FIFA 16

Untitled5a59c.png

طبق رسم هرساله امسال هم شاهد فیفا هستیم.
اضافه شدن تیم ملی زنان به بازی تایید شده.
بازی شامل 12 تیم بانوان هست که باید روبروی هم دیگه بازی کنن.مثلا نمیشه رئال بشیم و با زنان بازی کنیم
:d.کلا توی این مدها قابل بازی ـن:match day , offline tournament , and online friendly matches.
12 تیم هم عبارتند از:

Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.
که بصورت کامل همه ی بازیکنان اسکن شدن.

====
DEFENSIVE AGILITY
arrowd.gif

چالاکی و فرز بودن بودن مداقعان :

امسال در فیفا 16 مجموعی از25تغییر بنیادین در ویژگی ها مدافعین لحاظ شده به طوری که با ایجاد مدافعان فرز در تقابل با بازیکنان و مهاجمین سرعتی لحاظ شده به عنوان نمونه وقتی بازیکنان و مهاجمین سرعتی با سرعت در زمین مانور میدن و تغییر مسیر ناگهانی میدن از این به بعد مدافعان هم میتونن به همان مقدار در تغییر ناگهانی مسیر فرز و چالاک باشن ! مدافعین زین پس میتونن به طرز ناگهانی تغییر مسیر بدن و سرعت و شتاب خوبی در کندن از زمین دارن !!

DEFEND AS A UNIT
arrowd.gif

دفاع به عنوان واحد ، دفاع کمکی ، یار پوششی : دفاع پوششی از همدیگه و دفاع کمکی و یا به تعبیری همان یار پوششی یکی از بهترین راه ها و ترفند ها در پوشش و مهار بازیکن مقابل هستش ! در فیفا 16 هوش مصنوعی جدید برای این منظور در نظر گرفته شده به صورتی که از این بعد به بعد دفاع آگاه از فضای باز و جایی هست که احساس خطر کنه به طور مثال وقتی یک دفاع داره به صورت تقابل یک به یک با حریف در حال جنگیدن هستش دفاع دیگری برای پوشش فضا و کمک میاد و به دفاع دیگه کمک میکنه ! یعنی یک دفاع روی پا میره و دفاع دیگه پوشش و بستن فضا رو بر عهده میگیره یعنی به عبارتی دفاع گروهی و کمک به یکدیگه !

INTERCEPTION INTELLIGENCE
arrowd.gif

هوش درکی تیمی بهتر و جامع تر : در نسخه جدید هم تیمی های شما به صورت بهتر و چشمگیر تری میتونن درک کنن که فضای خالی زمین کجاست و همین طور کجا بمونن که پاس بهتری دریافت کنن و پیش بینی پاس رو بهتر درک کنن البته این موضوع هم در هنگام دفاع کردن وجود داره و هم در حمله کردن و این موضوع باعث به وجود آمدن بالانس بیشتری در بازی میشه ، مثلا هنگامی که بازیکن خط حمله سعی میکنه به فضای خالی و باز زمین سوق داده بشه با سرعت پیش بره در این هنگاه دفاع ها هم برای بستن و پوشش دادن این مناطق دست به کار میشن و سعی و تلاش میکنن ، بازیکنان میانی به سرعت در بررسی فضای باز در زمین دست به کار میشن و بازیکن هم تیمیشون رو برای یورش به سوی دروازه حریف آماده میکنن و بازی رو به سرعت راه میندازن ، البته میشه در قسمت تنظیمات بازی هم برای بازیکنان تعاریف شخصی سازی نوع حرکتی در زمین برنامه ریزی کرد و باعث بهتر شدن بازی تیمی در بازی بشه .........

DYNAMIC CROSSING
arrowd.gif

و باز هم در ضمن که میخوان امسال یک بالانس عالی بین فاز دفاعی و حمله ایجاد کنن !! و همین طور سیستم پاس دهی پاس های هوایی به صورت کامل دچار تغییر شده و سیستم داینامیک پاس هوایی روش گذاشته شده که پاس های هوایی بسیار متنوع هستن و نوع چرخش توپ و حرکتی توپ در این پاس های هوایی هم دست خوش تغییرات زیادی شده و همین طور بازیکن های خط حمله امسال به صورت چشمگیری خودشون رو برای توپ های هوایی به تکاپو میندازن و وقتی توپ هوایی ارسال شد چه دفاع ها و چه بازیکن های حمله برای توپ های هوایی تلاش زیادی برای زدن ضربه به توپ میکنن !

PASSING WITH PURPOSE
arrowd.gif

یک تغیر دیگه ای هم که دربازی ایجاد شده سیستم پاس دهی بازی هستش که وقتی میخواین پاس بدین وقتی در جهت اون بازیکنی باشین که میخواین پاس رو بهش بدین شدت و سرعت توپ بهتر میشه و در کل سیستم پاس دهی بازی سخت تر شده ، همین طور گفته شده مکانیک جدید سیستم پاس دهی بازی طوری شده که در فضای های باز و بسته نوع و شدت پاس تغییر میکنه و ارور و خطای پاس ها در فضا های مختلف با توجه به شرایط تعداد بازیکن و باز بودن و بسته بودن فضا فرق های زیاد داره !!

NEW TACKLING FUNDAMENTALS
arrowd.gif

و مورد دیگه بازی اسلاید تکل ها هستش که در بازی بسیار انیمیشن هاش بیشتر شدن و توپ گیری در این بخش خیلی بیشتر میشه و همین طور توپ گیری ساده که انیمیشن های بیشتری بهش اضافه شده و دفاع ها امسال در بازی هوش خیلی بالایی دارن و آزادی عمل بسیاری در توپ گیری در بازی دارن و همین طور بازیکن های سرعتی رو با توجه به هوش و توان بدنی که دارن از کار میندازنشون .

پ.ن:با تشکر از امین عزیز

====

Argentine Primera División

• La Bombonera - Boca Juniors
  • El Monumental - River Plate [NEW]
Barclays Premier League

• Anfield - Liverpool FC
  • Boleyn Ground - West Ham United
  • Britannia Stadium - Stoke City
  • Carrow Road - Norwich City [NEW]
  • Emirates Stadium - Arsenal
  • Etihad Stadium - Manchester City
  • Goodison Park - Everton
  • King Power Stadium - Leicester City
  • Liberty Stadium - Swansea City
  • Old Trafford - Manchester United
  • Selhurst Park - Crystal Palace
  • St. James' Park - Newcastle United
  • St. Mary's Stadium - Southampton
  • Stadium of Light - Sunderland
  • Stamford Bridge - Chelsea FC
  • The Hawthorns - West Bromwich Albion
  • Vicarage Road - Watford [NEW]
  • Vitality Stadium - Bournemouth [NEW]
  • Villa Park - Aston Villa
  • White Hart Lane - Tottenham Hotspur
English Championship

• Loftus Road - Queens Park Rangers
  • The KC Stadium - Hull City
  • Turf Moor - Burnley
English League Two

• Fratton Park - Portsmouth [NEW]
Bundesliga

• Allianz Arena - Bayern München, TSV 1860 München
  • BORUSSIA-PARK - Borussia Mönchengladbach [NEW]
  • Volksparkstadion - Hamburger SV
  • Olympiastadion - Hertha BSC
  • Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
  • Veltins-Arena - FC Schalke 04
Eredivisie

• Amsterdam ArenA – Ajax
International Stadium

• Wembley Stadium – England
La Liga

• Camp Nou - FC Barcelona
  • Estadio Vicente Calderon - Atlético de Madrid
  • Mestalla - Valencia
  • Santiago Bernabéu - Real Madrid
Liga MX

• Estadio Azteca - Club América
Ligue 1

• Parc des Princes - Paris Saint-Germain
  • Stade Gerland - Olympique Lyonnais
  • Stade Vélodrome - Olympique de Marseille [NEW]
Major League Soccer

• BC Place Stadium - Vancouver Whitecaps
  • CenturyLink Field - Seattle Sounders FC [NEW]
Serie A

• Juventus Stadium - Juventus
  • San Siro/Stadio Giuseppe Meazza - AC Milan, Inter
  • Stadio Olimpico - Lazio, Roma
Saudi Abdul Latif Jameel League

• King Abdullah Sports City - Al-Ittihad & Al-Ahli [NEW]
  • King Fahd International Stadium - Al Hilal, Al Nassr, Al Shabab
Rest of the World

• Donbass Arena - Shakhtar Donetsk
Generic Stadiums
Available in Kick-Off, FIFA Ultimate Team, Career Mode and during skill games.

• Al Jayeed Stadium
  • Aloha Park
  • Arena del Centenario
  • Arena d'Oro
  • Court Lane
  • Crown Lane
  • Eastpoint Arena
  • El Grandioso
  • El Libertador
  • Estadio de las Artes
  • Estadio El Medio
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Euro Park
  • Forest Park Stadium
  • Ivy Lane
  • Molton Road
  • O Dromo
  • Sanderson Park
  • Stade Municipal
  • Stadio Classico
  • Stadion 23. Maj
  • Stadion Europa
  • Stadion Hanguk
  • Stadion Neder
  • Stadion Olympik
  • Town Park
  • Union Park Stadium
  • Waldstadion
====
50 - دیماریا
49-چک
48-کاوانی
47-کمپانی
46-الابا
45-گودین
44-تری
43-نالدو
42-توره
41-کازورلا
40-پیکه
39-هوملز
38-اشنایگر
37-رویس
36-رونی
35-ویدال
34-مولر
33-بنزما
32-کورتوا
31-پوگبا
30-کاستا
29-بوسکتس
28-دی بروین
27-توز
26-دخیا
25-سانچز
24-ریبری
23-گرت بیل
22-لواندوفسکی
21-کیلینی
20-لام
19-مودریچ
18-اوزیل
17-راموس
16-فابرگاس
15-بواتنگ
14-کروس
13- جیمز رودریگز
12-اگوئرو
11-اینیستا
10-داوید سیلوا
9-تیاگو سیلوا
8-نیمار
7-زلاتان
6-هازارد
5-روبن
4-نویر
3-سوارز
2-رونالدو
1-مسی
====
تیم های قابل بازی:

• Chelsea FC

• Manchester City

• FC Barcelona

• Real Madrid

• Borussia Dortmund

• Borussia Mönchengladbach

• PSG

• Inter Milan

• River Plate

• Seattle Sounders FC

• United States(تیم ملی زنان)

• Germany(تیم ملی زنان)
استادیوم ها:

• Borussia-Park

• Santiago Bernabeu

• CenturyLink Field
تنظیمات:

• Half Length: 4 minutes

• Difficulty Level:Professional/World Class

• Season: Autumn / Fall

• Weather: Rain/Clear

• Time of Day: Day/Night
همچنین دمویی از fut draft قابل بازی ـه
تاریخ عرضه:8 و 9 سپتامبر
====
Untitled2.png

تاریخ عرضه ی بازی: 22 سپتامبر
قابل دسترس برای: Xbox One-Play Station 4-Xbox 360-Play Station 3-PC
پ.ن:با اومدن اطلاعات جدید این پست تکمیل میشه.
پ.ن2:این تاپیک فیفا ـه نه فوتبال.چون در آینده درمورد اورال ها بحث زیاد پیش میاد از دوستان خواهش میکنم رعایت کنند.

image.img.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
سلام دوستان چرا اولتیمیت تیم هیچجوره حریف پیدا نمیکنه آخه؟؟ این چهوضعشه من هنوز یه بازی نتونستم بکنم اولتمیت تیم
دوستان فیفا باز خوشحال میشم ادد کنن
Amirhmze

K0NAMI

کاربر سایت
Sep 4, 2011
85
نام
Farzad
من آخر نفهمیدم این سرورا چه مرگشونه ...
تو لیست فرندا میبینی یه سری دارن بازی میکنن بعد خودت سرچ میزنی چیزی پیدا نمیکنه :|
یا یه سری که میگن تا الان حداقل 60 تا بازی تو سیزن انجام دادن 8-|
معلومم نیس مشکل دقیقا از چیه خودشونم هیچ توضیحی در موردش نمیدن ... الان 3 هفتست میگن داریم درست میکنیم

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
من آخر نفهمیدم این سرورا چه مرگشونه ...
تو لیست فرندا میبینی یه سری دارن بازی میکنن بعد خودت سرچ میزنی چیزی پیدا نمیکنه :|
یا یه سری که میگن تا الان حداقل 60 تا بازی تو سیزن انجام دادن 8-|
معلومم نیس مشکل دقیقا از چیه خودشونم هیچ توضیحی در موردش نمیدن ... الان 3 هفتست میگن داریم درست میکنیم

والا عصر تا خالا هر نیم ساعت یکیو پیدا کرده .از همه هم منو انداخته بیرون.خاک تو سرشون

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
بعد از این پست من امروز تو حدود 1 ساعتو نیم 5 تا بازی اولتیمیت کردم 3 تاشو بردم 2 تای دیگه دقیقه 30 زد که کانکشن حریف قطع شده :D باز خدا رو شکر تو دلمون نموند 1 بار حریق بجوره!

این فیفا عالیه قشنگ اونایی که تو 15 داشتن الکی جولون میدادن از بچه 7 ساله بگیر تا کسی که تا قبل 15 5 دقیقه فیفا بازی نکرده بود با 15 شاخ شد.
الان همونا یه پاس صحیح نمی تونن بدن تو بازی، ولی فیفا 16 مغز فوتبالی و تجربه فوتبالی میخواد قشنگ ساعت ها یا باید فوتبال دیده باشی یا بازی کرده باشی که خوب بازی کنیش. عالیه :x

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
دوستان،
کسی تونسته با تغییر کانکشن یا تغییر تنظیمات مرتبط به کانکشن اینترنت، مشکل پیدا کردن حریف رو حل کنه؟
جایی تایید نشده که مشکل از کاربران هست یا سرور؟

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
به نظر منم این فیفا هنوز یه چیزهایی از فیفا 15 به ارث برده. همین الانش هر کی با من بازی میکنه از دست کوادرادو زجه میزنه :d همش باهاش میندازم میرم سانتر میکنم. بازیکن هم وقتی خالی باشه میتونه سر بزنه ، خیلی نادر پیش میاد رو سر مدافع سر بزنه.

من اوایل 4-4-2 بازی میکردم ولی وسط زمین بیش از حد خالیه و بازیکن های حریف با دفاع تک به تک میشن. الانم که همه یاد گرفتن L2 رو نگه میدارن اینور اونور میکنن تا مدافع جا بمونه :d

الان 4-3-1-2 بازی میکنم واقعا راضی هستم.

بوفون

ساندرو ، کیه لینی ، بارتزالی ، لیخت

پوگبا ، خدیرا ، کوادرادو

پریرا

موراتا ، مانژوکیچ

اواخر بازی هم دیبالا رو میارم جای مانژو از خستگی مدافعین حریف استفاده میکنه و تیر خلاصو میزنه ، خیلی خوبه. ساندرو هم تمام بازیهام جزو بهترین هاست. بازی ضعیف خیلی کم انجام داده

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
بچه ها می گفتن که ea داره کاری می کنه که جاهایی که پینگ پایین دارن نتونن به سرور وصل شن ....
دیروز بازی stars wars بتاش اومد ...

خیلی میگفتن که ea از استار وارز قراره اینکار رو بکنه که وقتی بازی عرضه شد من خودم تو عرض 3 سوت بدون لگ بدون لحظه ای تاخییر بازی کردم و اصلا مشکل نبود ...
nba live هم دیروز گرفتم اونم اصلا مشکل سروری نداشت و لحظه ای مشکل نداشتم ....
اما فیفا هنوز که هنوز هس داغونه سروراش پس ربطی به این نت اون نت نداره این رو کامل بریزین دور ...

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
این فیفا هر چقدرم خوب باشه بعضی موقع ها یه کارایی میکنه که حال ادم بهم میخوره ازش
تو این یه هفته 90 بازی ای که کردم سیزن 70 تا برد و 11 تا باخت داشتم که 5 تاشم دیسی بود و دو تا لیگ تایتل هم گرفتیم . بعد امروز که بازی میکنم 8 تا باخت میدم . از صبح با هر کی بازی میکنم طرف بازیش هم چندان خیلی خوب نیست یا میبازیم یا مساوی میکنیم داشتیم سقوط میکردیم به زور خودمون div 1 نگه داشتیم . 8 تا باخت و مساوی دادیم تو 12 تا بازی . هر کاری میکنی ببری بازیو اصلا انگار خود بازی قانون گذاشته نباید برنده بازی باشی . 2-0 جلوئم تا مین 81 بازم کلی موقعیت داشتم فاصله رو بیشتر کنم بعد مین 81 تعویض میکنم تدافعی تر هم میکنم ترکیبو بعد طرف توپ پاس میده چسبیده به کرنر و تا اخر سانتر پر میکنه مهاجمش میپره سر میزنه و گل میشه بعد مین 86 باز یه حمله الکی میکنه و مدافعم جا خالی میده میره گل میزنه مساوی میشه و کم مونده بود اینم ببازم یا نیم ساعت پیش تا 75 2-0 جلو بودم طرف حمله کرد دفاعام قشنگ جا خالی دادن راحت رفت گل زد مین 85 هم یه کرنر زد و گل . یه بازی دیگه 3-4 تا تک به تک میزنی گل نمیشه طرف یه خطای الکی که داوری مزخرف فیفا میگیره و رو میزنه میخوره تیرک مدافع ها هم عین بز وایمیسن نگاه میکنن و دور نمیکنن توپو میان گل میکنن . اعصابمون گند میزنه توش . این مسخره بازی رو ea از فیفا15 شروع کرد و تو 16 افتضاح تر شده . همین چیزا هست باعث میشه از بازی متنفر بشی .

در مورد پاس ها هم Sina R یه سری حرفا رو زد که درسته کاملا . پاس ها اصلا معلوم نیست چی به چیه . تو هر منطقه زمین عملکرد پاس فرق داره مثلا تو محوطه خودت پاس تا اخر میگیری توپ بعضی موقع ها یهو هوایی میره . تو محوطه جریمه حریف مثلا تک به تک میشی یه بازیکن دیگت اونورتر هست که پاس بدی بهش دروازبان جا میمونه پاس عمقی میدی پر هم میکنی میفته تو دست دروازبان . پاسکاری ها غیر طبیعیه پشت محوطه حریف که شلوغم هست پاس که میدی همه پاسا میرسه به بازیکنت حالا تو دفاع پاسکاری میکنی میخوای بازی اروم کنی هرچقدرم دقت میکنی پاست اشتباه نره باز پاست میفته جلوی پای حریف.
خود ea هم در جریانه و راحت میتونه برطرف کنه ولی اینا سیاستشونه که تو هر نسخه یه باگی و مسئله ای تو بازی قرار بدن و با برطرف کردنش تو نسخه بعد فروش بازی رو همچنان حفظ کنن . تو 14 که مشکل باگ سرزنی بود ( هر چند 14 رو واقعا فوق العاده میدونم . به ندرت بازی ای میشد که این مسخره بازی های شانس و گل نشدن موقعیت های 100 درصدت پیش بیاد توش و اگر بازیت بهتر بود از حریفت به احتمال خیلی زیاد برنده بودی ) ، تو 15 اون مشکل میگ میگ و دروازبان های افتضاحش بودن و تو 16 هم سیستم پاسکاری

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
این فیفا هر چقدرم خوب باشه بعضی موقع ها یه کارایی میکنه که حال ادم بهم میخوره ازش
تو این یه هفته 90 بازی ای که کردم سیزن 70 تا برد و 11 تا باخت داشتم که 5 تاشم دیسی بود و دو تا لیگ تایتل هم گرفتیم . بعد امروز که بازی میکنم 8 تا باخت میدم . از صبح با هر کی بازی میکنم طرف بازیش هم چندان خیلی خوب نیست یا میبازیم یا مساوی میکنیم داشتیم سقوط میکردیم به زور خودمون div 1 نگه داشتیم . 8 تا باخت و مساوی دادیم تو 12 تا بازی . هر کاری میکنی ببری بازیو اصلا انگار خود بازی قانون گذاشته نباید برنده بازی باشی . 2-0 جلوئم تا مین 81 بازم کلی موقعیت داشتم فاصله رو بیشتر کنم بعد مین 81 تعویض میکنم تدافعی تر هم میکنم ترکیبو بعد طرف توپ پاس میده چسبیده به کرنر و تا اخر سانتر پر میکنه مهاجمش میپره سر میزنه و گل میشه بعد مین 86 باز یه حمله الکی میکنه و مدافعم جا خالی میده میره گل میزنه مساوی میشه و کم مونده بود اینم ببازم یا نیم ساعت پیش تا 75 2-0 جلو بودم طرف حمله کرد دفاعام قشنگ جا خالی دادن راحت رفت گل زد مین 85 هم یه کرنر زد و گل . یه بازی دیگه 3-4 تا تک به تک میزنی گل نمیشه طرف یه خطای الکی که داوری مزخرف فیفا میگیره و رو میزنه میخوره تیرک مدافع ها هم عین بز وایمیسن نگاه میکنن و دور نمیکنن توپو میان گل میکنن . اعصابمون گند میزنه توش . این مسخره بازی رو ea از فیفا15 شروع کرد و تو 16 افتضاح تر شده . همین چیزا هست باعث میشه از بازی متنفر بشی .

در مورد پاس ها هم Sina R یه سری حرفا رو زد که درسته کاملا . پاس ها اصلا معلوم نیست چی به چیه . تو هر منطقه زمین عملکرد پاس فرق داره مثلا تو محوطه خودت پاس تا اخر میگیری توپ بعضی موقع ها یهو هوایی میره . تو محوطه جریمه حریف مثلا تک به تک میشی یه بازیکن دیگت اونورتر هست که پاس بدی بهش دروازبان جا میمونه پاس عمقی میدی پر هم میکنی میفته تو دست دروازبان . پاسکاری ها غیر طبیعیه پشت محوطه حریف که شلوغم هست پاس که میدی همه پاسا میرسه به بازیکنت حالا تو دفاع پاسکاری میکنی میخوای بازی اروم کنی هرچقدرم دقت میکنی پاست اشتباه نره باز پاست میفته جلوی پای حریف.
خود ea هم در جریانه و راحت میتونه برطرف کنه ولی اینا سیاستشونه که تو هر نسخه یه باگی و مسئله ای تو بازی قرار بدن و با برطرف کردنش تو نسخه بعد فروش بازی رو همچنان حفظ کنن . تو 14 که مشکل باگ سرزنی بود ( هر چند 14 رو واقعا فوق العاده میدونم . به ندرت بازی ای میشد که این مسخره بازی های شانس و گل نشدن موقعیت های 100 درصدت پیش بیاد توش و اگر بازیت بهتر بود از حریفت به احتمال خیلی زیاد برنده بودی ) ، تو 15 اون مشکل میگ میگ و دروازبان های افتضاحش بودن و تو 16 هم سیستم پاسکاری
بیخیال داداش .حرص نخور
بگو چجوری سیزن میزنی ؟
والا ما دهنم صاف شده یکیو پیدا کنه .

LOW IQs

کاربر سایت
Oct 8, 2015
17
به نظر من EA مسخرمون کرده. 60 دلار گرفته و زمان ساپورت برای مشکل پیدا نکردن حریف فقط میگه معذرت میخوایم دوستتون داریم شکیبا باشید.اگه نمیخواد بخش انلاین رو مثل قبل کنه 55 دلار به من تحویل بده اون 5 دلارم بابت معذرت خواهیشون.
من 60 دلار پرداخت نکردم که این حرف ها رو تحویل بگیرم.
بدون سیزن عملا بازی بدون استفاده است.
EA این مشکل رو احتمالا حل نخواهد کرد میپرسید چرا بهتون میگم.
ببینید این مشکل در فیفا 15 اصلا وجود نداره خوب پس طبیعتا باید بیپبینیم چه تغییری در بخش سیزن به وجود اومده که این مشکل ظاهر شده خوب تیم مهندسان EA هم کاملا در این جریان هستند که چه تغییری ایجاد کردند. اگر میخواستند تغییر رو به حالت قبل که همون حالت فیفا 15 میشه برگردونند حداکثر 1 روز بیشتر زمان نمیبرد.
این بلای آسمانی نیست که بخوان ریشه یابیش کنند که مشکل از کجاست. (درصورتی که موقع سپورت طوری رفتار میکنند که انگار نمیدونن مشکل از کجا اب میخوره! و میگن ما هم نمیدونیم مشکل از کجاست!) تمام تنظیمات و تغییرات زیر دست خودشونه و میدونن چی به چیه. اگر میخواستند حلش کنند تا الان حلش کرده بودند پس منتظر حل شدن این مشکل نباشید.
فقط دارن بازیمون میدن کمی فکر کنید متوجه خواهید شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر