FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان یه سوال داشتم قسمت FUT CHAMPIONS هنوزم رو اعصابه دیلی و این مساعلو داره ؟
من بازیو فروختم اما نمیشه اینطور ضبر کرد میخوام دوباره باز بگیرم..کسی این روزا بازی کرده چه التیمیت چه FUT CHAMPION رو لطفا بگه چطوریاس اگه همونطور مثل قبله که نگیرم..

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
دوستان یه سوال داشتم قسمت FUT CHAMPIONS هنوزم رو اعصابه دیلی و این مساعلو داره ؟
من بازیو فروختم اما نمیشه اینطور ضبر کرد میخوام دوباره باز بگیرم..کسی این روزا بازی کرده چه التیمیت چه FUT CHAMPION رو لطفا بگه چطوریاس اگه همونطور مثل قبله که نگیرم..
قرار نیست چیزی تغییر کنه. سیستم سیزن هاست و چمپیونز سرور هست.
سیزن اگه مشکلی در اتصال باشه هر دو بازیکن اونو تجربه میکنن. چمپیونز اما، فقط فردی که اتصال مناسبی نداره، و یا از سرور دوره.

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
آخه نظری هم میشه داد !!!! ~X(:))
خیلی خوش شانسی
مبارکت باشه
ما که هیچی گیرمون نیومد و نخواهد آمد

بدون شک Thauvin
استفاده کنی میفهمی چقدر عالیه
خوبیش به اینه که مثلا دله الی و خیلی دیگه از بازیکنا همه اومدن رو 400 500 کوین اما این کانته رو 1 میلیون به بالا هست
اینم بگم ریسک بالایی کردم یه پک خریدم 125 کوین بود که اینو داد

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
خیلی خوش شانسی
مبارکت باشه

بدون شک Thauvin
بين اينفورم 87 و 88 اوون خيلي تفارت زياده؟ اخه قيمتش از 40 تا ميره روو 90 تا.

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
خیلی خوش شانسی
مبارکت باشه

بدون شک Thauvin
داداش بين اينفورم 87 و 88 thquvin خيلي اختلافه؟ اخه توو قيمتش كه خيلي اختلاف هست.

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
داداش بين اينفورم 87 و 88 thquvin خيلي اختلافه؟ اخه توو قيمتش كه خيلي اختلاف هست.
نه
اختلاف خیلی نیست وقتی میگی قیمتش 2 برابره نمیرزه همون 87 رو بگیر
من حتیThauvin 86 دارم عالیه حالا اینا بهترم هستن
داداش Lemar 86 هم خیلی خوبه اگه به تیمت میخوره خیلی انتخاب خوبیه

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
قرار نیست چیزی تغییر کنه. سیستم سیزن هاست و چمپیونز سرور هست.
سیزن اگه مشکلی در اتصال باشه هر دو بازیکن اونو تجربه میکنن. چمپیونز اما، فقط فردی که اتصال مناسبی نداره، و یا از سرور دوره.
اما تو سیزن هیچ موقع اونجور دیلی ناجور نمیگیره ..شاید لگ باشه بعضی اوقات اما نه اینکه کاملا 1/2 ثانیه تاخیر داشته باشی..مثلا تو فوت چمپیون یه بازی تا دقیقه 70 راحت بازی میکنی یهو دیلی میگیره ..من فکر میکردم شاید با اپدیت درستش کنن.. که شما میگی انگار این کارم نکردن..

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان اکانتی eaای که با پلی4 آلتیمیت بازی کرده و کوین جمع کرده اگه اون اکانتو روی ایکس باکس 360 لوگین کنه میتونه از کوین هاش و بازیکناش استفاده کنه؟یا هر التیمیتی فقط رو همون کنسول جواب میده؟
دوستان کسی نمیدونه ؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
موقع وارد شدن به fut با ارور an error occurred downloading fut squad update please try again مواجه میشم سیزن هم همجین اروری میده squad های قبلی هم پاک کردم مشکل حل نشد کسی مشکل مشابه نداره رو pc ؟

اینجا بچه های کنسول باز هستن...به بخش PC مراجعه کن...

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
شرايطش chie؟
common + Rare players min 17 in your starting and subs
اگه اشتباه نکنم حداکثر یک بازیکن اینفورم ( کلا هر رنگی غیر از معمولیها :D ) میتونی استفاده کنی ...
البته دیلی بعدیش که میشه حدودا دو روز دیگه شرایطش آزاده .

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
اما تو سیزن هیچ موقع اونجور دیلی ناجور نمیگیره ..شاید لگ باشه بعضی اوقات اما نه اینکه کاملا 1/2 ثانیه تاخیر داشته باشی..مثلا تو فوت چمپیون یه بازی تا دقیقه 70 راحت بازی میکنی یهو دیلی میگیره ..من فکر میکردم شاید با اپدیت درستش کنن.. که شما میگی انگار این کارم نکردن..
دقیقا من هم همینطورم توی سیزن التیمت و معمولی زیاد مشکلی ندارم و لی فوت چمپ خیلی عجیب دیلی میگیره بعضی وقتها با تیمای ضعیفتر از خودم بازی میکنم لصلا حتی نمیتونم پاس بدم ولی یه چیزی فهمیدم اگه لوکیشن رو روشن بزارم بعضی وقتها حریفی برام پیدا میکنه که از من بیشتر مشکل داره امروز با یک روس تو فوت چمپ حریف برام پیدا شد دو برابر من تیمش بود اما من که حتی یک بازیکن اسپیشل ندارم ازش بردم جالبه بدونید اصلا نمیزاشتم طرف پاسکاری کنه ولی بازم وقتی لوکیشن روشنه ممکنه تاکید میکنم که فقط بعضی وقتها حریف های اینچنینی پیدا کنه و بازم همیشه جواب نمیده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر