FIFA 16

Untitled5a59c.png

طبق رسم هرساله امسال هم شاهد فیفا هستیم.
اضافه شدن تیم ملی زنان به بازی تایید شده.
بازی شامل 12 تیم بانوان هست که باید روبروی هم دیگه بازی کنن.مثلا نمیشه رئال بشیم و با زنان بازی کنیم
:d.کلا توی این مدها قابل بازی ـن:match day , offline tournament , and online friendly matches.
12 تیم هم عبارتند از:

Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.
که بصورت کامل همه ی بازیکنان اسکن شدن.

====
DEFENSIVE AGILITY
arrowd.gif

چالاکی و فرز بودن بودن مداقعان :

امسال در فیفا 16 مجموعی از25تغییر بنیادین در ویژگی ها مدافعین لحاظ شده به طوری که با ایجاد مدافعان فرز در تقابل با بازیکنان و مهاجمین سرعتی لحاظ شده به عنوان نمونه وقتی بازیکنان و مهاجمین سرعتی با سرعت در زمین مانور میدن و تغییر مسیر ناگهانی میدن از این به بعد مدافعان هم میتونن به همان مقدار در تغییر ناگهانی مسیر فرز و چالاک باشن ! مدافعین زین پس میتونن به طرز ناگهانی تغییر مسیر بدن و سرعت و شتاب خوبی در کندن از زمین دارن !!

DEFEND AS A UNIT
arrowd.gif

دفاع به عنوان واحد ، دفاع کمکی ، یار پوششی : دفاع پوششی از همدیگه و دفاع کمکی و یا به تعبیری همان یار پوششی یکی از بهترین راه ها و ترفند ها در پوشش و مهار بازیکن مقابل هستش ! در فیفا 16 هوش مصنوعی جدید برای این منظور در نظر گرفته شده به صورتی که از این بعد به بعد دفاع آگاه از فضای باز و جایی هست که احساس خطر کنه به طور مثال وقتی یک دفاع داره به صورت تقابل یک به یک با حریف در حال جنگیدن هستش دفاع دیگری برای پوشش فضا و کمک میاد و به دفاع دیگه کمک میکنه ! یعنی یک دفاع روی پا میره و دفاع دیگه پوشش و بستن فضا رو بر عهده میگیره یعنی به عبارتی دفاع گروهی و کمک به یکدیگه !

INTERCEPTION INTELLIGENCE
arrowd.gif

هوش درکی تیمی بهتر و جامع تر : در نسخه جدید هم تیمی های شما به صورت بهتر و چشمگیر تری میتونن درک کنن که فضای خالی زمین کجاست و همین طور کجا بمونن که پاس بهتری دریافت کنن و پیش بینی پاس رو بهتر درک کنن البته این موضوع هم در هنگام دفاع کردن وجود داره و هم در حمله کردن و این موضوع باعث به وجود آمدن بالانس بیشتری در بازی میشه ، مثلا هنگامی که بازیکن خط حمله سعی میکنه به فضای خالی و باز زمین سوق داده بشه با سرعت پیش بره در این هنگاه دفاع ها هم برای بستن و پوشش دادن این مناطق دست به کار میشن و سعی و تلاش میکنن ، بازیکنان میانی به سرعت در بررسی فضای باز در زمین دست به کار میشن و بازیکن هم تیمیشون رو برای یورش به سوی دروازه حریف آماده میکنن و بازی رو به سرعت راه میندازن ، البته میشه در قسمت تنظیمات بازی هم برای بازیکنان تعاریف شخصی سازی نوع حرکتی در زمین برنامه ریزی کرد و باعث بهتر شدن بازی تیمی در بازی بشه .........

DYNAMIC CROSSING
arrowd.gif

و باز هم در ضمن که میخوان امسال یک بالانس عالی بین فاز دفاعی و حمله ایجاد کنن !! و همین طور سیستم پاس دهی پاس های هوایی به صورت کامل دچار تغییر شده و سیستم داینامیک پاس هوایی روش گذاشته شده که پاس های هوایی بسیار متنوع هستن و نوع چرخش توپ و حرکتی توپ در این پاس های هوایی هم دست خوش تغییرات زیادی شده و همین طور بازیکن های خط حمله امسال به صورت چشمگیری خودشون رو برای توپ های هوایی به تکاپو میندازن و وقتی توپ هوایی ارسال شد چه دفاع ها و چه بازیکن های حمله برای توپ های هوایی تلاش زیادی برای زدن ضربه به توپ میکنن !

PASSING WITH PURPOSE
arrowd.gif

یک تغیر دیگه ای هم که دربازی ایجاد شده سیستم پاس دهی بازی هستش که وقتی میخواین پاس بدین وقتی در جهت اون بازیکنی باشین که میخواین پاس رو بهش بدین شدت و سرعت توپ بهتر میشه و در کل سیستم پاس دهی بازی سخت تر شده ، همین طور گفته شده مکانیک جدید سیستم پاس دهی بازی طوری شده که در فضای های باز و بسته نوع و شدت پاس تغییر میکنه و ارور و خطای پاس ها در فضا های مختلف با توجه به شرایط تعداد بازیکن و باز بودن و بسته بودن فضا فرق های زیاد داره !!

NEW TACKLING FUNDAMENTALS
arrowd.gif

و مورد دیگه بازی اسلاید تکل ها هستش که در بازی بسیار انیمیشن هاش بیشتر شدن و توپ گیری در این بخش خیلی بیشتر میشه و همین طور توپ گیری ساده که انیمیشن های بیشتری بهش اضافه شده و دفاع ها امسال در بازی هوش خیلی بالایی دارن و آزادی عمل بسیاری در توپ گیری در بازی دارن و همین طور بازیکن های سرعتی رو با توجه به هوش و توان بدنی که دارن از کار میندازنشون .

پ.ن:با تشکر از امین عزیز

====

Argentine Primera División

• La Bombonera - Boca Juniors
  • El Monumental - River Plate [NEW]
Barclays Premier League

• Anfield - Liverpool FC
  • Boleyn Ground - West Ham United
  • Britannia Stadium - Stoke City
  • Carrow Road - Norwich City [NEW]
  • Emirates Stadium - Arsenal
  • Etihad Stadium - Manchester City
  • Goodison Park - Everton
  • King Power Stadium - Leicester City
  • Liberty Stadium - Swansea City
  • Old Trafford - Manchester United
  • Selhurst Park - Crystal Palace
  • St. James' Park - Newcastle United
  • St. Mary's Stadium - Southampton
  • Stadium of Light - Sunderland
  • Stamford Bridge - Chelsea FC
  • The Hawthorns - West Bromwich Albion
  • Vicarage Road - Watford [NEW]
  • Vitality Stadium - Bournemouth [NEW]
  • Villa Park - Aston Villa
  • White Hart Lane - Tottenham Hotspur
English Championship

• Loftus Road - Queens Park Rangers
  • The KC Stadium - Hull City
  • Turf Moor - Burnley
English League Two

• Fratton Park - Portsmouth [NEW]
Bundesliga

• Allianz Arena - Bayern München, TSV 1860 München
  • BORUSSIA-PARK - Borussia Mönchengladbach [NEW]
  • Volksparkstadion - Hamburger SV
  • Olympiastadion - Hertha BSC
  • Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
  • Veltins-Arena - FC Schalke 04
Eredivisie

• Amsterdam ArenA – Ajax
International Stadium

• Wembley Stadium – England
La Liga

• Camp Nou - FC Barcelona
  • Estadio Vicente Calderon - Atlético de Madrid
  • Mestalla - Valencia
  • Santiago Bernabéu - Real Madrid
Liga MX

• Estadio Azteca - Club América
Ligue 1

• Parc des Princes - Paris Saint-Germain
  • Stade Gerland - Olympique Lyonnais
  • Stade Vélodrome - Olympique de Marseille [NEW]
Major League Soccer

• BC Place Stadium - Vancouver Whitecaps
  • CenturyLink Field - Seattle Sounders FC [NEW]
Serie A

• Juventus Stadium - Juventus
  • San Siro/Stadio Giuseppe Meazza - AC Milan, Inter
  • Stadio Olimpico - Lazio, Roma
Saudi Abdul Latif Jameel League

• King Abdullah Sports City - Al-Ittihad & Al-Ahli [NEW]
  • King Fahd International Stadium - Al Hilal, Al Nassr, Al Shabab
Rest of the World

• Donbass Arena - Shakhtar Donetsk
Generic Stadiums
Available in Kick-Off, FIFA Ultimate Team, Career Mode and during skill games.

• Al Jayeed Stadium
  • Aloha Park
  • Arena del Centenario
  • Arena d'Oro
  • Court Lane
  • Crown Lane
  • Eastpoint Arena
  • El Grandioso
  • El Libertador
  • Estadio de las Artes
  • Estadio El Medio
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Euro Park
  • Forest Park Stadium
  • Ivy Lane
  • Molton Road
  • O Dromo
  • Sanderson Park
  • Stade Municipal
  • Stadio Classico
  • Stadion 23. Maj
  • Stadion Europa
  • Stadion Hanguk
  • Stadion Neder
  • Stadion Olympik
  • Town Park
  • Union Park Stadium
  • Waldstadion
====
50 - دیماریا
49-چک
48-کاوانی
47-کمپانی
46-الابا
45-گودین
44-تری
43-نالدو
42-توره
41-کازورلا
40-پیکه
39-هوملز
38-اشنایگر
37-رویس
36-رونی
35-ویدال
34-مولر
33-بنزما
32-کورتوا
31-پوگبا
30-کاستا
29-بوسکتس
28-دی بروین
27-توز
26-دخیا
25-سانچز
24-ریبری
23-گرت بیل
22-لواندوفسکی
21-کیلینی
20-لام
19-مودریچ
18-اوزیل
17-راموس
16-فابرگاس
15-بواتنگ
14-کروس
13- جیمز رودریگز
12-اگوئرو
11-اینیستا
10-داوید سیلوا
9-تیاگو سیلوا
8-نیمار
7-زلاتان
6-هازارد
5-روبن
4-نویر
3-سوارز
2-رونالدو
1-مسی
====
تیم های قابل بازی:

• Chelsea FC

• Manchester City

• FC Barcelona

• Real Madrid

• Borussia Dortmund

• Borussia Mönchengladbach

• PSG

• Inter Milan

• River Plate

• Seattle Sounders FC

• United States(تیم ملی زنان)

• Germany(تیم ملی زنان)
استادیوم ها:

• Borussia-Park

• Santiago Bernabeu

• CenturyLink Field
تنظیمات:

• Half Length: 4 minutes

• Difficulty Level:Professional/World Class

• Season: Autumn / Fall

• Weather: Rain/Clear

• Time of Day: Day/Night
همچنین دمویی از fut draft قابل بازی ـه
تاریخ عرضه:8 و 9 سپتامبر
====
Untitled2.png

تاریخ عرضه ی بازی: 22 سپتامبر
قابل دسترس برای: Xbox One-Play Station 4-Xbox 360-Play Station 3-PC
پ.ن:با اومدن اطلاعات جدید این پست تکمیل میشه.
پ.ن2:این تاپیک فیفا ـه نه فوتبال.چون در آینده درمورد اورال ها بحث زیاد پیش میاد از دوستان خواهش میکنم رعایت کنند.

image.img.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
باز الان ی سری میان میگن .. نه باید خوب دفاع می کردی دیگه تقصیر خودته تاکتیکال شده فلان شده بسار شده :d (این ادم ها مثل فرشتن :d )
و یا یک سری با دلایل افلاطونی میان وسط که اقا اگه بلد نیستی بازی نکن و یا قرار بزار بهت بازی یاد بدم و ....
.
اگه اونجوریه که چرا بازی خریدیم؟؟ قرار بزارید بریم سالن اونجا ته واقیعت هست و هرکی ضعیف یا قوی باشه معلوم میشه :d

پسرم لطفا چیزی که نمیدونی صحبت نکن دیدی من وان دارم داری کری میخونی با همسن و سال حودت در بیافت
در ضمن من نگفتم همه بازیها اینطوری میشه شما که از خود ی ای اسپورت تشریف دارید اینجا گفتم این بخشی از برنامه نویسی هست که توی بازی این اتفاق میافته این اتفاق فقط واسه من نمی افته واسه کسی که جلوی منم بازی میکنه میافته
من با کسی بازی میکنم که توی دنیا نفر 5 تا 10 هست اگر دوستان اینجا بشناسن اسمش احسان علوی هست پس دیگه کسی بیاد واسه من کری بخونه خنده داره این ادم توی 90 درصد مسابقات که میزارن اول میشه من از این شخص دو سه باری بردم یعنی بازیم از اون بهتره ؟ نخیر این اتفاقی بود که من راجع بعش صحبت میکنم تو اون بازیها من باید میبرد خودش هم گفت که همه سعی کرده نشده حالا شمو که از شرکت الکترونیک ارت هستید بیان دفاع کنید این همه فیفا ایراد داره شمو فقط مشکلی تو کل ایران نداری چون شمو خدا هستی احتمالا واسه سال اینده رقیب رونالدو و مسی میشی
شما اینقدر واسه من کری از راه دور نخون
شما کسی را که نمیشناسی زود راجع بعش حرف میزنی داری اسم سالن میاری خدمتت عرض کنم من 6 سال دروازبان اصلی تیم صدرا 3 سال دروازبان تیم جم شیراز بودم اونم نه سالن چمن که تو توی خوابم نمیبنی پاتو تو ی ورزشگاهی مثل حافظیه و ارتش شیراز بزاری
بله پسرم اینجوریاست کل با من ننداز نزارید دهنم وا شه لطفا به کار خودت برس

آخرین ویرایش:

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
باز الان ی سری میان میگن .. نه باید خوب دفاع می کردی دیگه تقصیر خودته تاکتیکال شده فلان شده بسار شده :d (این ادم ها مثل فرشتن :d )
و یا یک سری با دلایل افلاطونی میان وسط که اقا اگه بلد نیستی بازی نکن و یا قرار بزار بهت بازی یاد بدم و ....
.
اگه اونجوریه که چرا بازی خریدیم؟؟ قرار بزارید بریم سالن اونجا ته واقیعت هست و هرکی ضعیف یا قوی باشه معلوم میشه :d

پسرم لطفا چیزی که نمیدونی صحبت نکن دیدی من وان دارم داری کری میخونی با همسن و سال حودت در بیافت
در ضمن من نگفتم همه بازیها اینطوری میشه شما که از خود ی ای اسپورت تشریف دارید اینجا گفتم این بخشی از برنامه نویسی هست که توی بازی این اتفاق میافته این اتفاق فقط واسه من نمی افته واسه کسی که جلوی منم بازی میکنه میافته
من با کسی بازی میکنم که توی دنیا نفر 5 تا 10 هست اگر دوستان اینجا بشناسن اسمش احسان علوی هست پس دیگه کسی بیاد واسه من کری بخونه خنده داره
شما کسی را که نمیشناسی زود راجع بعش حرف میزنی داری اسم سالن میاری خدمتت عرض کنم من 6 سال دروازبان اصلی تیم صدرا 3 سال دروازبان تیم جم شیراز بودم اونم نه سالن چمن که تو توی خوابم نمیبنی پاتو تو ی ورزشگاهی مثل حافظیه و ارتش شیراز بزاری
بله پسرم اینجوریاست
/:)ایشون که از حرف شما حمایت کرده چرا میزنیش
بهتره مقایسه ای صورت نگیره چون شما هم ما رو نمیشناسی [-x :d

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
/:)ایشون که از حرف شما حمایت کرده چرا میزنیش
بهتره مقایسه ای صورت نگیره چون شما هم ما رو نمیشناسی [-x :d

خاک تو سرم ببخشید من سر کارم سریع مطلب را خوندم نفهمیدم منظور اقا سعید فکر کردم داره از طرف خودش حرف میزنه من معذرت میخوام خیلی زشت شد حتی روم نمیشه برم مطلب را پاک کنم اقا سعید شما سرور ما هستی داداش من درست نخوندم الان که دوستمون گفت فهمیدم چه برداشت بدی کردم کلا 180 درجه یک چیز دیگه متوجه شدم
شرمنده:">

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
.

من با کسی بازی میکنم که توی دنیا نفر 5 تا 10 هست اگر دوستان اینجا بشناسن اسمش احسان علوی هست پس دیگه کسی بیاد واسه من کری بخونه خنده داره این ادم توی 90 درصد مسابقات که میزارن اول میشه من از این شخص دو سه باری بردم یعنی بازیم از اون بهتره ؟ نخیر این اتفاقی بود که من راجع بعش صحبت میکنم تو اون بازیها من باید میبرد خودش هم گفت که همه سعی کرده نشده حالا شمو که از شرکت الکترونیک ارت هستید بیان دفاع کنید این همه فیفا ایراد داره شمو فقط مشکلی تو کل ایران نداری چون شمو خدا هستی احتمالا واسه سال اینده رقیب رونالدو و مسی میشی
بله پسرم اینجوریاست کل با من ننداز نزارید دهنم وا شه لطفا به کار خودت برس
اگه تهران بودی مایل بودم حضوری بریم یه کلوپ باهم بازی کنیم ببینم چی میگی :)
--------
بچه ها کسایی که تهرانن و میخوان حضوری بازی کننو و تیم بشیم بگن اگه بازیتون خوبه
منو ادد کنین لطفا فرندام زیاد نیستن اددم کنین بشناسم بیشتر فیفابازارو
D4rk_Ghost7191

- - -ویرایش - - -

59bdf7ced2cba86d56aaa170c24d48a2.jpg

سه تا تير زدم. بعضي اوقات فيفا نميزاره ببري.

باید دید کیفیت موقعیتات و شوتات چجوری بوده و بازی رو دید تا قضاوت کرد

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
خاک تو سرم ببخشید من سر کارم سریع مطلب را خوندم نفهمیدم منظور اقا سعید فکر کردم داره از طرف خودش حرف میزنه من معذرت میخوام خیلی زشت شد حتی روم نمیشه برم مطلب را پاک کنم اقا سعید شما سرور ما هستی داداش من درست نخوندم الان که دوستمون گفت فهمیدم چه برداشت بدی کردم کلا 180 درجه یک چیز دیگه متوجه شدم
شرمنده:">

نه داداش این حرفا چیه ,چاکرم ... شما بزنی ما رو هم ما چیزی نمی گیم :d
.
دوستانی که انتقاد های خوبی به بازی دارن و از روی کمک و نیت خوب راجب بازی نظر می دن رو چشم ما جا دارن :d.
.
اما ی سری میان کلا از ریشه این مشکلات رو بی اساس می دونن کلا ادم شاخ در میاره من ادم مبتدی و من اثن سال اول فیفا بازی می کنم اندازه .... از فوتبالم نمی دونم اما کسایی که بغول شما قهرمانن و ید طولایی دارن میان و میگن اقا این مشکلات درسته و هست و این سری می گن نه واقعا زور داره .:d

- - -ویرایش - - -

:dl-) من كه صفحه قبل گفتم عرض كردم تو بخش انلاين چندان تجربه اي ندارم به خاطر همين اين مشكل رو تا اين حد تجربه نكردم ولي تو بخش افلاين بهش برخورد نكردم صفحه قبل دوستمون در مورد بخش افلاين داشتن حرف ميزدن من اون حرف رو زدم حالا اين شواهد گويا است كه يه اتفاقاتي تو بخش انلاين ميفته كه غير قابل مهاره ولي:d(بريم سالن دفاع تاكتيكال يادت بدم :>)

البته بیشتر این حرکت های مسخره تو سیزن اتفاق میوفته و تو التیمیت خیلی کم شاهد این چیزا هستیم به خاطر ی سری حرکتاش :dولی تو التیمیت هم جلو باشی نتت قطع شه باختی و لی تو سین اینطور نیس کلا این ی سری مزیت ها داره اون نداره و اون داره این نداره :d
اقا سالن رو پایم :d

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
نه داداش این حرفا چیه ,چاکرم ... شما بزنی ما رو هم ما چیزی نمی گیم :d
.
دوستانی که انتقاد های خوبی به بازی دارن و از روی کمک و نیت خوب راجب بازی نظر می دن رو چشم ما جا دارن :d.
.
اما ی سری میان کلا از ریشه این مشکلات رو بی اساس می دونن کلا ادم شاخ در میاره من ادم مبتدی و من اثن سال اول فیفا بازی می کنم اندازه .... از فوتبالم نمی دونم اما کسایی که بغول شما قهرمانن و ید طولایی دارن میان و میگن اقا این مشکلات درسته و هست و این سری می گن نه واقعا زور داره .:d

- - -ویرایش - - -

البته بیشتر این حرکت های مسخره تو سیزن اتفاق میوفته و تو التیمیت خیلی کم شاهد این چیزا هستیم به خاطر ی سری حرکتاش :dولی تو التیمیت هم جلو باشی نتت قطع شه باختی و لی تو سین اینطور نیس کلا این ی سری مزیت ها داره اون نداره و اون داره این نداره :d
اقا سالن رو پایم :d
مثه اینکه دقیقا اون قسمتی که من کم بازی میکنم این مشکل رو داره :)
>:) ما که امشب داریم میریم سالن شما فکر کنم الان حرکت کنی فردا برسی :dهفته دیگه زود تر اعلام امادگی کن :lol:

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
tp link w815

اون قسمت START و END یه بازه هست، که شما بگید از چه پرتی تا چه پرتی رو در پروتکل مربوطه میخواید اضافه کنید، اگه مثلا زده بود 3000-3006، شما 3000 رو در استارت بنویس و 3006 رو در اند. و اگر فقط یک عدد بود مثل 458 مثلا، توی هر دوتاش همین عدد رو بنویس.
همین.

مورد 1 و 3 رو میشه بیشتر توضیح بدین

[MENTION=23467]ehsan0912288[/MENTION]
دوست عزیز اینجا جواب میدم که شاید بدرد بقیه دوستان هم بخوره
مورد یک در رابطه با کیفیت اینترنتتون هست، یه پینگ بگیرید ببین اوضاش از چه قراره.
مورد سه هم همونطور که واضح هست در رابطه با DNS ست شده روی مودمتون، تنظیمات رو هر مودم فرق میکنه، شما بگردید قسمت ست کردن DNS رو پیدا کنید، حالت پیش فرض روی پیدا کردن اتوماتیک از روی سرویسی هست که گرفتید، شما اون رو دستی کنید و DNS گوگل که:
8.8.8.8
8.8.4.4
هست رو قرار بدید.

sabersk7

کاربر سایت
May 7, 2015
43
دوستان جواب پلیز
حدود قیمتی cd key Fifa16چنده؟
پایین ترین قیمت کدومه؟
من که Fifa15رو راحت بازی میکردم تو این نسخه توبازی انلاین مشکلی ندارم؟

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

Amirhmze

کاربر سایت
Jun 16, 2014
41
نام
امیرحسین
سلام بچه ها منو ادد کنید پی اس ان
Amirhmze

واقعا خسته شدم دیگه هنوز نتونستم 4 تا بازی اولتیمیت کنم، انلاین بزنیم یکم اقلا

Chief

کاربر سایت
Oct 18, 2009
38
نام
علی
سلام؛

آقا من توی Seasons اصلا نمی تونم بازی کنم. هر موقع میخوام برم داخل بازی هیچکس رو پیدا نمی کنه !
کسی مشکل منو داره ؟
نتم صبانت هست و رو xbone بازی می کنم !

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
بازم که رقیب پیدا نمیکنه :| ای باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

و اما داستان بازی فیفا 16 : داور سوت بازی رو میزنه شما زود با یه پاس توپ رو میرسونید به وینگرتون که دارای سرعت 90 و دریبلینگ 80 هست ،این وینگر از کنار خط به مثال گرگ بیابون میره به طرف خط کرنر و در اونجا یه لحظه دستی رو میکشید و یه دنده معکوس و تغییر جهت به طرف محوطه در این حالت دفاع و هافبک و هرچی بازیکن حریف هست میرن قاطی باقالیا و شما با قدرت تا خط شش قدم میتازید ،ییهو میبینید یه دروازبان هست و یک مهاجم نوک شما با اورال 85 تمام کنندگی 86 شوت 84 و شما اینجاست که با یه پاس در عرض دروازبان رو هم از بازی خارج می کنید و مهاجم تیز چنگال شما توپ رو از یه متری میزنه به تیر دروازه :| و بهت و حیرت کل منطقه رو فرا میگیره

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
این همون چیز مسخره است که راجع بهش گفتم این باری را باید میباختی طرف میافته رو شانس و تو رو بدشانسی
زیاد به اینکه این بازی رو باید ببازی اعتقاد ندارم. برام پیش اومده یکهو همه بازیکن هام بد بودن که به نظرم این تو واقعیت هم هست ولی اینکه تو تیم سرتر باشی و این همه موقعیت نخواد گل بشه ، حتی از شش قدم بخوره تو تیر. حتی با اینکه کلی تنظیم کنی توپ بره تو آسمون تقریبا غیر ممکنه. تو واقعیت هم اگر تیمی موقعیت هدر میده (مثل بارسا سلتیکه سه فصل پیش) ، موقعیت تک به تک نیست که هیچ راهی جز گل زدن نباشه :d

سلام چه جوری دوتا گل زده وقتی یه شوت تو چارچوب داره ؟ بدشانسیدا
جفت گلشو نیمار زد ، با هر بارسایی که بازی میکنم میدن نیمار ، نیمار توپو میاره رو پا راستش و میشوته ، این توپ یا به تیر میخوره ، یا گل میشه. در مورد ایشون یکیش یک راست رفت تو گل ، یکی خورد تو تیر رفت تو گل :|

چطوری بعضی از این کسانی که در سیزن باهاشون بازی می کنم، وقتی عقب میفتن، استارت میزنن، برمیگردن به بازی و بعد بازی کانکشن لاست میشه! میگه Squad online یکی نیست! چکار می کنن دقیقن ؟ با یکی هست وقتی بازی می کنم همیشه همینکارو میکنه !
واقعا چطوریه؟ برای منم هزار بار شده. یه جور دیگه هم که پیش میاد ، طرف با اینکه سوراخ سوراخ شده نمیزنه بیرون ، تو هم خوشحال از اینکه هی داری بهش گل میزنی ، حتی 10 دقیقه آخر دسته رو ول میکنه. وقتی که بازی تموم میشه ، continue میزنی ، یکهو یه ارور میاد که اصلا اون بازی حساب نمیشه :| بی شک این مشکل اتفاقی نیست. چون تو نیمه نهایی کاپ به دفعات برام اتفاق افتاده. مشخصه طرف نمیخواد نیمه نهایی رو ببازه که همچین راهی رو یاد گرفته :|

دوست عزیز این شرایط وقتی پیش میاد که دیویژن شما از رقیب بالاتر باشه حتما بعد بازی به پروفایلش نگا می کردی احتمالا شما دیویژن 2 بودی اون4بوده یا 5 بوده ;)
این بازی تو یک دیویژن برگزار شد ، بازی کاپ نبود.

باید دید کیفیت موقعیتات و شوتات چجوری بوده و بازی رو دید تا قضاوت کرد
من کلا آدمی نیستم که دنبال بهونه باشم. همین دیروز یکهو دو بازی پشت سر هم تمام بازیکن هام ریت 4 و 5 گرفتن ، جفت بازی هم 6-0 و 4-0 باختم. ولی بهونه نیاوردم ، چون اتفاق میوفته که یکهو تیمت ضعیف باشه و بازیکن ها رو فرم نباشن ولی اینکه این همه موقعیت نخواد گل بشه خیلی عجیبه.

سه تا بازیکن هم تو این فیفا هست که به نظرم با واقعیت فاصله داره. براوو ، ناواس و مارسلو.
از سمت مارسلو که حمله کنی باید شانس بیاری توپو نگیره. حتی وقتی میاد جلو میندازی پشتش مثل جت میرسه جمع میکنه. با کوادرادو با سرعت 94 انداختم پشتش رفتم ، رسید توپو بدون خطا گرفت :|
براوو و ناواس هم که گل زدن بهشون از نویر هم سخت تره :|

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
بازم که رقیب پیدا نمیکنه :| ای باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

و اما داستان بازی فیفا 16 : داور سوت بازی رو میزنه شما زود با یه پاس توپ رو میرسونید به وینگرتون که دارای سرعت 90 و دریبلینگ 80 هست ،این وینگر از کنار خط به مثال گرگ بیابون میره به طرف خط کرنر و در اونجا یه لحظه دستی رو میکشید و یه دنده معکوس و تغییر جهت به طرف محوطه در این حالت دفاع و هافبک و هرچی بازیکن حریف هست میرن قاطی باقالیا و شما با قدرت تا خط شش قدم میتازید ،ییهو میبینید یه دروازبان هست و یک مهاجم نوک شما با اورال 85 تمام کنندگی 86 شوت 84 و شما اینجاست که با یه پاس در عرض دروازبان رو هم از بازی خارج می کنید و مهاجم تیز چنگال شما توپ رو از یه متری میزنه به تیر دروازه :| و بهت و حیرت کل منطقه رو فرا میگیره
اره این یخورده اذیت میکنه پیشنهادم اینه از پرس دو نفره استفاده کنی این موقع همون R2 وبازیکنی که این بنده خدا وینگر طرفو کاور میکنه بسپار ی به همون یار دومی که سی پی یو فرستاده وشماره دارش نکن (چون خودش خیلی جالب فضاهارو برا نفوذش میبنده معمولا)و با اون بازیکنی هم که خودت شماره دار داری نزدیک همون بازیکن حریف حرکت بده و با اونم فضار روببند من خیلی مواقع اینجوری به نتیجه میرسم

- - -ویرایش - - -

این همون چیز مسخره است که راجع بهش گفتم این باری را باید میباختی طرف میافته رو شانس و تو رو بدشانسی

الان دقیقا همین مسیله برا من تو fut رخ داد اون طرف سه شوت داشت کلا من فقط 16 تا تو چهارچوب داشتم و بازی 2-2 شددقیقه اخرم تک به تک که همیشه بغل پا بزنی گل میشه دروازه بان خیلی شیک گرفتش .کلا این مسیله زیاد برخوردم.با اینکه از اینکار متنفرم ولی تو بازیایی که این شکلی ان و مطمعنم اگه معمولی بازی کنم اخرش یجوری بهش گل میده معمولا پنج دقیقه اخرو تو دفاع پاسکاری مکنم ده ها بار شده تو ثانیه اخر بازی گل مسا.ی رو بهش داده با اینکه شاید پنج برابر اون من شوت داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر