PlayStation FIFA 16 Ultimate Team | PS4

خب چیزی تا ریلیز بازی نمونده و امسال هم می‌خوایم بریم سراغ بهترین مُد بازی یعنی آلتیمیت تیم:D

ceo1n86n9kkhpl33bgvx.jpg

• بخش FUT Draft:

این بخش به شما اجازه می‌ده که با پرداخت 15K کوین یا 300 فیفاپوینت، یک بار در تورنمنت شرکت کنید. درفت در دو بخشِ آنلاین و آفلاین وجود داره. جایزه‌ی درفت تعدادی پک هست که در صورت برنده شدن در هر چهار بازیِ اون، بهترین پک‌ها رو می‌گیرید و در کل نتایج شما به کیفیت پک‌ها ارتباط مستقیم داره. این بخش به این شکلِ که بعد از پرداخت ورودی‌ِ ذکر شده، یک سیستم برای ترکیب تیمِ خودتون انتخاب می‌کنین و بعدش هم کاپیتان تیم خودتون و سایر بازیکن‌های ترکیب اصلی و نیمکت رو می‌تونید انتخاب کنید. شانس در بخش انتخاب بازیکن خیلی مهمه و ممکنِ که خط حمله فوق‌العاده قوی‌ای داشته باشین ولی دفاع و هافبک درست درمونی نتونید پیدا کنید که این اتفاق احتمالِ افتادنش زیاد هست. فراموش نکنید که اون 15 هزار کوین یا 300 فیفاپوینت، در صورت باختن در مراحل اولیه‌ی درفت به شما برگردونده نخواهد شد پس حواستون باشه که بازیتون خوب باشه و تو این مود شرکت کنید چون در صورت باختن در همون دورهای اول، بازی حتی پک‌های خوبی هم به شما نمیده.

اپلیکیشن بازی هم برای دانلود در گوگل‌پلی و آی‌تیونز گذاشته شده. با این اپلیکیشن می‌تونین:

• اسکواد خودتون رو برای بخش درفت داخل موبایلتون بسازید و بعدش توی کنسول ازش واسه بازی استفاده کنید.
  • تیم هفته‌ آلتیمیت تیم رو بشناسید.
  • اسکواد تیم اصلی خودتون و آیتم‌هاشون رو مدیریت کنید.
  • پک‌های آلتیمیت رو خریداری کنید.
  • از طریق EA SPORTS™ Football Club با دوستانتون ارتباط برقرار کنید.
  • باشگاه خودتون رو تشکیل بدید و یک سری قابلیت‌های دیگه.

برای دانلود اپلیکیشن از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید.
یه سری توضیحات ابتدایی خیلی کوتاه در خصوص بخش آلتیمیت تیم برای دوستانی که تازه میخوان شروع کنن. صد در صد ناقص هست اما به هرحال:D

شما باید در ابتدا یک تیم بسازین. بعد از اون به صورت رندوم یک سری بازیکن ضعیف به شما داده میشه و باید از دسته های پایین‌تر شروع کنین و به تدریج تیم خودتون رو قوی کنین. مسئله‌ای که در مورد تیم ساختن هست اینه که شما باید بازیکنان خودتون رو به دلیل وجود هماهنگی یا به اصطلاح کمیستری، از یک لیگ انتخاب کنین. سه نوع کمیستری وجود داره. سبز، زرد و قرمز. سبز در صورتیه که دو تا بازیکن هم تیمی باشن، زرد در صورتیه که از یک لیگ باشن و قرمز هم در صورتیه که این شرایط رو نداشته باشن. البته کمیستری زرد برای بازیکنای هم وطن وجود خواهد داشت. برای خریدن بازیکن هم باید توی یه نوع مزایده شرکت کنید. یعنی فروشنده‌ی بازیکن یه سقف قیمتی مشخص میکنه و شما باید پیشنهاد بدید تا تایم حضور بازیکن توی مارکت تموم بشه. برای این که بازیکن رو حتما داشته باشین و کسِ دیگه‌ای توی مزایده بازیکن رو نگیره می‌تونین از Buy Now استفاده کنین و با مبلغی که صاحب فروشنده گذاشته کنار بیاید و بازیکن رو درجا بخرید. در طول بازی و در انتهای هر هفته کارت‌هایی تحت عنوان Team Of The Week منتشر می‌شه که به عملکردِ بازیکن در دنیای واقعی بستگی داره. همچنین در انتهای سال بهترین بازیکنانی که فیفا انتخاب می‌کنه تحت عنوان Team Of The Year روی مارکت میان و این بازیکنا بهترین‌های آلتیمیت تا آخر فصل خواهند بود. بازی آیتم‌های دیگه‌ای از قبیل قرارداد واسه بازیکن‌ها، کمیستری استایل ( تغییر پست بازیکن ) و... داره که به تدریج آشنا میشین باهاشون. همچنین پک‌هایی وجود داره که شما با پرداخت کوین اون‌ها رو باز می‌کنین و به صورت شانسی بهتون بازیکن و آیتم میده. ممکنه یه نفر از پک بازیکن خوبی در بیاره و یه نفر هیچی گیرش نیاد. البته هرچی پک گرون‌تر باشه شانس شما مطمئننا برای گرفتن بازیکن‌های خوب بیشتر خواهد بود.

تیمِ برتر این هفته ( هفته نهم )

naggr9v8bg5rqq479qtx.jpg

بازم یه اینفورم جدید از نیمار در کنار اینفورم ناینگولان، پارخو، مولر، لاکازته، کونوپلیانکا و...

به درخواست یکی از دوستان ( @abt ) لینک این سایت هم گذاشته می‌شه که شاید به درد افراد تازه‌کار بخوره. سایتی که مطالب خوبی داره و می‌تونه برای بستن اسکواد خوب به شما کمک بکنه.
موفق باشیم.

آخرین ویرایش:

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
با بعضی وی پی ان ها وصل میشه / چون مثلا دوستان تست کردن سرور انگلیس و امریکا اوکیه ولی مثلا المان مشکل داره
اینطوریه ...یعنی دقیقا نشون میده ..یه سری مشکل دارن یه سریا نه
من خودم *** سرور سویس رو شیر کردم پیدا نمیکرد...بعد امریکا رو زدم پیدا نکرد باز
انگلیسو زدم اوکی شد
یعنی اگه از *****و اینا بود باید خودشو نشون میداد دیگه
خیالت جمع این گندیه خودشون زدن و باید خودشون اوکی کنن
اینجارو ببین
هر روز کلی ادم اضافه میشن که مشکلو دارن
فقطم کشورای افریقایی و اسیای نیستن...از بلژیک ..المان..سوئد و ...
ببینی متوجه میشی
[INFO REQUEST] FIFA 16 - Cannot find online opponent [Updated] - Answer HQ
خود ea هم تایپک زده !!!!
ea نمیاد برای *****ینپ ایران راه حل بده که داداش
ایرانیا مشکل دارن درست ولی فقط برا ایران نیس این مشکل
مشكل شما بعد اپديت رفع شد؟!
ديروز تونستم يه ٦ ٧ دست سيزن بازي كنم ولي دوباره امروز خراب شد :/ چيز جديدي اعلام نكردن در مورد حل مشكل؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
مشكل شما بعد اپديت رفع شد؟!
ديروز تونستم يه ٦ ٧ دست سيزن بازي كنم ولي دوباره امروز خراب شد :/ چيز جديدي اعلام نكردن در مورد حل مشكل؟
من راستشو بخوای دیگه خسته شدم اینقدر بشون گفتم
این اخرا دیگه میگفت من شما رو کمک میکنم مشکلتون حل شه ..واسش کپی میکردم چیا میخواد بگه رو :| بعد میپوچند منو که باید صبر کنید حل شه ...یا وصل میکردن به یه پشتیبانی دیگشون..باورت نمیشه
شاید بالای 30 / 40 بار باشون چت کردم دیگه اعصابم بهم ریخت بیخیال شدم
کاملا هم در جریانن بابت کاری ک کردن..پست اولشون رو هر روز اپدیت میکنن ..

I 622 people had this problem

تایپکشون هم که نزدیک 100 صفحس دیگه ! همه دارن فحششون میدن ...من واقعا واسم جای سوال داره..اگه مشکل از اونا نیس چرا تایپک زدن ؟؟؟ چون عمرا اگه یک درصد هم حس میکردن از خودشون نیس همچین کاری نمیکردن ...

و اگه مشکل از خودشونه چرا حلش نمیکنند ؟؟؟
شرکت به این بزرگی یعنی بعد حدودد 1 ماه هنوز نفهمیده مشکل چیه /؟؟ میشه مگه ؟؟

آخرین بار به یکی از این پشتیبانی هاشون گفتم یه چیز میگم لطفا هیچی نگید..نه بگید برو کنسول رو ریستارت کن...نه سیوارو پاک کن..نه گزینه match m رو no بزار..
ببینید شما برین فیفا 15 رو چک کنید اون مشکل نداره اصلا ..سریع وصل میشه به حریف..یا برین pro club رو روی همین 16 ببینید ؟؟
خوب این نشون میده شما یه ری... اساسی کردین دیگه..
بازم جواب درست حسابی به من نداد رفت رو اعصاب :|

دیگه واسه همون قید چت باشونو زدم
چون هرچقدرم زور بزنی نمیگن کی اوکی میشه
فقط حرف تکراری دارن

برا منم درست نشده ..من خیلی بازی کردم تا الان چه سیسن و چه fut ولی اعصابم به هم ریخته..یعنی چی اخه بشینی 2 ساعت 3 ساعت ..یه حریف پیدا کنه.. این مسخره بازیا چیه... فقط میگم لعنت بهت ea :|
1 ماه شد..این مشکل هنوز پا برجاس

آخرین ویرایش:

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
رو pc هم وضعیت پیدا کردن حریف داغونه . من هم 14 هم 15 فقط سیزن معمولی بازی میکردم . تو این 16 این یه ماه که به زور حریف پیدا میشه هر 30 بار سرچ یکی پیدا میشه . فعلا قید بازی سیزن زدم اومدم التیمیت بازی میکنم باز بهتر حریف پیدا میشه تو التیمیت . هر 6-7 سرچ یکی میاد البته اکثرشون هم این چیترا هستن که میان تو بازی و خارج میشن . ساعت 12 ظهر من fut draft online شروع کردم دو بازی اول بردم برای بازی سوم دروغ نگم حدود یک ساعت و نیم داشتم سرچ میکردم . تو این یه ساعت و نیم ده نفر هم پیدا شد ولی از همین چیترا که میومدن و خارج میشدن سریع .اعصابمو خرد کرده بودن دیگه.بازی سوم و هم بردم بازی چهارم هم یک چیتر دیگه اومد ولی این از اون چیترای باحال بود گل زد به خودش تموم شد :D
ولی این فوت درفت محشره . اگر بازیتون خوبه و احتمال میدید که میتونید هر 4 بازی رو ببرید دور و بر پک خریدن معمولی رو کاملا خط بکشید . بعد 4 برد اکثر مواقع این پک میده :

البته یکی دو پک دیگه هم کنارش میده مثه گلد پک 7500 کوینی ولی همین پکی که گذاشتم عکسشو به اندازه ده تا گلد پک 5 هزار و 7.5 هزار کوینی می ارزه و تا حالا 4-5 باری که این پک بهم داده از توش فابرگاس ، گوتزه ، خوان ماتا ،نالدو ( مدافع ولفسبورگ با اورال 85) ، کریم بلعربی ، ساندرو و ... رو داده که حدود 150 هزار کوینی ازشون دراوردم حالا به غیر اینکه کلی کانترکت و ترینینگ و ایتم دیگه هم داره. خلاصه اگر بازی خوبی دارید کنه شید رو این فوت درفت انلاین :D

اما حتی اگر فرد تو بازی اول هم ببازه ، بازم 15 هزار سکه رو بهش برمیگردونن

این قسمت که تو پست اول تاپیک گفته شده هم اینطور نیست . بازی اول ببازید هم 15 هزار سکه برنمیگرده و بهتون پک میده

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
رو pc هم وضعیت پیدا کردن حریف داغونه . من هم 14 هم 15 فقط سیزن معمولی بازی میکردم . تو این 16 این یه ماه که به زور حریف پیدا میشه هر 30 بار سرچ یکی پیدا میشه . فعلا قید بازی سیزن زدم اومدم التیمیت بازی میکنم باز بهتر حریف پیدا میشه تو التیمیت . هر 6-7 سرچ یکی میاد البته اکثرشون هم این چیترا هستن که میان تو بازی و خارج میشن . ساعت 12 ظهر من fut draft online شروع کردم دو بازی اول بردم برای بازی سوم دروغ نگم حدود یک ساعت و نیم داشتم سرچ میکردم . تو این یه ساعت و نیم ده نفر هم پیدا شد ولی از همین چیترا که میومدن و خارج میشدن سریع .اعصابمو خرد کرده بودن دیگه.بازی سوم و هم بردم بازی چهارم هم یک چیتر دیگه اومد ولی این از اون چیترای باحال بود گل زد به خودش تموم شد :D
ولی این فوت درفت محشره . اگر بازیتون خوبه و احتمال میدید که میتونید هر 4 بازی رو ببرید دور و بر پک خریدن معمولی رو کاملا خط بکشید . بعد 4 برد اکثر مواقع این پک میده :

البته یکی دو پک دیگه هم کنارش میده مثه گلد پک 7500 کوینی ولی همین پکی که گذاشتم عکسشو به اندازه ده تا گلد پک 5 هزار و 7.5 هزار کوینی می ارزه و تا حالا 4-5 باری که این پک بهم داده از توش فابرگاس ، گوتزه ، خوان ماتا ،نالدو ( مدافع ولفسبورگ با اورال 85) ، کریم بلعربی ، ساندرو و ... رو داده که حدود 150 هزار کوینی ازشون دراوردم حالا به غیر اینکه کلی کانترکت و ترینینگ و ایتم دیگه هم داره. خلاصه اگر بازی خوبی دارید کنه شید رو این فوت درفت انلاین :D

این قسمت که تو پست اول تاپیک گفته شده هم اینطور نیست . بازی اول ببازید هم 15 هزار سکه برنمیگرده و بهتون پک میده

آقا همون چند بار اولش خوب پک میده بعد دیگه بر میگرده به اصل خودش ...ea اصلا بعیده ازش این همه لطف کنه به یوسرا
من 3 بار اول شدم این fut درافت رو خیلی حال داد..از همین پکا با یکی دو تا پک 7500 میداد
ولی این اخرین بار فقط یکی rare داد ..احساس میکنم هر چی بیشتر اول شی کمتر میشه جایزش..حالا شاید جایزش اون شب اونطوری بوده و کم بوده
بعد اون دیگه بازی نکردم
ولی خیلی بخش خوبیه اگه جایزشو کمتر نکنن و همینجوری بمونه

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
من راستشو بخوای دیگه خسته شدم اینقدر بشون گفتم
این اخرا دیگه میگفت من شما رو کمک میکنم مشکلتون حل شه ..واسش کپی میکردم چیا میخواد بگه رو :| بعد میپوچند منو که باید صبر کنید حل شه ...یا وصل میکردن به یه پشتیبانی دیگشون..باورت نمیشه
شاید بالای 30 / 40 بار باشون چت کردم دیگه اعصابم بهم ریخت بیخیال شدم
کاملا هم در جریانن بابت کاری ک کردن..پست اولشون رو هر روز اپدیت میکنن ..

I 622 people had this problem

تایپکشون هم که نزدیک 100 صفحس دیگه ! همه دارن فحششون میدن ...من واقعا واسم جای سوال داره..اگه مشکل از اونا نیس چرا تایپک زدن ؟؟؟ چون عمرا اگه یک درصد هم حس میکردن از خودشون نیس همچین کاری نمیکردن ...

و اگه مشکل از خودشونه چرا حلش نمیکنند ؟؟؟
شرکت به این بزرگی یعنی بعد حدودد 1 ماه هنوز نفهمیده مشکل چیه /؟؟ میشه مگه ؟؟

آخرین بار به یکی از این پشتیبانی هاشون گفتم یه چیز میگم لطفا هیچی نگید..نه بگید برو کنسول رو ریستارت کن...نه سیوارو پاک کن..نه گزینه match m رو no بزار..
ببینید شما برین فیفا 15 رو چک کنید اون مشکل نداره اصلا ..سریع وصل میشه به حریف..یا برین pro club رو روی همین 16 ببینید ؟؟
خوب این نشون میده شما یه ری... اساسی کردین دیگه..
بازم جواب درست حسابی به من نداد رفت رو اعصاب :|

دیگه واسه همون قید چت باشونو زدم
چون هرچقدرم زور بزنی نمیگن کی اوکی میشه
فقط حرف تکراری دارن

برا منم درست نشده ..من خیلی بازی کردم تا الان چه سیسن و چه fut ولی اعصابم به هم ریخته..یعنی چی اخه بشینی 2 ساعت 3 ساعت ..یه حریف پیدا کنه.. این مسخره بازیا چیه... فقط میگم لعنت بهت ea :|
1 ماه شد..این مشکل هنوز پا برجاس
عجببب من فكر كردم مشكل داره درست ميشه اميدوارم تا اتمام مهلت پلاسم درست شه xD

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
آقا همون چند بار اولش خوب پک میده بعد دیگه بر میگرده به اصل خودش ...ea اصلا بعیده ازش این همه لطف کنه به یوسرا
من 3 بار اول شدم این fut درافت رو خیلی حال داد..از همین پکا با یکی دو تا پک 7500 میداد
ولی این اخرین بار فقط یکی rare داد ..احساس میکنم هر چی بیشتر اول شی کمتر میشه جایزش..حالا شاید جایزش اون شب اونطوری بوده و کم بوده
بعد اون دیگه بازی نکردم
ولی خیلی بخش خوبیه اگه جایزشو کمتر نکنن و همینجوری بمونه

فکر نکنم . من تا حالا 13 بار بازی کردم 10 بارشو 4 بازی رو بردم . 6 بارشو از این پک rare gold pack داد . همین دو ساعت پیش یکی از این پک ها داد + یه گلد پک معمولی که از توش نالدو و ساندرو و ... در اومد . حدود 60 هزار کوینی می ارزید .
نالدو رو فعلا تا 20 دقیقه مونده به اتمامش 24000 تا پیشنهاد دادن فکر کنم به 30 -40 هزار تا برسه .

روزی یکی رو حتما بازی میکنم fut draft . راحت میشه 4 بازی رو برد وقت زیادی هم نمیگیره 4 بازی . تو یکیش هم مثلا مسی ، نیمار یا اینفورم یه بازیکن اورال 85-86 بده راحت یه میلیون کوین در میاری

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
موندم این اوضاع Join نشدن کی می خواد درست شه جوریم که اینا دارن پیش میرن ظاهرا اهمیت چندانی نمیدن به این مشکل !

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
منکه کلا آلتیمیتو ول کردم تیمو تقریبا ساختم ولی وقتی هیچکسی رو پیدا نمیکنه به چه درد میخوره؟ :|
باز لااقل تو season بعضی وقتا یه نفر پیدا میشه ولی تو التیمیت اصلا پیدا نمیکنه!
یعنی این EA هرسال باید یه جوری حال مارو بگیره8-|

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من هم فوت درفت رو کامل رفتم ولی بهترین بازیکن مارسیال در اومد ( از لحاظ گرون بودن )

دوتا مگا پک + یک Premium گلد پک داد

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
چی در اومد از پک الان :

:D
از معدود دفعاتی بود که تو fut draft باختم بازی سوم . از اون بازی هایی بود که اصلا توپ نمیخواست بره تو گل دقیقه 90 تک به تک شدم شوت هم کردم به دروازبان سایید داشت میرفت تو گل یهو دفاعش دور کرد دقیقه 115 گل خوردیم باختیم . 3 تا گلد پک داد دو تاش از این 5k و یکی هم 7.5 .تو همون 7500 کوینیه که باز کردم میدونستم چرت و پرت میده صبر هم نکردم اون قسمت که واست تیزر :D نمایش میده و جو الکی میده رو ببینم سریع دکمه رو زدم بره یهو دیدم کیلینی رو داد بیرون . تازه اصلا قصد نداشتم بازی کنم امشب . دیگه حوصلم سر رفت گفتیم بازی کنیم باختیم اینو داد ! شانسه دیگه . کاش تو زندگیمون هم اینقدر شانس داشتیم >:)

من هم فوت درفت رو کامل رفتم ولی بهترین بازیکن مارسیال در اومد ( از لحاظ گرون بودن )

دوتا مگا پک + یک Premium گلد پک داد

شانسه دیگه . یکی میبینی 100 بار میبره خیلی چیز خاصی گیرش نمیاد یکی دفعه دوم سوم مسی بیرون میاد از پکش . ولی این فوت درفت شک ندارم 14-15 بار بازی کنی هر 4 بازی رو ببری بالاخره یه چیز خیلی خوب میده
میشه یکی ما رو راهنمایی کنه؟

داداش اخه پستت ربطی به این تاپیک نداره یه سرچی هم میکردی راحت میتونستی به جواب برسی
خلاصه میگم برات : تو فیفا دو نوع دفاع هست یکی tactical یکی هم legacy . شما تو تنظیمات دستت که تو این عکس هم مشخصه میتونی تغییرشون بدی . دفاع legacy دقیقا همین چیزیه که دنبالشی . دفاع تاکتیکال هم که مقولش جداس اگر خواستی یاد بگیری پ خ بده بهت بگم

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
دوستان ادد کنین بازی کنیم
D4rk_Gh0st7_L
بعد Gh اون صفره :D
ادد کنین بیشتر فیفابازارو بشناسم تو بازی
اومدیم رو ps4 بازی کنیم گویا حریف پیدا نمیکنه .. هر نیم ساعت یه حریف نوب پیدا میکنه
راه حلی پیدا نشده هنوز گویا؟ خود ea هم که جوابگو نیست فقط میگن داریم روش کار میکنیم

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
در مورد جوایز درفت، با اینکه آنلاین رو حریف پیدا نمیکنه و آفلاین هم تحت هر شرایطی بازی دوم رو دیسکانکتم میکنه ولی بار اول برای بازی اول 2 تا گلد پک داد که از یکش لاکازت دراومد و 81000 تا فروختمش :d

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
دوستان یه سوال دارم ممنون میشم زودتر جوابمو بدین
من الان 17 تا بازی تو سیزن کردم همشو بردم .. بردام ثبته تو history اما توی leaderboeard ثبت نیست و هیچ بازی برام ثبت نشده همش صفره قضیه چیه چرا اینجوریه؟ گند زده به اعصاب ادم اون از حریف.. اینم تازه متوجه شدم .. چیکار کنم بردام حساب شه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر