گرفته
سر توپ گیری دفاعا هم کاملا هوشمند شده و بدن گذاشتن جلو حریف خیلی خوبه
دو تا ضعف هم میتونم بگم یکیش شوت هاست که خیلی دیگه تو چارچوبه امیدوارم تو نسخه فاینال حل بشه یکی استایل مربی هاست مورینیو رو میبینی انگار 3 ساله رفته بدن سازی سرشونه و بازوهاش پف کرده :D
مورد دیگه ایی من ندیدم امیدوارم نسخه اصلی طوری باشه که همه ازش لذت ببریم:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or