FIFA 16

Untitled5a59c.png

طبق رسم هرساله امسال هم شاهد فیفا هستیم.
اضافه شدن تیم ملی زنان به بازی تایید شده.
بازی شامل 12 تیم بانوان هست که باید روبروی هم دیگه بازی کنن.مثلا نمیشه رئال بشیم و با زنان بازی کنیم
:d.کلا توی این مدها قابل بازی ـن:match day , offline tournament , and online friendly matches.
12 تیم هم عبارتند از:

Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.
که بصورت کامل همه ی بازیکنان اسکن شدن.

====
DEFENSIVE AGILITY
arrowd.gif

چالاکی و فرز بودن بودن مداقعان :

امسال در فیفا 16 مجموعی از25تغییر بنیادین در ویژگی ها مدافعین لحاظ شده به طوری که با ایجاد مدافعان فرز در تقابل با بازیکنان و مهاجمین سرعتی لحاظ شده به عنوان نمونه وقتی بازیکنان و مهاجمین سرعتی با سرعت در زمین مانور میدن و تغییر مسیر ناگهانی میدن از این به بعد مدافعان هم میتونن به همان مقدار در تغییر ناگهانی مسیر فرز و چالاک باشن ! مدافعین زین پس میتونن به طرز ناگهانی تغییر مسیر بدن و سرعت و شتاب خوبی در کندن از زمین دارن !!

DEFEND AS A UNIT
arrowd.gif

دفاع به عنوان واحد ، دفاع کمکی ، یار پوششی : دفاع پوششی از همدیگه و دفاع کمکی و یا به تعبیری همان یار پوششی یکی از بهترین راه ها و ترفند ها در پوشش و مهار بازیکن مقابل هستش ! در فیفا 16 هوش مصنوعی جدید برای این منظور در نظر گرفته شده به صورتی که از این بعد به بعد دفاع آگاه از فضای باز و جایی هست که احساس خطر کنه به طور مثال وقتی یک دفاع داره به صورت تقابل یک به یک با حریف در حال جنگیدن هستش دفاع دیگری برای پوشش فضا و کمک میاد و به دفاع دیگه کمک میکنه ! یعنی یک دفاع روی پا میره و دفاع دیگه پوشش و بستن فضا رو بر عهده میگیره یعنی به عبارتی دفاع گروهی و کمک به یکدیگه !

INTERCEPTION INTELLIGENCE
arrowd.gif

هوش درکی تیمی بهتر و جامع تر : در نسخه جدید هم تیمی های شما به صورت بهتر و چشمگیر تری میتونن درک کنن که فضای خالی زمین کجاست و همین طور کجا بمونن که پاس بهتری دریافت کنن و پیش بینی پاس رو بهتر درک کنن البته این موضوع هم در هنگام دفاع کردن وجود داره و هم در حمله کردن و این موضوع باعث به وجود آمدن بالانس بیشتری در بازی میشه ، مثلا هنگامی که بازیکن خط حمله سعی میکنه به فضای خالی و باز زمین سوق داده بشه با سرعت پیش بره در این هنگاه دفاع ها هم برای بستن و پوشش دادن این مناطق دست به کار میشن و سعی و تلاش میکنن ، بازیکنان میانی به سرعت در بررسی فضای باز در زمین دست به کار میشن و بازیکن هم تیمیشون رو برای یورش به سوی دروازه حریف آماده میکنن و بازی رو به سرعت راه میندازن ، البته میشه در قسمت تنظیمات بازی هم برای بازیکنان تعاریف شخصی سازی نوع حرکتی در زمین برنامه ریزی کرد و باعث بهتر شدن بازی تیمی در بازی بشه .........

DYNAMIC CROSSING
arrowd.gif

و باز هم در ضمن که میخوان امسال یک بالانس عالی بین فاز دفاعی و حمله ایجاد کنن !! و همین طور سیستم پاس دهی پاس های هوایی به صورت کامل دچار تغییر شده و سیستم داینامیک پاس هوایی روش گذاشته شده که پاس های هوایی بسیار متنوع هستن و نوع چرخش توپ و حرکتی توپ در این پاس های هوایی هم دست خوش تغییرات زیادی شده و همین طور بازیکن های خط حمله امسال به صورت چشمگیری خودشون رو برای توپ های هوایی به تکاپو میندازن و وقتی توپ هوایی ارسال شد چه دفاع ها و چه بازیکن های حمله برای توپ های هوایی تلاش زیادی برای زدن ضربه به توپ میکنن !

PASSING WITH PURPOSE
arrowd.gif

یک تغیر دیگه ای هم که دربازی ایجاد شده سیستم پاس دهی بازی هستش که وقتی میخواین پاس بدین وقتی در جهت اون بازیکنی باشین که میخواین پاس رو بهش بدین شدت و سرعت توپ بهتر میشه و در کل سیستم پاس دهی بازی سخت تر شده ، همین طور گفته شده مکانیک جدید سیستم پاس دهی بازی طوری شده که در فضای های باز و بسته نوع و شدت پاس تغییر میکنه و ارور و خطای پاس ها در فضا های مختلف با توجه به شرایط تعداد بازیکن و باز بودن و بسته بودن فضا فرق های زیاد داره !!

NEW TACKLING FUNDAMENTALS
arrowd.gif

و مورد دیگه بازی اسلاید تکل ها هستش که در بازی بسیار انیمیشن هاش بیشتر شدن و توپ گیری در این بخش خیلی بیشتر میشه و همین طور توپ گیری ساده که انیمیشن های بیشتری بهش اضافه شده و دفاع ها امسال در بازی هوش خیلی بالایی دارن و آزادی عمل بسیاری در توپ گیری در بازی دارن و همین طور بازیکن های سرعتی رو با توجه به هوش و توان بدنی که دارن از کار میندازنشون .

پ.ن:با تشکر از امین عزیز

====

Argentine Primera División

• La Bombonera - Boca Juniors
  • El Monumental - River Plate [NEW]
Barclays Premier League

• Anfield - Liverpool FC
  • Boleyn Ground - West Ham United
  • Britannia Stadium - Stoke City
  • Carrow Road - Norwich City [NEW]
  • Emirates Stadium - Arsenal
  • Etihad Stadium - Manchester City
  • Goodison Park - Everton
  • King Power Stadium - Leicester City
  • Liberty Stadium - Swansea City
  • Old Trafford - Manchester United
  • Selhurst Park - Crystal Palace
  • St. James' Park - Newcastle United
  • St. Mary's Stadium - Southampton
  • Stadium of Light - Sunderland
  • Stamford Bridge - Chelsea FC
  • The Hawthorns - West Bromwich Albion
  • Vicarage Road - Watford [NEW]
  • Vitality Stadium - Bournemouth [NEW]
  • Villa Park - Aston Villa
  • White Hart Lane - Tottenham Hotspur
English Championship

• Loftus Road - Queens Park Rangers
  • The KC Stadium - Hull City
  • Turf Moor - Burnley
English League Two

• Fratton Park - Portsmouth [NEW]
Bundesliga

• Allianz Arena - Bayern München, TSV 1860 München
  • BORUSSIA-PARK - Borussia Mönchengladbach [NEW]
  • Volksparkstadion - Hamburger SV
  • Olympiastadion - Hertha BSC
  • Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
  • Veltins-Arena - FC Schalke 04
Eredivisie

• Amsterdam ArenA – Ajax
International Stadium

• Wembley Stadium – England
La Liga

• Camp Nou - FC Barcelona
  • Estadio Vicente Calderon - Atlético de Madrid
  • Mestalla - Valencia
  • Santiago Bernabéu - Real Madrid
Liga MX

• Estadio Azteca - Club América
Ligue 1

• Parc des Princes - Paris Saint-Germain
  • Stade Gerland - Olympique Lyonnais
  • Stade Vélodrome - Olympique de Marseille [NEW]
Major League Soccer

• BC Place Stadium - Vancouver Whitecaps
  • CenturyLink Field - Seattle Sounders FC [NEW]
Serie A

• Juventus Stadium - Juventus
  • San Siro/Stadio Giuseppe Meazza - AC Milan, Inter
  • Stadio Olimpico - Lazio, Roma
Saudi Abdul Latif Jameel League

• King Abdullah Sports City - Al-Ittihad & Al-Ahli [NEW]
  • King Fahd International Stadium - Al Hilal, Al Nassr, Al Shabab
Rest of the World

• Donbass Arena - Shakhtar Donetsk
Generic Stadiums
Available in Kick-Off, FIFA Ultimate Team, Career Mode and during skill games.

• Al Jayeed Stadium
  • Aloha Park
  • Arena del Centenario
  • Arena d'Oro
  • Court Lane
  • Crown Lane
  • Eastpoint Arena
  • El Grandioso
  • El Libertador
  • Estadio de las Artes
  • Estadio El Medio
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Euro Park
  • Forest Park Stadium
  • Ivy Lane
  • Molton Road
  • O Dromo
  • Sanderson Park
  • Stade Municipal
  • Stadio Classico
  • Stadion 23. Maj
  • Stadion Europa
  • Stadion Hanguk
  • Stadion Neder
  • Stadion Olympik
  • Town Park
  • Union Park Stadium
  • Waldstadion
====
50 - دیماریا
49-چک
48-کاوانی
47-کمپانی
46-الابا
45-گودین
44-تری
43-نالدو
42-توره
41-کازورلا
40-پیکه
39-هوملز
38-اشنایگر
37-رویس
36-رونی
35-ویدال
34-مولر
33-بنزما
32-کورتوا
31-پوگبا
30-کاستا
29-بوسکتس
28-دی بروین
27-توز
26-دخیا
25-سانچز
24-ریبری
23-گرت بیل
22-لواندوفسکی
21-کیلینی
20-لام
19-مودریچ
18-اوزیل
17-راموس
16-فابرگاس
15-بواتنگ
14-کروس
13- جیمز رودریگز
12-اگوئرو
11-اینیستا
10-داوید سیلوا
9-تیاگو سیلوا
8-نیمار
7-زلاتان
6-هازارد
5-روبن
4-نویر
3-سوارز
2-رونالدو
1-مسی
====
تیم های قابل بازی:

• Chelsea FC

• Manchester City

• FC Barcelona

• Real Madrid

• Borussia Dortmund

• Borussia Mönchengladbach

• PSG

• Inter Milan

• River Plate

• Seattle Sounders FC

• United States(تیم ملی زنان)

• Germany(تیم ملی زنان)
استادیوم ها:

• Borussia-Park

• Santiago Bernabeu

• CenturyLink Field
تنظیمات:

• Half Length: 4 minutes

• Difficulty Level:Professional/World Class

• Season: Autumn / Fall

• Weather: Rain/Clear

• Time of Day: Day/Night
همچنین دمویی از fut draft قابل بازی ـه
تاریخ عرضه:8 و 9 سپتامبر
====
Untitled2.png

تاریخ عرضه ی بازی: 22 سپتامبر
قابل دسترس برای: Xbox One-Play Station 4-Xbox 360-Play Station 3-PC
پ.ن:با اومدن اطلاعات جدید این پست تکمیل میشه.
پ.ن2:این تاپیک فیفا ـه نه فوتبال.چون در آینده درمورد اورال ها بحث زیاد پیش میاد از دوستان خواهش میکنم رعایت کنند.

image.img.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
یه چیزی که واسم محرز و مشخص شده اینه که فیفا داشت روند صعودی رو طی میکرد طی 11 تا نسخه 14 ش . بعد از 14 نمیدونم چی شد تیم سازنده بازی عوض شد یا اینکه به خاطر گرافیک بازی یا انیمیشن بازیکنا یا به خاطر جذب مشتری بیشتر (؟!!) زدن هسته بازی رو عوض کردن و یه بازی متفاوت رو ارائه دادن که کاملا آرکید آرکید بود . دیگه کنترل بازی دست بازیکن نبود، از اینور بدو از اونور بدو .. بدو بدو ! پاس ها رو هم حتی چشمامون از توپ و بازی جا می موند اینقدر که تخیلی و فضایی سریع بود .

توی 16 اومدن یکم از این حالت های تخیلیش کم بکنن و تا اندازه ای موفق بودن، اما بازی هنوز همون حس آرکید رو داره، برای چی اون سیستم پاسکاری و گیم پلی ئی که تو 14 بالانس بود رو اومدن عوض کردن آخه ؟ بازی طبیعی نیست ! اون حس قشنگ کنترل آدم روی بازی خودش و بازیکناش اون لذت همکاری تیمی، زدن گل های متفاوت و مختلف، همه شون پر !
همین دوساعت پیش داشتم با جواد بازی میکردم . با وین رونی و دیپای و مارتیال تو محوطه جریمه ضرب شوت هم تا تقریبن تا جایی که جا داشت .. پرقدرت به سمت گوشه ! همه شیش هفت تا شوت رو نویر گرفت ! حتی دفع هم نکرد !! بازیکنم رو دقیقن ما بین توپ و بازیکن حریف قرار میدم که توپ رو بگیره، ضربدر رو که میزنی توپ دقیقن از بین پاهاش رد میشه (چندین بار این صحنه اتفاق افتاده تو بازی های قبلی ) دکمه ای رو نزنی هم گاهی وقتا بازیکنه دلش بخواد میگیره گاهی وقتا هم توپ از جلوی پاش رد میشه انگار نه انگار ! شما بگید بازی واقع گرایانه شده دیگه کور که نیستم که ! دارم میبینم همچین اتفاقاتیو برا شما هم پیش نیومده تا الان یا اینکه شما ندیدید ! حتمن میبینید .. ،

با امران قبل جواد داشتم بازی میکردم از سمت دفاع چپ توپ دست آزپلیکوئتا بود دیدم کوستا خالیه جلو، با همین تیکه جدیدی که اومدن (دکمه پاس سریع و سرعتی ) پاس رو دادم، جرارد پیکه سه چهار متر با آزپلیکوتا فاصله داشت .. اون پاسی که از یه شوت هم سریعتر بود رو هوا استوپ سینه کرد همون رو هوا هم پاس داد به اینیستا با سرعت برق ! باز بگید واقع گرایانه شده طبیعی شده
بخوام بگم تا صبح میتونم بنویسم از این شاهکاری که شما میگید Ea درست کرده ، واقعن هم شاهکاره !
همه اونایی که با بازی حال میکنن و میگن واقع گرایانه شده و فلان و فلان نوش جونشون آقا .. نظرشون محترم حالشون رو میکنن، من بحثی با کسی ندارم .
نظر من نوب و آماتور که هیچیم بلد نیستم اینه .

- - -ویرایش - - -

یه چیز دیگه هم بگم نیاید بگید اگه خوشت نمیاد بازی نکن و مجبور نیستی و اینا ..
فعلن تا جایی که جا داشته باشه هنوز دارم تست میکنم بازیو و دوست دارم بازی نظرمو عوض کنه ولی تا به الان نا امیدم کرده .
فعلنه به قول سینا باید بسوزم و بسازم شاااید تا آپدیت بعد و بعد از اون فرجی بشه، به غیر از فوتبال هم بازی دیگه ای نمیکنم که من :(

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
یه چیزی که واسم محرز و مشخص شده اینه که فیفا داشت روند صعودی رو طی میکرد طی 11 تا نسخه 14 ش . بعد از 14 نمیدونم چی شد تیم سازنده بازی عوض شد یا اینکه به خاطر گرافیک بازی یا انیمیشن بازیکنا یا به خاطر جذب مشتری بیشتر (؟!!) زدن هسته بازی رو عوض کردن و یه بازی متفاوت رو ارائه دادن که کاملا آرکید آرکید بود . دیگه کنترل بازی دست بازیکن نبود، از اینور بدو از اونور بدو .. بدو بدو ! پاس ها رو هم حتی چشمامون از توپ و بازی جا می موند اینقدر که تخیلی و فضایی سریع بود .

توی 16 اومدن یکم از این حالت های تخیلیش کم بکنن و تا اندازه ای موفق بودن، اما بازی هنوز همون حس آرکید رو داره، برای چی اون سیستم پاسکاری و گیم پلی ئی که تو 14 بالانس بود رو اومدن عوض کردن آخه ؟ بازی طبیعی نیست ! اون حس قشنگ کنترل آدم روی بازی خودش و بازیکناش اون لذت همکاری تیمی، زدن گل های متفاوت و مختلف، همه شون پر !
همین دوساعت پیش داشتم با جواد بازی میکردم . با وین رونی و دیپای و مارتیال تو محوطه جریمه ضرب شوت هم تا تقریبن تا جایی که جا داشت .. پرقدرت به سمت گوشه ! همه شیش هفت تا شوت رو نویر گرفت ! حتی دفع هم نکرد !! بازیکنم رو دقیقن ما بین توپ و بازیکن حریف قرار میدم که توپ رو بگیره، ضربدر رو که میزنی توپ دقیقن از بین پاهاش رد میشه (چندین بار این صحنه اتفاق افتاده تو بازی های قبلی ) دکمه ای رو نزنی هم گاهی وقتا بازیکنه دلش بخواد میگیره گاهی وقتا هم توپ از جلوی پاش رد میشه انگار نه انگار ! شما بگید بازی واقع گرایانه شده دیگه کور که نیستم که ! دارم میبینم همچین اتفاقاتیو برا شما هم پیش نیومده تا الان یا اینکه شما ندیدید ! حتمن میبینید .. ،

با امران قبل جواد داشتم بازی میکردم از سمت دفاع چپ توپ دست آزپلیکوئتا بود دیدم کوستا خالیه جلو، با همین تیکه جدیدی که اومدن (دکمه پاس سریع و سرعتی ) پاس رو دادم، جرارد پیکه سه چهار متر با آزپلیکوتا فاصله داشت .. اون پاسی که از یه شوت هم سریعتر بود رو هوا استوپ سینه کرد همون رو هوا هم پاس داد به اینیستا با سرعت برق ! باز بگید واقع گرایانه شده طبیعی شده
بخوام بگم تا صبح میتونم بنویسم از این شاهکاری که شما میگید Ea درست کرده ، واقعن هم شاهکاره !
همه اونایی که با بازی حال میکنن و میگن واقع گرایانه شده و فلان و فلان نوش جونشون آقا .. نظرشون محترم حالشون رو میکنن، من بحثی با کسی ندارم .

سلام
اعصاب خوردی نداره که برادر من ما داریم حال میکنیم شما نه!یه چند دستی هم پیس امتحان کن شاید از اون خوشت اومد ولی از پستای شما اینجور پیداس که فیفا۱۴شده برات مدینه فاضله!۱۴هم ایرادای خودشو داشت نمیتونی انتظار داشته باشی eaهرسال همون۱۴رو آپدیت کنه بده بیرون که!!!شما یا باید همون ۱۴ رو بازی کنی البته آفلاین یا باید با تغییرات به وجود اومده کنار بیای یا کوچ کنی سمت pes خون خودتم کثیف نکن بازی مال تفریح کردنه نه حرص خوردن ..... موفق باشی

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
سلام
اعصاب خوردی نداره که برادر من ما داریم حال میکنیم شما نه!یه چند دستی هم پیس امتحان کن شاید از اون خوشت اومد ولی از پستای شما اینجور پیداس که فیفا۱۴شده برات مدینه فاضله!۱۴هم ایرادای خودشو داشت نمیتونی انتظار داشته باشی eaهرسال همون۱۴رو آپدیت کنه بده بیرون که!!!شما یا باید همون ۱۴ رو بازی کنی البته آفلاین یا باید با تغییرات به وجود اومده کنار بیای یا کوچ کنی سمت pes خون خودتم کثیف نکن بازی مال تفریح کردنه نه حرص خوردن ..... موفق باشی

من چون عاشق فوتبالم خود فیفا رو هم با عشق بازی میکنم از 11 بگیر تا 14 بچه هایی که باهام بازی کردن نوع بازیمو میدونن تا جایی که جا داشته باشه دوست دارم بازی رو با حس و متنوع بازی بکنم و از اون حالت فقط بازی بودن و آرکید گونه ش درش بیارم و به فوتبال واقعی نزدیکترش بکنم.
آدم عاشق اینشکلی عذاب هم میکشه دیگه دی:

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
من چون عاشق فوتبالم خود فیفا رو هم با عشق بازی میکنم از 11 بگیر تا 14 بچه هایی که باهام بازی کردن نوع بازیمو میدونن تا جایی که جا داشته باشه دوست دارم بازی رو با حس و متنوع بازی بکنم و از اون حالت فقط بازی بودن و آرکید گونه ش درش بیارم و به فوتبال واقعی نزدیکترش بکنم.
آدم عاشق اینشکلی عذاب هم میکشه دیگه دی:

سلام اقا عبدالله می دونم شما چی می گید هر موقع باهاتون بازی کردم همیشه دوست داشتید فوتبالی بازی کنید که به واقعیت شبیه باشه و از باگ اینا گل زدن خوشتون نمی اد و همچنین سرعت تو فیفا ۱۴ پایین بود ولی باید خودتونو با این فیفا وقف بدید چون فیفا ۱۴ فکر کنم سروراش دیگه بسته شده باشه حالا شما این دموی پیس هم دانلود کنید ببینید چه جوریه خوشتون می اد یا نه موفق باشید

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
من تازه نصفه شبی دارم دارم آپدیت رو دانلود میکنم ولی امیدوارم یک مشکل مسخره حل بشه.

اونهم اندازه خیلی کوچک علامت بالای سر بازیکن select شده است. مخصوصا در نیمه دوم که خسته میشن و فلش کمرنگ تر هم میشه . در این حالت دیگه کلا خیلی سخت میشه تشخیص بدی کی به کی است!.

ضمنا تا قبل از آپدیت که مشکل پیدا کردن حریف همچنان پا برجا بود. با ساپورت EA هم حرف زدم گفت در چریانش هستن ولی نمیدونه کی حل میشه و ظاهرا این آپدیت ربطی به مشکل سرورها نداره

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
امروز بالاخره بازی دستم رسید و میریم که داشته باشیم یک سال‌ آنلاین زدن و چسبیدن به کنسول:d

برای منی که فیفا 15 را از اوایل بهار ولش کردم، شدیدا دلم لک زده برای یه دست آنلاین زدن فوتبال. دوستان حتما منو آد کنن: Amir-real-cr7

راستی دوستان من نسخه دست و ریجن 1 را 150 خریدم به نظرتون قیمتش مناسب بود؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید

- - -ویرایش - - -

یه چیز دیگه هم بگم نیاید بگید اگه خوشت نمیاد بازی نکن و مجبور نیستی و اینا ..
فعلن تا جایی که جا داشته باشه هنوز دارم تست میکنم بازیو و دوست دارم بازی نظرمو عوض کنه ولی تا به الان نا امیدم کرده .
فعلنه به قول سینا باید بسوزم و بسازم شاااید تا آپدیت بعد و بعد از اون فرجی بشه، به غیر از فوتبال هم بازی دیگه ای نمیکنم که من :(
دقیقا درک میکنم چی میگی ،اما چاره ای نیست وقت تغییره وقتیم که برایه بچه هایی که مثله من و شما فقط سرگرمیشون فوتباله چاره ای نیست جز اینکه با تغییرات کنار بیان،من خودم با ارکید شدن بازی مخالفم نظره شخصیم این بود بازی تو15 ارکید شده بود دیگه احتیاجی به خلاقیت نداشت ،نمیتونستم به دوستانم بگم چطور بازی کنن که حالت ارکید اذیتمون نکنه ،اما حداقل کاری که کردم برایه خودم بود که بتونم لااقل خودم نسبی هم شده لذت ببرم تجربیاتم میگم شاید بدردت خورد اولین کاری که کردم بردن و باختن فراموش کردم!واقعا گذاشتم کنار من چه تواناییایی تو فیافاهایه قبلی داشتم و چطور میتونستم بازی کنم،بعد از شرایطی که بازی ارکید کرده بود اجتناب کردم مثلا به هیچ عنوان از سرعت تو بازیام استفاده نمیکردم به طوری که ویراج بدم و گلهایه تخیلی بزنم! حتی شاید رنگ دروازه حریفم نمیدیدم! مورده بعدی پاسایه پینگ پنگی بود تنظیمات کنترل عوض کردم پاس و شوت و قسمتا مختلف تنظیمات همه رو از حالت اسیست به سمی تغییر دادم فقط پاس تو عمق هوایی مانوءل کردم،شرایط خیلی خیلی برام سخت شده بود با علمه به اینکه حریفم همه تنظیماتش اسیست بود!حتی بهش نمیگفتم چطور دارم بازی میکنم فقط دوست داشتم فکر کنم دارم شبیه ساز فوتبال بازی میکنم اون اوایلش خیلی سخت بود شاید پاسام به 6تا نمیرسید یا دروازه حریفم اصلا نمیدیدم!اما کم کم دستم روون شد حتی با فیفا15 ارکید هم برایه خودم شبیه ساز درست کردم!قبول دارم لذته فیفاهایه قبلیرو نداشت اما خودم از بازی خودم راضی بودم با اینکه شرایط برابر نبود،در واقه خودم اینطور میخواستم،خلاصه یک سال کابوس وار تمام شد این شماره 16واقعا بالانستر شده یه چند دست با دوستانی که تو حالت گیم پلی 15 قرق شده بودن بازی کردم و تغییرات حس کردم میتونی باهاش کنار بیایی اگر پاسا ارکید به نظرت میاد حتمی تو تنظیمات تغییرش بده بعد میبینی به 4،5 پاس تو بهترین شرایط نمیرسه فقط باید بتونی با باختایه اول کنار بیایی و بازی برایه لذت بردن انجام بدی،چاره ای نیست یا باید بیخیال بازی بشیم یا خودمون شرایط بازی طوری تنظیم کنیم که بشه تا حدودی حس کرد شبیه ساز بازی میکنیم! البته این شرایط برایه کسانیه که فقط فرندلی بازی میکنن تو سیسن قسمتایه دیگه فکر کنم تنظیمات دیفالته!من فقط فقط فرندلی بازی میکنم جالب همینجا بچه هایی دیدم که دقیقا مثله خودم بازی میکنن و به شرایط باگ کاری نداشتن حتی موقعی که عقب بودن!اما تو بخش سیسن یه چیزایی میدیدم که حالم از گیم فوتبال بهم میخورد.
دوسته عزیز از اونجایی که شماهم اهله دلی یه پیشنهاد دیگه هم دارم حتمی دمویه pesامتحان کن تو زمینه گیمپلی و بازی سازی واقعا عالی عمل کرده دستت بازه!فقط باید با شوتا و دروازباناش تا حدودی کنار بیایی ولی تو نحوه اجرایه بازی و پلنه بازیت امسال واقعا عالی عمل کردهpes16 ,فقط کاش تنوع تنظیماتش مثله فیفا بود.
حرفه اخرم امسال خودت محروم نکن از بازی.فیفا 14 فراموش کن چاره ای نداریم تنظیمات طوری انجام بده که از بازی کردنت لذت ببری، سعی کن بازی حریفت اعصابت خورد نکنه یا لااقل با کسی بازی کن که حرفت میخونه شرایط برابر کنین قانون بزارید برایه خودتون بعد میبینی چه لذتی داره این فیفا16!مطمءن باش این نسل مثله نسله قبل نیست با یه اپدیت بازی تغییرات مثبت داشته باشه!تغییراتش حس نمیشه پس منتظر آپدیت نباش فقط سر کن تا باز فیفا17،این شماره 16 خیلی خوبه بجز پاسه سرعتیش از بقیه تغییراتش استقبال کردم از اون پاسا هم خودم استفاده نمیکنم،به هر حال امسال فیفارو کنار نزار شاید دیگه نتونی با تغییراتش تو نسخه هایه بعد کنار بیایی کلا قید گیم زدی!چون عاشقه فوتبالی اینارو بهت گفتم شاید از نظر خیلیا مسخره بیاد حرفام.

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
سلام
بچه ها فیفا دبعد اپدیت خیلی خوب شده راحت دارم سیزن بازی میکنم. 4 دست یه کله بدون معطلی. دیگه خودم خسته شدم اومدم بیرون.
واقعا خوب شده.

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
من تو تاپیک pc هم گفتم مشکل حریف پیدا کردن دارم هنوز بعد از اپدیت دوم من نسخه pc بازی میکنم کسی راه حلی داره؟حتی یک دست هم نتونستم سیزن بزنم خیلی ناامید شدم :(

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
امروز بالاخره بازی دستم رسید و میریم که داشته باشیم یک سال‌ آنلاین زدن و چسبیدن به کنسول:d

برای منی که فیفا 15 را از اوایل بهار ولش کردم، شدیدا دلم لک زده برای یه دست آنلاین زدن فوتبال. دوستان حتما منو آد کنن: Amir-real-cr7

راستی دوستان من نسخه دست و ریجن 1 را 150 خریدم به نظرتون قیمتش مناسب بود؟

ریجن 1 دسته دوم 150 کجا خریدی ؟ بگو ماهم بخریم #:-s

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
شاید الان خیلی‌ها از وضعیت Season و FUT Season ناراحت باشن ولی به نظرم به دلایلی مختلفی این بخش‌ها برای ما به غیر قابل تحمل‌ترین بخش‌های آنلاین فیفا تبدیل شدن. بعد تغییراتی که EA از نسخه 15 توی MatchMaking بازی ایجاد کرد و بیشتر اومد IP های نزدیک رو در نظر گرفت، عملا با توجه به جایی که ما هستیم کسل‌کننده‌ترین و تکراری‌ترین بازیکن‌ها، سبک‌های بازی و کشور‌ها به ما می‌افته. بازیکن‌هایی که با سبک بازیشون و نگاهشون به فوتبال کاری می‌کنند که شما از فیفا حالتون بهم بخوره (اون گزینه مورد نظر برای سرچ وسیع‌تر هم متاسفانه خیلی کمک نمی‌کنه).

از طرفی ساختار فیفا هم جوری شده که به سبک‌هایی که روی اعصاب هست کاملا کمک می‌کنه و دست اونا رو نمی‌بنده. هنوز هم با توجه به بازیکن‌ها و کشورهایی که بیشتر به ما می‌افته، افراد زیادی هستند که فوتبال رو با مسابقات دیگه اشتباه می‌گیرند. به این موارد موضوع همیشگی کیفیت اینترنت مزحرف ما رو هم اضافه کنید. تحمل چنین بازی‌های یکنواختی با لگ و تاخیر واقعا سخته :| نسخه 16 هم با توجه به مشکلی که فعلا توی بخش سیزن داره تیم‌های 3 تا 4.5 ستاره رو عملا از دور خارج کرده. خودتون دیگه حساب کنید همش بخوایید با تیم‌های 5 ستاره بازی کنید چی می‌شه اون موقع.

نظرم شخصیِ ولی بین بخش‌های آنلاین فیفا 16 از بخش Online Friendlies جایی بهتر و جذاب‌تر و با کیفیت‌تر پیدا نمی‌کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر