FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg
 
آخرین ویرایش:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,152
نام
Behrooz
استوریج که خیلی خوبه. برای هافبک دفاعی دوم به غیر از کانته باید دقت کنی کیو میزاری چون خیلی مهمه. مثلا خوب پوگبا عالیه ولی شرمنده 1 میلیون قیمتشه!
من که تا حالا بیشترین کوینی که داستم 60k بوده...1 میلیونم آرزوست....

برا سه تا هافبکای وسط زمین اینا رو دارم : ماتیچ - توره - ماتوئیدی- کانته - اریکسِن - اُسکار - مارکوس آلونسو - ویکتور موزس هم هستن ولی این دوتا آخری LWB و RWB هستن...

برا هافبک پشت مهاجم اریکسون رو گزاشتم خوب بود ولی برا جایگزینش یکی دیگه رو لازم دارم... خودم نظرم روی وین رونی هست...نظر شما اساتید چیه ؟؟
 

gm2870

کاربر سایت
Jan 30, 2017
65
من که تا حالا بیشترین کوینی که داستم 60k بوده...1 میلیونم آرزوست....

برا سه تا هافبکای وسط زمین اینا رو دارم : ماتیچ - توره - ماتوئیدی- کانته - اریکسِن - اُسکار - مارکوس آلونسو - ویکتور موزس هم هستن ولی این دوتا آخری LWB و RWB هستن...

برا هافبک پشت مهاجم اریکسون رو گزاشتم خوب بود ولی برا جایگزینش یکی دیگه رو لازم دارم... خودم نظرم روی وین رونی هست...نظر شما اساتید چیه ؟؟
توره من سیتی؟ اون که خیلی خوبه با کانته بذار برای هافبک دفاعی- جایگیزن اریکسن هم قطعا رونی بهترین گزینست- ماتوئیدی هم چون لیگش فرق میکنه بزار برای سوپر ساب هافبک دفاعی، ماتیچ هم خوبه . کلا با این بازیکنا ترکیبت خوب میشه.
 

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,131
نام
مصطفی682سابق
اگه بریم div 1 بدون اینکه بازی انجام بدیم کوالیفای میشیم به ویکند؟
بايد توي ٢ تايتل بدست بياري يعني قهرمان بشي يا توي يك قهرمان بشي يا توي يك يه سيزن بموني
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر