FIFA 16

Untitled5a59c.png

طبق رسم هرساله امسال هم شاهد فیفا هستیم.
اضافه شدن تیم ملی زنان به بازی تایید شده.
بازی شامل 12 تیم بانوان هست که باید روبروی هم دیگه بازی کنن.مثلا نمیشه رئال بشیم و با زنان بازی کنیم
:d.کلا توی این مدها قابل بازی ـن:match day , offline tournament , and online friendly matches.
12 تیم هم عبارتند از:

Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.
که بصورت کامل همه ی بازیکنان اسکن شدن.

====
DEFENSIVE AGILITY
arrowd.gif

چالاکی و فرز بودن بودن مداقعان :

امسال در فیفا 16 مجموعی از25تغییر بنیادین در ویژگی ها مدافعین لحاظ شده به طوری که با ایجاد مدافعان فرز در تقابل با بازیکنان و مهاجمین سرعتی لحاظ شده به عنوان نمونه وقتی بازیکنان و مهاجمین سرعتی با سرعت در زمین مانور میدن و تغییر مسیر ناگهانی میدن از این به بعد مدافعان هم میتونن به همان مقدار در تغییر ناگهانی مسیر فرز و چالاک باشن ! مدافعین زین پس میتونن به طرز ناگهانی تغییر مسیر بدن و سرعت و شتاب خوبی در کندن از زمین دارن !!

DEFEND AS A UNIT
arrowd.gif

دفاع به عنوان واحد ، دفاع کمکی ، یار پوششی : دفاع پوششی از همدیگه و دفاع کمکی و یا به تعبیری همان یار پوششی یکی از بهترین راه ها و ترفند ها در پوشش و مهار بازیکن مقابل هستش ! در فیفا 16 هوش مصنوعی جدید برای این منظور در نظر گرفته شده به صورتی که از این بعد به بعد دفاع آگاه از فضای باز و جایی هست که احساس خطر کنه به طور مثال وقتی یک دفاع داره به صورت تقابل یک به یک با حریف در حال جنگیدن هستش دفاع دیگری برای پوشش فضا و کمک میاد و به دفاع دیگه کمک میکنه ! یعنی یک دفاع روی پا میره و دفاع دیگه پوشش و بستن فضا رو بر عهده میگیره یعنی به عبارتی دفاع گروهی و کمک به یکدیگه !

INTERCEPTION INTELLIGENCE
arrowd.gif

هوش درکی تیمی بهتر و جامع تر : در نسخه جدید هم تیمی های شما به صورت بهتر و چشمگیر تری میتونن درک کنن که فضای خالی زمین کجاست و همین طور کجا بمونن که پاس بهتری دریافت کنن و پیش بینی پاس رو بهتر درک کنن البته این موضوع هم در هنگام دفاع کردن وجود داره و هم در حمله کردن و این موضوع باعث به وجود آمدن بالانس بیشتری در بازی میشه ، مثلا هنگامی که بازیکن خط حمله سعی میکنه به فضای خالی و باز زمین سوق داده بشه با سرعت پیش بره در این هنگاه دفاع ها هم برای بستن و پوشش دادن این مناطق دست به کار میشن و سعی و تلاش میکنن ، بازیکنان میانی به سرعت در بررسی فضای باز در زمین دست به کار میشن و بازیکن هم تیمیشون رو برای یورش به سوی دروازه حریف آماده میکنن و بازی رو به سرعت راه میندازن ، البته میشه در قسمت تنظیمات بازی هم برای بازیکنان تعاریف شخصی سازی نوع حرکتی در زمین برنامه ریزی کرد و باعث بهتر شدن بازی تیمی در بازی بشه .........

DYNAMIC CROSSING
arrowd.gif

و باز هم در ضمن که میخوان امسال یک بالانس عالی بین فاز دفاعی و حمله ایجاد کنن !! و همین طور سیستم پاس دهی پاس های هوایی به صورت کامل دچار تغییر شده و سیستم داینامیک پاس هوایی روش گذاشته شده که پاس های هوایی بسیار متنوع هستن و نوع چرخش توپ و حرکتی توپ در این پاس های هوایی هم دست خوش تغییرات زیادی شده و همین طور بازیکن های خط حمله امسال به صورت چشمگیری خودشون رو برای توپ های هوایی به تکاپو میندازن و وقتی توپ هوایی ارسال شد چه دفاع ها و چه بازیکن های حمله برای توپ های هوایی تلاش زیادی برای زدن ضربه به توپ میکنن !

PASSING WITH PURPOSE
arrowd.gif

یک تغیر دیگه ای هم که دربازی ایجاد شده سیستم پاس دهی بازی هستش که وقتی میخواین پاس بدین وقتی در جهت اون بازیکنی باشین که میخواین پاس رو بهش بدین شدت و سرعت توپ بهتر میشه و در کل سیستم پاس دهی بازی سخت تر شده ، همین طور گفته شده مکانیک جدید سیستم پاس دهی بازی طوری شده که در فضای های باز و بسته نوع و شدت پاس تغییر میکنه و ارور و خطای پاس ها در فضا های مختلف با توجه به شرایط تعداد بازیکن و باز بودن و بسته بودن فضا فرق های زیاد داره !!

NEW TACKLING FUNDAMENTALS
arrowd.gif

و مورد دیگه بازی اسلاید تکل ها هستش که در بازی بسیار انیمیشن هاش بیشتر شدن و توپ گیری در این بخش خیلی بیشتر میشه و همین طور توپ گیری ساده که انیمیشن های بیشتری بهش اضافه شده و دفاع ها امسال در بازی هوش خیلی بالایی دارن و آزادی عمل بسیاری در توپ گیری در بازی دارن و همین طور بازیکن های سرعتی رو با توجه به هوش و توان بدنی که دارن از کار میندازنشون .

پ.ن:با تشکر از امین عزیز

====

Argentine Primera División

• La Bombonera - Boca Juniors
  • El Monumental - River Plate [NEW]
Barclays Premier League

• Anfield - Liverpool FC
  • Boleyn Ground - West Ham United
  • Britannia Stadium - Stoke City
  • Carrow Road - Norwich City [NEW]
  • Emirates Stadium - Arsenal
  • Etihad Stadium - Manchester City
  • Goodison Park - Everton
  • King Power Stadium - Leicester City
  • Liberty Stadium - Swansea City
  • Old Trafford - Manchester United
  • Selhurst Park - Crystal Palace
  • St. James' Park - Newcastle United
  • St. Mary's Stadium - Southampton
  • Stadium of Light - Sunderland
  • Stamford Bridge - Chelsea FC
  • The Hawthorns - West Bromwich Albion
  • Vicarage Road - Watford [NEW]
  • Vitality Stadium - Bournemouth [NEW]
  • Villa Park - Aston Villa
  • White Hart Lane - Tottenham Hotspur
English Championship

• Loftus Road - Queens Park Rangers
  • The KC Stadium - Hull City
  • Turf Moor - Burnley
English League Two

• Fratton Park - Portsmouth [NEW]
Bundesliga

• Allianz Arena - Bayern München, TSV 1860 München
  • BORUSSIA-PARK - Borussia Mönchengladbach [NEW]
  • Volksparkstadion - Hamburger SV
  • Olympiastadion - Hertha BSC
  • Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
  • Veltins-Arena - FC Schalke 04
Eredivisie

• Amsterdam ArenA – Ajax
International Stadium

• Wembley Stadium – England
La Liga

• Camp Nou - FC Barcelona
  • Estadio Vicente Calderon - Atlético de Madrid
  • Mestalla - Valencia
  • Santiago Bernabéu - Real Madrid
Liga MX

• Estadio Azteca - Club América
Ligue 1

• Parc des Princes - Paris Saint-Germain
  • Stade Gerland - Olympique Lyonnais
  • Stade Vélodrome - Olympique de Marseille [NEW]
Major League Soccer

• BC Place Stadium - Vancouver Whitecaps
  • CenturyLink Field - Seattle Sounders FC [NEW]
Serie A

• Juventus Stadium - Juventus
  • San Siro/Stadio Giuseppe Meazza - AC Milan, Inter
  • Stadio Olimpico - Lazio, Roma
Saudi Abdul Latif Jameel League

• King Abdullah Sports City - Al-Ittihad & Al-Ahli [NEW]
  • King Fahd International Stadium - Al Hilal, Al Nassr, Al Shabab
Rest of the World

• Donbass Arena - Shakhtar Donetsk
Generic Stadiums
Available in Kick-Off, FIFA Ultimate Team, Career Mode and during skill games.

• Al Jayeed Stadium
  • Aloha Park
  • Arena del Centenario
  • Arena d'Oro
  • Court Lane
  • Crown Lane
  • Eastpoint Arena
  • El Grandioso
  • El Libertador
  • Estadio de las Artes
  • Estadio El Medio
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Euro Park
  • Forest Park Stadium
  • Ivy Lane
  • Molton Road
  • O Dromo
  • Sanderson Park
  • Stade Municipal
  • Stadio Classico
  • Stadion 23. Maj
  • Stadion Europa
  • Stadion Hanguk
  • Stadion Neder
  • Stadion Olympik
  • Town Park
  • Union Park Stadium
  • Waldstadion
====
50 - دیماریا
49-چک
48-کاوانی
47-کمپانی
46-الابا
45-گودین
44-تری
43-نالدو
42-توره
41-کازورلا
40-پیکه
39-هوملز
38-اشنایگر
37-رویس
36-رونی
35-ویدال
34-مولر
33-بنزما
32-کورتوا
31-پوگبا
30-کاستا
29-بوسکتس
28-دی بروین
27-توز
26-دخیا
25-سانچز
24-ریبری
23-گرت بیل
22-لواندوفسکی
21-کیلینی
20-لام
19-مودریچ
18-اوزیل
17-راموس
16-فابرگاس
15-بواتنگ
14-کروس
13- جیمز رودریگز
12-اگوئرو
11-اینیستا
10-داوید سیلوا
9-تیاگو سیلوا
8-نیمار
7-زلاتان
6-هازارد
5-روبن
4-نویر
3-سوارز
2-رونالدو
1-مسی
====
تیم های قابل بازی:

• Chelsea FC

• Manchester City

• FC Barcelona

• Real Madrid

• Borussia Dortmund

• Borussia Mönchengladbach

• PSG

• Inter Milan

• River Plate

• Seattle Sounders FC

• United States(تیم ملی زنان)

• Germany(تیم ملی زنان)
استادیوم ها:

• Borussia-Park

• Santiago Bernabeu

• CenturyLink Field
تنظیمات:

• Half Length: 4 minutes

• Difficulty Level:Professional/World Class

• Season: Autumn / Fall

• Weather: Rain/Clear

• Time of Day: Day/Night
همچنین دمویی از fut draft قابل بازی ـه
تاریخ عرضه:8 و 9 سپتامبر
====
Untitled2.png

تاریخ عرضه ی بازی: 22 سپتامبر
قابل دسترس برای: Xbox One-Play Station 4-Xbox 360-Play Station 3-PC
پ.ن:با اومدن اطلاعات جدید این پست تکمیل میشه.
پ.ن2:این تاپیک فیفا ـه نه فوتبال.چون در آینده درمورد اورال ها بحث زیاد پیش میاد از دوستان خواهش میکنم رعایت کنند.

image.img.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
نوشته شده توسط idden]-[;3877474:
باورت میشه عشقیه :|
مثلا من تو NFS یا تایتان هم مشکلی ندارم !!.
ولی تو UFC و FIFA ک باید بگرده و شخصا یکیو بت جوین کنه مشکل دارم (البته الان ک مشکل همه س !!)
تو UFC هم مث فیفا ارور NAT میگرم وقتی کسیو پیدا میکنه درست مث دوستمون ک گفتن

اینو نمی دونستم ...عجب ...
هر چی هس ما که امید به حل شدنش داریم ...
منتها اینکه اصلا یه مساله ی عجیبی تبدیل شده همه جور حدس و گمان میشه زد اگه پورت رو ببندن کلا باید بسته باشه دیگه اما تو پرو کلاب راحت و ررون بی نقص اما تو سیزن ...
حالا من نمی دونم دقیق ولی سرورا کلا مگه یکی نیس یعنی تمام سرورای انلاین فیفا 16 با یه سرور مرکزی هدایت نمیشه ؟؟

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
دوستان سیزن خیلی عالی شده .دیگه با کارهای اعصاب خورد کن نمیشه برنده شد.

دیگه نمیشه کل بازیرو با پاسکاریهای خیلی عقب نگه داشت . پاسکاری دیگه خیلی آسون نیست و خودتون باید با دقت و ضرب مناسب پاس بدید. این یعنی به نفع حرفه ای های فیفا و دیگه کار هر کسی نیست که از راه نرسیده بتونه تیکی تاکا کنه

امکان اینکه با مسی کل تیم حریف رو دریبل کنی و با ژانگولر بازی گل بزنی تقریبا از بین رفته . مدافعا خیلی هوشمند شدن و خیلی بهتر عمل میکنن.
به علت عملکرد خیلی بهتره مدافعا دیگه استفاده از L1 مثلث خیلی آسون نیست. بنابراین یکی دیگه به نفع حرفه ای ها .

در کل نظرم اینه که بازی خیلی پیشرفت کرده. مشارکت ما بازیکنا با صحنه بازی خیلی بیشتر شده ...

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا شیلتره خیالتون راحت دوستم میگفت نمیتونسته کریو نصب کرده شده به نظر شما باز هم شیلتر نیست ؟
من میگم بیان یک کمپین بزنیم شاید خود ea تعییر بده پورتش را از اینها که بخاری بلند نمیشه

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش

آره آره بیشتر پاس هایی که فرستاده میشه سریع بین راه توسط بازیکن حریف قطع میشه ! چاره اینه که به یارت نزدیک بشی و پاس جون دار بفرستی
yahoo_16.gif

----------------

با نت 1 مگ مخابرات راحت آنلاین میزنی ؟ ماهی چقدر هزینه میکنی ؟ دانلود نا محدوده ؟​

دو ماه 80 . آره اوکی ـه واسه آنلاین . نامحدود

واسه اینکه اسپم نباشه ، کریر هم یکم بازی کردم جالب تورنمنت پیش فصل و تمرینات همونطور که میدونید اضافه شده . گزارشگر هم وسط بازی مثلا گفت پتر چک با فلان رقم به آرسنال رفت و ...

در کل اگر این مشکل بازی آنلاین و حریف پیدا نشدن حل نشه بازی 10 هزارتومن هم ارزش نداره ( گذشت دیگه دوران آفلاین بازی کردن خدایی )

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
در عجبم واقعا با اینهمه دلیل و برهان باز یه عده میان میگن شیلتره :| :|
پس چرا 15 نیست؟؟؟سایت خود ea? پرو کلاپ؟پس چرا هرازگاهی رقیب پیدا میشه؟؟

برای آخرین بار آقایان اگه شیلتر باشه به سرور وصل نمیشه...وقتی به سرور کانکت میشه یعنی بازه ....

بحث رقیب پیدا کردن دیگه 90% به سرور ربط داره

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بزار جو بدن مهم نیس..حتی اگه *****ینگ هوشمندیم در کار باشه ..تو شک نکن به سرور وصل هم باشی باید دیسکانکت شی هر لحظه... اصلا اره حرفت درست چرا pro club اوکیه ؟؟
چیز خاصی به من نمیرسه از این اینترنت بیخود کشور دفاع کنم ولی این موردو تقریبا بالای 90 درصد مطمئنم نه ربطی به شیلتر داره نه این ماجرا ها..یارو میگم تو ترکیه هم همین مشکلو داره

و اینکه میگید *****شکن شیر کردین رو کنسول...من اینو خودم بلد نیستم اما به دو تا از دوستان گفتم انجام دادن و بهم گفتن که بازم نتونستن وصل شن
به نظرم یه دره خودمون فکر کنیم یعنی سرورای هر قسمت فیفا کاملا جداس ؟؟؟

اینا همه یه سرور مرکزی دارن دیگه
خنده داره بگیم شیلتره و از این حرفا

و اینکه یه چیزیم فهمیدم سال قبل هم این مشکل واسه یه عده بوده که بعد ea اوکی کرده
مشکل one رو نمیگما..همین ارور no opponent ... و اونم دقیقا زمانی بوده تازه بازی ریلیز شده..

تا چند روز دیگه اوکی میشه مطمئنن

- - -ویرایش - - -

اینو نمی دونستم ...عجب ...
هر چی هس ما که امید به حل شدنش داریم ...
منتها اینکه اصلا یه مساله ی عجیبی تبدیل شده همه جور حدس و گمان میشه زد اگه پورت رو ببندن کلا باید بسته باشه دیگه اما تو پرو کلاب راحت و ررون بی نقص اما تو سیزن ...
حالا من نمی دونم دقیق ولی سرورا کلا مگه یکی نیس یعنی تمام سرورای انلاین فیفا 16 با یه سرور مرکزی هدایت نمیشه ؟؟

pro club اصلا تو صدم ثانیه میره توش ..حرفت کاملا درسته مطمئنن یه سرور مرکزی داره و همه به اون وصل میشیم
آقا اگه احتمالم بدیم اینا *****ی کردنو یا گندی زدن آخه نباید کلا بشه بازی کرد ..درسته ؟ من الان 3 روزه بازیو دارم 30 تا بازی کردمم..کم نیستا.. اول خوب بود ..الانم روزی 3..4 تارو میزنم
*****ی در کار بود اینم نباس میشد دیگه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بزار جو بدن مهم نیس..حتی اگه *****ینگ هوشمندیم در کار باشه ..تو شک نکن به سرور وصل هم باشی باید دیسکانکت شی هر لحظه... اصلا اره حرفت درست چرا pro club اوکیه ؟؟
چیز خاصی به من نمیرسه از این اینترنت بیخود کشور دفاع کنم ولی این موردو تقریبا بالای 90 درصد مطمئنم نه ربطی به شیلتر داره نه این ماجرا ها..یارو میگم تو ترکیه هم همین مشکلو داره

و اینکه میگید *****شکن شیر کردین رو کنسول...من اینو خودم بلد نیستم اما به دو تا از دوستان گفتم انجام دادن و بهم گفتن که بازم نتونستن وصل شن
به نظرم یه دره خودمون فکر کنیم یعنی سرورای هر قسمت فیفا کاملا جداس ؟؟؟

اینا همه یه سرور مرکزی دارن دیگه
خنده داره بگیم شیلتره و از این حرفا

و اینکه یه چیزیم فهمیدم سال قبل هم این مشکل واسه یه عده بوده که بعد ea اوکی کرده
مشکل one رو نمیگما..همین ارور no opponent ... و اونم دقیقا زمانی بوده تازه بازی ریلیز شده..

تا چند روز دیگه اوکی میشه مطمئنن

- - -ویرایش - - -

pro club اصلا تو صدم ثانیه میره توش ..حرفت کاملا درسته مطمئنن یه سرور مرکزی داره و همه به اون وصل میشیم
آقا اگه احتمالم بدیم اینا *****ی کردنو یا گندی زدن آخه نباید کلا بشه بازی کرد ..درسته ؟ من الان 3 روزه بازیو دارم 30 تا بازی کردمم..کم نیستا.. اول خوب بود ..الانم روزی 3..4 تارو میزنم
*****ی در کار بود اینم نباس میشد دیگه

گویا شما شیلتر شناسید خب پس زاه حلشم یاد بچه ها بدید حالا اون دوتا دوستت نتونستن وصل شن مشکل از خودشونه پس چرا من دارم میبینم کسانی که دارن انلاین بازی میکنم با کریو وصل شدن

دوستانی که PS4 دارن شما هم بگید مشکلی دارید یا خیر

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
گویا شما شیلتر شناسید خب پس زاه حلشم یاد بچه ها بدید حالا اون دوتا دوستت نتونستن وصل شن مشکل از خودشونه پس چرا من دارم میبینم کسانی که دارن انلاین بازی میکنم با کریو وصل شدن

دوستانی که PS4 دارن شما هم بگید مشکلی دارید یا خیر
آقا یکی دیگه هم کریو نصب کنه ببینیم این دوستمون راست میگه یا نه امتحانش هم ضرری نداره

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
من دیشب 5-6 دست بازی کردم اوکی بود. بعدش باز کسی رو پیدا نکرد. حالا اگه اوکی نشه کریو رو شئر میکنم امروز. ولی میدونم لیتنسی بفاک میره

ferrari4ever

کاربر سایت
Jun 2, 2015
129
بلايي كه سر Xone اورد اين پورت udp حالا سر ps4 هم اومد .
اينو به همتون قول ميدم كه ديگه نميتونيم انلاين بازي كنيم ، با التيميت تيم و سيزن خداحافظي كنيد بچسپيد به همون پرو كلاب

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان با این شرایط که میگید ایا میشه فرندلی فیفا بازی کرد یا خیر؟ممنون میشم فقط همین جواب بدین اخه من فقط فرندلی بازی میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر