FIFA 15 | PS3

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
دوستان چند سوال دارم
وقتی تو منو ترکیب یه تیم رو سیو میکنم ولی بعد اینکه دوباره میخوام وارد بازی بشم ترکیب تیم ها و تنضیمات بازی سیو نمیشن چرا؟
ایا جام باشگاهای اروپا تو بازی نیست؟؟؟؟

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
سلام براي من اين ارور رو ميده لطفا زود كمكم كنيد
The game requires 4.60 firmware version. do you want to change it to your current. version?
note: the operation will fix 80010009 errors for 4.20-4.31fw game
update if files are encrypted with 4.20/0x1c or lower key revision
اين پيغام اپديته؟هر چي هست بگيد فقط من نميخوام اپديتش كنم لطفا راهنمايي كنيد.

mahdi.01

کاربر سایت
Jul 17, 2011
19
اي خدا من چجورى ميتونم پروفايلم رو اكتيو كنم؟!؟؟ :((((( همش ارور ميده ... وقتي ميخوام اكتيوش كنم ، هي ارور ميده :((((

باید عرض کنم که با تلاش و کوشش فراوان و بسی دود چراغ خوردن تونستم اکتیو کنم پروفایلمو
و راهش اینه که از داخل خود سایت origin.com (البت اگه یه قندشکنم داشته باشین خیلی سایت بهتر لود میشه) پروفایلتونو اکتیو کنین
با تشکر و تا اکتشافات دیگر خدا نگهدار

behdad1998

کاربر سایت
Apr 3, 2014
59
نام
Behdad
باید عرض کنم که با تلاش و کوشش فراوان و بسی دود چراغ خوردن تونستم اکتیو کنم پروفایلمو
و راهش اینه که از داخل خود سایت origin.com (البت اگه یه قندشکنم داشته باشین خیلی سایت بهتر لود میشه) پروفایلتونو اکتیو کنین
با تشکر و تا اکتشافات دیگر خدا نگهدار
خب بعدش چجوری باید اکتیوش کنم ؟؟؟ من با پروفایلم وارد شدم , بعد نوشت که باید پروفایلتو آپگرید کنی!!! بعدش منم همه رو پر و کامل کردم ! چجوری باید اکتیوش کنم ؟ :-?

mahdi.01

کاربر سایت
Jul 17, 2011
19
خب بعدش چجوری باید اکتیوش کنم ؟؟؟ من با پروفایلم وارد شدم , بعد نوشت که باید پروفایلتو آپگرید کنی!!! بعدش منم همه رو پر و کامل کردم ! چجوری باید اکتیوش کنم ؟ :-?

اگه ایمیله اکتیو سازیشو تایید کرده باشی کاری نمیمونه
همین ک آپگرید کنی کافیه دیگه
فقط اطلاعاتتو تکمیل کن و تمام b-)

behdad1998

کاربر سایت
Apr 3, 2014
59
نام
Behdad
داداش من همه ی این کار هارو که میگی کردم ! حالا شب که خواستم fifa بازی کنم امیدوارم دیگه نگه که باید اکتیوش کنم :( خدا کنه حل بشه :|

باز هم اكتيو نشد پروفايل فيفا

Last edited by a moderator:

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
بازی از خیلی جهات بهتر شده. اینکه تو دفاع باید با فکر کار کنی خیلی خوبه ولی اینکه مثل pes با چپو راست کردن همه رو دریبل میزنی جلو میری فاجعه است. باید فاتحه بازی رو بخاطر این باگه بزرگش خوند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر