FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب پس از چند روز انتظار بلاخره دمو رو بازی کردم
اول میریم سر نقاط قوت که باید به چمن و صدای تماشگران و بهتر شدن face ها اشاره کنم
ولی در مورد نقاط ضعف باید بگم دروازه بانها نقش هویج رو ایفا میکنن راحتترین توپ رو نمیتونن یه ضرب بگیرن شوت کات دار رو گل میخورن
نکته منفی بعدی سبک شدن توپه که اون سنگینی فیفا14 رو نداره
ولی نکته خیلی بدی که باید بهش اشاره کنم سانترهای بازی هست که خیلی بد شده و همچنین هد زدن انگار شده فوتسال و دیگه تاکتیک روی هد جواب نمیده EA ایندفعه از اونور دیوار افتاده8-|
امیدوارم این نقاط ضعف توی این 10 روز مرتفع بشه

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
چند نکته جالب بازی داره:
۱: در قسمت ultimate team شما میتونید بازیکن قرض بگیرید برای چند بازی مثلا برای اینکه در یک فصل مهم کاپش رو ببرید یا نگذراید که به فصل پایین بروید.
به نظرم این قضیه روی قیمت ها تاثیر میگذاره که امیدوارم اینجوری بشه

۲: شما میتونید در همین قسمت آلتیمیت با دوستاتون فصل به فصل مثل قسمت season نورمال هم بازی کنید. که به نظرم این هم خیلی جالبه. از دوستاتون کاپ میبرید و فقط بازی دوستانه دیگه نیست.

۳: جالبه تو دمو قدرت مسی ۹۴ هست. در حالی که بقیه بازیکنان همونجوری هستن که بودن. مسی واقعا قدرت بالای داره. فکر کنم امسال مسی بهترین بازیکن فیفا باشه.

۴:گفتم که دروازه بانها خیلی قوی شدن اما در عین حال هر دریبلی بزنی راحت گل میخورن و اینکه شاید مشکل دمو باشه اما بازی بالانس نیست یه جورایی به نظر من.

هر سوالی داشته باشید میتونید بپرسید. من قسمت آلتیمیت همیشه بودم و حالا هم هستم. Coins هم میفروشم٬ بازیکنهای خوب هم در صورت اینکه منو ببرن دوستان مجانی میدم.

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
انقد مشتاقم که بازیش کنم!
اما من لج کردم ea هم داره خیلی دیگه لج میکنه :|

قبول کنید خیلی خیلی مسخرس که هنوزم واسه US نیومده..
برای من کاری نداره با UK بگیرم حالا این همه صبر کردیم ..بیشتر صبر میکنیم..

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بعد بیا منو ترول کن من که همون اول گفتم

من کی ترول کردم ؟!!! پست من رو تو صفحه ی 83 ببین ( پست چهارم صفحه ) ... این تروله آخه ؟ :| من گفتم اینجوری دیدم و شنیدم و نظرم رو گفتم .

--------------------------------

نظرات افرادی رو که درمورد دمو گفتن رو خوندم . تا اینجا به نظرم بازی بهتر شده به جز دوتا سه تا مشکل که امیدوارم حل بشه . تا 3 یا 4 ساعت دیگه دانلود تمومه ، بعد بازی نظرم رو میزارم .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
منم دمو رو بازی کردم یه سری باگهای کوچیک داره که تو نسخه اصلی 100% نیست! اما نکته جالب اینه من تا بحال دمو فوتبالی به این کم باگی ندیدم!
دروازبانا عالی شدن! بیخود گل نمیخورن! شوتا سخت شده و دیگه هر کسی نمیتونه بندازه گوشه بشوته:D امثال استرلینگ مثل اسب شدن! :D
فقط توپاسا بعضی وقتها خنگ میشن! مثل موقعیت عالی داره اما چون طرف پشتشه توپ رو با پشت پا قل میده:D این حرکتش چند بار گند زد به حملم و ضد حمله خوردم:D

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
ای بابا پس چرا درست و حسابی بازی رو نقد نمیکنید ... آخر من نفهمیدم گل زدن سخت شده یا آسون ... دربازبانها بهتر شدن یا بدتر ... فیزیک توپ چطوره ؟؟؟؟ چند تا عکس مشتی هم لطف کنید بزارید .

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
خب پس از چند روز انتظار بلاخره دمو رو بازی کردم
اول میریم سر نقاط قوت که باید به چمن و صدای تماشگران و بهتر شدن face ها اشاره کنم
ولی در مورد نقاط ضعف باید بگم دروازه بانها نقش هویج رو ایفا میکنن راحتترین توپ رو نمیتونن یه ضرب بگیرن شوت کات دار رو گل میخورن
نکته منفی بعدی سبک شدن توپه که اون سنگینی فیفا14 رو نداره
ولی نکته خیلی بدی که باید بهش اشاره کنم سانترهای بازی هست که خیلی بد شده و همچنین هد زدن انگار شده فوتسال و دیگه تاکتیک روی هد جواب نمیده EA ایندفعه از اونور دیوار افتاده8-|
امیدوارم این نقاط ضعف توی این 10 روز مرتفع بشه

دوست عزیز بازی از قبل تهیه و توزیع شده اونا خودشون دمو رو یک ماه پیش برای عرضه آماده کردن خیلی از باگ ها در نسخه اصلی وجود نخواهد داشت.
ولی در مورد هد من فکر نمیکنم اینجوری بد بشه چندین ساله فیفا فقط شده بود هد.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
این نقدها همیشه تو فوتبال عادیه یکی میگه دروازبان راحت گل میخوره یکی میگه نمیخوره....بالاخره که چی فوتبال همینه دیگه ی توپ اتفاقی میره تو گل یکی نمیره دروازه بان ها هم عالی هستن من تو یوتیوب دیدم...نباید همه شوتها گل بشه نباید هم گل نشه تو اوت دستی هم فوتبال اومد نیومد داره چه رسد به گل من بازی نکردم دموشو اما همه میگیرن نسخه اصلیو کمتر از 14 روز دیگه فقط ی چی میدونم هر اتفاقی بیفته فیفا بهترین بازی ورزشی هست دلیل نظرات مختلف سلیقه های مختلفه راجبه دروازبانها یا هر چیزی...

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
794
نام
Reza
ای بابا پس چرا درست و حسابی بازی رو نقد نمیکنید ... آخر من نفهمیدم گل زدن سخت شده یا آسون ... دربازبانها بهتر شدن یا بدتر ... فیزیک توپ چطوره ؟؟؟؟ چند تا عکس مشتی هم لطف کنید بزارید .

گل زدن سخت تر شده چون دقت شوت ها کمتر شده و L1 مثلث کارایی قبل رو نداره.
حرکت دروازه بان ها در شوت های زاویه بسته بدتر شده ! یا به توپ جا خالی میدن گل میشه یا بد دفعش میکنن میرسه به بازیکن حریف بازهم گل میشه :|

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوست عزیز بازی از قبل تهیه و توزیع شده اونا خودشون دمو رو یک ماه پیش برای عرضه آماده کردن خیلی از باگ ها در نسخه اصلی وجود نخواهد داشت.
ولی در مورد هد من فکر نمیکنم اینجوری بد بشه چندین ساله فیفا فقط شده بود هد.
بله این نسخه دمو مال چند روز پیش هست چون نسخه فیزیکیش الان تو راه فروشگاهای معتبر دنیا است .. برادران جان بر کف هم انشاله زودتر از دنیا پخشش بکنن تو ایران مثله همه یازیا
http://www.youtube.com/watch?v=OD9K2tK2w7E

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بازی خیلی خوب شده ولی همینطور که بقیه هم گفتن یه سری ایرادا وجود داره
اگه یادتون باشه دمو فیفا 14 استوپ ها کاملا مشکل داشت و یه سری باگ هایی که خیلی بد بود ولی وقتی نسخه اصلی اومد همه چی بالانس شد ولی بازم ایراد وجود داشت تو بعضی چیرا ولی کلا نسبت به دمو خیلی فرق کرد
فیفا 15 هم دموش خیلی خوبه به نظرم
یه سری چیزا خیلی خوب کار شده روشون
سرعت بعضی بازیکنا خیلی تاثیر گذاره
رویس استارت بزنی خیلی خوب خودشو جدا میکنه و بازیکنای سرعتی دیگه
دیگه مثل قبل نیس با امثال ابراهیم اویچ مثلا خودتو نزدیک دروازه حریف کنی و با یه شوت تو همین مسیر مستقیم به گل برسی که اینم خیلی خوبه
تک به تکا اگه یه شوت نرم هم بزنی گلر دو ضرب میگیره مطمئنم رو نسخه اصلی اوضاع بهتر میشه
اینا این همه رو قابلیت های جدید گلر ها مانور دادن مطمئنن درستش میکنن
سانت ها هم خوشم نیومد به شخصه
یه جوریه ولی نسبت به باگ های پارسال خیلی بهتر شده ولی هنوز جای کار داره به نظرم !
در مورد چیزای دیگه جو بازی چو ورزشگاه چمن استیل خیلی خیلی خوبه نسبت به نسخه های قبلی این بازی و تقریبا فک کنم یه فوتبال کامل هست
و کاملا سعی خودشونو کردن به واقعیت نزدیک شه خیلی هم خوب عمل کردن
به نظرم بازم باید صبر کرد تا 10 روز دیکه نسخه اصلی رو بازی کرد بعد نظر داد
ولی تو یه نگاه کلی اکثر چیزا اوکی بود و جای بحثی نیس .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منوی عوض کردن فرمانشن هم عوض شده اصلا معلوم نمیشه مثلا 442 کدوم 442 هست 442 لوزی یا ...؟این منوش خیلی بد شده
الان چند تا بازی دیگه هم کردم شوتها سخت تر توی گل میرن ولی وقتی توی چهارچوب باشن راحت گل میشن دروازه بانها خیلی دیر واکنش نشون میدن روی تک به تک ها ولی رو هد ها بهترن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر