FIFA 16

Untitled5a59c.png

طبق رسم هرساله امسال هم شاهد فیفا هستیم.
اضافه شدن تیم ملی زنان به بازی تایید شده.
بازی شامل 12 تیم بانوان هست که باید روبروی هم دیگه بازی کنن.مثلا نمیشه رئال بشیم و با زنان بازی کنیم
:d.کلا توی این مدها قابل بازی ـن:match day , offline tournament , and online friendly matches.
12 تیم هم عبارتند از:

Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.
که بصورت کامل همه ی بازیکنان اسکن شدن.

====
DEFENSIVE AGILITY
arrowd.gif

چالاکی و فرز بودن بودن مداقعان :

امسال در فیفا 16 مجموعی از25تغییر بنیادین در ویژگی ها مدافعین لحاظ شده به طوری که با ایجاد مدافعان فرز در تقابل با بازیکنان و مهاجمین سرعتی لحاظ شده به عنوان نمونه وقتی بازیکنان و مهاجمین سرعتی با سرعت در زمین مانور میدن و تغییر مسیر ناگهانی میدن از این به بعد مدافعان هم میتونن به همان مقدار در تغییر ناگهانی مسیر فرز و چالاک باشن ! مدافعین زین پس میتونن به طرز ناگهانی تغییر مسیر بدن و سرعت و شتاب خوبی در کندن از زمین دارن !!

DEFEND AS A UNIT
arrowd.gif

دفاع به عنوان واحد ، دفاع کمکی ، یار پوششی : دفاع پوششی از همدیگه و دفاع کمکی و یا به تعبیری همان یار پوششی یکی از بهترین راه ها و ترفند ها در پوشش و مهار بازیکن مقابل هستش ! در فیفا 16 هوش مصنوعی جدید برای این منظور در نظر گرفته شده به صورتی که از این بعد به بعد دفاع آگاه از فضای باز و جایی هست که احساس خطر کنه به طور مثال وقتی یک دفاع داره به صورت تقابل یک به یک با حریف در حال جنگیدن هستش دفاع دیگری برای پوشش فضا و کمک میاد و به دفاع دیگه کمک میکنه ! یعنی یک دفاع روی پا میره و دفاع دیگه پوشش و بستن فضا رو بر عهده میگیره یعنی به عبارتی دفاع گروهی و کمک به یکدیگه !

INTERCEPTION INTELLIGENCE
arrowd.gif

هوش درکی تیمی بهتر و جامع تر : در نسخه جدید هم تیمی های شما به صورت بهتر و چشمگیر تری میتونن درک کنن که فضای خالی زمین کجاست و همین طور کجا بمونن که پاس بهتری دریافت کنن و پیش بینی پاس رو بهتر درک کنن البته این موضوع هم در هنگام دفاع کردن وجود داره و هم در حمله کردن و این موضوع باعث به وجود آمدن بالانس بیشتری در بازی میشه ، مثلا هنگامی که بازیکن خط حمله سعی میکنه به فضای خالی و باز زمین سوق داده بشه با سرعت پیش بره در این هنگاه دفاع ها هم برای بستن و پوشش دادن این مناطق دست به کار میشن و سعی و تلاش میکنن ، بازیکنان میانی به سرعت در بررسی فضای باز در زمین دست به کار میشن و بازیکن هم تیمیشون رو برای یورش به سوی دروازه حریف آماده میکنن و بازی رو به سرعت راه میندازن ، البته میشه در قسمت تنظیمات بازی هم برای بازیکنان تعاریف شخصی سازی نوع حرکتی در زمین برنامه ریزی کرد و باعث بهتر شدن بازی تیمی در بازی بشه .........

DYNAMIC CROSSING
arrowd.gif

و باز هم در ضمن که میخوان امسال یک بالانس عالی بین فاز دفاعی و حمله ایجاد کنن !! و همین طور سیستم پاس دهی پاس های هوایی به صورت کامل دچار تغییر شده و سیستم داینامیک پاس هوایی روش گذاشته شده که پاس های هوایی بسیار متنوع هستن و نوع چرخش توپ و حرکتی توپ در این پاس های هوایی هم دست خوش تغییرات زیادی شده و همین طور بازیکن های خط حمله امسال به صورت چشمگیری خودشون رو برای توپ های هوایی به تکاپو میندازن و وقتی توپ هوایی ارسال شد چه دفاع ها و چه بازیکن های حمله برای توپ های هوایی تلاش زیادی برای زدن ضربه به توپ میکنن !

PASSING WITH PURPOSE
arrowd.gif

یک تغیر دیگه ای هم که دربازی ایجاد شده سیستم پاس دهی بازی هستش که وقتی میخواین پاس بدین وقتی در جهت اون بازیکنی باشین که میخواین پاس رو بهش بدین شدت و سرعت توپ بهتر میشه و در کل سیستم پاس دهی بازی سخت تر شده ، همین طور گفته شده مکانیک جدید سیستم پاس دهی بازی طوری شده که در فضای های باز و بسته نوع و شدت پاس تغییر میکنه و ارور و خطای پاس ها در فضا های مختلف با توجه به شرایط تعداد بازیکن و باز بودن و بسته بودن فضا فرق های زیاد داره !!

NEW TACKLING FUNDAMENTALS
arrowd.gif

و مورد دیگه بازی اسلاید تکل ها هستش که در بازی بسیار انیمیشن هاش بیشتر شدن و توپ گیری در این بخش خیلی بیشتر میشه و همین طور توپ گیری ساده که انیمیشن های بیشتری بهش اضافه شده و دفاع ها امسال در بازی هوش خیلی بالایی دارن و آزادی عمل بسیاری در توپ گیری در بازی دارن و همین طور بازیکن های سرعتی رو با توجه به هوش و توان بدنی که دارن از کار میندازنشون .

پ.ن:با تشکر از امین عزیز

====

Argentine Primera División

• La Bombonera - Boca Juniors
  • El Monumental - River Plate [NEW]
Barclays Premier League

• Anfield - Liverpool FC
  • Boleyn Ground - West Ham United
  • Britannia Stadium - Stoke City
  • Carrow Road - Norwich City [NEW]
  • Emirates Stadium - Arsenal
  • Etihad Stadium - Manchester City
  • Goodison Park - Everton
  • King Power Stadium - Leicester City
  • Liberty Stadium - Swansea City
  • Old Trafford - Manchester United
  • Selhurst Park - Crystal Palace
  • St. James' Park - Newcastle United
  • St. Mary's Stadium - Southampton
  • Stadium of Light - Sunderland
  • Stamford Bridge - Chelsea FC
  • The Hawthorns - West Bromwich Albion
  • Vicarage Road - Watford [NEW]
  • Vitality Stadium - Bournemouth [NEW]
  • Villa Park - Aston Villa
  • White Hart Lane - Tottenham Hotspur
English Championship

• Loftus Road - Queens Park Rangers
  • The KC Stadium - Hull City
  • Turf Moor - Burnley
English League Two

• Fratton Park - Portsmouth [NEW]
Bundesliga

• Allianz Arena - Bayern München, TSV 1860 München
  • BORUSSIA-PARK - Borussia Mönchengladbach [NEW]
  • Volksparkstadion - Hamburger SV
  • Olympiastadion - Hertha BSC
  • Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
  • Veltins-Arena - FC Schalke 04
Eredivisie

• Amsterdam ArenA – Ajax
International Stadium

• Wembley Stadium – England
La Liga

• Camp Nou - FC Barcelona
  • Estadio Vicente Calderon - Atlético de Madrid
  • Mestalla - Valencia
  • Santiago Bernabéu - Real Madrid
Liga MX

• Estadio Azteca - Club América
Ligue 1

• Parc des Princes - Paris Saint-Germain
  • Stade Gerland - Olympique Lyonnais
  • Stade Vélodrome - Olympique de Marseille [NEW]
Major League Soccer

• BC Place Stadium - Vancouver Whitecaps
  • CenturyLink Field - Seattle Sounders FC [NEW]
Serie A

• Juventus Stadium - Juventus
  • San Siro/Stadio Giuseppe Meazza - AC Milan, Inter
  • Stadio Olimpico - Lazio, Roma
Saudi Abdul Latif Jameel League

• King Abdullah Sports City - Al-Ittihad & Al-Ahli [NEW]
  • King Fahd International Stadium - Al Hilal, Al Nassr, Al Shabab
Rest of the World

• Donbass Arena - Shakhtar Donetsk
Generic Stadiums
Available in Kick-Off, FIFA Ultimate Team, Career Mode and during skill games.

• Al Jayeed Stadium
  • Aloha Park
  • Arena del Centenario
  • Arena d'Oro
  • Court Lane
  • Crown Lane
  • Eastpoint Arena
  • El Grandioso
  • El Libertador
  • Estadio de las Artes
  • Estadio El Medio
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Euro Park
  • Forest Park Stadium
  • Ivy Lane
  • Molton Road
  • O Dromo
  • Sanderson Park
  • Stade Municipal
  • Stadio Classico
  • Stadion 23. Maj
  • Stadion Europa
  • Stadion Hanguk
  • Stadion Neder
  • Stadion Olympik
  • Town Park
  • Union Park Stadium
  • Waldstadion
====
50 - دیماریا
49-چک
48-کاوانی
47-کمپانی
46-الابا
45-گودین
44-تری
43-نالدو
42-توره
41-کازورلا
40-پیکه
39-هوملز
38-اشنایگر
37-رویس
36-رونی
35-ویدال
34-مولر
33-بنزما
32-کورتوا
31-پوگبا
30-کاستا
29-بوسکتس
28-دی بروین
27-توز
26-دخیا
25-سانچز
24-ریبری
23-گرت بیل
22-لواندوفسکی
21-کیلینی
20-لام
19-مودریچ
18-اوزیل
17-راموس
16-فابرگاس
15-بواتنگ
14-کروس
13- جیمز رودریگز
12-اگوئرو
11-اینیستا
10-داوید سیلوا
9-تیاگو سیلوا
8-نیمار
7-زلاتان
6-هازارد
5-روبن
4-نویر
3-سوارز
2-رونالدو
1-مسی
====
تیم های قابل بازی:

• Chelsea FC

• Manchester City

• FC Barcelona

• Real Madrid

• Borussia Dortmund

• Borussia Mönchengladbach

• PSG

• Inter Milan

• River Plate

• Seattle Sounders FC

• United States(تیم ملی زنان)

• Germany(تیم ملی زنان)
استادیوم ها:

• Borussia-Park

• Santiago Bernabeu

• CenturyLink Field
تنظیمات:

• Half Length: 4 minutes

• Difficulty Level:Professional/World Class

• Season: Autumn / Fall

• Weather: Rain/Clear

• Time of Day: Day/Night
همچنین دمویی از fut draft قابل بازی ـه
تاریخ عرضه:8 و 9 سپتامبر
====
Untitled2.png

تاریخ عرضه ی بازی: 22 سپتامبر
قابل دسترس برای: Xbox One-Play Station 4-Xbox 360-Play Station 3-PC
پ.ن:با اومدن اطلاعات جدید این پست تکمیل میشه.
پ.ن2:این تاپیک فیفا ـه نه فوتبال.چون در آینده درمورد اورال ها بحث زیاد پیش میاد از دوستان خواهش میکنم رعایت کنند.

image.img.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
من با بارس انلاين سر كار يه نت هيولا دارم كه يه گيگ رو تو ١٠ دقيقه دانلود ميكنه ممكنه تو وان راحت سيزن برم؟؟؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
من با بارس انلاين سر كار يه نت هيولا دارم كه يه گيگ رو تو ١٠ دقيقه دانلود ميكنه ممكنه تو وان راحت سيزن برم؟؟؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

سرعت دانلودت ربطی به پینگت نداره

- - -ویرایش - - -

صد در صد شک ندارم همچین سیستمی توی فیفا هست ، که ارور در پاس ها و شوت ها زیاد میشه و بازی دست کاری میشه و بالانس بازی بهم میخوره ، این موضوع به امسال ختم نمیشه ، من سال پیش توی کوآپ و سیزن به شدت درگیر بودم با این مساله
این موضوع توی دیو های بالاتر ، مشهود تر میشه
نکته ای که ذهن منو هم درگیر کرده همین سوالی بود که دوستمون مطرح کرد ، خودم خیلی وقت بود میخواستم نظر بقیه رو هم بدونم !
اون دسته از کسایی که باخت کم دارن چطور درگیر این سیستم فیفا نمیشن واقعا ؟!
اینکه بعضی اوقات توپا سخت تر تو گل بره برای EAD شدن درسته ولی اینکه پاست خطا بره و نتونی بازیو دستت بگیری به فیفا چه ربطی داره ... دیگه هر چی میشه به فیفا ربطش ندید
این یه مسئله روانیه شما گل بخوری اگه تمرکز لازم رو نداشته باشی نمیتونی درست فکر کنی در نتیجه توپای بیشتری هدر میدی.. دنبال سریع ترین راه واسه گل زدنی و ... درنتیجه حس میکنی توپات به مقصد نمیرسه... این به فیفا ربط نداره ... استرس و بی حوضلگی یا هر چی که هست نمیذاره درست بازی کنی ... من موندم دیگه بعضیا پاس درست نمیدن میگن فیفا اینجوریه اونجوریه
من سیزن بازی کردم دیو 1 هستم 50 تا برد دارم 2 تا باخت هیچ مشکلیم ندارم یه بار Dnf شدم از این دوبارم...به بازیمم کاری ندارم هستن کسایی که از من بهترن حرفم اینه گیر الکی به بازی ندین .. کار کنین رو حفظ توپ .. حریفت پرس میکنه توپو تحویلش ندی.. تکنیک بزنی .. مطمئن باش میتونی برگردونی
4-0 تو یه بازی سیزن دیو3 عقب افتادم از نیمه دوم شروع کردم با فکر بازی کردن اون بازی 4-4 شد میتونستم دقیقه اخر حتی ببرمش ..

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex

- - -ویرایش - - -

اینکه بعضی اوقات توپا سخت تر تو گل بره برای EAD شدن درسته ولی اینکه پاست خطا بره و نتونی بازیو دستت بگیری به فیفا چه ربطی داره ... دیگه هر چی میشه به فیفا ربطش ندید
این یه مسئله روانیه شما گل بخوری اگه تمرکز لازم رو نداشته باشی نمیتونی درست فکر کنی در نتیجه توپای بیشتری هدر میدی.. دنبال سریع ترین راه واسه گل زدنی و ... درنتیجه حس میکنی توپات به مقصد نمیرسه... این به فیفا ربط نداره ... استرس و بی حوضلگی یا هر چی که هست نمیذاره درست بازی کنی ... من موندم دیگه بعضیا پاس درست نمیدن میگن فیفا اینجوریه اونجوریه
من سیزن بازی کردم دیو 1 هستم 50 تا برد دارم 2 تا باخت هیچ مشکلیم ندارم یه بار Dnf شدم از این دوبارم...به بازیمم کاری ندارم هستن کسایی که از من بهترن حرفم اینه گیر الکی به بازی ندین .. کار کنین رو حفظ توپ .. حریفت پرس میکنه توپو تحویلش ندی.. تکنیک بزنی .. مطمئن باش میتونی برگردونی
4-0 تو یه بازی سیزن دیو3 عقب افتادم از نیمه دوم شروع کردم با فکر بازی کردن اون بازی 4-4 شد میتونستم دقیقه اخر حتی ببرمش ..

آره وقتی آدم گل میخوره اعصابش به هم میریزه 90 درصد بازی دست خود آدمه حتی وقتی سه تا بخوره میتونه به بازی برگرده اگه با حوصله بازی کنه اون 10 درصد هم کلا دیگه فیفا گذاشته تیمی که گل بخوره روحیشو میبازه بازیکنات خوب کار نمیکنن بعضی صحنه ها نسبت به حالت عادی

اما و اما این handicape اگه درست نوشته باشمش بعضی وقتا واقعا اعصابمو به هم میریزه جوری که واقعا صورتم سرخ میشه از شدت عصبانیت وقتی بفهمم یه ادم noob داره بر حسب اتفاق و دستکاری بازی در روند بازی و ممانعت از زدن گل های بسیار ساده و گاهی برخورد توپ به دو تیر عمودی پشت سر هم که این اتفاق یک در میلیون میفته وقتی بازیکنت دروازه خالی بزنه توپ بخوره به تیر سمت راست و بره رو خط دروازه بخوره به تیر چپ این باعث میشه ادم اعصاب و راونش به هم بریزه وقتی میفهمی پنج برابر حریف موقعیت ایجاد میکنی(ربطی به finishing نداره)چون این جور توپ ها تو حالت عادی همشون گل هستن.خلاصه این handicape بعضی وقتا باعث میشه عدالت رعایت نشه تو بازی و کسی که بازیش با اختلاف بهتر از دیگیریه بازنده باشه

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
برای من تا دیروز نسبتا راحت تو سیزن حریف پیدا میکرد اما امروز هرچی سرچ میکنم پیدا نمیکنه ، جدیدا مشکلی پیش اومده ؟ آخه من قبلا زیر مشکل نداشتم .

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
نظر منم اینه که طوری کردن که طرفی که کمتر توپ و میدان دستشه هر حمله اش گل بشه :| و اونیکی طرف با مسی هم از داخل شش قدم نتونه بزنه !!! بیشتر تو سیزن اینجوریه

- - -ویرایش - - -

عمرمون تو سرچ گذشت :| دردو بلای راک استار فرق سرت ea

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
نه اینکه فقط تو رو بدشانسی باشی من الان داشتم با یک بدبختی بازی میکردم بازیش عالی بود 4 تا تیر داشت 14 شوت تو جهارجوب من 4 شوت 2 تاش تو جهار چوب همون دوتا گل باعث شد دو هیج ببرم اینظوری نیست که بگم ترکوندم نه اصلا ربطی نداره بازی را باید من میبردم اینجوریه بازیش حالا هی واسه خودتون تفسیر کنید مال بازیته

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
منم 3 4 تا بازی درست شد آخری داشتم کاپ سیزن میگرفتم دقیقه 80.. دو هیچ جلو سرور قطع شد :|

- - -ویرایش - - -

اگه 10 صفرم جلو باشی قرار باشه مساوی بشه حریف از 85 تا 90 دقیقا 10 تا میزنه !!!!!

ffffffffff

کاربر سایت
Nov 2, 2015
8
داداش شما از کجا اینترنت گرفتی که اینقدر راحت بازی میکنی isp تون چیه؟

- - -ویرایش - - -

داداش شما از کجا اینترنت گرفتی که اینقدر راحت بازی میکنی isp تون چیه؟

- - -ویرایش - - -

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
نه اینکه فقط تو رو بدشانسی باشی من الان داشتم با یک بدبختی بازی میکردم بازیش عالی بود 4 تا تیر داشت 14 شوت تو جهارجوب من 4 شوت 2 تاش تو جهار چوب همون دوتا گل باعث شد دو هیج ببرم اینظوری نیست که بگم ترکوندم نه اصلا ربطی نداره بازی را باید من میبردم اینجوریه بازیش حالا هی واسه خودتون تفسیر کنید مال بازیته

اره دیگه داداش این موضوع کلا دوجانبست.تو بازیای واقعی هم گاهی اوقات اینجوری میشه و تیم های زیادی هم هستن که با ضد حمله بازیارو این شکلی میبرن.اما دیگه تو واقعیت تو یک بازی پنج تیرک و اینا خیلی کم رخ میده که واقعا این موضوع هیجان بازی و استرسش رو چندین برابر میکنه .فیفا16 عالیه تا قبل از انلاین فک میکردم سرعتش بالاست اما سرعت بازی هم عالی و بالانسه و کلا بهترین فیفای تاریخ و شاید بهترین فوتبال تا بحال ساخته شده به دست بشر:-b:d

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
من نمیدونم حس منه یا کلا اینجوریه ولی امسال ادم فیفا بازی میکنه چه افلاین رو ورلد کلاس یا لجندری چه انلاین به جای اینکه ادم از بازی لذت ببره بیشتر اعصابش خورد میشه بعد یه ساعت خاموش میکنم میزارم کنار

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
من نمیدونم حس منه یا کلا اینجوریه ولی امسال ادم فیفا بازی میکنه چه افلاین رو ورلد کلاس یا لجندری چه انلاین به جای اینکه ادم از بازی لذت ببره بیشتر اعصابش خورد میشه بعد یه ساعت خاموش میکنم میزارم کنار

امسال ؟!
من سال پیش هم همین حس رو داشتم ، همین کار هایی که گفتین رو میکردم :d

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
حالا من برعکس شما هر وقت میشینم پای بازی باید با بیل مکانیکی از پای کنسول بلندم کنن هر وقت هم خسته میشم یه چند دست پیس میزنم ریکاوری میکنم دوباره فیفا...البته بگم من خیلی چیزا دیگه برام مهم نیست مثلا رتبه توی آنلاین یا پلات کردن بازی یا حتما آنلاین بازی کردن و خیلی چیزای دیگه که قبلا برام مهم بودن و باعث میشدن لذت بازی ازم گرفته بشه الان فقط سعی میکنم با چیزی که هست حال کنم نق زدن و غرغر کردن هم اگه قرار بود چیزی رو عوض کنه تا حالا کرده بود خلاصه که پیشنهاد میکنم دیدتون رو نسبت به گیم و بازی جوری کنید که ازش لذت ببرید نه اینکه بشه سوهان روحتون!اول و آخرش بازیه نباید زیاد جدی گرفتش...موفق باشید

gooodboy3000

کاربر سایت
Sep 6, 2007
15
سلام. من بعد از این آخرین باری که سرورها رو تغییر داد ea، برا من حریف خیلی بد پیدا می کنه. تا قبلش این جوری نبود و تو هر 2-3 بار search یکی پیدا می کرد. ping هم که میگیرم رو 120 که مثل قبل و تغییری نکرده. کسی این مشکل رو داره؟ راه حلی چیزی؟

ffffffffff

کاربر سایت
Nov 2, 2015
8
سلام. من بعد از این آخرین باری که سرورها رو تغییر داد ea، برا من حریف خیلی بد پیدا می کنه. تا قبلش این جوری نبود و تو هر 2-3 بار search یکی پیدا می کرد. ping هم که میگیرم رو 120 که مثل قبل و تغییری نکرده. کسی این مشکل رو داره؟ راه حلی چیزی؟

Isp شما چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر