FIFA 15 Multiplayer

FIFA 15 Multiplayer (پست اول مطالعه شود)

سلام
لیست دوستانی که بازی رو به طور ارجینال تهیه کردن..
به تناوب آپدیت میشه (اولیش ایدی خودمه)
ViiiVAIRAN
Vahidking75
AnGrY-Vamp
Predatorsr71
nobodyvb
BEST40
alidishdang
avitaliux
D4rk_Ghost7
MJAZ
mori923
ROULYZASION
masoud908
parshansh
SS_SAMI_SS
akbar22
Sh_mr_x
koorosh22
8-RORSCHACH-8 (اسمش بین دوتا هشته :P)
DeFTPL
MehdiO2
aminghost
HolyKabal
N_LighTNinG_N
messiking810
aboskolo2
Amirhossein_imp
nuocamp_lover
King_Persian
mori923
abolfazl-es
iman4432
Mr-Nobody-cr7
HOSSEINVIC
SlimShady-IR
1367MAHDI1367
mohamad_e2
phantom1913
hassan_ramb0o0
shahroozTk
xerxes09
Death-To-Zionism

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
ما رو هم ادد کنید بریم لیگ تیمز لولتون کنم
SlimShady-IR

داداش شما که دائماً لب خطی و دفاع مون سمت شما تبدیل به اتوبان شده ! :D

================

یکی از بچه ها هست شدیداً نوسان داره ... !
توی یه بازی با یه تیم واقعاً حرفه ای دیگه عقب بودیم یه شوت از پشت محوطه زد که ازش بعید بود خلاصه که از این گلها بزنه و با همون گل تیم بازی رو 1-1 مساوی کرد آخر ... ! :D
توی یه بازی دیگه توپ بهترین بازیکن حریف رو تکل میکنه و پاس توی عمقی میده که حریف مجبور شد بازیکنمون رو تکل از پشت کنه و قرمز بگیره ...
امــــــــا ... اما توی یه بازی که 2-1 عقب بودیم توپ رو پشت محوطه پاس Head توی عمق داد و توپی که روی اون ضدحمله دم دروازه خالی بهش رسید با بیشترین اختلاف مممکن بیرون زد ! =))
سامی Playmaker میگه گویا آی دیش BCHamed ــه ! :|:d

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
داداش شما که دائماً لب خطی و دفاع مون سمت شما تبدیل به اتوبان شده ! :D

================

یکی از بچه ها هست شدیداً نوسان داره ... !
توی یه بازی با یه تیم واقعاً حرفه ای دیگه عقب بودیم یه شوت از پشت محوطه زد که ازش بعید بود خلاصه که از این گلها بزنه و با همون گل تیم بازی رو 1-1 مساوی کرد آخر ... ! :D
توی یه بازی دیگه توپ بهترین بازیکن حریف رو تکل میکنه و پاس توی عمقی میده که حریف مجبور شد بازیکنمون رو تکل از پشت کنه و قرمز بگیره ...
امــــــــا ... اما توی یه بازی که 2-1 عقب بودیم توپ رو پشت محوطه پاس Head توی عمق داد و توپی که روی اون ضدحمله دم دروازه خالی بهش رسید با بیشترین اختلاف مممکن بیرون زد ! =))
سامی Playmaker میگه گویا آی دیش BCHamed ــه ! :|:d

من که اصلا دیگه نمیام سمت تیمی ! چرته .

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
خب بلاخره چیزی که انتظارشو داشتم اتفاق افتاد ، من قبلا توو Xbox Live بازی میکردم اونجا قابلیت ایجاد party و voice chat بود ،
بعد که اومدم روو pc دیدم این قابلیت نیس کلی سست شدم ،
ولی آپدیت جدید origin جفتِ این قابلیت هایی که گفتم رو اضافه کرده ،

دوستان زود client تون رو آپدیت کنین من یه چت روم به اسم IRAN FIFA15 زدم هرکی آپ کرد بیارمش توو این چت رووم بیشتر باهم رفیق میشیم ،
با هندزفری ه گوشیتونم میتونین voice بدین ،

MoeinSS

کاربر سایت
Aug 25, 2012
93
نام
:)
لگ که هست.. ولی خیلی حال میده!! البته اولش همینطور که گفتی همه جلو بودن.. مثلا من ترکیب 442 میریختم
ولی عملا 6-4 بود و فقط مدافعا که کنترلش با cpu بود عقب بودن :d اما رفته رفته بچه ها هماهنگ تر شدن..
پاس کاری و کار گروهی و لذت برد و باخت و اصن یه وضی :d خیلی هم زود پیشرفت میکنه بازیکن..
من دیروز اورال بازیکنم 75 بود الان 82 شده (البته اگه CAM بذارمش 84 میشه) ..
از مدافعین قهار دعوت به عمل می آید :d
منو اد کن: phantom1913

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
سلام دوستان از تبریز کسی هست که من بتونم دیتا رو ازش بگیرم؟
این دیتا ام داستانی شده ها ، بازی فروشا هی امروز فردا میکنن ، بابا خب بازی کرک نشده یکیتون دانلود کنه بگه فقط بذای بازی آنلاین بدرد میخوره بفروشه دیگه :|
من خودم به شخصه دهنم سرویس شد تا دیتا رو گیر اوردم

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
دوستان من بازی رو دانلود کردم از ارجین الان که میرم تو بازی فقط دو تا زبان داره یکیش روسیه یکیشم پولیش انگلیسی نداره چی کار کنم لطفا راهنمایی کنین؟

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
زبان روسی رو انتخاب کن بعد موقع ورود به بازی زبان انگلیسی رو داره

متوجه نشدم؟ یکم بیشتر توضیح میدی؟ وقتی وارد بازی میشم تو منو انتخاب زبان فقط دو تا زبان داره الان روسی رو انتخاب میکنم میره تو بازی و لی کلن نوشته ها روسیه چه کنم؟

- - -ویرایش - - -

این دیتا ام داستانی شده ها ، بازی فروشا هی امروز فردا میکنن ، بابا خب بازی کرک نشده یکیتون دانلود کنه بگه فقط بذای بازی آنلاین بدرد میخوره بفروشه دیگه :|
من خودم به شخصه دهنم سرویس شد تا دیتا رو گیر اوردم

دوست عزیز شمام مشگل منو داشتین چطودی حلش کردین؟

akbar22

کاربر سایت
Aug 11, 2013
24
نام
Akbar
متوجه نشدم؟ یکم بیشتر توضیح میدی؟ وقتی وارد بازی میشم تو منو انتخاب زبان فقط دو تا زبان داره الان روسی رو انتخاب میکنم میره تو بازی و لی کلن نوشته ها روسیه چه کنم؟

من نحوه نصب کردن خودم رو میگم
موقع نصب بازی از شما میپرسه زبان روسی یا لهستانی که شما بزن روسی بعد نصب بازی هنگام ورود به بازی زبان انگلیسی رو هم داره که راحت بازی کنید
اگر واسه شما غیر این هست من در جریان نیستم :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر