FIFA 16

Untitled5a59c.png

طبق رسم هرساله امسال هم شاهد فیفا هستیم.
اضافه شدن تیم ملی زنان به بازی تایید شده.
بازی شامل 12 تیم بانوان هست که باید روبروی هم دیگه بازی کنن.مثلا نمیشه رئال بشیم و با زنان بازی کنیم
:d.کلا توی این مدها قابل بازی ـن:match day , offline tournament , and online friendly matches.
12 تیم هم عبارتند از:

Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.
که بصورت کامل همه ی بازیکنان اسکن شدن.

====
DEFENSIVE AGILITY
arrowd.gif

چالاکی و فرز بودن بودن مداقعان :

امسال در فیفا 16 مجموعی از25تغییر بنیادین در ویژگی ها مدافعین لحاظ شده به طوری که با ایجاد مدافعان فرز در تقابل با بازیکنان و مهاجمین سرعتی لحاظ شده به عنوان نمونه وقتی بازیکنان و مهاجمین سرعتی با سرعت در زمین مانور میدن و تغییر مسیر ناگهانی میدن از این به بعد مدافعان هم میتونن به همان مقدار در تغییر ناگهانی مسیر فرز و چالاک باشن ! مدافعین زین پس میتونن به طرز ناگهانی تغییر مسیر بدن و سرعت و شتاب خوبی در کندن از زمین دارن !!

DEFEND AS A UNIT
arrowd.gif

دفاع به عنوان واحد ، دفاع کمکی ، یار پوششی : دفاع پوششی از همدیگه و دفاع کمکی و یا به تعبیری همان یار پوششی یکی از بهترین راه ها و ترفند ها در پوشش و مهار بازیکن مقابل هستش ! در فیفا 16 هوش مصنوعی جدید برای این منظور در نظر گرفته شده به صورتی که از این بعد به بعد دفاع آگاه از فضای باز و جایی هست که احساس خطر کنه به طور مثال وقتی یک دفاع داره به صورت تقابل یک به یک با حریف در حال جنگیدن هستش دفاع دیگری برای پوشش فضا و کمک میاد و به دفاع دیگه کمک میکنه ! یعنی یک دفاع روی پا میره و دفاع دیگه پوشش و بستن فضا رو بر عهده میگیره یعنی به عبارتی دفاع گروهی و کمک به یکدیگه !

INTERCEPTION INTELLIGENCE
arrowd.gif

هوش درکی تیمی بهتر و جامع تر : در نسخه جدید هم تیمی های شما به صورت بهتر و چشمگیر تری میتونن درک کنن که فضای خالی زمین کجاست و همین طور کجا بمونن که پاس بهتری دریافت کنن و پیش بینی پاس رو بهتر درک کنن البته این موضوع هم در هنگام دفاع کردن وجود داره و هم در حمله کردن و این موضوع باعث به وجود آمدن بالانس بیشتری در بازی میشه ، مثلا هنگامی که بازیکن خط حمله سعی میکنه به فضای خالی و باز زمین سوق داده بشه با سرعت پیش بره در این هنگاه دفاع ها هم برای بستن و پوشش دادن این مناطق دست به کار میشن و سعی و تلاش میکنن ، بازیکنان میانی به سرعت در بررسی فضای باز در زمین دست به کار میشن و بازیکن هم تیمیشون رو برای یورش به سوی دروازه حریف آماده میکنن و بازی رو به سرعت راه میندازن ، البته میشه در قسمت تنظیمات بازی هم برای بازیکنان تعاریف شخصی سازی نوع حرکتی در زمین برنامه ریزی کرد و باعث بهتر شدن بازی تیمی در بازی بشه .........

DYNAMIC CROSSING
arrowd.gif

و باز هم در ضمن که میخوان امسال یک بالانس عالی بین فاز دفاعی و حمله ایجاد کنن !! و همین طور سیستم پاس دهی پاس های هوایی به صورت کامل دچار تغییر شده و سیستم داینامیک پاس هوایی روش گذاشته شده که پاس های هوایی بسیار متنوع هستن و نوع چرخش توپ و حرکتی توپ در این پاس های هوایی هم دست خوش تغییرات زیادی شده و همین طور بازیکن های خط حمله امسال به صورت چشمگیری خودشون رو برای توپ های هوایی به تکاپو میندازن و وقتی توپ هوایی ارسال شد چه دفاع ها و چه بازیکن های حمله برای توپ های هوایی تلاش زیادی برای زدن ضربه به توپ میکنن !

PASSING WITH PURPOSE
arrowd.gif

یک تغیر دیگه ای هم که دربازی ایجاد شده سیستم پاس دهی بازی هستش که وقتی میخواین پاس بدین وقتی در جهت اون بازیکنی باشین که میخواین پاس رو بهش بدین شدت و سرعت توپ بهتر میشه و در کل سیستم پاس دهی بازی سخت تر شده ، همین طور گفته شده مکانیک جدید سیستم پاس دهی بازی طوری شده که در فضای های باز و بسته نوع و شدت پاس تغییر میکنه و ارور و خطای پاس ها در فضا های مختلف با توجه به شرایط تعداد بازیکن و باز بودن و بسته بودن فضا فرق های زیاد داره !!

NEW TACKLING FUNDAMENTALS
arrowd.gif

و مورد دیگه بازی اسلاید تکل ها هستش که در بازی بسیار انیمیشن هاش بیشتر شدن و توپ گیری در این بخش خیلی بیشتر میشه و همین طور توپ گیری ساده که انیمیشن های بیشتری بهش اضافه شده و دفاع ها امسال در بازی هوش خیلی بالایی دارن و آزادی عمل بسیاری در توپ گیری در بازی دارن و همین طور بازیکن های سرعتی رو با توجه به هوش و توان بدنی که دارن از کار میندازنشون .

پ.ن:با تشکر از امین عزیز

====

Argentine Primera División

• La Bombonera - Boca Juniors
  • El Monumental - River Plate [NEW]
Barclays Premier League

• Anfield - Liverpool FC
  • Boleyn Ground - West Ham United
  • Britannia Stadium - Stoke City
  • Carrow Road - Norwich City [NEW]
  • Emirates Stadium - Arsenal
  • Etihad Stadium - Manchester City
  • Goodison Park - Everton
  • King Power Stadium - Leicester City
  • Liberty Stadium - Swansea City
  • Old Trafford - Manchester United
  • Selhurst Park - Crystal Palace
  • St. James' Park - Newcastle United
  • St. Mary's Stadium - Southampton
  • Stadium of Light - Sunderland
  • Stamford Bridge - Chelsea FC
  • The Hawthorns - West Bromwich Albion
  • Vicarage Road - Watford [NEW]
  • Vitality Stadium - Bournemouth [NEW]
  • Villa Park - Aston Villa
  • White Hart Lane - Tottenham Hotspur
English Championship

• Loftus Road - Queens Park Rangers
  • The KC Stadium - Hull City
  • Turf Moor - Burnley
English League Two

• Fratton Park - Portsmouth [NEW]
Bundesliga

• Allianz Arena - Bayern München, TSV 1860 München
  • BORUSSIA-PARK - Borussia Mönchengladbach [NEW]
  • Volksparkstadion - Hamburger SV
  • Olympiastadion - Hertha BSC
  • Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
  • Veltins-Arena - FC Schalke 04
Eredivisie

• Amsterdam ArenA – Ajax
International Stadium

• Wembley Stadium – England
La Liga

• Camp Nou - FC Barcelona
  • Estadio Vicente Calderon - Atlético de Madrid
  • Mestalla - Valencia
  • Santiago Bernabéu - Real Madrid
Liga MX

• Estadio Azteca - Club América
Ligue 1

• Parc des Princes - Paris Saint-Germain
  • Stade Gerland - Olympique Lyonnais
  • Stade Vélodrome - Olympique de Marseille [NEW]
Major League Soccer

• BC Place Stadium - Vancouver Whitecaps
  • CenturyLink Field - Seattle Sounders FC [NEW]
Serie A

• Juventus Stadium - Juventus
  • San Siro/Stadio Giuseppe Meazza - AC Milan, Inter
  • Stadio Olimpico - Lazio, Roma
Saudi Abdul Latif Jameel League

• King Abdullah Sports City - Al-Ittihad & Al-Ahli [NEW]
  • King Fahd International Stadium - Al Hilal, Al Nassr, Al Shabab
Rest of the World

• Donbass Arena - Shakhtar Donetsk
Generic Stadiums
Available in Kick-Off, FIFA Ultimate Team, Career Mode and during skill games.

• Al Jayeed Stadium
  • Aloha Park
  • Arena del Centenario
  • Arena d'Oro
  • Court Lane
  • Crown Lane
  • Eastpoint Arena
  • El Grandioso
  • El Libertador
  • Estadio de las Artes
  • Estadio El Medio
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Euro Park
  • Forest Park Stadium
  • Ivy Lane
  • Molton Road
  • O Dromo
  • Sanderson Park
  • Stade Municipal
  • Stadio Classico
  • Stadion 23. Maj
  • Stadion Europa
  • Stadion Hanguk
  • Stadion Neder
  • Stadion Olympik
  • Town Park
  • Union Park Stadium
  • Waldstadion
====
50 - دیماریا
49-چک
48-کاوانی
47-کمپانی
46-الابا
45-گودین
44-تری
43-نالدو
42-توره
41-کازورلا
40-پیکه
39-هوملز
38-اشنایگر
37-رویس
36-رونی
35-ویدال
34-مولر
33-بنزما
32-کورتوا
31-پوگبا
30-کاستا
29-بوسکتس
28-دی بروین
27-توز
26-دخیا
25-سانچز
24-ریبری
23-گرت بیل
22-لواندوفسکی
21-کیلینی
20-لام
19-مودریچ
18-اوزیل
17-راموس
16-فابرگاس
15-بواتنگ
14-کروس
13- جیمز رودریگز
12-اگوئرو
11-اینیستا
10-داوید سیلوا
9-تیاگو سیلوا
8-نیمار
7-زلاتان
6-هازارد
5-روبن
4-نویر
3-سوارز
2-رونالدو
1-مسی
====
تیم های قابل بازی:

• Chelsea FC

• Manchester City

• FC Barcelona

• Real Madrid

• Borussia Dortmund

• Borussia Mönchengladbach

• PSG

• Inter Milan

• River Plate

• Seattle Sounders FC

• United States(تیم ملی زنان)

• Germany(تیم ملی زنان)
استادیوم ها:

• Borussia-Park

• Santiago Bernabeu

• CenturyLink Field
تنظیمات:

• Half Length: 4 minutes

• Difficulty Level:Professional/World Class

• Season: Autumn / Fall

• Weather: Rain/Clear

• Time of Day: Day/Night
همچنین دمویی از fut draft قابل بازی ـه
تاریخ عرضه:8 و 9 سپتامبر
====
Untitled2.png

تاریخ عرضه ی بازی: 22 سپتامبر
قابل دسترس برای: Xbox One-Play Station 4-Xbox 360-Play Station 3-PC
پ.ن:با اومدن اطلاعات جدید این پست تکمیل میشه.
پ.ن2:این تاپیک فیفا ـه نه فوتبال.چون در آینده درمورد اورال ها بحث زیاد پیش میاد از دوستان خواهش میکنم رعایت کنند.

image.img.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
باز ی pes باز اومد 30 خط نوشت که فیفا بده.نمیدانم چرا تو تاپیک pes نمیشه اسم فیفا رو آورد اما اینجا ی عده میان پر فروش ترین بازی فوتبال رو میکوبن .آره کل دنیا نفهمن pes بازها خوبن.
الان من الکی بیام بگم فیفا بهتره شما خوشحال میشی؟
باشه
فیفا خیلی سر تر از ساکره

شب خوش

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
شیطونه میگه یه " کیمپین نخریدن بازی day 1 " تشکیل بدیم ها
حالا نظر خودم و میگم به نظرم اگه دیجیتالی 50-60 ارزون تر فیزیکی در اومد با دیتاش بگیرین در غیر این صورت فیزیکی و بس که بشه آخر سال راحت فروختش

آره والا خدایی 330 تومن رو درک نمیکنم :|

آخه چرا انقدر بازیو میخرن :| نظارت که نمیشه خودمون باید یه خاکی به سرمون بریزیم نخریم قیمتو بیارن پایین سریع!! شیرین جساب کن از هر بازی چقدر میخورن! :|

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بازي تا ٢٢٠ تومن هم با توجه به قيمت الان دلار فكر كنم بيارزه، ٦٩ دلار ٣٥٠٠ تومن خودتون حساب كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
با سلام
من دیشب دموی فیفا رو بازی کردم و باید اعتراف کنم به کل نا امید شدم
بازی به نسبت فیفا 15 خیلی سخت تر شده و دفاع کردن واقعا سخت شده
به سختی میشه پرس کرد ولی به نظرم حرکات بازیکنان کمی طبیعی تر شده
ولی در مورد گرافیک باید بگم به نظر من به نسبت نسخه قبلی افت داشته و من چیز جدیدی توش ندیدم
ضمن اینکه جزییات و انیمیشن های بازی هم خیلی کمتر شده
از اون جو و هیجان تماشاگران تو نسخه قبلی هم خبری نیست
به نظرم تشویق تماشاگران تو نسخه 15 خیلی جالب تر بود
ضمن اینکه چهره برخی بازیکنان تو ساکر 2016 خیلی طبیعی تر از فیفا 2016 بود برای مثال چهره مسی رو مقایسه کنید به حرف من میرسید
به هر حال انتخاب امسال من ساکر 2016 هست
البته هر کسی ممکنه نظری داشته باشه ولی به نظر من امسال سال ساکر هست و طبق نمرات بیشتر سایتها ساکر 2016 فعلا جلوتر بوده و نمره خوب 86 رو هم گرفته

با تشکر

واقعا بعضی از گیمرها چه پولهای مفتی دارن
کدوم ادم عاقلی میاد به بازی 330 پول بده؟
یعنی هر کسی اینکارو بکنه رسما باید گفت نصف عقلش رو اجاره داد
بازی در حالت عادی 59 دلاره
حجم بازی هم مناسبه و براحتی میشه زیر 200 تومن با گیفت کارت پیش خرید کرد
ضمن اینکه هنوز یه عده گیمر هستند که با خریدهای عجولانشون باعث شدن فروشنده ها سود های کلانی بکنند
اگر گیمرهای عجول دو هفته صبر کنن براحتی قیمتها معقول میشه و به زیر 200 میرسه
کما اینکه قیمت یه بازی 59 دلاری به هیچ وجه نباید بالای 200 باشه
فقط باید افسوس خورد که یه عده با این کارشون باعث بالا رفتن قیمتها میشن
اول اینکه انتخابت PES هست.انتخابت محترم!ولی کسی منتظر انتخاب شما نبوده!برو تو تاپیک PES بگو فیفا اونجور فیفا اینجور!!
دوم اینکه مشخصه طرفدار PEs هستی چون فقط منتظری گل بزنی:dکه اونم محترمه
سوم اینکه به کسی توهین نکن!خیلیا هستن 300 تومن براشون پولی نیست(دمشون گرم :d)و فقط میخوان بازی کنن میرن میخرن بازیو. و این دلیل نمیشه عقل تو سرشون نیست

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
اول اینکه انتخابت PES هست.انتخابت محترم!ولی کسی منتظر انتخاب شما نبوده!برو تو تاپیک PES بگو فیفا اونجور فیفا اینجور!!
سوم اینکه به کسی توهین نکن!خیلیا هستن 300 تومن براشون پولی نیست(دمشون گرم :d)و فقط میخوان بازی کنن میرن میخرن بازیو. و این دلیل نمیشه عقل تو سرشون نیست

اما در مورد نظر منتقدا.اولا که هنوز نمرات فیفا نیومده.اما وقتی یه نظر و یا نقد و یا حرفی چرت باشه, مهم نیست که گویندش کیه.آدمای خیلی بزرگ هم وجود داشتن که در کنار حرفای خوبشون کلی چرت و پرت هم گفتن.

باز ی pes باز اومد 30 خط نوشت که فیفا بده.نمیدانم چرا تو تاپیک pes نمیشه اسم فیفا رو آورد اما اینجا ی عده میان پر فروش ترین بازی فوتبال رو میکوبن .آره کل دنیا نفهمن pes بازها خوبن.

کلا با ادبیاتتون خیلی حال کردم
خیلی نقد پذیر هستید شما فیفا بازها

به قول رامبد جوان
شما خیلی باحالید

ضمن اینکه من فقط نظرات شخصی خودم رو گفتم و تقریبا انتظار چنین برخوردهای بچگانه ای رو از سوی برخی افراد داشتم
کما اینکه در تاپیک ساکر هم به مشکلات بازی ساکر اشاره کرده بودم ولی هرگز چنین برخوردی رو ندیدم

ولی فکر میکنم سن فیفا بازها به نسبت ساکر بازها خیلی کمتره که براحتی به خودشون اجازه میدن در مقابل یه نظر مخالف چنین برخوردهای عجیبی داشته باشن
در حالیکه یه آدم پخته هرگز در مقابل چند نظر مخالف چنین صحبتهایی رو نخواهد کرد

در کل من در برابر چنین پاسخ هایی حرفی برای گفتن ندارم چرا که اصلا حوصله کل کل و فن بازی ندارم
امیدوارم شما فیفا بازها با بازی 330 تومنی خودتون خوش باشید

شب همگیتون بخیر

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
۳ روزه دارم نسخه اصلیو بازی میکنم یه استپ نکردیم توپ به حریف نرسه!خوده پی سی هم نمیونه استپ کنه همش توپ در حال لو رفتنه
رو حالت لجندری حریف جلو باشه از دقیقه ۵۰ ۶۰ وقت تلف میکنه با حفظه توپ!
این قابلیت اضافه کردنه اهنگ دلخواهم که نیست دوستان میگفتن اضافه شده

اینا ضعفاش بود باقی چیزاش عالیه مخصوصا لیسانس بوندسلیگا

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
نظر شما محترم
اما واقعا غیر منطقیه ادم بیاد ۳۳۰ تومن بده بابته گیمی که قیمتش نهایتا باید ۲۱۰ تومن باشه
من خودم ادمی هستم که همیشه دوست دارم چند روز قبل از رلیز یا حداقل همان ناریخ رلیز گیم رو تهیه کنم اما نه به هر قیمتی ( مطمئن باش اگر بخرم هم به خودم هم شمایی که گیمر هستید و.... ظلم کردم )

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
نظر شما محترم
اما واقعا غیر منطقیه ادم بیاد ۳۳۰ تومن بده بابته گیمی که قیمتش نهایتا باید ۲۱۰ تومن باشه
من خودم ادمی هستم که همیشه دوست دارم چند روز قبل از رلیز یا حداقل همان ناریخ رلیز گیم رو تهیه کنم اما نه به هر قیمتی ( مطمئن باش اگر بخرم هم به خودم هم شمایی که گیمر هستید و.... ظلم کردم )
میدونم چی میگی داداش منم باهات موافقم
ولی ادمی که پولداره اینچیزا حالیش نی من چند نفری میشناسم الان بازیو دارن بازی میکنن و خریدن 330 بازیو.
من فقط گفتم که دلیل نمیشه که بهشون بی احترامی بشه!

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان اینجا تاپیک فیفا ـه ولی دلیل نمیشه که چون اکثریت اینجا فیفا فن ـن بیاین pes رو مسخره کنید و تیکه بندازید.هرکدوم طرفداران خاص خودش رو دارن و امیدوارم سعی کنید با سلیقه های هم کنار بیاین و کل کل بی مورد نکنید.من خودم چندسالی میشه سمت pes نرفتم و اولویت ـم فیفا ـه ولی با این حال اصلا به خودم اجازه نمیدم بیام راجع به چیزی نظر بدم که توش مهارتی ندارم و نهایت یه تجربه ی 2 ساعته بوده.لطفا رعایت کنید چون در ادامه بدون شک مشکل پیش میاد.
===
کم کم داریم به لحظات ملکوتی انتشار نزدیک میشیم که با توجه به تجربه ی دمو امسال خیالمون بابت یه فیفای خوب راحته و مثل 15 بعد از هردست به زمین و زمان چیزی نمیگیم:d.نمرات هم زیاد برام اهمیتی نداره ولی بعید میدونم زیر 85 بشه چون واقعا بازی به واقعیت نزدیک شده و باگ خاصی حداقل توی دمو ندیدم.
در ضمن بازی دارای آب و هوای داینامیک نیست برخلاف چیزی که دوستان فکر میکنن.بارش متغیر داریم که فقط کم و زیاد میشه ولی قطع نمیشه.

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
کلا با ادبیاتتون خیلی حال کردم
خیلی نقد پذیر هستید شما فیفا بازها

به قول رامبد جوان
شما خیلی باحالید

ضمن اینکه من فقط نظرات شخصی خودم رو گفتم و تقریبا انتظار چنین برخوردهای بچگانه ای رو از سوی برخی افراد داشتم
کما اینکه در تاپیک ساکر هم به مشکلات بازی ساکر اشاره کرده بودم ولی هرگز چنین برخوردی رو ندیدم

ولی فکر میکنم سن فیفا بازها به نسبت ساکر بازها خیلی کمتره که براحتی به خودشون اجازه میدن در مقابل یه نظر مخالف چنین برخوردهای عجیبی داشته باشن
در حالیکه یه آدم پخته هرگز در مقابل چند نظر مخالف چنین صحبتهایی رو نخواهد کرد

در کل من در برابر چنین پاسخ هایی حرفی برای گفتن ندارم چرا که اصلا حوصله کل کل و فن بازی ندارم
امیدوارم شما فیفا بازها با بازی 330 تومنی خودتون خوش باشید

شب همگیتون بخیر

جمع کن بابا!!:d

gerrardm

کاربر سایت
Aug 25, 2010
163
نام
متین
اقا بالاخره فیفا 16 دانلود کردم روی پی اس 3 :D کسنول نسل 7 :D مقایسه میکنم با 15 :D اول بگم که دمو که اومد اصلا باهاش حال نکردم :D ولی گفتم بیام اینجا بگم متهم میشم به pes فن بودن :D ولی بازی اصلی زمین تا اسمون با دمو فرق داشت :D مرسی ea با یک بازی بالانس طرفیم :D البته بگم فقط با سی پی یو بازی کردم :D با شخص اینا یا انلاین بازی نکردم :D
اول از لحاظ گرافیکی بگم :D که خیلی فرقی با 15 نکرده :D و تقریبا همونه یکم چمن بدتر شده فقط :D که زیاد محسوس نیست :D
از لحاظ صداگذاری و گزارشکر اینا و جو استادیوم اینا هم که رو دست نداره فیفا :D دوباره گویی نمیکنم :D در حد کمال عالیه :D
اما میرسیم به بحث اصلی یعنی گیم پلی :D وزن تو پ هنگام پاس دادن شوت زدن اینا واقعا احساس میشه :D که خیلی عالیه :D سیستم پاسکاری عالی :D شوتینگ عالی :D یعنی یک حس خوبی به ادم این دو مورد :D مخصوصا شوتینگ :D
تکلینگ به شدت پیشرفت کرده :D و میشه با تکل جلو بازیکن های سرعتی گرفت :D قشنگ میشه با تکل توپ از زیر پای بازیکن کشید :D که خیلی حال کردم :D
داوری هم خوب (اما همچنان پنالتی مسخره میگیره :D ) . دروازه بان ها هم فعلا اوکی بودن :D (فینیشنگ سی پی یو خیلی بالاست نمیشه راجع به دروازه بان ها درست نظر داد :D )
در کل احساس میکنی بازی دست خودته :D یعنی مثل 15 نیست که تسلط روی بازی نداشته باشه :D یا مثل دمو :D خیلی از لحاظ گیم پلی بازی بالانس شده :D و به شدت حال کردم باهاش :D

اما دوتا نکته منفی بازی داره که تو همون نگاه اول به چشمم خورد :D یکی فیس ها هستن که به شدت داغونند :D نیمار مسی اینیستا رونالدو اصلا خیلی خیلی بد ساخته شدن :D بعید بود واقعا :D
دوم فیزیک بازیکن ها :D که بازیکن هایی مثل اینیستا و مسی اصلا هیچ فرقی از دور باهم ندارن :| یعنی بازیکن ها توی یک رنج قدی قشنگ استیل و فیزیکشون هیچ فرقی باهم نداره :D و این خیلی تو چشم میزنه :D امیدوارم تو نسخه ها بعدی یک فکری به حالش بکنند :D
اما یک نکته منفی بازی که هرچی بیشتر بازی کردم به چشم اومد :D اینکه قدرت بدنی اونقدر تو بازی تعریف نشده :D مثلا مسی راحت با تنه زدن میاد توپ په په میگیره :D که خوب طبیعی نیست :D یا الوز با تنه زدن میاد توپ رونالدو میگیره :D

ولی در کل بخوام بگم :D فیفا 16 تا الان ازش خیلییی راضی بودم :D گیم پلی پیشرفت داشته به شدت :D در حدی که اصلا موندم امسال pes انتخاب کنم یا فیفا :D هر کدوم نقاط قوت و ضعف خودشا داره :D
و بگم تو روح ea و کونامی که باهم سال کنکور ارشد بنده باید این بازی های خوب بدن بیرون =)) :D

حالا فردا برم دو نفری بازی کنم ببینم اونجا بازی چطوره :D اگه اونجا هم اوکی بود و بازی بالانس بود :D فیفا 16 دمش گرم :D

پ.ن : اقا برید به ژوله رای بدید نزارید امین حیایی الکی بیاد بالا :D

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
اقا بالاخره فیفا 16 دانلود کردم روی پی اس 3 :D کسنول نسل 7 :D مقایسه میکنم با 15 :D اول بگم که دمو که اومد اصلا باهاش حال نکردم :D ولی گفتم بیام اینجا بگم متهم میشم به pes فن بودن :D ولی بازی اصلی زمین تا اسمون با دمو فرق داشت :D مرسی ea با یک بازی بالانس طرفیم :D البته بگم فقط با سی پی یو بازی کردم :D با شخص اینا یا انلاین بازی نکردم :D
اول از لحاظ گرافیکی بگم :D که خیلی فرقی با 15 نکرده :D و تقریبا همونه یکم چمن بدتر شده فقط :D که زیاد محسوس نیست :D
از لحاظ صداگذاری و گزارشکر اینا و جو استادیوم اینا هم که رو دست نداره فیفا :D دوباره گویی نمیکنم :D در حد کمال عالیه :D
اما میرسیم به بحث اصلی یعنی گیم پلی :D وزن تو پ هنگام پاس دادن شوت زدن اینا واقعا احساس میشه :D که خیلی عالیه :D سیستم پاسکاری عالی :D شوتینگ عالی :D یعنی یک حس خوبی به ادم این دو مورد :D مخصوصا شوتینگ :D
تکلینگ به شدت پیشرفت کرده :D و میشه با تکل جلو بازیکن های سرعتی گرفت :D قشنگ میشه با تکل توپ از زیر پای بازیکن کشید :D که خیلی حال کردم :D
داوری هم خوب (اما همچنان پنالتی مسخره میگیره :D ) . دروازه بان ها هم فعلا اوکی بودن :D (فینیشنگ سی پی یو خیلی بالاست نمیشه راجع به دروازه بان ها درست نظر داد :D )
در کل احساس میکنی بازی دست خودته :D یعنی مثل 15 نیست که تسلط روی بازی نداشته باشه :D یا مثل دمو :D خیلی از لحاظ گیم پلی بازی بالانس شده :D و به شدت حال کردم باهاش :D

اما دوتا نکته منفی بازی داره که تو همون نگاه اول به چشمم خورد :D یکی فیس ها هستن که به شدت داغونند :D نیمار مسی اینیستا رونالدو اصلا خیلی خیلی بد ساخته شدن :D بعید بود واقعا :D
دوم فیزیک بازیکن ها :D که بازیکن هایی مثل اینیستا و مسی اصلا هیچ فرقی از دور باهم ندارن :| یعنی بازیکن ها توی یک رنج قدی قشنگ استیل و فیزیکشون هیچ فرقی باهم نداره :D و این خیلی تو چشم میزنه :D امیدوارم تو نسخه ها بعدی یک فکری به حالش بکنند :D
اما یک نکته منفی بازی که هرچی بیشتر بازی کردم به چشم اومد :D اینکه قدرت بدنی اونقدر تو بازی تعریف نشده :D مثلا مسی راحت با تنه زدن میاد توپ په په میگیره :D که خوب طبیعی نیست :D یا الوز با تنه زدن میاد توپ رونالدو میگیره :D

ولی در کل بخوام بگم :D فیفا 16 تا الان ازش خیلییی راضی بودم :D گیم پلی پیشرفت داشته به شدت :D در حدی که اصلا موندم امسال pes انتخاب کنم یا فیفا :D هر کدوم نقاط قوت و ضعف خودشا داره :D
و بگم تو روح ea و کونامی که باهم سال کنکور ارشد بنده باید این بازی های خوب بدن بیرون =)) :D

حالا فردا برم دو نفری بازی کنم ببینم اونجا بازی چطوره :D اگه اونجا هم اوکی بود و بازی بالانس بود :D فیفا 16 دمش گرم :D

پ.ن : اقا برید به ژوله رای بدید نزارید امین حیایی الکی بیاد بالا :D

داداش تعداد :d هات از نوشتت بیشتر بود :d

پ.ن: به حیایی رای بدین :d

میدونم چی میگی داداش منم باهات موافقم
ولی ادمی که پولداره اینچیزا حالیش نی من چند نفری میشناسم الان بازیو دارن بازی میکنن و خریدن 330 بازیو.
من فقط گفتم که دلیل نمیشه که بهشون بی احترامی بشه!

عزیزم پولداری با اینکه بخوای نشون بدی پولداری خیلی فرق داره، این مدل کارا واسه آدمای تازه به دوران رسیدس نه پولدار، این جا زیادن کسایی که بتونن انقدر پول بدن بابتش اما صبر میکنن فکر بقیرو میکنن، در کل بی احترامی ای نشد اما این مدل پول دادن کار بدون فکریه ( نفس کار ) و هر دلیلی هم بذاری درست نمیشه

radikal0120

کاربر سایت
Jul 2, 2014
140
نام
یزدان
دوستانی که بازیو با گیفت کارت خریدن،من هر جور فکر میکنم میبینم 60 دلار از ارزون ترین جا 208 تومن در میاد که حالا هزینه دانلود و دیتا رو کاری ندارم.ایا میصرفه؟؟؟؟به نظرتون ارزش ارزش فیزیکی بیشتره یا این؟؟؟من موندم کدومو انجام بدم.

دیجیتالی فقط ۲ نفری شریکی میصرفه
در غیر اینصورت فیزیکی

Sent from my iPad using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر