PlayStation FIFA 16 Ultimate Team | PS4

خب چیزی تا ریلیز بازی نمونده و امسال هم می‌خوایم بریم سراغ بهترین مُد بازی یعنی آلتیمیت تیم:D

ceo1n86n9kkhpl33bgvx.jpg

• بخش FUT Draft:

این بخش به شما اجازه می‌ده که با پرداخت 15K کوین یا 300 فیفاپوینت، یک بار در تورنمنت شرکت کنید. درفت در دو بخشِ آنلاین و آفلاین وجود داره. جایزه‌ی درفت تعدادی پک هست که در صورت برنده شدن در هر چهار بازیِ اون، بهترین پک‌ها رو می‌گیرید و در کل نتایج شما به کیفیت پک‌ها ارتباط مستقیم داره. این بخش به این شکلِ که بعد از پرداخت ورودی‌ِ ذکر شده، یک سیستم برای ترکیب تیمِ خودتون انتخاب می‌کنین و بعدش هم کاپیتان تیم خودتون و سایر بازیکن‌های ترکیب اصلی و نیمکت رو می‌تونید انتخاب کنید. شانس در بخش انتخاب بازیکن خیلی مهمه و ممکنِ که خط حمله فوق‌العاده قوی‌ای داشته باشین ولی دفاع و هافبک درست درمونی نتونید پیدا کنید که این اتفاق احتمالِ افتادنش زیاد هست. فراموش نکنید که اون 15 هزار کوین یا 300 فیفاپوینت، در صورت باختن در مراحل اولیه‌ی درفت به شما برگردونده نخواهد شد پس حواستون باشه که بازیتون خوب باشه و تو این مود شرکت کنید چون در صورت باختن در همون دورهای اول، بازی حتی پک‌های خوبی هم به شما نمیده.

اپلیکیشن بازی هم برای دانلود در گوگل‌پلی و آی‌تیونز گذاشته شده. با این اپلیکیشن می‌تونین:

• اسکواد خودتون رو برای بخش درفت داخل موبایلتون بسازید و بعدش توی کنسول ازش واسه بازی استفاده کنید.
  • تیم هفته‌ آلتیمیت تیم رو بشناسید.
  • اسکواد تیم اصلی خودتون و آیتم‌هاشون رو مدیریت کنید.
  • پک‌های آلتیمیت رو خریداری کنید.
  • از طریق EA SPORTS™ Football Club با دوستانتون ارتباط برقرار کنید.
  • باشگاه خودتون رو تشکیل بدید و یک سری قابلیت‌های دیگه.

برای دانلود اپلیکیشن از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید.
یه سری توضیحات ابتدایی خیلی کوتاه در خصوص بخش آلتیمیت تیم برای دوستانی که تازه میخوان شروع کنن. صد در صد ناقص هست اما به هرحال:D

شما باید در ابتدا یک تیم بسازین. بعد از اون به صورت رندوم یک سری بازیکن ضعیف به شما داده میشه و باید از دسته های پایین‌تر شروع کنین و به تدریج تیم خودتون رو قوی کنین. مسئله‌ای که در مورد تیم ساختن هست اینه که شما باید بازیکنان خودتون رو به دلیل وجود هماهنگی یا به اصطلاح کمیستری، از یک لیگ انتخاب کنین. سه نوع کمیستری وجود داره. سبز، زرد و قرمز. سبز در صورتیه که دو تا بازیکن هم تیمی باشن، زرد در صورتیه که از یک لیگ باشن و قرمز هم در صورتیه که این شرایط رو نداشته باشن. البته کمیستری زرد برای بازیکنای هم وطن وجود خواهد داشت. برای خریدن بازیکن هم باید توی یه نوع مزایده شرکت کنید. یعنی فروشنده‌ی بازیکن یه سقف قیمتی مشخص میکنه و شما باید پیشنهاد بدید تا تایم حضور بازیکن توی مارکت تموم بشه. برای این که بازیکن رو حتما داشته باشین و کسِ دیگه‌ای توی مزایده بازیکن رو نگیره می‌تونین از Buy Now استفاده کنین و با مبلغی که صاحب فروشنده گذاشته کنار بیاید و بازیکن رو درجا بخرید. در طول بازی و در انتهای هر هفته کارت‌هایی تحت عنوان Team Of The Week منتشر می‌شه که به عملکردِ بازیکن در دنیای واقعی بستگی داره. همچنین در انتهای سال بهترین بازیکنانی که فیفا انتخاب می‌کنه تحت عنوان Team Of The Year روی مارکت میان و این بازیکنا بهترین‌های آلتیمیت تا آخر فصل خواهند بود. بازی آیتم‌های دیگه‌ای از قبیل قرارداد واسه بازیکن‌ها، کمیستری استایل ( تغییر پست بازیکن ) و... داره که به تدریج آشنا میشین باهاشون. همچنین پک‌هایی وجود داره که شما با پرداخت کوین اون‌ها رو باز می‌کنین و به صورت شانسی بهتون بازیکن و آیتم میده. ممکنه یه نفر از پک بازیکن خوبی در بیاره و یه نفر هیچی گیرش نیاد. البته هرچی پک گرون‌تر باشه شانس شما مطمئننا برای گرفتن بازیکن‌های خوب بیشتر خواهد بود.

تیمِ برتر این هفته ( هفته نهم )

naggr9v8bg5rqq479qtx.jpg

بازم یه اینفورم جدید از نیمار در کنار اینفورم ناینگولان، پارخو، مولر، لاکازته، کونوپلیانکا و...

به درخواست یکی از دوستان ( @abt ) لینک این سایت هم گذاشته می‌شه که شاید به درد افراد تازه‌کار بخوره. سایتی که مطالب خوبی داره و می‌تونه برای بستن اسکواد خوب به شما کمک بکنه.
موفق باشیم.

آخرین ویرایش:

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان من نمیدونم کنسول این قابلیت رو داره که بشه کاهش پینگ استفاده کرد یا نه ؟
اما من با PC چند روز مشکل خیلی شدید پیدا کردن حریف و بدتر از اون قطعی و وصلی به سرور رو داشتم .
بعد از استفاده از کاهش پینگ نه سرور قطع میشه و به راحتی هم حریف پیدا میکنم . اگر هم not found بده مطمئنم اون زمان حریفی نیست که پیدا کنه .

خلاصه اینکه یه تست بکنید شاید مشکل شما هم حل شد

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان من نمیدونم کنسول این قابلیت رو داره که بشه کاهش پینگ استفاده کرد یا نه ؟
اما من با PC چند روز مشکل خیلی شدید پیدا کردن حریف و بدتر از اون قطعی و وصلی به سرور رو داشتم .
بعد از استفاده از کاهش پینگ نه سرور قطع میشه و به راحتی هم حریف پیدا میکنم . اگر هم not found بده مطمئنم اون زمان حریفی نیست که پیدا کنه .

خلاصه اینکه یه تست بکنید شاید مشکل شما هم حل شد

من 2 ساله از سرویس کاهش پینگ استفاده میکنم تو این مدت هم استفاده کردم اما فرقی نکرد

good life

کاربر سایت
Aug 13, 2010
71
نام
Amir
سلام دوستان این مشکل پیدا نکردن حریف رو منم دارم و واقعا داره اعصاب خورد میکنه
من با کاهش استفاده میکنم فاجعه لک میزنه در حدی که اون لحظه به خودم میگم بازی نکنم بهتره بعد دوباره نت خودم و بی کاهش میام کسی پیدا نمیکنه!(من با ۲ تا نت امتحان کردم جفتش همینه)
مشکل ۹۹٪ از Isp های خودمونه دوباره یه پورتی رو بستن اینجوری شده ظاهراً چون اگه با اینجوری که من میگم نباشه پس قاعدتاً نباید با کاهش ام پیدا کنه چون میدونید اگه این مشکل باشه یه سری از دوستای ما هستن خارج ایران نزده دکمه search رو حریف رو پیدا میکنه!
خبری شد به منم بگید ممنون

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام دوستان این مشکل پیدا نکردن حریف رو منم دارم و واقعا داره اعصاب خورد میکنه
من با کاهش استفاده میکنم فاجعه لک میزنه در حدی که اون لحظه به خودم میگم بازی نکنم بهتره بعد دوباره نت خودم و بی کاهش میام کسی پیدا نمیکنه!(من با ۲ تا نت امتحان کردم جفتش همینه)
مشکل ۹۹٪ از Isp های خودمونه دوباره یه پورتی رو بستن اینجوری شده ظاهراً چون اگه با اینجوری که من میگم نباشه پس قاعدتاً نباید با کاهش ام پیدا کنه چون میدونید اگه این مشکل باشه یه سری از دوستای ما هستن خارج ایران نزده دکمه search رو حریف رو پیدا میکنه!
خبری شد به منم بگید ممنون
با بعضی وی پی ان ها وصل میشه / چون مثلا دوستان تست کردن سرور انگلیس و امریکا اوکیه ولی مثلا المان مشکل داره
اینطوریه ...یعنی دقیقا نشون میده ..یه سری مشکل دارن یه سریا نه
من خودم *** سرور سویس رو شیر کردم پیدا نمیکرد...بعد امریکا رو زدم پیدا نکرد باز
انگلیسو زدم اوکی شد
یعنی اگه از *****و اینا بود باید خودشو نشون میداد دیگه
خیالت جمع این گندیه خودشون زدن و باید خودشون اوکی کنن
اینجارو ببین
هر روز کلی ادم اضافه میشن که مشکلو دارن
فقطم کشورای افریقایی و اسیای نیستن...از بلژیک ..المان..سوئد و ...
ببینی متوجه میشی
[INFO REQUEST] FIFA 16 - Cannot find online opponent [Updated] - Answer HQ
خود ea هم تایپک زده !!!!
ea نمیاد برای *****ینپ ایران راه حل بده که داداش
ایرانیا مشکل دارن درست ولی فقط برا ایران نیس این مشکل

good life

کاربر سایت
Aug 13, 2010
71
نام
Amir
با بعضی وی پی ان ها وصل میشه / چون مثلا دوستان تست کردن سرور انگلیس و امریکا اوکیه ولی مثلا المان مشکل داره
اینطوریه ...یعنی دقیقا نشون میده ..یه سری مشکل دارن یه سریا نه
من خودم *** سرور سویس رو شیر کردم پیدا نمیکرد...بعد امریکا رو زدم پیدا نکرد باز
انگلیسو زدم اوکی شد
یعنی اگه از *****و اینا بود باید خودشو نشون میداد دیگه
خیالت جمع این گندیه خودشون زدن و باید خودشون اوکی کنن
اینجارو ببین
هر روز کلی ادم اضافه میشن که مشکلو دارن
فقطم کشورای افریقایی و اسیای نیستن...از بلژیک ..المان..سوئد و ...
ببینی متوجه میشی
[INFO REQUEST] FIFA 16 - Cannot find online opponent [Updated] - Answer HQ
خود ea هم تایپک زده !!!!
ea نمیاد برای *****ینپ ایران راه حل بده که داداش
ایرانیا مشکل دارن درست ولی فقط برا ایران نیس این مشکل

جالبیش اینه که این دوستای ما هم همین آلمان وسوئد هستن وبدون مشکل بازی میکنند
خب اینجوری که شما میگید یعنی مشکل بزرگی هستش ولی چرا درست نمیکنن؟
اینجا فقط اومدن گفتن ما از ... هستیم مشکل داریم
شما اطلاع داری که جوابی بدن یا بگن درست میشه نمیشه ؟!
با و ی پ ی ا ن وصل شدی شما یا کاهش ؟!
من ۳ ساله کاهش دارم بعضی وقتام شده حتی بدون لک و سریع میزه تو بازی ولی بعضی وقتا دیوونه میکنه
اگه شما اطلاع دارید بگید

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
امروز fut draft online بازی کردم 4 بازیشو بردم این دو تا پک داد :

گفتیم الان باز میکنیم مسی ، نیماری در میاد :D بهترینش کارواخال در اومد ! :| ولی خوب کلی ایتم دیگه هم داد 4 تا کانترکت 28 بازی و ... اگر 4 بازیشو ببرید می ارزه فقط مگر نه همون 15 هزار کوینشو خودتون بازیکن و ایتم بخرید بهتره

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
پست تاپیک EA آپدیت شده امیدوارم به راحتی از کنار این مشکل نگذرن اینجور که بوش میاد خیلی جدی نگرفتن موضوع رو !!!

Sajad.Marshal

کاربر سایت
Oct 8, 2015
42
اقا من چنت سوال دارم
اول , تیمی که برای شروع داری چه تیمیه? تیم درپیت با بازیکنای درب و داغونه یا هر تیمی ورداری بازیکنای اصلیش توش هستن???

مثلا بارسا ورداری مسی داری? یا کلا باید یه تیم جدید با لوگو و لباس بسازی.

بعد اینی که میگید مثلا از لالیگا تیم ببند یا از بوندسلیگا ینی چی? ینی انتخاب میکنید تیمتون تو چه لیگی بازی کنه?

کلا بخش اموزشی نداره این التیمت تیم? لینک بدید?

Sent from my K016 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر